Kredi

Philip Tirone ile Kredi Kartı ve Kredi Puanı Hacks

Bu Jeff Rose, İyi Finansal Cents ve soldieroffinance.com başka harika bir konuk ile başka bir harika röportaj ile. Misafirim bugün, kredi puanı uzmanı, kredi notu “ninja” olarak adlandıracağım Phil Tirone. Ben bir finansal planlamacıyım ve yatırım ve finansal planlama ile birçok insana yardım ediyorum, ancak kredi notları söz konusu olduğunda, temelde, daha iyi bir terimin yokluğundan, cahilce.

Gerçek kredi puanımı bulmaya çalışırken edindiğim deneyimle ilgili yazdığım bir blog yazısı vardı ve karşılaştığım tüm çıkmaz sokaklara hayran kaldım. Neyse ki Phil, bu duruma biraz ışık tutabilir ve bana yardımcı olabilirdi.

Phil'i bugün kredi puanı uzmanı olarak tanıtmak istiyorum ve aynı durumdaki herhangi biriniz için kredinizi anlamaya çalışıyorum, umarım bugün Phil'in uzmanlığıyla çok şey öğrenebiliriz.

Ücretsiz Kredi Raporunuzu Kontrol Edin >>>

JEFF: Phil, bugün nasılsın?

PHIL: Harika! Harika oluyorum Jeff. Bana sahip olduğun için teşekkürler.

JEFF: Tamam, önce onu tekmelemek istiyorum ve gerçekten sizi tanımayanlar için, önce kendinizi tanıtın, kendi kredi puanınıza veya kredi geçmişinize nasıl ulaştığınızı ve bugün size neler geldiğini öğrenin.

Keşif: Kredi Puanım Sucks

PHIL: Evet, her şey 90'ların sonunda başladı. Bir gün bankaya girdim ve çek yatırıyordum. Bağışçı bana dedi ki, “Bay Tirone, çek hesabında fazla abartılıyorsun. ”Bunu duymak utanç verici, tamam ve güle, onunla nereye gideceğini gerçekten bilmiyordum. Dedi ki, “Ama biliyorsunuz Bay Tirone, aşırı kredi koruması için 100 dolarlık koruma hattı için başvurabilirsiniz. Herkesi onaylıyoruz. ”Eminim yap, yap. Bu yüzden kredimi kullandı ve "Özür dilerim, seni onaylayamayız" dedi. Kredi puanınız çok düşük. ”Kendi kendime düşünüyorum! İlk şey utanç vericiydi. Bu gerçekten utanç verici!

Mesele Jeff, kredi puanının ne kadar önemli olduğunu biliyordum. O zamanlar ipotek işindeydim. İnsanlara borç verdim. Kredi puanlarına göre fazla ödeme yaptıklarını gördüm. O anda kredi puanıma baktım ve dedim ki, ipoteğimin üzerinde ne kadar ödeme yapıyorum? Ona baktım ve eğer kredi puanımı yükselttiysem, o zamanlar 720 idi, evimi yenilemeye ve ayda 500-600 dolar arasında bir yere kurtarabilirim. Bu sadece şaşırtıcı.

Bunu anlayacağım dedim. Yapabileceğim her kitabı aldım. Kredi bürolarını aradım. Kredi kartı şirketimi aradım. Bankaları aradım. Elimden geldiğince fazla bilgi almaya çalıştım. Aynen söylediğin gibi, yol bloğundan sonra karayolu bloğundan sonra yol bloğu var ve bunu uzun süredir yaptıktan sonra öğrendiklerim burada olup bitenlerin çıkar çatışmasıdır, tamam. Bankanıza gidip kredi puanınızı nasıl yükselteceğinizi soruyorsunuz, size söylemeyecekler, tamam. İnsanlarını eğitmiyorlar, demeliyim.

