Kredi

LendingTree ─░nceleme

LendingTree, ülkenin önde gelen çevrimiçi kredi piyasas─▒d─▒r. Bir çevrimiçi platformda borç verenleri arayabilecekleri tek durakl─▒ bir dükkanla borç alanlar sa─člar. Borçluya mevcut en iyi kredileri bulma ve mevcut çe┼čitli kredi teklifleri aras─▒nda al─▒┼čveri┼č yapabilmenizi sa─člar.

Bunun ötesinde, Lending Tree, birden fazla kredi veren kurulu┼čun i┼čletmeniz için rekabet etti─či bir ortam yarat─▒r. Bu size mevcut en iyi kredi tekliflerini tan─▒mlamak için ola─čanüstü bir ┼čans verir. Platform her türlü tüketici kredisi sunuyor ve ticari krediler sunuyor.

LendingTree, do─črudan borç veren de─čil, birçok kredi verenleri bir web platformunda bir araya getiren bir kredi toplay─▒c─▒d─▒r. Belki de internetteki en büyük yer.

Platform, 1998 y─▒l─▒nda piyasaya sunuldu─čundan beri 55 milyondan fazla kredi talebini kolayla┼čt─▒rd─▒. LendingTree, Inc., Charlotte, North Carolina merkezli halka aç─▒k bir ┼čirkettir (NASDAQ: TREE) ve ABD genelinde faaliyet göstermektedir.

LendingTree'n─▒n Kullan─▒labilir Kredi Türleri

Tüketici finansman─▒ ile ilgili bir ┼čey varsa, LendingTree'de kullan─▒labilir. Kredi türleri a┼ča─č─▒daki gibidir:

Ev Finansman─▒

Bu LendingTree için bir çekirdek kredidir. Asl─▒nda, LendingTree lisansl─▒ bir ipotek komisyoncusudur. Mevcut krediler, hem sat─▒n alma hem de iyile┼čtirme için ilk ipotekleri içerir. Konut kredileri ve ters ipotek de bulunmaktad─▒r.

Hem geleneksel hem de FHA / VA ipotekleri ve in┼čaat finansman─▒ mevcuttur.

─░lk mortgagelar tek aileli evler, çok aileler, ┼čehir evleri ve apartman daireleri ve üretilen veya mobil evler için kullan─▒labilir. Birincil konutlar, ikinci konutlar veya kiral─▒k mülkler olabilirler.

Bir ev ar─▒yorsan─▒z, LendingTree sizi pazar─▒n─▒zda yerel bir emlakç─▒yla bile kurabilir.
 

Kredi kartlar─▒

Herkesin bireysel kredi kart─▒ tekliflerinin tüm ayr─▒nt─▒lar─▒n─▒ inceleyerek tamamen tükenmi┼č olmas─▒, ancak LendingTree sürecini ciddi ┼čekilde basitle┼čtirebilir.

Finansal ve kredi bilgilerinize dayanarak, LendingTree profilinize özel çe┼čitli kredi kart─▒ veren kurulu┼člardan teklifler sunacakt─▒r. Çe┼čitli teklifleri yan yana görmek için bir f─▒rsat─▒n─▒z olacak, böylece sizin için do─čru olan─▒ seçebilirsiniz. ─░┼člem ayn─▒ zamanda birden fazla kredi kart─▒ veren kurulu┼ča ayr─▒ uygulamalar yapma ihtiyac─▒n─▒ da ortadan kald─▒r─▒r. Bu size zaman, çaba ve para kazand─▒rabilir.

Sunulan her kredi kart─▒ için, faiz oranlar─▒ ve ücretler, ikramiyeler ve ödüller, kart özellikleri ve avantajlar─▒, y─▒ll─▒k ücret ve kart─▒n elde edilmesi için gerekli krediyi sa─člarlar. Dahas─▒, görüntülemek istedi─činiz kart teklifleri için bile kriterleri seçebilirsiniz. Kredi kart─▒ düzenleyicilerinden ücrete, ödül programlar─▒na ve hatta gerekli kredi derecelendirmesine göre teklifler görebilirsiniz.

