Sigorta

Dirt Ucuz Vadeli Hayat Sigortası Almak için 9 Yolları

İnsanların hayat sigortası almamaları için sahip oldukları en büyük mazeret, bunun çok maliyetli olduğunu söylüyor.

Gerçekten mi? Çok fazla?

Yakın zamanda yapılan bir araştırmada, hayat sigortası 2/3 olanların kapsama için 100 $ / aydan daha az para ödemiş olduklarını bulmuştur. Bunlardan, neredeyse yarısı 50 $ / aydan daha az para ödedi.

Onu yakaladın mı? Ucuz vadeli hayat sigortası için 50 $ / ay.

Bir şeyleri düzleştirelim: Hayat Sigortası pahalı DEĞİLDİR.

Aslında, diğer hayat sigortası ürünlerinden farklı olarak. hayat sigortası süper ucuzdur. Mazeret yapmayı bırak ve satın al.

 

İşte size mümkün olan en ucuz dönem ömrü oranını elde etmenize yardımcı olacak yedi ipucu.

1. erteleme

Jack Palance ve 70 yaşında Oscar'larda tek kollu şınav yapmadıkça, şansınız yaşlandıkça, şansınız azalır. Sürpriz sürpriz. Vadeli hayat sigortanızı satın almayı ertelemek, başvurduğunuzda çok büyük etki yaratabilir.

Ne düşündüğünü biliyorum:

Oh, bana hiçbir şey olmayacak.

Bunu, 32 yaşında herhangi bir rahatsızlığı olmayan ancak kalp krizi geçiren 37 yaşındaki erkeğe söyleyin. Neyse ki, o iyi, ama kalp krizinden kaynaklanan komplikasyonlar nedeniyle, hayat sigortası almak imkansız değil, ama Süper pahalı. Süper pahalı ucuz değildir.

Bekledikçe, daha pahalı bir hayat sigortası olabilir. Her yıl yaşlandıkça, yaşam süresi aylık primleriniz% 10'a kadar yükselebilir. Her yıl yaşınız bir yıldır ölüme daha yakın mı (eğlenceliydi, değil mi?), Bu da sigorta şirketlerinin paralarını geri kazanmak için sizden daha fazla ücret alması gerektiği anlamına gelir.

En İyi Hayat Sigortası Oranlarını Bul

Aşağıda posta kodunuzu girin ve en iyi fiyatı bulmak için en az 2-3 şirkete tıkladığınızdan emin olun.

2. Saçmalığı kes

Üç sağlıklı besin grubunun düşüncesi Cheetos, sosisli sandviçler ve Ben ve Jerry'ler ise, en sonunda birinden daha fazla ödeme yapacaksınız.

Saçmalık, aka abur cubur yemek, kolesterol, diyabet ve yüksek tansiyon üzerinde güçlü etkileri olabilir, hangi sigorta primleri hızlı bir şekilde hızla yukarı kaldırabilir. Bu yemekler lezzetli olsa da, her yıl yüzlerce, hatta binlerce dolar değerinde mi? Soda ve patates cipsi ile oturmak yerine, sebzeler ve humus için ulaşmak.

Diğer saçma sigara, çiğneme tütünü ve hatta aşırı alkol tüketimini içerir. Siroz, kimse var mı? Ucuz fiyatlar elde etmenin en iyi yollarından biri, tüm kötü alışkanlıkları tekmelemek. Sigara içiyorsan, kes şunu! Alışkanlıktan kaçmak size her yıl binlerce dolar kazandıracak (sigara satın almamanızdan tasarruf ettiğiniz paradan bahsetmeyeceksiniz).

Mümkün olan en ucuz dönem yaşam oranını elde etmeye çalışıyorsanız, saçmalığı kesmelisiniz. Zararlı alışkanlıklar aylık primlerinizin çatıdan geçmesine neden olabilir.

Genç ve iyi sağlık sahibi olan ve hayat sigortası için başvuruda bulunan bir dostum vardı. Başlangıçta ona en iyi oranı tercih ettim, artı. Azıcık, tütün çiğnemenin gizli bir alışkanlığı olduğunu biliyordum. Oranları yüzünden neredeyse üçe katlandı. Tütün gibi saçma, oranların tuvalete düşmesine neden olabilir.