Kötü niyetli olduğuna inanıyorum ki, bilgiyi geri almaya çalışıyorlar, ama insanların kârlılıklarını etkilediği için kredi puanlarını nasıl yükseltecekleri konusunda agresif bir şekilde eğitmediklerini biliyorum. Finansman, daha düşük faiz oranları vb. Elde edersiniz. Uzun hikayeler kısa, bankalara gittikten ve kobay olarak kredimi kullantıktan sonra kredi skorunu nasıl yükselteceğimi gerçekten anladım ve hiç de zor değil. Bir kitapla çıktım. Daha fazla kredi işi almak için bir iş kartı olarak kullandım. Hey dedim, kredi puanını yükseltmene yardım edeceğim ve daha sonra benimle kredi yapacağım. İşte böyle başladı ve şimdi her zaman krediye odaklanıyorum.

JEFF: Vay! Çok havalı. Bankalardan ve ipotek borç verenlerden birçoğunuzdan bahsettiniz, ve sanırım bir bankaya girdiğiniz ve bir banka borçlusuna kredi puanı ile ilgili bazı sorular sorduğunuz bir videonuz vardı. Bu videoya bir link vereceğim çünkü bunun iyi olduğunu düşünüyorum çünkü borç veren hiçbir şey bilmiyordu ve temelde tamamen yanlış olan bazı bilgilerle bazı boşlukları doldurmaya çalıştı. Bu komik çünkü ilk konutumuzu inşa edeceğimiz bölgede kendi mortgage kredimizle çok benzer bir deneyim yaşadım. Ona kredi puanı ile ilgili bazı sorular sordum ve gerçekten hiçbir ipucu yoktu. Ne hakkında konuştuğunu bildiğini iddia etmeye çalıştı. Bunun kötü niyetli bir şekilde yapıldığını sanmıyorum, ama sadece bilginin orada kolayca bulunmadığını düşünüyorum.

Kredi Sistemini Anlamak

PHIL: Bir soru olmadan. Bu casus kamerayı dört farklı bankaya götürdüm. Dört farklı banka, temelde tüm farklı bilgileri söyledi. Şimdi kredi puanını neyin etkilediğini biliyorum. On binlerce kredi raporuna bakıyorum. Biliyorum. Bu zavallı adamlar sadece clueless. Dediğim gibi, onların suçu değil. İşlerini yapmaya çalışıyorlar. Bankalar onları eğitmiyor. Bütün bir programı bir araya getirip bankadaki yöneticilere gönderdim ve “Hey, müşterileriniz için neler yapabileceğinize bakın” dedi. Sonra kriket alıyorum.

Benim hakkımda bir şey, Jeff, biraz yavaşım. Bazen bunu anlamak biraz zaman alır. Sonra anladım, anladım. Neden yapsınlar? Sadece bu bağlantı kesmek var, işte bu, bu yüzden Amerikan halkını kendileri için nasıl yükseltecekleri konusunda eğitmemiz gerektiğine ikna oldum ya da bankaları sadece onları soymaya devam edecek. Bu tam anlamıyla bir hukuk hırsızlığıdır. Benim düşünceme göre bankalar yasal olarak nasıl çalıyorlar. Tamamen adil değil ve kesinlikle reform gerekiyor, ama ne olduğu. Değişmeye çalıştığım dev bürokratik politik bir canavarla uğraşıyorsun.

Herkese kitap vermeyi teklif ettim. Başkanlığa girdiğinde başkanını yazdım çünkü girişimciye büyüktü. Girişimcinin bizi kurtaracağını söyledi. O hala muhtemelen; Sadece ondan haber alamadım. Onu yazdım ve dedim ki, “BayBaşkan, ayda yüzlerce dolar tasarruf etmenin yolunu buldum. ”

Yani, Amerikalıların% 80'inin 80 8-0'unun kredi raporlarında bir hata var. Bu hataları sadece çözersek, ortalama kişi ayda yüzlerce kurtaracak.

Sadece hataları çözün, her şeyi unutun. Kitabımı kimseye vereceğimi söyledim. Dijital programlar oluşturacağız. Onu kitlelere çıkaracağız. Ama fikir yeterince iyi değildi, nedenini bilmiyorum. İyi bir fikir olduğunu düşündüm, ama her neyse.

