Sigorta

2018'de En İyi Gömme Sigorta Planları | Bilmen gereken herşey

Bir defin sigorta poliçesi nedir? Normal hayat sigortası poliçesinden nasıl farklıdır?

Bu iki soru, hayat sigortası seçenekleri hakkında yeni bir müşteriyle konuştuğumuzda her zaman ortaya çıkıyor. Bu tür bir son harcama politikasına neden ihtiyaç duyduğunuzu anlamak, sizin için doğru olup olmadığını bilmenin ilk adımıdır.

Son birkaç on yılda ortalama cenaze maliyeti hızla artmıştır. Tipik bir cenaze töreni için, yaşadığınız yere ve defin tercihlerinize bağlı olarak 10,000 dolar civarı patlatabilirsiniz.

Sevdiklerini kaybettikten sonra binlerce dolar borcu devralmış ailelerin sayısız hikayesi vardır, ama bu ailelerden biri olmak zorunda değilsiniz.

Ailenizden sonra aileniz için yardım etmek düşündüğünüzden daha kolay olabilir.

Gömü sigortası nedir?

Gömü sigortası planları ve nasıl çalıştıkları hakkında birçok yanlış anlama var, ancak bunların hepsini temizlemek için buradayız. Basitçe söylemek gerekirse, cenaze sigortası, sevdiklerinize ölümünüzden sonraki tüm masraflarınız için ödeme yapmanıza yardımcı olan bir araçtır. Sıklıkla ayrı bir ürün olarak adlandırılırken, gömülü sigorta poliçeleri, bir kişi öldükten sonra kalan masrafları karşılamak için kullanılan temel olarak çok küçük hayat sigortası poliçeleridir. Bu masraflar cenaze, hastane faturaları veya kredi kartı faturaları olabilir.

Ömür boyu hayat sigortası (bazen “cenaze sigortası” olarak adlandırılır), bir çok Amerikalı'nın bu politikaları para kaybı olarak görmesine rağmen, geçtikten sonra ailenize yardımcı olmak için mükemmel ve uygun fiyatlı bir seçenektir. Gömü sigortası poliçeleri, ABD'deki düzinelerce büyük hayat sigortası şirketi tarafından satılmaktadır. Genellikle, genellikle 10,000 dolar civarında daha düşük kapsama sınırlarına sahiptirler, ancak küçük bir 5.000 $ politikasından 20.000 $ 'lık bir politikaya kadar her yerde olabilirler. Mezar planlarının uygulanması kolaydır ve çoğu zaman tıbbi muayeneye gerek yoktur.

Hemen hemen her sigorta şirketi asgari bir yaş sınırına sahip olmanız durumunda, bir defin sigortası poliçesi satın almaktan daha eski olmanız gerekir, normalde bu yaklaşık 50'dir (bazı şirketlerin 40 kadar düşük limiti vardır). Benzer şekilde, her sigorta şirketi size bir politika satacak maksimum bir yaşa sahip olacaktır; normalde 80 veya 85 yaşından büyük olamazsınız. Bir politikanız varsa, politikayı 100 yaşına gelene kadar tutabilirsiniz (umarım, hepimiz bu noktaya ulaşırız).

Gömü sigortası genellikle bir ön ödemeli cenaze ile karıştırılır, ancak iki plan arasında birkaç temel fark vardır. Ön ödemeli cenaze törenleri, cenaze sigortası bir sigorta acentesi aracılığıyla alınırken, seçtiğiniz cenaze dairesi aracılığıyla doğrudan finanse edilir. Bir cenaze için ön ödeme ile, sadece o özel cenaze evini, hangisi daha iyi çalışırsa kullanabileceğiniz defin politikaları ile kullanabilirsiniz.

Gömü sigortası planının faydalanıcısı, gerekli masrafları karşılamak için ödemeyi kullanabilir, ancak önceden ödenmiş bir cenaze, defin masrafları ve ilgili masraflar için aşırı ödeme yapabilir. Pek çok kişi, unutmuş olabilecekleri herhangi bir masraf olması durumunda, ön ödemeli cenaze töreni yerine, bir defin politikasına gitmeyi tercih ediyor.

Neden Cenaze Sigorta Planı almalı?