Zaten bir hayat sigortası poliçeniz varsa, ama sigara içmek gibi kötü bir alışkanlığa sahipseniz, politikanızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Politikanızı yeniden değerlendirmek kolaydır, çoğu durumda sigorta acentenize sormanız gerekir. Bu alışkanlıkları ne kadar sürdüğünüze bağlı olarak, daha düşük bir aylık ücret alabilirsiniz.

3. Yavaşla

İyi bir arkadaşım yarış arabalarını bir hafta sonu hobisi olarak sürüklerdi. Sözüm ona, o hafta sonu hobisi gittiği yere transfer oldu. Onun lider ayağı sadece otomatik sigorta primini yükseltmekle kalmadı, aynı zamanda hayat sigortası primini yükseltti.

Bilmiyor olabilirsiniz, ancak sürüş kaydınız hayat sigortanızı etkileyebilir. Birkaç kazaya veya hız biletine sahip olmak, aylık primlerinizi destekleyebilir. Pervasız sürüş nedeniyle meydana gelen tüm ölümler nedeniyle, sigorta acenteleri, başvuru sürecinin bir parçası olarak sürücü kayıtlarına bakmaya başlamışlardır.

Tabii, 10, 20, hatta 30 M.P.H. Hız limiti üzerinden birkaç dakika sürebilir ancak bankanıza zarar verebilir. Jimmie Johnson gibi sürmeyi bırak - Bir NASCAR sürücüsü değilsin! Terim oranlarınızın da hızlanmadığından emin olun.

4. Aileni unutma

Hayat sigortası için başvururken, birçok insan da aile tarihinin de devreye girdiğinin farkında değil. Süper uygun olsanız bile, ancak bir ebeveyniniz erken doğmuş (70 yaşından önce düşünün), kalıtsal olabilir, kalıtsal bir hastalık, anneler için babalarda kalp hastalığı veya anneler için kızlarda meme kanseri gibi Sigorta primleri için kötü haber anlamına gelebilir.

Bu koşullar yaşamlarını sürdürebilirse, bu durum en kötü durum senaryosunda veya en iyi senaryoda daha yüksek puanlı bir sınıfta derhal onaylanmama anlamına gelebilir. Belli ki, ailenizle kontrol edemediğiniz bazı şartlar, ama eğer egzersiz yapmıyorlarsa ve kendilerine iyi bakmıyorlarsa, konuşma konusunda bir özendiriciniz var.

Ailenin geçmişini bilmiyorsan, ya da evlat edinsen endişelenme, seni incitmeyecek. Ajanınıza karşı dürüst olun ve aile geçmişinizin ne kadar sağlıklı olduğunu bilmediğinizi söyleyin. Bu yüzden, ucuz bir hayat sigortası arayışına başlamadan önce Bobby Amca'yı arayın ve sağlığının nasıl olduğunu görün.

5. bağımsız alışveriş

Gün içinde, eşim büyük bir kıyafet için sigorta satardı. Sigorta da sunabildiğimden beri bir karşılaştırma yaptık. Dönem hayatı için başvuran bir erkek birey için yaptığı bir alıntıya dayandırdık.Şirketle ve benimle herhangi bir taşıyıcıyı kullanabilecek aracı kurumumla yaptığımız alıntıyla, aynı firmayı ve aynı ürünleri sunmamıza rağmen, doğrudan onun üzerinden gitmek daha pahalıydı. Ders öğrenildi: alışveriş yapmak için para ödüyor.

Bilmeyeceğiniz kişiler için, bir sigorta acentesi ile bağımsız bir sigorta acentesi arasında büyük farklar vardır. Esir sigorta acentaları genellikle bir şirketi temsil eder ve sadece o şirketten politikalar sunabilir. Bağımsız temsilcilerin birkaç farklı sigorta kuruluşunu temsil etmelerine izin verilir ve belirli bir işletmeye bağlı değildir.

Tüm politikalarınızı bir araya getirseniz bile, bir tutucu ajan kullanmak çok daha pahalı olabilir. Çeşitli taşıyıcılar arasında size teklif verebilecek bağımsız bir aracı kullandığınızdan emin olun. Sizi yüksek riskli bir birey olarak nitelendiren bazı sağlık durumunuz varsa, bu daha da önemlidir.