Ö─črenci kredileri

Ö─črenci kredileri için al─▒┼čveri┼č, kredi kartlar─▒ için arama gibi zaman al─▒c─▒ ve s─▒k─▒c─▒ olabilir. Her biri kendi detaylar─▒na sahip çok say─▒da program var. LendingTree, borç verenleri size tek bir yerden getirerek süreci h─▒zland─▒r─▒r. Sunulan en iyi kredi tekliflerini seçebilirsiniz.

Hem yeni krediler hem de mevcut borcu yeniden finanse etmek için mevcut ö─črenci kredisi programlar─▒ var.

Otomatik Krediler

Otomobil, kamyon ve kamyonet kredilerine ek olarak, Lending Tree'nin motosiklet ve e─člence araçlar─▒ için de finansman─▒ vard─▒r. Tekneler için bile krediler var.

Ba┼čvuru süreci ipotek için benzer çal─▒┼č─▒r. ─░htiyac─▒n─▒z olan belirli finansman─▒ belirlemeye yard─▒mc─▒ olan bir dizi giri┼č ekran─▒ tamaml─▒yorsunuz. Bir kez bitti─činde, rakip kredi teklifleri sunulacak.

LendingTree, genel bilgi ve mali ve kredi bilgilerini sorman─▒n yan─▒ s─▒ra, sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z arac─▒n türü hakk─▒nda bir dizi soru soracakt─▒r. Örne─čin, bir geri ödeme veya sat─▒n alma m─▒, kredinin yakla┼č─▒k tutar─▒ m─▒ ve yapmay─▒ planlad─▒─č─▒n─▒z a┼ča─č─▒ ödemesi mi sorulur.

Borç konsolidasyonu

LendingTree, ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ derecede kapsaml─▒ bir borç konsolidasyon bölümüne sahiptir. Yaln─▒zca mevcut kredileri de─čil, ayn─▒ zamanda konsolidasyon sürecini yönetmenize yard─▒mc─▒ olacak çok çe┼čitli kaynaklar─▒ da içerir. Bu, tek borç konsolidasyon kredisi olmad─▒─č─▒ için göründü─čünden daha önemlidir. Konsolidasyon kredileri farkl─▒ kredi türlerinden gelebilir.

Borç konsolidasyonunu ve nas─▒l çal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ aç─▒klayarak ba┼člarlar.

Ayr─▒ca konsolide edebilece─činiz borç türünü de aç─▒klar. Bu, borç birle┼čtirme karar─▒n─▒n önemli bir parças─▒ olabilir, çünkü bir borçlu hangi borçlar─▒n dahil edilebilece─činden tamamen emin olmayabilir.

Ço─ču ki┼či kredi kart─▒ borcunu borç konsolidasyonu için dü┼čünür, ancak LendingTree dahil edilebilecek di─čer borçlar─▒n uzun bir listesini sunar:

 • Ö─črenci kredileri
 • Payday kredileri dahil olmak üzere teminats─▒z bireysel krediler
 • Sa─čl─▒k Faturalar─▒
 • Cep telefonu faturalar─▒ dahil olmak üzere faturalar
 • Tahsilat kurumlar─▒na borç para
 • Vergiler
 • Mahkeme kararlar─▒

Ayr─▒ca borç konsolidasyonu için kullan─▒labilecek farkl─▒ türde borçlara da girerler. Süreçte, her bir finansman türünün art─▒lar─▒n─▒ ve eksilerini tart─▒┼č─▒rlar. Bunlar aras─▒nda denge transferleri, evinizdeki nakit ç─▒k─▒┼č─▒, ev özkaynak kredileri ve konut kredileri (HELOC) ve ö─črenci kredisi konsolidasyonlar─▒ say─▒labilir.

Ayr─▒ca borç yönetimine kar┼č─▒ borç konsolidasyonunun art─▒ borçlar─▒n─▒ ve borçlar─▒n ödenmesini de tart─▒┼č─▒yorlar. LendingTree, asla bir borç almasan─▒z bile, borç konsolidasyonu için mükemmel bir kaynakt─▒r.

