Kredi

Bir ev satın almak için mi arıyorsunuz? İyi Bir Kredi Puanı Olsun!

2008-2012'deki Büyük Durgunluktan hayatta kalmayı başarabildiyseniz, finansal olarak iyi bir kredi puanına sahip olabilirsiniz.

Ve bu, önümüzdeki birkaç yıl içinde Amerikalıların krizden geri tepmesine ve yeni bir ev, araba ya da iş için kredi fırsatları aramaya başlaması açısından önemli bir faktör.

Bankalar son yıllarda borç verme gereksinimlerini sıkılaştırmıştır ve iyi bir krediniz olmadıkça, herhangi bir krediyi temin edemeyebilirsiniz.

Bu da refinansman için geçerli.

Birkaç yıl önce hayallerimizi kurduk ve finansman süreci boyunca bankamız kredi puanımızı talep etti.

O zamandan beri iki kez yeniden finanse ettik ve bankacı her zaman kredi puanımızı talep etmek zorunda kaldı.

Bugün iyi kredi nedir?

Bir ev satın almak için herhangi bir kredi almak için, iyi bir kredi bugün bir ipotek bulmak için mutlak anahtardır.

Bankacılık notu, kredi puanınız 620 veya daha yüksek değilse, şu anda kredilendirmeyi bulmayı unutmayın.

Sadece olmayacak.

Ne Zaman Alınır?

Çoğu kredi verenler, Freddie Mac ve Fannie Mae tarafından yönetilen yeni hükümet kredilendirme kılavuzlarına uymak için en az 680 kredi puanına sahip olmak için ipotek başvuru sahipleri arıyorlar. 620'ye kadar düşük kredi notuna sahip olan bazı başvuru sahipleri bazı FHA kredileri bulmakta, ancak kredi verenlerin çoğu sadece 620'den yüksek kredi puanlarını kabul etmektedir.

Yeni bir araba satın almak şu anda farklı değil. Tekerleklerinizi yükseltmek istiyorsanız, araç kredilerine başvurmak için iyi bir krediye ihtiyacınız olacak. ABD otomobil satışları bu yaz geçtiğimiz birkaç yıldan fazla arttı. Forbes, ABD'li otomobil üreticilerinin Ağustos ayı satışlarının yaklaşık yüzde 20 oranında arttığını bildirdi. Bu rakam, 2008'in başından bu yana en iyi yeni otomobil satış ayı oldu.

Bu, üç büyük faktörün doğrudan bir sonucuydu: araba alıcılarından gelen yeni modellere yönelik şişelenmiş talep, mükemmel krediyle alıcılara sunulan sıfırıncı finansman ve bir yıl içinde satın alma işlemine yardımcı olacak daha iyi bir gaz dostu araç seçimi daha yüksek gaz fiyatları ile.

Öyleyse, iyi bir kredi, ev veya araba fırsatlarınızı yükseltmenin anahtarıysa, kredi puanınızı artırmaya başlamak için bir yol bulmak en iyisidir. Kredi puanınızı iyileştirmek için birkaç ipucu kullanmak, önümüzdeki yıllarda daha fazla finansal esneklik anlamına gelir.

Ücretsiz Kredi Raporuna mı ihtiyacınız var? Deneyin freecreditreport.com

Önce Düşük Denge Kartlarını Öde

Düşük bakiye kredi kartlarınızı ödemek için bu ipucu önce kendi kendini ilan radyo ve televizyon finans gurusu Dave Ramsey geliyor, ve bu tartışmasız değildir. Ramsey, en düşük kredi kartı bakiyenizi ödeyerek ve onları sıfırlayarak, borcunuzun geri kalan kısmını ayrıştırmak için sizi teşvik etmeye devam edecek bir memnuniyet meselesine ulaşmanızı önerir.

Oranlarını almak ve daha sonra yeni krediyi ödemek için Lending Club veya başka bir P2P kredi verenini kullanan birçok insan tanıyorum.

P2P kredileri bankaları atlar. Kredilerinizi sitelerden birinde talep edersiniz ve sonra insanların krediye yatırım yapmasını beklersiniz.