JEFF: Bana kitabınızın bir kopyasını ve el kitaplarınızın bir kısmını gönderdiniz ve az önce bahsettiğiniz bir şey, ABD nüfusunun% 80'inin kredi raporlarında bir hataya sahip olması ve bunu fark ederse bunları ne kadar tasarruf edebileceğidir. Diğer bazı ortak şeyler nelerdir - içinden geçtiğiniz tüm programlar, yıllar boyunca yardımcı olduğunuz tüm insanlar - bir çok insanın hemen uygulayabileceklerini fark etmedikleri bazı hızlı düzeltmeler nelerdir?

Kredi Kartlarınızı Optimize Edin

PHIL: Öncelikle 3-5 kredi kartına ihtiyacınız var. Kesinlikle 3-5 kredi kartına ihtiyacınız var. Sadece bir tane olduğumu söyleyenler var. İşte sorun şu; kredi kökleri, derin, derin, derin kökleri inşa etmektir. Bu hatalardan biri kredi raporunuza geldiğinde derin kökleriniz yoksa, puanınızı olması gerekenden çok daha fazla düşürecektir. Bu yüzden üç ila beş kredi kartına ihtiyacınız var.

Burada bir uyarı var. Kredi puanlarınıza ve kredi puanlarınızı olumsuz etkileyen bazı kredi kartlarına yardımcı olacak bazı kredi kartları vardır. Bunu bir saniye içinde açıklayacağım. Dışarı çıkıp kredi kartı alırsanız, kredi puanınızı etkilemez veya kredi puanınızı olumsuz etkileyebilir. Hangi kredi kartlarının doğru kredi kartları olduğunu bilmek zorundasınız. Size bu linki verebilirim ve blog yazısına koyabiliriz. Sitelere gittik, bu yüzden müşterilerimize hangi kredi kartlarını tavsiye ettiğimizi ve hangilerinin bulunmadığını biliyoruz. Eğer sadece creditcards.com'a giderseniz ve kredi kartını seçerseniz, bu da olumsuz bir etki yaratabilir. Nedenini açıklayayım.

Kredi kartları ile ilgili sorun, hepsinin doğru bilgileri rapor etmemesidir. İşte bu sebeple hepsi doğru bilgiyi raporlamıyorlar: Kredi bürolarına göre, kredi kartı şirketleri kredi bürolarına bilgi vermek zorunda değiller. Bunu yapmayı seçtiler. Bunu yapmayı seçtikleri zaman, rapor vermek zorundadırlar. Kredi kartı şirketleri ya da bankalarınız ve bunun gibi şeyler bürolara rapor veriyorlar. Bu nedenle belirli bilgileri rapor ediyorlar. Bürolar sadece bir raporlama ajansıdır. Ne rapor ettiklerini rapor ettiler.

Kitabımızda konuştuğumuz şeylerden biri, ve bu bir Federal Rezerv kurulundan geliyor. Cüzdanınızdaki kredi kartlarının% 46'sı bürolara uygun kredi limitlerini bildirmiyor. Sadece bunu düşün. Yüzde kırk altı bürolara doğru kredi limitlerini bildirmiyor ve buradaki sorun da bu.

1000 $ 'lık bir kredi limitiniz olduğunu ve her ay elektrik faturanızı 100 $ olarak ödendiğinizi varsayalım. Kredi kartı şirketi doğru sınırlamayı bildirmiyorsa ve bir çok kez 0 limit bildiriyorlarsa, kredi raporunuz ipotek bankanız, kredi kartı şirketiniz, sigorta şirketiniz veya gelecekteki işvereniniz tarafından çalıştırıldığında, kredi puanlama algoritmasıdır. Sistem kredi limitinize bakiyenize göre bakar. Yani bu sınırda 1000 $, 100 $ fatura olmalı. Bu% 10'luk bir kullanım. Ancak kredi limiti gösterilmiyorsa ve 0 kredi limiti ve 100 ABD doları bakiyesi gösteriliyorsa, bu olumsuz kullanımdır. Çok iyisin. Bu, sahip olduğunuz diğer şeylere bağlı olarak kredi puanınızda 10, 20, 30 puanlık bir etkiye sahip olabilir.