Ayr─▒ca Borç Konsolidasyon Hesaplama kullan─▒m─▒ kolay bir sa─člar. Sürecin size nas─▒l fayda sa─člayaca─č─▒n─▒ görmenize yard─▒mc─▒ olabilir:

─░┼čletme Kredileri

LendingTree, küçük i┼čletmeler için özellikle de─čerli bir borç kayna─č─▒d─▒r. Çünkü bu sektör normal olarak istekli borç verenleri bulmakta zorlan─▒yor. Bankalar büyük ┼čirketlere borç vermekten daha fazla isteklidir, ancak küçüklerden kaç─▒n─▒rlar.LendingTree, bir çok küçük i┼čletme kredisini bir web platformuna getirerek bunu dengeler. Küçük bir i┼čletme sahibi olarak, sizin için en uygun olan borç veren ve kredi program─▒n─▒ seçebilirsiniz.

Sadece bir tür kredi de─čil. LendingTree, küçük i┼čletmeler için çok çe┼čitli krediler sa─člar. Kredi türleri ┼čunlard─▒r:

 • Küçük i┼čletme kredileri
 • SBA kredileri
 • K─▒sa vadeli ticari krediler
 • Uzun vadeli ticari krediler
 • ─░┼čletme kredileri (LOC)
 • ─░┼čletme sermayesi kredileri
 • Ekipman finansman─▒
 • Alacak hesaplar─▒ finansman─▒
 • ─░┼č kredi kartlar─▒

Di─čer LendingTree Hizmetleri

Lending Tree hakk─▒nda çok çabuk fark etti─činiz bir ┼čey, kapsaml─▒ bir kredi sitesi. Kredi ile ilgili bir ┼čey varsa, onu platformda bulacaks─▒n─▒z. Fakat LendingTree, sa─člad─▒klar─▒ baz─▒ hizmetler ile - oto sigortas─▒ gibi - kredinin ötesine geçer.

─░┼čte LendingTree'nin sundu─ču ek hizmetlerden baz─▒lar─▒ÔÇŽ

Ücretsiz Kredi Puan─▒n─▒z

LendingTree ile ücretsiz kredi puan─▒n─▒z─▒ almak için kaydolabilir ve hatta size bir kredi kart─▒ tutman─▒z─▒ istemezsiniz. Bu gerçek bir ücretsiz teklif. Basit bir uygulamay─▒ tamamlaman─▒z gerekir, ancak puan─▒n─▒z─▒ kontrol etmek kredinizi etkilemez.

Sa─članan puan, üç büyük kredi bürosundan biri olan TransUnion'dan VantageScore 3.0. Bu, borç verenler taraf─▒ndan kullan─▒lan gerçek FICO puan─▒n─▒z de─čil, FICO ile paralellik gösteren bir e─čitim skorudur.

Ücretsiz kredi puan─▒na ek olarak, LendingTree, kredi raporunuzu ve kredi puanlama sürecinizi anlaman─▒za yard─▒mc─▒ olacak bilgiler sa─člar. Kredi puanlar─▒n─▒n nas─▒l hesapland─▒─č─▒n─▒, neden düzenli aral─▒klarla kontrol etmeniz gerekti─čini ve puan─▒n─▒z─▒ iyile┼čtirmenin yollar─▒n─▒ aç─▒klarlar.

 

Kredi Onar─▒m─▒

LendingTree'nin Kredi Onar─▒m─▒ sayfas─▒, kredinizi iyile┼čtirmenize veya kredi verenlerle yap─▒lan yerle┼čik yerle┼čimlere yard─▒mc─▒ olman─▒za yard─▒mc─▒ olabilecek k─▒sa bir kredi onar─▒m hizmeti sa─člay─▒c─▒s─▒ listesi sunar. Hatta bu servislerin ücretlerini de içerirler.

Daha sonra kredi onar─▒m─▒n─▒n temellerini ve kredi sorunlar─▒n─▒z varsa seçenekleriniz neler oldu─čunu aç─▒klamaya devam ederler. Kredi raporunuzdaki hatalara nas─▒l itiraz edece─činiz konusunda size bilgi verebilirse, bilgi biraz daha derinde olabilir. Ama yine de iyi bir ba┼člang─▒ç ÔÇőÔÇőnoktas─▒. Yeterli kredi sorunlar─▒n─▒z varsa, sunduklar─▒ kredi onar─▒m uzmanlar─▒ndan birinin hizmetine ihtiyac─▒n─▒z olabilir.

Otomatik sigorta

Bu bir kategori do─črudan kredi ile ilgili de─čildir. Ama hemen hemen her eyalette (New Hampshire hariç) otomatik sigorta zorunlu oldu─ču için ve araba finansman─▒ almak için gerekli oldu─čundan, LendingTree web platformunda ho┼č bir konu.