Daha az pahalı olmanın yanı sıra, bağımsız bir aracı kullanmanın birçok avantajı vardır. Bağımsız aracıların en büyük avantajlarından biri, primleriniz yükseldiğinde, sizi haberdar edebilir ve daha iyi bir politika arayışına girebilirler.

6. Sir Richard Branson gibi yaşamayı bırakın

Kalp atış hızınızın ilerlemesi için biraz risk almak her zaman eğlenceli. Teknenin arkasındaki korkutucu bir roller-coaster yolculuğu, kayak, tüfeğin tamamı bunun iyi örnekleridir. Bu faaliyetlerden herhangi birine katılırsanız üst düzey sigorta şirketleri bile iki kez düşünmezler.

Eğer bir gökyüzü dalgacısı, uzay atlamacı, timsah güreşçisi isen, bu tamamen farklı bir hikaye. Richard Branson'un çılgın şeyler yapmayı sevmesi, özellikle de ucuz vadeli sigorta almaya çalışıyorsanız, sizin de ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Tüm hobilerinizi bırakmak ve bir balonun içinde yaşamak zorunda değilsiniz. Hobileriniz güvende olduğu sürece sevdiğiniz şeyleri yapmaya devam edebilirsiniz.

Paraşütle atlama dışında, bazı hobileriniz düşünemeyeceğiniz primlerinizi yükseltebilir. Motosiklet sürmek, avcılık yapmak, tekne gezintisi yapmak ve tüplü dalış yapmak gibi aktiviteler aylık primlerinizin her yıl 500 ila 2.000 $ arasında bir değere çıkmasına neden olabilir.

7. acele etmeyin!

Sadece timsahlar güreşmediğiniz için, favori televizyon programınızı izleyerek kanepede otururken evde oturmanız gerektiği anlamına gelmez. Düzenli egzersiz, sağlıklı komplikasyonlar veya hastalık teşhisi konma şansınızı önemli ölçüde azaltabilir. Ucuz bir hayat sigortası için alışveriş yaparken aktif ve sağlıklı bir vücut ağırlığında olmak önemlidir.

Amerikan Kalp Derneği, her gün en az 30 dakikalık yoğun egzersiz yapılmasını önerir. Bu egzersiz, ağırlık kaldırmak, jogging yapmak, tenis oynamak ve hatta dans etmek gibi bir şey olabilir. Aktif olmak size daha sağlıklı, daha iyi hissettirecek ve aylık sigorta oranlarınızı düşürecektir. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek gibi, çok fazla kilo kaybettiniz ve egzersiz yapmaya başladığınızda, daha düşük aylık primler almaya uygun olup olmadığınızı görmek için temsilcinizden politika gözden geçirmesi istemeniz iyi bir fikirdir.

ABD'deki en iyi hayat sigortası şirketlerinden bazıları bile müşterilerine teşvik programları sunmaktadır. Bu programlar, kayıtlarını daha sağlıklı hale getirmek ve daha uzun yaşamak için çalışıyorlar. Her bir Wellness programı farklıdır, ancak çoğu, kaç puan biriktirdiğinize bağlı olarak oranları azaltan bir “nokta sistemi” içerir. Bu programlar genellikle her gün yaptığınız egzersiz miktarını ölçmek için bir etkinlik izleyici içerir.

8. Gerçekle baş edemezsiniz

Kısa bir süre önce hayat sigortası için başvuran ve kısa bir süre önce MetLife tarafından reddedilen bir beyefendi aradım. Select Quote'i sigorta sağlayıcısı olarak kullanmıştı ve geçmişiyle ilgili belli bilgileri açıklayamamıştı: belli bir sağlık durumu. Altyazı yoluyla, sağlık durumu keşfedildi ve yeterli ölçüde reddedildi.

Hayat sigortası için başvururken şeffaf olmanız gerekir. Tıbbi geçmişinizle ilgili her şeyi, özellikle de kayıtlarınıza geri dönecekse, paylaşmalısınız. Gerçeği halledemeyebilirsin, ama sigorta şirketleri de seni reddederek yapacaklar. Hayat sigortasına yalan söylemek bir şey yapmaz ama süreci yavaşlatır ve sonunda daha fazla sorun yaratır. Sigorta acentesi, mümkün olan en iyi oranları elde etmenize yardımcı olmak ister; Ekibiniz üzerinde çalışıyorlar,% 100 dürüst olmak önemlidir.