Bana yardım et, şaka mı yapıyorsun? Bu sadece mantıklı değil. İşte bu, gerçek bir sağduyulu tip adamım. Ben böyle çalışıyorum. Sadece haksızlık olan ve adaletsiz olan bazı şeyler var çünkü kimse bunu bilmiyor. Benimle dalga mı geçiyorlar? Bu nasıl gerçek olabilir ki? Bu şekilde çalışır.

JEFF: Hiçbir fikri olmayanlardan birisiydim. Kullanım oranını duydum ve bu yönünü anladım, ancak limitlerin raporlanması ve limitlerin hatası hakkında hiçbir fikrim yoktu. Birisinin puanına neden zarar verebileceğine dair bir çok mantıklı, ama neden böyle olduğu konusunda pek bir şey ifade etmiyor.

Kredinizi Artırmak İçin Kanıtlanmış Sistem

PHIL: Jeff, mantıklı değil. Bu yüzden programıma kayıt olan insanlar var. 30 gün içinde 100-120 puan etkisi olan bazı insanlar vardı. Tam anlamıyla, 30 gün içinde kredi raporlarında 100-120 puanlık bir salınım vardır ve bunun nedeni, uygun sınırları bildirmeyen iki veya üç kredi kartına sahip olmasıdır. Sadece beni delirtiyor. İşte bunun en zor kısmı. Uygun limiti bildirmedikleri zaman, her bir ayda ne kadar ödeyeceğinize doğrudan etkisi olan kredi puanınızı etkiler. Söylediğim gibi, ipoteğinizi etkiliyor.

Aynı tam evi, aynı tam yeri, aynı caddeyi, aynı şeyi satın alan iki erkek kardeşin varsa. Aynı gelire, aynı borca ​​sahipler, ancak bir tanesi 720 kredi puanına, bir tanesi de 719 kredi puanına sahip ve bir FHA ile 300.000 dolarlık bir ev satın alıyorlar. % 10'unu düşüreceğini ve ipotek sigortasına ihtiyacı olacağını varsayan 719 kredi puanıyla, bu noktadan dolayı 4500 $ 'lık bir ücret ödeyecek. Bir nokta! Yani ipoteğini etkiler. Arabanızı etkiliyor. Kredi kartlarınızı etkiler. Sahip olduğunuz diğer kredileri etkiler. Araba sigortanızı, ev sigortanızı belirli eyaletlerde etkiler. Bir iş bulup koymayacağınızı etkiler. A.Ş.Dergi çıktı ve işverenlerin% 61'inin sizi işe almadan önce bir kredi raporu yayınladığını söyledi.

Daha fazla tutkulu olamam. Sanırım bazen dağın zirvesinde ya da şarkı söylüyorum ve kimsenin duymadığı gibi hissediyorum. Bu bilgiyi doğru politikacıların yasalarına göre değiştireceğinizi düşünürdünüz. Sadece ofis için koşmanı bekliyorum.

JEFF: Bu harika. İzleyicilerim ve bunu izleyen herkes için, bu küçük külçe ayda yüzlerce, binlerce yıl olabilir. Yaşam süreleri boyunca bu çok büyük.

Tek Kolay ve Hızlı Düzeltme

PHIL: Bende onlardan var. Bu yüzden size söyleyeyim. Herkes… . Ben herkesi söylemek istemiyorum, ama insanların çoğunluğunun,% 75-80'inin kredi raporlarında bir tür koleksiyonu var. Faturalarını ödemediğin için değil. Kısa bir süre önce Kaliforniya'dan Scottsdale'e taşındım. LA'daki su hizmeti şirketine bir adres değişikliği formu gönderdim. Yanlış adresi yazdılar. Ne olduysa, 500 dolarlık su faturasına sahip olduğumu ve beni koleksiyonlara gönderdiğimi bilmiyordum. Koleksiyon mektubu aldım.

Tanrıya şükür bu şeyleri nasıl kullanacağımı biliyorum çünkü tahmin edin, bir koleksiyon 50, 60, 70 puanlık kredi puanımı etkilemiş olurdu. Mesele şu ki, programda konuştuğumuz şeylerden biri, koleksiyonlardaki herhangi bir faturayı ödemeden önce müzakere ettiğinizden emin olmanızdır. Bu koleksiyon şirketi ile yaptığım buydu.