Otomatik Sigorta sayfas─▒, eyaletinizde i┼č yapan otomatik sigortac─▒lar aras─▒nda al─▒┼čveri┼č yapma f─▒rsat─▒ sunar. Bir kredi için al─▒┼čveri┼čte oldu─ču gibi, planlar─▒n─▒z─▒ yan yana kar┼č─▒la┼čt─▒rma ve seçiminizi kolayla┼čt─▒rmak için bir ┼čans─▒n─▒z olacakt─▒r.

Bu sayfada ayr─▒ca araba sigortas─▒ ve hatta en iyi oran─▒n nas─▒l elde edilece─či hakk─▒nda baz─▒ temel bilgiler verilmektedir.

Konut Kredisi Hesaplay─▒c─▒lar─▒

Lending Tree, belki de web üzerinde en kapsaml─▒ mortgage hesaplay─▒c─▒lar─▒ koleksiyonunu sunmaktad─▒r. Sonuçta, lisansl─▒ bir ipotek komisyoncusu. Hayal edebilece─činiz neredeyse her tür ipotek senaryosu için hesaplay─▒c─▒lar sunarlar.

 • Ev Affordability Hesaplama
 • ─░potek Ödeme Hesaplay─▒c─▒s─▒
 • Refinance Breakeven Hesaplama
 • Borç Konsolidasyonu Hesaplama
 • Ters ─░potek Hesaplay─▒c─▒s─▒
 • Mortgage Müzakereci Hesaplay─▒c─▒s─▒
 • FHA ve VA Kredi Hesap Makineleri
 • Kira vs Sat─▒n Al

LendingTree arac─▒l─▒─č─▒yla bir ipotek almasan─▒z bile, bu hesap makineleri ev finansman─▒ sürecinde size rehberlik edecek bir içgörü sa─člayabilir. Platformda bulunan di─čer her ┼čey gibi, hesap makinelerini kullanman─▒n size hiçbir maliyeti yoktur.

Oylar ve görü┼čler

LendingTree'nin ne kadar kapsaml─▒ oldu─čunun bir göstergesi olarak, bir Borç Verme Puanlar─▒ ve Yorumlar hizmeti de sa─člarlar. Her kredi kategorisinde kredi derecelendiricilerinin belirli derecelendirmeleri ve de─čerlendirmeleridir ve gerçek borçlular taraf─▒ndan yap─▒l─▒r. Bunlar, belirli bir borç verenle do─črudan deneyimi temsil ettiklerinden, en iyi de─čerlendirme türleridir.

Borç vereninizi seçmede size yard─▒mc─▒ olmas─▒ için Derecelendirmeleri ve Yorumlar'─▒ kullanabilirsiniz. Puanlar ve incelemeler, ipotek, bireysel krediler, i┼čletme kredileri, ö─črenci kredileri ve otomobil kredileri için borç verenleri kapsamaktad─▒r.

LendingTree Web Sitesi Nas─▒l Kullan─▒l─▒r?

Kredi A─čac─▒ platformunu kullanmak oldukça basit bir süreçtir. Bulundu─čunuz yeri, genel kredi puan─▒n─▒z─▒, mesle─činizi ve gelirinizi, yat─▒r─▒mlar─▒n─▒z─▒ ve likit varl─▒klar─▒n─▒z─▒, ihtiyac─▒n─▒z olan kredi türünü ve kredi miktar─▒n─▒ belirleyecek bir dizi ekran─▒ tamamlaman─▒z gerekmektedir. Kredi bilgisi almak için, e-posta adresinizi de sa─člamal─▒s─▒n─▒z ve bir ┼čifre olu┼čturmal─▒s─▒n─▒z.

─░lk uygulamay─▒ tamamlarken, olabildi─čince do─čru olmas─▒ önemlidir. Örne─čin, kredi puan aral─▒─č─▒n─▒z─▒ belirtmeniz istenecek ve kredi vereniniz bunu kredi raporunuzu alarak do─črulayacakt─▒r. Gerçek kredi puan─▒n─▒z sa─člad─▒─č─▒n─▒z üründen iyi bir ┼čekilde de─či┼čirse, LendingTree üzerinden ald─▒─č─▒n─▒z teklifler art─▒k geçerli olmayabilir. Ayn─▒ ┼čey istihdam, gelir ve bir ipotek için ba┼čvuruyorsan─▒z ve sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ya da yeniden finanse etti─činiz mülkün de─čeri ile de geçerlidir.