Bu politikalarla ilgili en sık sorulan sorulardan biri “bir gömme sigortası politikasının amacı nedir?” Peki, cevap basit. Kimse geçtikten sonra binlerce dolara borçlanan sevgililerini terketmek istemez. Çiçekler arasında, bir tabut, bir mezar arsa, ulaşım, vergiler, mezar taşı ve daha bir cenaze maliyeti, özellikle kayıpla uğraşan yaslı bir aile için, ödeme yapmak zor olabilen büyük bir fiyat etiketine hızlı bir şekilde katılabilir. birine yakın biri. Bir cenaze sigortası poliçesine sahip olmak, ailenize, stresli zamanınıza ekstra bir stres eklemeden, son masraflarınızın maliyetini karşılamak için ihtiyaç duydukları fonları sağlayacaktır.

Bir Gömme Hayat Sigortası Planı'nın Avantajları

Bir gömme sigortası poliçesi satın almanın birçok faydası vardır. Bunlardan biri, “huzurun huzuruna” bir fiyat koyamazsın. Bir politikaya sahip olmak size ve sevdiklerinize bir huzur duygusu verecektir, eğer bir şey olsaydı sana hak ettiğin son saygıyı vermek için para bulmaya zorlanmazlardı.

Mezar sigorta planları, geleneksel hayat sigortası planları için kabul edilemez herhangi bir başvuru için mükemmel bir seçenek. Kötü sağlıkları olan pek çok kişi bir hayat sigortası poliçesi kapsamında yer almaya uygun değildir ve kabul edilebilecek olanlar bile bir banka hesabını hızlı bir şekilde tahliye edebilecek aylık primler ödemek zorundadır. Bu nedenle, bu saçma aylık ödemeleri ödemek yerine, bir gömülü sigorta poliçesinin daha düşük maliyetlerini ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Gömü sigortası da yaşlılar için iyi bir alternatiftir. Hayat sigortası primleri yükselmeye devam ederken yaşlılar için defin sigortası daha yaygın bir tercih haline geliyor. Başvuru sahibinin yaşça büyük olması, hayat sigortası ücretlerinin ne kadar yüksek olacağı anlamına gelmektedir, yani yaşlı başvuru sahiplerinin, mevcut yaşam tarzlarından ödün vermemek yerine, onların kapsam ihtiyaçlarını yerine getirmek için geleneksel olarak yazılı hayat sigortası yerine defin politikalarına kaymaya başladıkları anlamına gelmektedir.

Bir defin sigorta planı bulmak

Tamam, yani bir defin sigorta planı satın almak istediğine karar verdin, şimdi ne yapıyorsun?

İlk adım, cenazeniz için ne kadar ihtiyaç duyacağınıza karar vermektir (biliyorum ki bu, ailenizle olan en güzel akşam yemeği konuşması değildir). İsteklerinizi aileniz ve sevdiklerinizle tartışın.

Gömülmek ister misin? Yakılmış? Uzaya mı vurdu? Küllerin elmasına sıkıştırılmış mı?

Gömülü ve bir ağacın olduğu yerde büyümek mi? Ya da diğer eşsiz mezar tekniklerinden herhangi biri. Gömülme isteğiniz, ihtiyaç duyacağınız defin sigorta poliçesinin boyutunu etkileyecektir.Son isteklerine karar verdikten sonra, hayatınızın sonunda nihai maliyetin ne olacağını tahmin etmeye başlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan çok kapsamı bildiğinizden sonra, defin sigorta planı için mükemmel bir sigorta şirketi aramaya başlayabilirsiniz. Hemen hemen her büyük sigorta şirketi, gömülü sigorta poliçeleri sunmaktadır.

Her şirket farklı oranlara, kapsama tutarlarına ve politika kısıtlamalarına sahip olacaktır, yani mükemmel uyumu bulmadan önce birkaçını aramak zorunda kalabilirsiniz. Bir birine karar vermeden önce birkaç sigorta şirketine başvurduğunuzdan emin olun, çünkü bazı şirketler diğerlerinden daha düşük oranlarda olabilir.

Ayrıca, her bir şirkete derecelendirilmiş ölüm yardımları dönemleri olup olmadığını sormanız gerekecektir. Sınıflandırılmış bir ölüm yardımı, politikanın yürürlüğe girmesinden önce beklemek zorunda olduğunuz süredir. Çoğu politikanın bir yıl veya iki yıllık kademeli ölüm süresi olacaktır.