Yaptığımız şey, insanları borçlarını onaylama ve sonra müzakere etme sürecinden geçirmektir. Bu koleksiyon şirketleri ile ne olur, çok farklı zamanlarda satıyorlar. Bu şirket bu şirkete satıyor ve bu şirket bu şirkete satıyor. Çoğu zaman bilgi çarpıtıldı ve kayboldu. Borçları doğrulamak için onlara ihtiyacımız var, böylece koleksiyon şirketinden bilgi alabiliriz, böylece yanlış telefon numaram olduğunu biliyoruz, yanlış adresime sahipler. Bütün bu yanlış şeyleri var. Sonra müzakere gücünden geliyoruz.

Kursumda, 14 günlük kredi sorunu, tüm bu bilgiler hakkında konuşuyoruz. Kredi limitlerini, bürokrasiyi, tahsilat şirketlerini, her şeyi kontrol altına almak için gönderecek gerçek mektupları veriyoruz. Gerçek, hiç kimse bu bilgiyi öğretmez. Bankanıza dediğimiz gibi gidemezsin. Hiçbir yere gidemezsin. Alacaklı kaynakları bulmalısın. Üzücü olan şey, kitapçıdaki kitaplara giderseniz, bir kitap basardık ve sorun şu ki, güncelliğini yitirmemiz. İlgili değildi. Şimdi her şeyi hat üzerinde ve temelde 14 günlük kredi İnsanlara haftada bir e-posta gönderiyoruz. 14 hafta boyunca haftada bir kez. 14 gün diyoruz, çünkü 14 hafta boyunca günde bir video gönderiyoruz. Videolar 5-10 dakika uzunluğunda. Size tam olarak öğrenmeniz gereken nugget'i verir ve bu size uygulandığında yapmanız gereken 5-10 dakika verir.

Çoğu kişi, kredilerini öğrenmek için haftada 20 dakika, haftada en fazla 20 dakika geçiriyor. Çoğu durumda, haftaların 8-10'u uygulanabilir. Bunun için Jeff, bir ücretsiz web semineri İnsanların duyabileceği blog yayınınızı koyabiliriz. Meydan okumamızı anlatan 55 dakikalık bir web semineri veriyorum ve onlar için kaydolabilirler. Herkes bir kez orada web seminerleri var.

Ücretsiz kredi web semineriyle ilgileniyor musunuz? Yapabilirsin buraya kayıt ol ve kredinizi bugün iyileştirmeye başlayın.

JEFF: Tamam, görüntüleyenlerimiz için kesinlikle bu bilgilere sahip olacağız. Belki de kısa bir süre önce geçmekte olan birinin bir başarı öyküsünü paylaşır mısın belki de küçük bir şey gibi görünebilir ama şimdi hayatlarını bu kadar büyük bir etki yarattılar, artık kredilerini anlıyorlar mı?

Başarı Öyküleri

PHIL: Çok fazla başarı hikayem var. Nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Indianapolis'ten gelen Joe, iflas etmiş ve boşanmıştı ve asla mali olarak özgür olamayacağını düşündü. Sert bir yerdeydi. Konuştuğumuz konulardan biri, dün iflasınız olsaydı umurumda değil, kredi puanınızı, bu iflasın kredi raporunuzdan düşmeden önce, 750'den fazla, 8-9 yıl önce 720 üzerinden alabilirim. Bunu bir düşün. İflasınız vardı, kredi puanınızı 700, 720, 750, 8-9 yıl öncesine kadar iflas ettirebilirsiniz. İnanç sistemim tipik kredi onarım şirketlerinden çok farklı. Kredi onarım şirketleri genelde hey diyorlar, Jeff, bu Ford hesabında sorun var. Bunu çıkarmama izin ver. Ford'daki birini tanırım. Kredi raporunuzda bir sorunla ilişkilerine bağlısınız. Bu hata kredi raporunuzdan veya olumsuz işaretinizden gelmiyorsa, kurtarılamayacaksınız. Tamamen farklı olduğuna inanıyorum.