Kredilendirme Ücretleri. LendingTree'in, kat─▒ld─▒─č─▒ platform için bir ücret ödeyen borç verenlerden gelirlerini kazanmas─▒ nedeniyle hizmeti borçlu olarak kullanma ücreti yoktur. LendingTree ayr─▒ca bir Pazarlama Lider Jeneratör servisidir. Bu, bilginin, talepte bulunan borç verenler için talepte bulunabilece─či anlam─▒na gelir.

LendingTree Art─▒lar─▒ ve Eksileri

LendingTree Profesyonelleri

 • Platforuma kat─▒lman─▒n hiçbir maliyeti yoktur.
 • LendingTree size tek bir konumda çok say─▒da potansiyel borç veren sa─člar.
 • Baz─▒ borç verenler kredi talebinize muhtemelen yan─▒t verece─činden, borç verenler i┼čletmeniz için etkili bir ┼čekilde birbirleriyle rekabet halindedir.
 • Tek bir uygulamay─▒ tamamlayarak, birden fazla borç veren taraf─▒ndan de─čerlendirmeyi isteyebilirsiniz. Her borç veren için bireysel ba┼čvurular─▒ tamamlamaya gerek yoktur.
 • Site, sadece her tür finansman için borç veren seçenekler sunmakla kalmaz, ayn─▒ zamanda kredinizi daha iyi yönetmenize yard─▒mc─▒ olacak e─čitim kaynaklar─▒n─▒ da kapsamaktad─▒r.
 • Çok say─▒da ipotek hesaplay─▒c─▒s─▒, kredi ve kredi puan─▒ bilgileri, borç yard─▒m kaynaklar─▒ ve daha fazlas─▒ dahil olmak üzere geni┼č bir yelpazede ücretsiz hizmetler sa─člarlar.

LendingTree Eksileri

 • Kredi tekliflerine eri┼čmek için geni┼č miktarda ki┼čisel bilgi sa─člamal─▒s─▒n─▒z.
 • ─░nce bask─▒ ÔÇťLider A─čac─▒ÔÇŁ n─▒ ÔÇťPazarlama Lideri JeneratörÔÇŁ olarak tan─▒mlamaktad─▒r. Bu, bilgilerinizin üçüncü taraflara sat─▒laca─č─▒n─▒ gösterir. Siteye kaydolduktan sonra düzenli bir kredi talepleri bekliyoruz.
 • Tüm borç verenler platforma kat─▒lmazlar ve seçti─činiz kredi verenler sitede listelenmemi┼čse ayr─▒ bir ba┼čvuru yapman─▒z gerekebilir.
 • Kredi teklifleri otomatik onaylar de─čildir, bu nedenle her borç verenin belirli kredi yeterlilik gereksinimlerini kar┼č─▒laman─▒z gerekir.

LendingTree ile Finansman Olmal─▒ m─▒?

Mortgage, otomobil kredileri, i┼čletme kredileri, ö─črenci kredileri veya kredi kartlar─▒ almakla ilgilenen ne tür bir finansman olursa olsun, LendingTree yak─▒ndan göz atmaya de─čer. Kredi karar─▒nda ve kredi durumunuzda size yard─▒mc─▒ olmak için sundu─ču birçok ücretsiz hizmetten ba┼čka, platform bir platformda belki de en fazla say─▒da borç verenleri temsil etmektedir. Kreditörler i┼činiz için rekabet edecek ve size en iyi kredi teklifi hakk─▒nda bilinçli bir karar verme f─▒rsat─▒ verecektir.

Muhtemelen LendingTree ile en büyük olumsuzluk, kredi seçiminizi yapt─▒ktan sonra bile çe┼čitli borç verenler taraf─▒ndan talep edilmesini beklemenizdir. LendingTree, bir pazarlama lideri üreticisi olduklar─▒n─▒ gizlemez, bu da ileti┼čim bilgilerinizin platformdaki kat─▒l─▒mc─▒ kreditörler için geçerli olaca─č─▒ anlam─▒na gelir.