9. Sadece ihtiyacınız olanı satın alın

Hayat sigortası poliçelerinin amacı geçtikten sonra sevdiklerinize sunmaktır. Ölüm korkutucu bir konu olduğu için, pek çok tüketici sevdiklerine borçlarını binlerce dolar borçluyorlar. Bu korku, birçok insanın ihtiyaç duyduklarından daha büyük bir politika satın almasına neden olacaktır. Ucuz bir hayat sigortası poliçesi arıyorsanız, mevcut yaşam tarzınıza, yıllık harcamalarınıza ve geride bırakacağınız borçlara bakmak için biraz zaman ayırın. İpotek, öğrenci kredileri ve kredi kartları gibi borçlar hızlı bir şekilde toplanabilir ve trajik bir şey olsaydı aileniz borçlanmaya bırakılabilir. Tüm bu şeyleri değerlendirdikten sonra, ne kadar büyük bir hayat sigortası poliçesine ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz.

Birçok finansal uzman, hayat sigortanızın ihtiyaçlarını her iki yılda bir tekrar değerlendirmenizi önerir. Hayatınız çok sık değiştiği için hayat sigortanızın da değiştiğini görebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, evinizi ödemek ya da koleje geri dönmek maddi durumunuzu önemli ölçüde değiştirebilir ve bu da ihtiyacınız olan hayat sigortasını etkileyebilir. İhtiyaç duyduğunuzdan daha fazla sigorta için ödeme korkmayın. Bu yüzden, 500.000 $ 'a ihtiyacınız olduğunda bir milyon dolarlık bir politika satın almayın ve yalnızca bir tanesine ihtiyacınız olduğunda 2 milyon dolarlık satın almayın.

Kir Ucuz Hayat Sigortası

Hayat sigortası her aile için önemlidir.Hiçbir aile sevdiklerinin son masraflarını karşılamak konusunda endişelenmemeli. Hayat sigortası sadece bir şey olsaydı faturaları ödemekle kalmayacak, aynı zamanda ailenizin bakımını üstlendiğini bilerek size huzur verecektir. Ucuz vadede hayat sigortası almak zor değildir. Ücretsiz teklifinizi hemen alın, böylece mümkün olan en kısa sürede bir politika oluşturabilirsiniz.

En İyi Hayat Sigortası Oranlarını Bul

Aşağıda posta kodunuzu girin ve en iyi fiyatı bulmak için en az 2-3 şirkete tıkladığınızdan emin olun.

Videoyu izle: Edvard Munch (1974) Türkçe Altyazılı ve İngilizce Altyazılı

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

PolitikamıGenius İnceleme
Sigorta

PolitikamıGenius İnceleme

Eğer sigorta için alışveriş yaptıysanız, bunun çok önemli bir görev olduğunu biliyorsunuz. Satın almanız gereken birkaç farklı politika var; otomatik sigorta, hayat sigortası, sağlık sigortası ve diğerleri. Sadece birkaç plana ihtiyacınız var, aynı zamanda seçim yapabileceğiniz çok şirket var; Dünyanın neresinde hepsini gözden geçireceksin?
Devamını Oku
Anahtar Adam Hayat Sigortası ile İşinizi Koruyun
Sigorta

Anahtar Adam Hayat Sigortası ile İşinizi Koruyun

Bir şirket, farklı departmanlar arasında eşit dağılmış sorumlulukları olan büyük bir grup insan tarafından yönetilebilir. Diğer şirketler yoğun olarak bir veya iki kişiye güveniyor. Bu son derece önemli insanlardan birinin ortadan kaybolması durumunda, bu şirketler şirketi iş dünyasında tutmakta zorlanacaktı.
Devamını Oku
Üniversite Öğrencileri İçin En İyi Sigorta
Sigorta

Üniversite Öğrencileri İçin En İyi Sigorta

Hayat öngörülemez olabilir ve bu onu ilginç tutar. Ama bazen beklenmedik maliyetler çok fazla: Birisi kafeteryadayken dizüstü bilgisayarınızı kırdı ve çaldıysa. Veya eğer bu diş ağrısı diş ağrısına ihtiyaç duyuyorsa, tam bir apse oldu. Ya da Şükran Günü molasından dönüş yolunda arka uçun varsa.
Devamını Oku