Karşılaştırılacak üç farklı tip:

 • seviye - Seviye hayat sigortası, geleneksel sigorta kapsamı tipidir. Hemen etkili oluyor ve primler asla artmayacak. Her tür sigorta için en fazla kapsamı sağlar.
 • Dereceli - Kabul edildikten sonra iki yıllık bekleme süresi. Ağır sağlık komplikasyonları olan başvuranlara verilir. Geleneksel bir plandan daha az kapsama alanı var. Sınırlı sigorta.
 • Garantili - Hemen etkili. Saatler içinde satın alınabilir. Koruma üzerinde düşük alt sınır. Altyazı yok.

Örneğin, politikanın iki yıllık kademeli bir ölüm yardımı süresi varsa, politikayı kabul ettikten sonraki ilk iki yıl içinde bir şey olsaydı, sigorta şirketi planın bedelini ödemez. Bazı şirketler plana ödenen primleri geri öderken, diğerleri primleri artı faiz ödeyecek.

Her zaman bir ölüm sigortası poliçesi almadan önce dereceli ölüm yardımı dönemini dikkate almalısınız, çünkü eğer bir şey olursa, ailenizin mali geleceği üzerinde bir etkisi olabilir.

Bir defin sigorta planına başvurmak için birkaç şeye ihtiyacınız olacak. Bir fotoğraf kimliğine, nakit veya banka bilgileri gibi ödeme seçeneklerine ve yararlanıcının bilgilerine ihtiyacınız olacak. Muhtemelen bir sağlık muayenesini tamamlamanız gerekmediğinden, çoğu uygulama ofiste, telefonda veya e-posta yoluyla yapılabilir.

Başvuru süreci şirkete bağlı olarak sadece bir saat ya da iki saat arasında sürecektir. Çoğu politika için birkaç gün içinde kabul edilebilir.

Fiyatı ne kadar?

Bir gömülü sigorta poliçesi ile ilgili en yaygın sorulardan biri “ne kadar tutacak?”

Evet, cevap birkaç faktöre bağlı.

Birincisi, bir politikanın ne kadar büyük olacağını. Politika ne kadar büyükse, ne kadar ödersiniz.

Aylık ödemeleriniz, yaşınıza, cinsiyetinize, genel sağlığınıza ve tütün kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir.

Değişen primlere sahip olacak farklı tipte hayat sigortası planları da vardır. Ana kategorilerden ikisi garanti edilirken, diğerleri basitleştirilmiştir. İki tip arasındaki fark uygulama süreci etrafında döner.

Garantili bir konuyla ilgili politikalarda, HERHANGİ BİR tıbbi soruyu cevaplamanız gerekmeyecek, ancak basitleştirilmiş bir sorunla, küçük bir tıbbi anketi doldurmanız gerekecektir.

Önceden var olan sağlık durumu olan herkes için, garantili sorun politikaları mükemmel bir seçenektir, ancak bu politikalar için sağlık muayenesi olanlardan daha fazla ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Her şirket sizin durumunuza bağlı olarak farklı oranlara sahip olsa da, bir politika için ne ödemeniz beklendiğine dair size kaba bir fikir verebiliriz. Sigara içmeyen veya tütünü kullanmayan 70 yaşındaki bir erkek için her ay 10.000 $ 'lık bir poliçe için 100 $ - 140 dolar ödemeniz beklenebilir. Her ne kadar 75 yaşında bir bayan sigara içen için aynı 10.000 dolarlık bir politika her ay 150 dolar ya da daha fazlaya mal olabilir.

Top 10 En İyi Burial Sigorta Şirketleri

 1. Gerber
 2. Ormancılar
 3. Amerikan Ulusal
 4. Assurity
 5. Transamerica
 6. Sagicor
 7. Omaha Mutual
 8. Birleşik Ev Yaşamı
 9. Kraliyet Komşular
 10. AIG

Gerber

Gerber, bebek ürünleri için bilinirken, aynı zamanda, gömülü sigorta için alışveriş yaparken onlara bir göz atmalısınız. Yıllar boyunca, bir şirket olarak ne kadar iyi tanındıklarından dolayı, gömülü sigorta için en popüler seçeneklerden biri haline gelmiştir.