Ancak, herhangi bir kredi için pazarda iseniz, LendingTree web sitesine bak─▒n ve sizin için neler yapabilece─čini görün.

 

Videoyu izle: Entspannt shoppen mit der Vize Bonus Kart─▒!

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Yapt─▒r─▒mlar ─░yi Bir Yat─▒r─▒m m─▒d─▒r? ─░yi, K├Ât├╝ ve Ger├žek ├çirkin
Kredi

Yapt─▒r─▒mlar ─░yi Bir Yat─▒r─▒m m─▒d─▒r? ─░yi, K├Ât├╝ ve Ger├žek ├çirkin

Tahviller. Yat─▒r─▒m dan─▒┼čmanlar─▒n─▒ - ya da sigorta dan─▒┼čmanlar─▒n─▒ - ge├žmi┼čte onlar hakk─▒nda konu┼čmu┼č olabilirsiniz. Asl─▒nda, daha ├Ânce, birka├ž ayl─▒─č─▒ tan─▒mlaman─▒z ve almamam gerekenleri a├ž─▒klad─▒m. E─čer beni sokakta yakalarsan─▒z ve ├╝cretlerin iyi bir yat─▒r─▒m olup olmad─▒─č─▒n─▒ soruyorsan─▒z, k─▒sa cevab─▒n buna ba─čl─▒ oldu─čunu s├Âylerim.
Devam─▒n─▒ Oku
2018'in En ─░yi Otel Kredi Kartlar─▒
Kredi

2018'in En ─░yi Otel Kredi Kartlar─▒

En iyi ortak markal─▒ otel kredi kartlar─▒, ├╝cretsiz otel konaklamalar─▒, oda iyile┼čtirmeleri ve daha fazlas─▒n─▒ kazanman─▒za yard─▒mc─▒ olabilir. Ayr─▒ca, baz─▒ otel kredi kartlar─▒, daha da fazla faydaya yol a├žabilecek ├Âzel stat├╝ kazanmay─▒ kolayla┼čt─▒r─▒r. Yine de, belirli bir otel zincirine ba─čl─▒ olmaks─▒z─▒n otel kredi kartlar─▒ olarak i┼člev g├Âren ba┼čka ├Âd├╝ller kredi kartlar─▒ da vard─▒r.
Devam─▒n─▒ Oku
Birden Fazla Kredi Kart─▒na Sahip Olmak ─░yi Finansal Cents Yap─▒yor mu?
Kredi

Birden Fazla Kredi Kart─▒na Sahip Olmak ─░yi Finansal Cents Yap─▒yor mu?

ÔÇťAlacakl─▒lar─▒n bor├žlulardan daha iyi an─▒lar─▒ var.ÔÇŁ - Benjamin Franklin. A┼ča─č─▒dakiler, Martin of Studenomics'in misafir konu─ču. Kredi Kart─▒n─▒ Tamamen Krediyi Nas─▒l Elden Edebilece─činiz ile ilgili ilk rehberini yay─▒nlad─▒. K├╝├ž├╝k ┼čeyler i├žin para biriktirmekten s─▒k─▒ld─▒ysan─▒z ve SERIOUS sonu├žlar─▒n─▒ g├Ârmek istiyorsan─▒z bu k─▒lavuza g├Âz atman─▒z gerekir.
Devam─▒n─▒ Oku
Fico 8 Kredi Puan─▒ - Kredi Puanlama Sertle┼čebilir
Kredi

Fico 8 Kredi Puan─▒ - Kredi Puanlama Sertle┼čebilir

Temel bilgilerle ba┼člayal─▒m, FICO puan─▒n─▒z. Fair Isaac Corporation taraf─▒ndan olu┼čturulan bir numara. FICO puan─▒n─▒z, kredi ┼čirketlerine ve bor├ž verenlere ne kadar riskli oldu─čunuzu ve ge├žmi┼čte kredileri ne kadar iyi kulland─▒─č─▒n─▒ bilmenize yard─▒mc─▒ olan birle┼čik bir say─▒d─▒r. FICO puanlar─▒ 300 ila 850 aras─▒nda de─či┼čmektedir. Tipik olarak, 650'nin ├╝zerinde herhangi bir puan ÔÇťharikaÔÇŁ kabul edilir.
Devam─▒n─▒ Oku