Maliye

Benim Lezzetli ve Besleyici Sağlık Shake Tanıtımı

Kilo vermek, daha iyi hissetmek, sağlığınızı geliştirmek ve 7 dakikadan az bir sürede bunu yapmak isteyen var mı? Eğer öyleyse, bu makaleyi okumak isteyebilirsiniz. Muhtemelen bu bir infomercial olup olmadığını kendinize soruyorsunuz ve size temin ederim. Bu, birkaç yıl önce yaptığım, olağanüstü sağlık ve esenliğime atfettiğim bir keşif. İlk önce, biraz arka plan…

19 yaşımdaki bir antrenman meraklısı oldum. Üniversitede, haftada 4-5 gün spor salonuna sık sık rastlamak benim için tipikti. Protein tozları, kreatin, vitaminler ve takıntılı bir kişinin yapacağı her şeyi yaptım. Ben bile yaptım düşük karbonhidrat aşamasında süzme peynir ile karışık konserve ton balığı yedim. (Ewww. Bunu bir daha asla yapmazdım!). Ama sonra üniversiteden sonra küçük bir şey oldu… YAŞAM. Kariyer odaklı hale geldim ve spor salonu ve “doğru yeme” bir arka koltuk aldı.

Yavaş yavaş, ağırlığımın dalgalanmaya başladığını gördüm. Belirleyici anın ne olduğundan emin değilim, ama bir şeyler yapmam gerektiğini biliyordum. Her şeyin diyetle başladığını da biliyordum. Ama son derece meşgul olmak için, bir gece önceden hazırlayabileceğim bir şey bulmak zorunda kaldım ve öngörülemeyen iş günümde uyması kolay olurdu. Tanıtımı: Meşgul adamın sağlık sarsıntısı.

Bu yazıyı beğendiyseniz, hoşunuza gidebilir: Hiç Gördüğünüz En Ucuz ve En Kolay Tavuk Makarna Tarifi, En Kolay ve En Ucuz Karides Makarna Tarifini Yapacaksınız.

Sağlık Sallamak İçin Malzemeler

Kısmen Mean's Health Power Foods'dan ilham alarak, bana bol miktarda protein, iyi kompleks karbonhidrat, “iyi” yağlar ve bol miktarda lif alacak bir sarsıntı yaratmak istedim. Ben bir çeşit lif fanatikiyim çünkü kalp sorunları ailemde. Besin değerlerinin kaba bir hesaplamasıyla içeriklere bir bakış (kalori, protein, karbonhidrat, lif) Sallamak için kullandığım servis kısmına göre.

Büyülü Malzemeler

 • Süt-% 2 (240/16/12 / o) kullanıyorum
 • Sade-Nonfatlı Yoğurt (55/5.5/8/0)
 • Muz (105/1/27/3)
 • Vanilyalı Whey Protein Tozu (200/36/4/0)
 • Berry Medley (Yaban mersini, böğürtlen, ahududu) (45/0/10/4)
 • Ahududu (45/1/10/5)
 • Keten tohumu (90/4.5/6/6)

Sonuç olarak, aşağıdaki besin değerini veren lezzetli protein ve lif paketlenmiş sallar var: 780 Kalori, 65 gram protein, 77 gram karbonhidrat ve 18 gram lif. Bunun lezzetli olduğunu mu söyledim? Aşağıda göreceğiniz gibi, bu aslında gün boyunca içebilirsiniz neredeyse 3 16 oz shakes yapacak. En yakın satış makinesini ziyaret etmenizi önleyecek hızlı ve besleyici bir çalışma.

Malzemeler Ekleme

Sarsıntıyı bir araya getirmek oldukça basittir. İşte her şeyi karıştırıcıya nasıl eklediğimin çabucak:

 • Süt yaklaşık 16 oz
 • Bir muz
 • 1/2 bardak yoğurt
 • Keten tohumu yaklaşık 3 yemek kaşığı (Ben sadece çanta dökmek)
 • Protein Tozu 2 Kepçe
 • Berry Medley 1/3 çanta
 • Ahududu 1/4 çanta

Diğer ikisinden biraz daha fazla ahududu eklediğimi fark edebilirsiniz. Öncelikle bunu iki nedenden dolayı yapıyorum: 1. Ahududu daha tatlı bir tada sahip olma eğilimindedir. 2. Onların berry meslektaşlarına daha yüksek bir lif içeriği sunarlar. Her şey lifle ilgili!

Malzemeler EklemeKarıştırma Zamanı

Harmanlamak

Burada çok fazla donmuş meyve olduğunu düşündüğünüzde, bazı beygir gücü ile iyi bir blender'a ihtiyacınız olacak. Eski sadakatimi bulmadan önce aslında 3 karıştırıcıdan geçtim. Hız döngüsüne başlamadan önce her zaman "Crush Ice" ayarını açmaya başladım.

Karışımdan Sonra

Uygun miktarda ahududu varsa, burada görüldüğü gibi morumsu bir renge sahip olacaktır.