Gerber, garantili sorun planlarını sunar, yani sağlığınıza veya sahip olduğunuz önceden var olan koşullara bakılmaksızın reddedilmeyeceğiniz anlamına gelir. 50 ila 80 yaşları arasındaysanız, bu planlardan birini satın almaya hak kazanırsınız.

Gerber, bulacağınız en ekonomik defin şirketlerinden biri olma eğilimindedir. Mükemmel değiller, ancak bulabileceğiniz en ucuz planlardan biri olma eğilimindedirler, bu da onları en iyi şirketler listemize dahil etmeyi kolaylaştırır.

Gerber, garantili garanti kapsamı için 5.000 $ ila 25.000 $ değerindeki fiyatlardan satış yapacaktır. Bu, gerber, küçük yüz değerleri olan defin sigorta poliçelerinin en büyük dezavantajlarından biridir. Daha büyük planlar sunan başka birçok şirket var, ancak bu kadar büyük bir politikaya ihtiyacınız yoksa, Gerber mükemmel bir seçenek olabilir.

Ormancılar

Foresters Financial'i hiç duymamış olsanız da, bunlar, defin sigortası için alışveriş yaparken ilk baktığınız yerlerden biri olmalıdır. Seçebileceğiniz üç farklı gömme sigortası planı ve planlarına eklenen bazı mükemmel biniciler var. Poliçe sahiplerine sundukları benzersiz bir fayda, ücretsiz bir temel irade ve bir avukatla görüşme almaya hak kazanmanızdır. Başka bir sigorta şirketi ile bulamayacağınız bir şey değil.

Ormancıların seviye ve kademeli fayda planları var. Sınıflandırılmış fayda planları, ciddi sağlık sorunları olan başvuranlara sunulmaktadır. Bu planların ilk iki yıl için “bekleme süresi” vardır, eğer buradan uzaklaşırsanız, yararlanıcınız planın tam ödemesini alamazdı. Bunun yerine, ilk yıl için aileniz planın yaklaşık% 30'unu alacaktır ve ikinci yıl boyunca% 70'tir. İlk iki yıldan sonra, defin sigorta poliçesi diğer geleneksel planlar gibi çalışacaktır.

Ormancıların yaşınıza bağlı olarak 2,000 dolarlık bir plana sahip olacakları 35.000 dolara kadar. Ayrıca, kaza kapsamına girer ve ek kapsama almak için politikanıza ekleyebileceğiniz hızlandırılmış yaşayan sürücülere sahiptir. Sadece basit bir gömme sigorta planından daha fazlasını almak istiyorsanız, Forester aramanızı başlatmak için harika bir yerdir.

Amerikan Ulusal

American National'ın birçok avantajı vardır, ancak en önemlisi, ömür boyu 50.000 $ 'lık kapsama alabilmeniz için tüm ömür boyu sigorta poliçesidir. Bu, birçok şirketin planlarıyla sunduğu iki katı. Ayrıca 25.000 dolar değerinde sigorta korumasına sahip bazı dereceli fayda planları var.

Amerikan vatandaşı tüm yaşamı boyunca cenaze planları sattığı için, politika nakit değer yaratacaktır. Politikayı ne kadar uzun tutarsanız, planın içinde daha fazla değer oluşur. Gelecekte bir krediye ihtiyacınız varsa bunu ödünç almak için kullanabilirsiniz.

Amerikan Ulusalından ek bir avantaj, 25.000 $ 'dan fazla olan herhangi bir politikanın plana bağlı bir ölümcül hastalık sürücüsü ile gelmesidir. Şiddetli bir hastalık teşhisi konduğunda ve paranıza erken erişebilmeniz gerektiğinde, bu sürücüler hayat kurtarıcı olabilir.

Assurity

Assurity, her zaman en iyi defin sigorta şirketlerinin listesine dahil edilmesi gereken bir başka şirkettir. Mükemmel bir yazı standardı var. Diğer şirketler, dereceli bir fayda politikası satın almanızı gerektirdiğinde, teminat size bir fayda düzeyi politikası sunacaktır.

