Maliye

GFC 068: Epik Bir Aile Yol Gezisi İçin 7 Temel Gereklilik

Yaz yüzme havuzlarının, ızgaradaki sosislerin ve epik top top oyunlarının görüntüsünü tanıtan yaz.

Sıcak, tembel yaz günlerinden daha fazlasını beklediğim hiçbir şey yok.

Yaz tatili hakkında konuşmadan yaz hakkında konuşamazsın.

Çocukken yaz tatilinin en güzel anılarından bazıları annem ve üvey babamla epik yolculuğa çıkmak.

Ya bir arabaya ya da küçük kampçıya atlar ve batı sahilinin tüm bölgelerini gezerdik.

Kuzey Kaliforniya, Nevada ve hatta Oregon kadar uzaktaki yerler. Ailemle birlikte yol gezileri alma konusundaki ilhamımın çoğu bu anılara dayanıyor.

Bu nedenle, yaz gündeminizin bir parçası olarak epik bir yolculuğa çıkmak bir zorunluluktur.

Griswold'un Walley World yolculuğunun kendi versiyonuna başlamadan önce, aile yolculuğunuzu epik yapmak için yedi zorunluluk var.

1. Yoldayken ödül puanları kazanın.

Son yıllarda gaz fiyatı düşse de, dört veya daha büyük bir aileniz varsa, aile seyahatleri çok pahalı olabilir. Yararlanma yollarından biri, kredi kartlarının sunduğu ödül puanlarından yararlanmaktır. Şu anda tüm kişisel ve iş harcamalarımızı kredi kartlarına dönüştürerek bazı muhteşem ödül puanlarından yararlanmaya çalışıyoruz.

Dikkate alınacak bir kart, Capital One'dan BuyPower Card'dır. BuyPower Card, her yıl satın aldığınız ilk 5.000 $ 'ınızda% 5 Kazanç, ardından da% 2 sınırsız kazanç sağlayacaktır. Uygun, yeni bir Chevrolet, Buick, GMC veya Cadillac aracının satın alınmasına veya kiralanmasına karşı koymak için bu inanılmaz Kazançlardan yararlanın.

2. büyük bir hedef var.

Her zaman bir yolculuğa çıkarsak, her zaman aklımda bir hedefimiz vardır. Pikes Peak'i, Tahoe Gölü'nü veya kuzey Kaliforniya'daki bazı ulusal ormanları ziyaret etmek.

Ailem ve ben iki yaz önce bizim epik RV gezisi devam ederken, bizim ana hedef Büyük Kanyon oldu. Yolculukta ne olduğu farketmez, Büyük Kanyon'a ulaşırsak ve geri dönersek başarı sayılırdı.

Yolculuğunuz için önemli bir temaya sahip olmak, genel bir amaç kazandırır, böylece tüm aile gezinti ve varış noktasında heyecanlanır.

3. Küçük detayları dışarıda bırakın.

Aklıma gelen önemli bir hedefe sahip olmanın önemli olduğunu düşünürken, her bir günü ve her saati planlamaya çalışamazsınız. Kendini delirteceksin.

Geçen sene ailemizin bahar tatilinde, şu an için, Pigeon Forge, Tennessee'ye gitmeye karar verdik. Ana hedefimiz buydu.

Oraya vardığımızda ne yapacağımızla ilgili kısım? Bu tamamen havada kaldı. Biz kendiliğinden olmak istedik, ve biz ilerledikçe anlamaya çalıştık. Küçük detaylarda terlemenin ne kadar az stresli olduğunu anlatamam.

Dumanlı Dağlara çıkıp tüm turistik mekanlardan yararlanarak paten süren kartlarımız vardı.

Stresinizi bir sonraki tatile çıkarın ve kendiliğinden olun.

Epik yapmak için bir sonraki aile yolculuğunuzda kendiliğinden olun!

Tweet'e Tıkla

4. Daha yeni araba yardımcı olur.

Biliyorum, biliyorum, biliyorum. Kendinize şöyle diyorsunuz: “Yeni bir araba bir yolculuğa ne yapmalı?” Beni dinleyin.

Çocuk olduğumu hatırlıyorum, arabamız sadece kaset kasetine sahipti. Üvey babam favori kasetlerini tekrar tekrar tekrar oynayacaktı. O zamanlar kişisel bir müzik setim yoktu, bu yüzden 60'ların sonlarından popüler şarkılara şarkı söylemek zorunda kaldım.

Bunu, şu anda CD çalarlar, USB bağlantı noktaları, DVD oynatıcılar ve TV'lere sahip olan minibüse ve minibüse kıyasla daha huzurlu bir yolculuğa çıkarıyoruz - özellikle yaptığımız gibi üç çılgın çocuğunuz varsa!

Yeni bir otomobil için pazarda iseniz, Capital One BuyPower Card gibi kredi kartlarını ödüllendirirsiniz. Yeni bir GM aracını satın almaya veya kiralamaya hazır olduğunuzda Kazançlarınızı kullanabilirsiniz.

5. Araba oyunları zamanı geçirir.

Günümüzde tabletler, DVD oynatıcılar ve uygulamalar, anne ve baba için daha keyifli hale geliyor. Ama elektroniklerin arabadaki çocukların zamanlarını kaplayan tek şey olmasına izin verme. Eğlenceli araba oyunları bir patlama olabilir ve tüm aile nişanlı tutun.