Başvuru sürecine gelince, bir bankadan geleneksel bir kişisel kredi ile yapacağınız gibi benzer evraklara başvurmanız gerekir. Mesleğin ispatını, bazı mali beyanları ve daha fazlasını göstermelisin.

Kredilendirme Kulübüne kredi başvurusunda bulunmaya karar verirseniz,% 6'ya varan bir oranla 40.000 $ 'a kadar çıkabilirsiniz.

Güvenli Kredi Kartları

Güvenli bir kredi kartı, kredi puanınızı artırmanın basit bir yoludur. Güvenli bir kredi kartı, eğitim tekerlekli bir kredi kartı gibidir.

Güvenli kredi kartları, diğer kredi kartları gibidir, ancak bir tane almadan önce para yatırmanız gerekir. Bu güvenli parça. Şirket, kredi kartı faturalarını ödeyeceğinize dair bir garanti istiyor.

Güvenli bir sürüm sunan çok sayıda banka ve kredi kartı taşıyıcısı vardır, bunların her biri farklı bir depozito gerektirir. Bazıları 50 $ gibi düşük, diğerleri ise daha yüksek.

Şirketler arasındaki bir fark, koyduğunuz para ile yaptıkları şeydir. Bazı şirketler bu depozitoya izin verir. Diğerleri yapmazken faiz kazanın. Kimse size büyük faiz oranları vermeyecek, ama para paradır.

Güvenli kredi kartları ile reddedilme şansınız var, ancak gereksinimler geleneksel seçeneklerden çok daha az yorucu.

Güvenli kredi kartınızı iptal etmeye karar verdiğinizde, şirketi bilgilendirirsiniz ve parayı size geri gönderirler.

Kredi puanı düştüğünde, en az 600 kredi puanına sahip olmanız gerekir. Ayrıca, iyi bir kredi geçmişine ihtiyacınız olacak. Kredi geçmişinize henüz başlamıyorsanız, muhtemelen başka bir yere bakmanız gerekir.

Kredi geçmişinizi bilin

Her yıl ücretsiz bir kredi raporuna hak kazanırsınız. Bu fırsattan kesinlikle faydalanmalısınız. Freecreditreport.com'a hızlı bir ziyaret, raporunuzun bir kopyasını üç ana kredi raporlama ajansından birinden almanızda size yol gösterecektir.

Çevrimiçi kimliğiniz ve kredi puanınız arasındaki olası hataları da kontrol etmelisiniz. Hesaplarınızın kredi raporlama kurumlarının bulduklarına uygun olup olmadığını değerlendirmek için Lifelock'ta bir çevrimiçi kimlik değerlendirmesi için kaydolun.

2011'de kimlik dolandırıcılığı yüzde 13 artarak, ABD'de 11,6 milyondan fazla yetişkin kimlik dolandırıcılığının kurbanı oldu. Kimlik hırsızlığıyla belirlenen ortalama maliyet yaklaşık 5.000 dolar civarındadır ve bazı raporlar kimlik hırsızlığı mağdurlarının kimlik unsurlarının çalındığını bile fark etmesinin bir yıl veya daha uzun sürdüğünü göstermektedir.

Lifelock gibi bir kredi izleme ve kimlik hırsızlığı hizmetinin kullanılması, cepten yapılan harcamaların önüne geçilmesine yardımcı olabilir. Kimlik hırsızlığı gerçekleştikten kısa bir süre sonra bildirilmek, kullanıcıların daha yüksek miktarlara geçmeden önce bunu durdurmalarını sağlar.

Ödemelerinizi Otomatikleştirin

“Zengin Olmayı Öğreteceğim” kitabının en çok satan yazarı Ramit Sethi, borçları azaltmak ve daha fazla mali açıdan özgür olmak isteyen herkes için kredi tasarrufu sağlayan ipuçları sunuyor. Kredi puanınızın yüzde 35'inin (en büyük bölüm) ödeme geçmişinizi yansıttığını ortaya koyuyor.