Gömü sigortası başvurusunda bulunduğunuzda, çoğu şirket, büyük sağlık problemleri aramak için geçmişte iki yıl görünecek, ancak Assurity sadece bir yıl geri dönecek. Durumunuza bağlı olarak, bu büyük bir fark yaratabilir. Örneğin, 16 ay önce bir kalp krizi geçirmiş olsaydınız, başka şirketler size avantajlı bir kazanç sağlayacaklardır, ancak Assurity size standart planını verecektir.

Sadece kendi sorumlulukları ile daha liberal olmakla kalmayıp, aynı zamanda planlarının en iyi oranlarından da bazıları var. Daha fazla sağlık sigortasına sahip olmaları nedeniyle, ciddi sağlık sorunları olan bir başvuru sahibiyseniz, Assurity ile farklı bir şirketten ne alacağınıza kıyasla daha iyi oranlar alabilirsiniz.

Transamerica

Transamerica, bu listede yer alan diğer firmaların büyük faydaları ve iyi prim oranları gibi pek çok avantajına sahiptir, ancak aynı zamanda tercih edilen Acil Çözümler politikası olan mükemmel bir plan seçeneğine de sahiptirler.

Tercih Edilen Anlık Çözüm politikalarının bekleme süresi yoktur ve bu planın oranları, derecelendirilmiş fayda olmaksızın size garanti veren diğer şirketlerden daha düşük olacaktır. Transamerica, yüksek riskli başvuru sahiplerine, çoğu şirketin ihtiyaç duyduğu korkunç bekleme süresi olmadan ihtiyaç duydukları gömme sigortası vermek amacıyla bu planı oluşturdu. Bu plan ciddi sağlık komplikasyonu olan kişilere özel olduğundan, daha iyi oranlar sunmayı hedefliyor.

Sagicor

Sagicor, A.M.'den mükemmel bir A derecesine sahiptir. En iyisi ve bunlar piyasadaki en iyi sigorta seçeneklerinden biri olmaya devam ediyor. Sagicor'un benzersiz avantajlarından biri, planları için üç farklı oran sınıfına sahip olmaları. Tercih edilen kullanım, standart ve tablo anma. Çoğu defin sigorta şirketi sadece bir derecelendirme sınıfına sahiptir. Daha fazla derecelendirme sınıfı ile, size daha düşük sigorta primleri alma şansı verir, bu da cebinizde daha fazla para demektir.

Sagicor, 25.000 $ 'a kadar satın alabileceğiniz No Lapse Universal Life sunuyor. Planın adından da tahmin edebileceğiniz gibi, bu politikalar hiçbir zaman sona ermeyecektir, yani sigorta korumasını kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Sagicor, herhangi bir bedeli olmayan herhangi bir kronik hastalığı kapsayacak hızlandırılmış fayda sürücüsü içerir.

18 - 65 yaşları arasında olduğunuz sürece, bu planlardan birini basitleştirilmiş bir sorun olarak alabilirsiniz, yani sağlığınızla ilgili kapsamlı sorular sormayacaksınız. 66 - 85 yaşları arasındaysan, o zaman tıbbi sigortadan geçmek zorunda kalacaksın.

Omaha'nın Karşılaşması

Omaha Mutual, listemizdeki defin sigortası için en popüler seçeneklerden biridir. Onlar en tanınmış şirketlerden biridir. Milyonlarca insana uluslar arası yaşam kalitesi sunan yıllarca ve yıllarca deneyime sahipler. Yıllardır geleneksel hayat sigortası planları satıyorken, aynı zamanda defin sigorta planları için de harika seçenekler sunuyor.

Bu planlar 45 - 85 yaş arası herkes için geçerlidir ve 40.000 $ değerinde sigorta için alabileceğiniz tüm yaşam planlarına sahiptir. Gömü sigortası için uygun fiyatlı seçeneklere ek olarak, tüm planlarıyla birlikte hızlandırılmış bir ölümcül sürücüye de sahipler.

Birleşik Ev Yaşamı

United Home Life, daha az bilinen şirketlerden biridir, ancak birçok müşterimiz için iyi çalışan defin sigortası için harika bir seçeneğe sahiptir. Bir bütün olarak, Home Home Life, mükemmel fiyatlar ve mükemmel müşteri hizmetleri ile saygın bir şirkettir. Aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı gömme sigorta planına sahipler, ancak bunlardan bazıları size bakmak için zaman ayırmaya bile değmez. Odaklanacağımız bir plan, onların Express Sorunu Premier politikasıdır.