FCC'ye göre veya federal yasalara göre, kredi raporunuza bir şey olursa, oldu. Bunu yasal yoldan çıkaramazsın. Herhangi bir yasayı çiğnemek istemiyorum. Bu sadece benim işim değil. İnsanlara nasıl öğreteceğimi öğretmek, bu konuların etrafındaki kredilerini oluşturmaktır, bu yüzden önemi yoktur. Bankanız bir iflasınız varsa 10 yıl öğle yemeğine çıkıp çıkmadığınızı düşünmenizi istiyor. İyi şanslar. Konu bu değil. Steve programımızı aldı. 540'dan, 540'dan 735'e kadar hatırladım. Bu, kredi raporundaki iflasla.

Başka bir örneğim var. Cindy, Sony'den yönetici. Bütün borçlarını ben yaptım. Bana bir gün aradı ve dedi ki, “Phil, bir problemim var. Kredi raporumla bir şeyler oluyor. ”Kredi raporunu çalıştırdık ve bir hata oluştu. Her zaman 750+ kredi puanı aldı. 750-580 gibi bir şeye neden olan kredi raporunda bir hata. Devasa büyük bir düşüş oldu. Bir hata. Bu şeyi çıkarmak aylar sürdü. Onu aldığımızda onun kredi notu attı ve refinanse edebiliyordu.Kredi notunu düşük tutmasının nedeni, onun arabası ve benzeri farklı bir borcu yeniden finanse etmesiydi. Ödeyemeyeceği şeylere girmek zorunda kaldı. 580 kredi puanınız varsa ve bir araba alıyorsanız, çılgın gibi ödüyorsunuz.

Diğer kredilerin neden diğer nedenlerinden biri. Yatırım amaçlı bir gayrimenkul yapıyordu, bu yüzden 1031 takası yapmak zorunda kaldı. Kredi puanı gerçekten yüksek olan başka bir ipotek kredisi almak zorunda kaldı. Aydaki 900 dolarlık iki şeyi refinanse ederken biriktirdi. Sadece şaşırtmaktı. Geçen hafta Ottawa'da bir adamla konuştum ve “Phil benim skorum 30 günde 620'den 732'ye çıktı” dedi.

JEFF: Vay! Bu harika. Düşük bir kredi puanına sahip oldukları ve gidecek hiçbir yerlerinin olmadığı bir duruma sahip olan herkes için bence, programınız aslında onları eğitecek ve onlardan geçecek olanlardan biri. Sitenizde oldukça cesurca iddialar var, ancak bunun kulağa hoş geldiği de, bunu desteklemek için bazı örnek çalışmalarınız da var. Bu harika.

Kullanmayacağınız Bir Garanti

PHIL: Oh evet. İşe yarıyor. Çalıştığını biliyorum. Aslına bakarsanız, ilk seneye 1000 dolar vermezsen, tüm paranı geri alabilirsin. Bu benim garantim. Kredi garantisi, kredi puanınızın bir yıl içinde olmasını istediğiniz yerde değilse, tüm paranızı geri alabilirsiniz. İşte bu kadar güveniyorum. Sadece biliyorum çünkü 10.000'den fazla insan programımızdan geçti. Çok fazla insanımız olduğu için, sistemin nasıl iyi çalıştığını anlıyorum ve bu da oluyor. Bu konuda oldukça eminim ve hikayeyi anlatabileceğim için minnettarım.

JEFF: Bu harika. Ayrıca Phil'in bloguna da linklerimiz var. Biliyorum ki orada çok fazla kaynak var. Web seminerine de bir link vereceğim. Temel olarak bağlantı, daha sonra onlara bir sonraki mevcut canlı web seminerine katılabileceklerini göstermek mi?

PHIL: Evet, temel olarak web seminerine kaydolurlar ve zamanlar ve bunun gibi şeyler olduğunda web seminerine davet edilirler. Her şey web sitesinde.

JEFF: Ben de bunu kabul ederseniz, kredi puanlarıyla ilgili bazı okuyucularım olabilir. Belki de bunları yayınlayabiliriz ve blog yayınında yanıtlayabilmemiz için, gerçekten de gerçekten, gerçekten insanlara, kredi puanınızı artırmak için programınızdan ne kadar ihtiyaç duyduklarını göstermeleri gerektiğini gösterebiliriz.