Bu nedenle, geçmişiniz gecikmiş ya da eksik ödemeleri yansıtırsa, kredi puanınızın 100 puan düşmesine, kredi kartlarına APR'nizi artırmasına ve arabanıza veya ev ödemelerinize daha fazla para eklenmesine neden olabilir.

Onun sağlam tavsiyesi kredi kartı ödemelerinizi otomatik hale getirmektir. Bir çek yazmayı veya bir kerelik çevrimiçi ödemeyi yapmayı unutursanız, kredi puanınızı çok daha fazla zarar verici yollarla etkileyebilir. Tabii ki, bu strateji bir işi veya evinizi kaybetmiş olmanız gibi daha derin sorunları hesaba katmaz ve ödeme yapamazsınız.

Kredi kartı ödemelerini nasıl azaltacağınızı ve kredi puanınızı nasıl artıracağınızı bilmek, yeni otomobiller, evler veya daha fazlası için kredi başvurusu söz konusu olduğunda hayatınızda bir fark yaratabilir. Mali sorumluluğunuzu bilmek ve yükümlülüklerin üstesinden gelmek, geleceğinizin daha istikrarlı hale gelmesine yardımcı olacaktır.

Videoyu izle: Banka ATM gibi kumbara bu oyuncak bir harika, eğlenceli çocuk videosu, oyuncaklar unboxing

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı
Kredi

Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı

Bu teklif artık geçerli değil. Sağlam bir iş ödülleri kredi kartı bulmak her zaman kolay değildir. Bazen her ne kadar gerçek ödüller kazanmadan önce binlerce dolar harcayacağınız ödüller alırken, bazen de yüksek ücretler vardır. İş sahibi için en fazla faydayı sağlamak amacıyla bir dizi ayrı kredi kartı almak istemeyen iş sahibi için Her bir harcama kategorisi (tipik olarak ofis malzemeleri, telekomünikasyon, gaz, yemek ve lojman sadece bir kaç isim), tüm katı kartlar bulmak zor olabilir.
Devamını Oku
Bankacılık Dolandırıcılığı: Bankaların Yasal Olarak Paranı Nasıl Çaldıkları ve Ne Yapabilirsiniz?
Kredi

Bankacılık Dolandırıcılığı: Bankaların Yasal Olarak Paranı Nasıl Çaldıkları ve Ne Yapabilirsiniz?

Aşağı ekonomi sadece genel halktan daha fazla zarar verdi - bankalar da tutamıyor. Daha fazla gelir elde etme çabası içinde, taktiklerinde oldukça yaratıcı ve sinsi hale geldiler. Bunlara 720CreditScore.com'da bankacılık dolandırıcılığı olarak değiniriz. Bankalar, aylar sonra aylarca sizden yasal olarak çalma biçimleridir, çoğu zaman bunu farketmeden bile.
Devamını Oku
LendingTree İnceleme
Kredi

LendingTree İnceleme

LendingTree, ülkenin önde gelen çevrimiçi kredi piyasasıdır. Bir çevrimiçi platformda borç verenleri arayabilecekleri tek duraklı bir dükkanla borç alanlar sağlar. Borçluya mevcut en iyi kredileri bulma ve mevcut çeşitli kredi teklifleri arasında alışveriş yapabilmenizi sağlar. Bunun ötesinde, Lending Tree, birden fazla kredi veren kuruluşun işletmeniz için rekabet ettiği bir ortam yaratır.
Devamını Oku
Üniversite Bahar Tatili için En İyi Öğrenci Kredi Kartları
Kredi

Üniversite Bahar Tatili için En İyi Öğrenci Kredi Kartları

Arkadaşların son dakika Spring Break gezisi planlıyorlar, ama nasıl gideceğinizden emin değil misiniz? Yurtlarda geride kalmayın! Bazı çılgın maceralarda bahar tatilinde seyahat etmek, üniversite öğrencileri için bir pasajdır. Bahar tatilinizden 24 saat önce, Gulf Coast'a, Meksika'ya veya New York şehrine gitmeye başlamadan önce uçuş rezervasyonu yapmamış olsaydınız, henüz yaşamıyorsunuz.
Devamını Oku