United Home Life'ın Express Sorunu Premier politikası, diyabet veya Parkinson gibi ciddi bir sağlık sorununa sahip herkes için mükemmeldir. Çoğu şirket, Parkinson hastalığı teşhisi konulduğu halde, ancak Birleşik'i değil, faydalarınızı değerlendirecek. Size hala geleneksel planlarını verecekler.

Ayrıca, mevcut en büyük defin sigorta planlarından birini almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Yaşınıza bağlı olarak, United ile 100.000 $ değerinde defin sigortası yapabilirsiniz. 20 - 80 yaşları arasında olduğunuz sürece, planlarından birine hak kazanacaksınız ve bulabileceğiniz en uygun fiyatlı şirketlerden biri olma eğilimindesiniz.

Kraliyet Komşular

Amerika'nın Kraliyet Komşuları'nı duymamış olabilirsiniz, ancak bunlar gömü sigortası için popüler bir seçimdir. Royal Komşular sigorta piyasasında yeni değil. 120 yıldan fazla bir süredir varlar, yani muhtemelen hiçbir yere gitmiyorlar.

İki farklı gömme sigortası planı vardır: Basitleştirilmiş Sayı Bütün Hayat ve Kademeli Ölüm Yardımı Tüm Hayat.

Planları 65-85 yaş arası herkes için kullanılabilir. Bütün hayat planları bunlar ve prim artmayacak. Royal Neighbours ile elde edeceğiniz bir avantaj, hızlandırılmış yaşamsal faydasıdır.

Bu sürücü hala hayattayken sigorta yardımınızın bir kısmını almanızı sağlar. Kraliyet Komşuları ile, hala hayatta iken yüz değerinizin% 75'ine kadar çıkabilirsiniz.

Kraliyet Komşular başvuru süreci. Başvurduğunuzda, kararı çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

AIG

AIG, orada en tanınmış sigorta şirketlerinden biridir, ancak birçok müşteri, kendi gömülü sigorta planları hakkında bilgi sahibi değildir.

AIG'nin ilginç bir tarihi vardır. Çin’de 1919’da kuruldu. 1926'da birkaç yıl sonra Amerika'ya getirmediler.

AIG'nin hayat sigortası için birçok seçeneği var ve bu da defin sigortasını içeriyor. AIG üzerinden ya da tüm yaşam süresi boyunca defin sigortası satın alabilirsiniz. Planları 5,000 $ ila 25.000 arasında değişir. Bütün gömülme planları garanti edilir, yani 50 ile 85 yaşları arasında olduğunuz sürece reddedilmeyeceksiniz.

AIG, gömülü sigorta poliçeleriyle birkaç biniciye ücretsiz olarak katılıyor. Hem terminal hastalığını hem de kronik hastalık binicilerini ekliyorlar. Terminal hastalık sürücüsü, doktorunuzun “belgelendirme tarihinden itibaren 24 ay içinde ölümle sonuçlanması beklenen” bir hastalığa yakalandığına dair herhangi bir hastalık teşhisi konduğunda, yüz değerinin% 50'sini öder.

Kronik hastalık sürücüsü, poliçe sahibi artık altı günlük yaşam aktivitesinden iki tanesini artık yerine getiremezse kullanılabilir. Bu banyo, giyinme, yemek ve daha fazlası olabilir. Böyle bir durumda, poliçe sahibi iade edilen primleri alabilir.

Bir defin politikasını düşünmeli miyim?

Şimdi bütün bilgileri biliyorsunuz, bir defin sigorta poliçesi almayı düşünmelisiniz? Finale harcama sigortası poliçeleri her aile için gerekli değildir, ancak bazı kişiler bunlardan faydalanabilir. Her bireyin durumu farklı olsa da, gömülü sigorta planlarının en iyi şekilde çalıştığı birkaç durum vardır.