Çocuklarımız bir kişinin bir şey bulduğu ve “yeşil bir şeyleri gizlediğim” ile paylaştığı “Casus” u oynamayı sever ve herkes bunun ne olduğunu tahmin etmeye çalışır. Ayrıca bu oyunu bir lokantada, yemeğimiz gelene kadar zaman geçirmek için oynuyoruz.

Uzun bir araba yolculuğunda bir patlama olan başka bir oyun Alfabe Oyunu. Bu oyunda, alfabeyi tamamlayana kadar yol işaretleri, plakalar ve binaları kullanarak alfabenin sıralı bir harfini bulmaya çalışıyoruz. Orta oğlum ve ben yakınlarda bunu St. Louis'e iki saatlik bir sürüşte çaldı ve kesinlikle sevdi.

6. Aperatif torbaları bir zorunluluktur.

İnsan çöpleri olan üç çocuğumuz var, bu yüzden her seferinde durmak zorunda kalsaydık, “Acıktım” diye her 7 dakikada bir duracağız.

Eşim ve ben de hiçbir aperatif ile seyahat etmenin kendimizi aile tatilleri için acele etmediğini biliyoruz. Paketlediğimiz atıştırmalıklar arasında kraker, kurabiye ve meyve aperatifleri yer alıyor. Aynı zamanda küçük bir soğutucuda paketlenmiş taze meyveleri ve sandviçleri de hazırlayabilirsiniz. Soğutucunun içine su, meyve suyu veya süt koymak da önemlidir.

Başka bir şey bebek mendilleri ve küçük bir çöp torbası. Çocuklar yaptıkları her şeye yapışkan el atmak için bir şölen var ve araba katının bir çöp tenekesi olduğuna inanıyorum. Bu iki öğe bir ton keder kurtaracak.

7. Aile Hakkında

Mükemmel bir aile tatili yapmaktan daha fazlasını istediğim bir şey yok, ama mükemmel olmayı düşündüğünüz şey, eşiniz ve çocuklarınız için mükemmel olmayabilir.Önce aileyi koyduğundan emin ol. Harcadığınız sürede neşe duyduğundan emin olun.

Aile tatilinde her günün sonunda yaptığımız şeylerden biri, günümüzün en sevdiğimiz şeyini ve en çok keyif aldığımız şeyi paylaşıyor. Çocuklarımızın bakış açılarından, günün en iyi bölümünün ne olduğunu duymak eğlencelidir.

Genellikle, dondurma konileri, park oyun alanı veya birinin şakalarına gülme gibi basit şeyler.

Her zaman gözünüzde destansı olmaz, ailenizin gözünde epiktir.

İyi eğlenceler ve güvenli sürüş!

Bu yazıya sponsor olduğunuz için Capital One'a teşekkür ederiz! Bu ücretli bir onaydır. Tüm görüşlerim benimdir ve Capital One tarafından yönetilmemiştir. Capital One'dan BuyPower Card hakkında daha fazla bilgi edinin.

Videoyu izle: Landwirtschafts-Simulator 2017 Let´s Oyna # 068 Silverster

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Erken Emeklilik için 7 Basit Basit Stratejiler
Maliye

Erken Emeklilik için 7 Basit Basit Stratejiler

“Asla emekli olamayacağım.” Bunu hiç kendine mırıldattın mı? Eğer varsa, yalnız değilsin. Bütün Amerikalıların 1 / 3'ünden fazlası, içinde yaşamaya yetecek kadar paraya sahip olacağına inanmıyor. Tüm kötümser bakış açısıyla, mavi alevlerde, eğilimi kırabilen ve 30'larında emekli olan aykırı şeyler var mıdır?
Devamını Oku
Zengin bir Evlilik ™ 'in 7 Temel Prensibi
Maliye

Zengin bir Evlilik ™ 'in 7 Temel Prensibi

Büyüdüğüm zaman, sert darbeler okulu aracılığıyla çok fazla para dersi aldım. Büyümek için çok fazla para yardımı aldım ve çok şey demek istiyorum. Bir keresinde, üniversitedeki para konusunda kısayken babamın yeni bir kredi kartı açmamı ve yeni kıyafetler alabilmem gerektiğini hatırlıyorum. Sonunda, daha fazla kredi kartı açtım ve okulu bitirmek için öğrenci kredileri aldım.
Devamını Oku
Marketlerde Para Tasarrufu İçin 35 Yol
Maliye

Marketlerde Para Tasarrufu İçin 35 Yol

Bakkaliye para biriktirmenin bu kadar önemli olmasının nedenlerinden biri, üzerinde en fazla kontrol sahibi olduğunuz masraflardan biri olmasıdır. Bunu düşün. Ev ödemenizi hızlı bir şekilde veya araç ödemenizi veya sağlık sigortası priminizi azaltamazsınız. Bu, para kazanmak için başka yerler bulmanız gerektiği anlamına gelir - ve bakkallar yapabileceğiniz büyük bir kategoridir.
Devamını Oku
Ücretsiz İş Telefon Numarası Almak için 7 Yolları
Maliye

Ücretsiz İş Telefon Numarası Almak için 7 Yolları

İşletmeniz için ayrı bir telefon numarasına sahip olmak, yan sıralarınıza bir dereceye kadar güvenilirlik katıyor. Belki de kişisel telefon numaranız şu anda işletme numaranız olarak ikiye katlanır, çünkü ayrı bir satır ödeyebileceğinizi düşünmüyorsunuz. Gerçekte, aslında herhangi bir iş için ücretsiz bir iş telefonu numarası alabilirsiniz.
Devamını Oku