Dökmeye Hazır

Tüm söylenen ve yapılan, yaklaşık 14 0z ile iki tam 16 0z shakes olmalıdır. Eklediğiniz süt ve çilek miktarına bağlı olarak değişecektir. Tipik olarak, kahvaltı için bir shake ve başka bir öğleden sonra 3 pm ya da öylesine. Arada, genellikle hafif bir öğle yemeği, bir Fiber Bir çubuk (evet, daha fazla lif) ve bir elma yiyeceğim. Bu genellikle beni gün boyunca bol miktarda enerji ile alır ve açlık ağrılarının karışmasına izin vermez. Üçüncü sarsıntı içtiğimde değişir. İşten sonra antrenman yaparken, eve geldiğimde genellikle içerim. Aksi takdirde, gece yarısı çuval olarak içeceğim. (Sadece bu yazıyı bitirirken içmeyi bitirdim).

İçme ve Zevk Zamanı!

Tamam, şimdi şüpheciliği burada yapabilirim. Ama Jeff, bu çok uzun sürüyor ve zamanım yok. Herkesin sahip olduğu en yaygın bahane, doğru mu? Sadece eğlenmek için, kendimi titremeyi zamanladım. Burada herhangi bir dünya rekorunu kırmaya çalışmadım. Her seferinde yaptığım aynı hızda gittim. Gördüğünüz gibi, hiç uzun sürmedi.6 dakika ve 21 saniyede neredeyse üç sağlıklı ve lezzetli yemek hazırladım.

Çok hızlı!

Kullandığım malzemeleri sevmiyor musun? Telaşa gerek yok. Deney. Ananas suyu ve donmuş şeftali kullandığım zaman karım bazen hoşlanır. Portakal suyunu da dolgu maddesi olarak kullanabilirsiniz. Asıl nokta yaratıcı olmak ve gün boyunca size ulaşmak için sağlıklı bir alternatif oluşturmaktır.

Videoyu izle: PROTEİN TOZSUZ PROTEİN BAR: EV YAPIMI PROTEİN BAR TARİFİ!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yandaki Uber için Parayı Nasıl Kullanıyor?
Maliye

Yandaki Uber için Parayı Nasıl Kullanıyor?

Daha fazla para kazanmak için Uber ile çalışmayı düşündün mü? Uber için Sürüş, gelirinizi arttırmak için yapabileceğiniz birçok yan halden biridir. Ryan Begin bir yıldan fazla bir süredir Uber'i kullanıyor ve deneyimini bizimle birlikte bir Uber sürücüsü olarak paylaşıyor. İşte onun hikayesi. Bize biraz kendinden bahset.
Devamını Oku
GFC 085: 7 Dikkat Edilecek Öğrenci Kredisi Tehlikeleri
Maliye

GFC 085: 7 Dikkat Edilecek Öğrenci Kredisi Tehlikeleri

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_085_Student_Loans_Credible_.mp3 Amerikalılar, 2017 başından itibaren öğrenci kredileri üzerindeki astronomik miktarları borçlandırdılar - ortalama kredi kartı başına 37.000 ABD Doları ve kümülatif olarak 1.3 trilyon dolar. Kolejlerin artan maliyetleri, öğrenci yardımlarının azalmasıyla birleştiğinde, toptan borçlanma için mükemmel fırtınayı yarattılar ve milyonlarca mezunu nasıl başa çıkacaklarını merak ettiler.
Devamını Oku
Emekli Olmak İçin İlk 10 Şehir (Mali Müşavir Onaylandı!)
Maliye

Emekli Olmak İçin İlk 10 Şehir (Mali Müşavir Onaylandı!)

Muhtemelen onlar gibi bir liste görüyordunuz, ama itiraf etmeliyiz - çoğu, zaten her zamanki sebepten dolayı emeklilerle dolu olan yerlere odaklanıyor. Bu listede, emeklilere maddi maddi avantajlar sunan şehirlerde sıfır yapıyorum. Tabii, emekli olmak için harika yerler. Ancak her biri, yalnızca yaşamın ucuz olduğu yerde olmanın ötesinde, finansal veya ekonomik faydalar sunar.
Devamını Oku
Daha Az İçin Faks Vermek İçin Yanında En İyi 13 Faks Hizmeti
Maliye

Daha Az İçin Faks Vermek İçin Yanında En İyi 13 Faks Hizmeti

Fakslama belgeleri büyük oranda taramalı ve elektronik belgelerle değiştirilmiştir. Bununla birlikte, bir belgeyi bir iş veya özel şahsa fakslamak için hatta bazen de kopyalama yapma gereği duyabilirsiniz. Kısa bir süre önce bazı belgeleri bir ipotek şirketine faksla göndermek zorunda kaldım. Neyse ki, daha önceki kariyerimden bir ipotek satış asistanı olarak arkaik faks makinem var.
Devamını Oku