Geleneksel kapsamı reddedilen yaşlı vatandaşlar hala bir cenaze sigortası planı için kabul edilebilir. Bu planlar, diğer tüm sigorta türleri için çok yaşlı ya da sağlık açısından çok kötü olan tüketiciler için mükemmel kaynaklar sağlar. Yaşlılar için geleneksel hayat sigortası kapsamı alamıyorsanız, her zaman size ihtiyacınız olan kapsama alanını veren garantili bir mezar planı için başvurabilirsiniz.

Gömme planları, hayat sigortası olan herkes için idealdir, çünkü bunu karşılayamazlar veya başka bir cenaze için ödeme yapamazlar. Pek çok kişi, özellikle de mükemmel yardım almadan tüketicilerin hayat sigortası primlerinin aylık primlerini karşılayamazlar. Her yıl yüzlerce dolar tasarruf etmenizi sağlayan ekonomik bir alternatiftir.

Eğer çok az paranız varsa, ama bir sürü borç, daha sonra bir gömülü sigorta poliçesi bulmak en iyi fikir olabilir. Kimse ölümünden sonra ailesini borçlarıyla bırakmak istemez, bu politikalardan birine sahip olmak bunu engelleyebilir. Çoğu politika, her bir kredi kartı borcunda çoğu kişiden önemli ölçüde daha az olan, her ay 100 dolar veya daha az olacak.

Alt çizgi

En iyi araba sigortası şirketini bulmaktan en iyi sağlık sigortasını bulmak için her tür sigortayı satın almanın çok zor olabileceğini biliyoruz, bu yüzden tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazırız.

Ailenizin bütün cenaze masraflarınızı karşılayacak paraya sahip olduğundan emin olmak, mali refahını ne kadar önemsediğinizi göstererek onlara vereceğiniz son armağandır. Gömü sigortası, hemen hemen her aile için kabul edilmesi, kabul edilmesi ve uygun maliyetli olması için kolaydır. Bir teklif almak sadece birkaç dakika sürer. Ailenize ihtiyaç duydukları ve ihtiyaç duydukları huzuru vermek için artık beklemeyin.

Sahip olduğunuz en eğlenceli konuşma olmayacak ama sevdiklerinizle cenazeniz ve bırakılabilecek son masraflar hakkında konuşmayacaksınız. Aileniz için ödeme yapamayacakları borcu devralan binlerce kişiden biri olmasına izin vermeyin.

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Hayat Sigortası Oranlarını Etkileyen En Önemli 5 Tıbbi Olmayan Faktör
Sigorta

Hayat Sigortası Oranlarını Etkileyen En Önemli 5 Tıbbi Olmayan Faktör

Super Man kompleksi en sağlıklı insanlar hayat sigortası seçenekleri söz konusu olduğunda bir kriptonite sahiptir: hayat sigortası oranlarınızı etkileyen tıbbi olmayan faktörler. Tıbbi olmayan faktörler nedeniyle en iyi hayat sigortası oranlarına hak kazanamayacakları zaman, hayatlarının en iyi şekli olan ücretsiz bir hayat sigortası teklifi alan birçok kişi için büyük bir şoktur.
Devamını Oku
Ameritas Hayat Sigortası A.Ş. İnceleme
Sigorta

Ameritas Hayat Sigortası A.Ş. İnceleme

Çoğu insan hayat sigortasının önemini anlıyor. Onlar, eğer onlar geçecek olsaydı sevdiklerine sunmak için ne kadar önemli olabileceğini biliyorlar. Ne yazık ki, neredeyse kaç kişi engelli sigortasının ne kadar önemli olabileceğini ve niçin bir politikayı düşünmeleri gerektiğini anlayamamaktadır. Ameritas Life Insurance Corp. Bir Hızlı Arkaplan
Devamını Oku
Banner Hayat Sigortası İncelemesi
Sigorta

Banner Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası için alışveriş yaparken, özel koruma gereksinimlerinize en uygun politikayı seçmek önemlidir. Bu, uygun ölüm kapsamı kapsamının yanı sıra doğru teminat türünü belirlemeyi gerektirir. Kapsamı ararken kendinizi sormanız gereken birkaç soru vardır: Saf ölüm parası korumasına mı ihtiyacınız var, yoksa ihtiyaçlarınız ölüm parası korunmasını ve nakit değerini veya yatırım bileşenini içeriyor mu?
Devamını Oku