PHIL: Ne yapabilirim, Jeff, seni desteklemek için. Yaptığın şeyi seviyorum. Bilgilerinizi seviyorum ve size söylediğim gibi, ürününüzle çıkmanızı bekleyemem. İnsanlar kredi puanlama sürecini bitirdikten sonra finansal bir eğitim sürecine ihtiyaç duyarlar ve dönüp baktığım bir kişi vardır ve bu sizsiniz. Blogunu seviyorum. Yaptığın şeyi seviyorum. Kitabını çok seviyorum. Yine de sana destek olmak istiyorum.

JEFF: Herkesin bildiği gibi, bunu söylemek için Phil'e ödeme yapmadım. Bu tamamen talepsizdi. Phil, burada geçirdiğiniz zaman için minnettarım ve bilgi nuggetlarını kesinlikle takdir ediyorum. Aslında bugün çok şey öğrendim ve eminim çok fazla insan var. Bunu takdir ediyorum.

PHIL: Yakında görüşürüz.

Krediyi geliştirmeye hazır mısınız? Yapabilirsin buraya kayıt ol ücretsiz bir web semineri için bugün kredinizi artırmaya başlayın.

Videoyu izle: Suspense: Dürüst Bir Adam / Sessiz Adam / Krize Dikkat

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

GF ¢ 040: Krediniz Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (muhtemelen bunu yapmıyorsunuz)
Kredi

GF ¢ 040: Krediniz Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (muhtemelen bunu yapmıyorsunuz)

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC040_.mp3 Sertifikalı bir Finansal Planlayıcı olarak finansal planlama sorunları hakkında çok şey biliyorum, ama bilmediğim bir şey var. kredi Birkaç yıl önce, gerçek kredi puanımın ne olduğunu bulmak için cesur bir arayışa girdim ve bunu yaparken çok sayıda farklı kredi puanı türünün olduğunu hızlıca öğrendim.
Devamını Oku
Çalınması Durumunda Kredi Kartınızın Kaybını Nasıl Rapor Edersiniz?
Kredi

Çalınması Durumunda Kredi Kartınızın Kaybını Nasıl Rapor Edersiniz?

Çalınan kredinizin, ATM kartınızın veya banka kartınızın kaybını bildirdiniz mi? Neyse ki, cüzdanımın çalınmasını hiç yapmadığım için şanslıydım bu yüzden bununla uğraşmak zorunda kalmamıştım. İki küçük kimlik hırsızlığı vakası yaşadım ve bu kendi başına bir baş belasıydı. Bu misafir yayını Debbie Brown'dur ve kredi kartınız çalındığında veya kaybolduğunda ne yapacağını paylaşır.
Devamını Oku
2018 için en iyi 7 En İyi Nakit Geri Kredi Kartları
Kredi

2018 için en iyi 7 En İyi Nakit Geri Kredi Kartları

Aksine herkesin söylediğine rağmen, nakit geri kredi kartları gerçekten “hiçbir şey için bir şey” kazanmanıza izin verir. Kartınızı düzenli aylık masraflar için kullanabilmeniz ve faiz ödemeden önce ödeyebilmeniz durumunda, herhangi bir yerden para kazanabilirsiniz. Kazandığınız her bir dolar için% 1-5 geri dönüş - ve hemen hemen hiç çaba göstermeden.
Devamını Oku
Kredinizi Yönetmek için Kredi Efsanelerini Anlayın
Kredi

Kredinizi Yönetmek için Kredi Efsanelerini Anlayın

Bu ChamberofCommerce.com gelen bir misafir gönderidir Kredi yönetimi her zamankinden daha önemlidir. Yaptığınız her büyük satın alma işlemi kredi puanınızdan etkilenecek. IRS, vergi açığını azaltma umuduyla yeni kredi ve borç raporlama yasalarına bile girmiştir. Kredi raporunuzu anlamak, özellikle yeni başlıyorsanız ve başlangıç ​​sermayesine ihtiyaç duyduğunuzda, işiniz için hayati önem taşır.
Devamını Oku