Maliye

GFC 068: Epik Bir Aile Yol Gezisi İçin 7 Temel Gereklilik

Yaz yüzme havuzlarının, ızgaradaki sosislerin ve epik top top oyunlarının görüntüsünü tanıtan yaz.

Sıcak, tembel yaz günlerinden daha fazlasını beklediğim hiçbir şey yok.

Yaz tatili hakkında konuşmadan yaz hakkında konuşamazsın.

Çocukken yaz tatilinin en güzel anılarından bazıları annem ve üvey babamla epik yolculuğa çıkmak.

Ya bir arabaya ya da küçük kampçıya atlar ve batı sahilinin tüm bölgelerini gezerdik.

Kuzey Kaliforniya, Nevada ve hatta Oregon kadar uzaktaki yerler. Ailemle birlikte yol gezileri alma konusundaki ilhamımın çoğu bu anılara dayanıyor.

Bu nedenle, yaz gündeminizin bir parçası olarak epik bir yolculuğa çıkmak bir zorunluluktur.

Griswold'un Walley World yolculuğunun kendi versiyonuna başlamadan önce, aile yolculuğunuzu epik yapmak için yedi zorunluluk var.

1. Yoldayken ödül puanları kazanın.

Son yıllarda gaz fiyatı düşse de, dört veya daha büyük bir aileniz varsa, aile seyahatleri çok pahalı olabilir. Yararlanma yollarından biri, kredi kartlarının sunduğu ödül puanlarından yararlanmaktır. Şu anda tüm kişisel ve iş harcamalarımızı kredi kartlarına dönüştürerek bazı muhteşem ödül puanlarından yararlanmaya çalışıyoruz.

Dikkate alınacak bir kart, Capital One'dan BuyPower Card'dır. BuyPower Card, her yıl satın aldığınız ilk 5.000 $ 'ınızda% 5 Kazanç, ardından da% 2 sınırsız kazanç sağlayacaktır. Uygun, yeni bir Chevrolet, Buick, GMC veya Cadillac aracının satın alınmasına veya kiralanmasına karşı koymak için bu inanılmaz Kazançlardan yararlanın.

2. büyük bir hedef var.

Her zaman bir yolculuğa çıkarsak, her zaman aklımda bir hedefimiz vardır. Pikes Peak'i, Tahoe Gölü'nü veya kuzey Kaliforniya'daki bazı ulusal ormanları ziyaret etmek.

Ailem ve ben iki yaz önce bizim epik RV gezisi devam ederken, bizim ana hedef Büyük Kanyon oldu. Yolculukta ne olduğu farketmez, Büyük Kanyon'a ulaşırsak ve geri dönersek başarı sayılırdı.

Yolculuğunuz için önemli bir temaya sahip olmak, genel bir amaç kazandırır, böylece tüm aile gezinti ve varış noktasında heyecanlanır.

3. Küçük detayları dışarıda bırakın.

Aklıma gelen önemli bir hedefe sahip olmanın önemli olduğunu düşünürken, her bir günü ve her saati planlamaya çalışamazsınız. Kendini delirteceksin.

Geçen sene ailemizin bahar tatilinde, şu an için, Pigeon Forge, Tennessee'ye gitmeye karar verdik. Ana hedefimiz buydu.

Oraya vardığımızda ne yapacağımızla ilgili kısım? Bu tamamen havada kaldı. Biz kendiliğinden olmak istedik, ve biz ilerledikçe anlamaya çalıştık. Küçük detaylarda terlemenin ne kadar az stresli olduğunu anlatamam.

Dumanlı Dağlara çıkıp tüm turistik mekanlardan yararlanarak paten süren kartlarımız vardı.

Stresinizi bir sonraki tatile çıkarın ve kendiliğinden olun.

Epik yapmak için bir sonraki aile yolculuğunuzda kendiliğinden olun!

Tweet'e Tıkla

4. Daha yeni araba yardımcı olur.

Biliyorum, biliyorum, biliyorum. Kendinize şöyle diyorsunuz: “Yeni bir araba bir yolculuğa ne yapmalı?” Beni dinleyin.

Çocuk olduğumu hatırlıyorum, arabamız sadece kaset kasetine sahipti. Üvey babam favori kasetlerini tekrar tekrar tekrar oynayacaktı. O zamanlar kişisel bir müzik setim yoktu, bu yüzden 60'ların sonlarından popüler şarkılara şarkı söylemek zorunda kaldım.

Bunu, şu anda CD çalarlar, USB bağlantı noktaları, DVD oynatıcılar ve TV'lere sahip olan minibüse ve minibüse kıyasla daha huzurlu bir yolculuğa çıkarıyoruz - özellikle yaptığımız gibi üç çılgın çocuğunuz varsa!

Yeni bir otomobil için pazarda iseniz, Capital One BuyPower Card gibi kredi kartlarını ödüllendirirsiniz. Yeni bir GM aracını satın almaya veya kiralamaya hazır olduğunuzda Kazançlarınızı kullanabilirsiniz.

5. Araba oyunları zamanı geçirir.

Günümüzde tabletler, DVD oynatıcılar ve uygulamalar, anne ve baba için daha keyifli hale geliyor. Ama elektroniklerin arabadaki çocukların zamanlarını kaplayan tek şey olmasına izin verme. Eğlenceli araba oyunları bir patlama olabilir ve tüm aile nişanlı tutun.

Çocuklarımız bir kişinin bir şey bulduğu ve “yeşil bir şeyleri gizlediğim” ile paylaştığı “Casus” u oynamayı sever ve herkes bunun ne olduğunu tahmin etmeye çalışır. Ayrıca bu oyunu bir lokantada, yemeğimiz gelene kadar zaman geçirmek için oynuyoruz.

Uzun bir araba yolculuğunda bir patlama olan başka bir oyun Alfabe Oyunu. Bu oyunda, alfabeyi tamamlayana kadar yol işaretleri, plakalar ve binaları kullanarak alfabenin sıralı bir harfini bulmaya çalışıyoruz. Orta oğlum ve ben yakınlarda bunu St. Louis'e iki saatlik bir sürüşte çaldı ve kesinlikle sevdi.

6. Aperatif torbaları bir zorunluluktur.

İnsan çöpleri olan üç çocuğumuz var, bu yüzden her seferinde durmak zorunda kalsaydık, “Acıktım” diye her 7 dakikada bir duracağız.

Eşim ve ben de hiçbir aperatif ile seyahat etmenin kendimizi aile tatilleri için acele etmediğini biliyoruz. Paketlediğimiz atıştırmalıklar arasında kraker, kurabiye ve meyve aperatifleri yer alıyor. Aynı zamanda küçük bir soğutucuda paketlenmiş taze meyveleri ve sandviçleri de hazırlayabilirsiniz. Soğutucunun içine su, meyve suyu veya süt koymak da önemlidir.

Başka bir şey bebek mendilleri ve küçük bir çöp torbası. Çocuklar yaptıkları her şeye yapışkan el atmak için bir şölen var ve araba katının bir çöp tenekesi olduğuna inanıyorum. Bu iki öğe bir ton keder kurtaracak.

7. Aile Hakkında

Mükemmel bir aile tatili yapmaktan daha fazlasını istediğim bir şey yok, ama mükemmel olmayı düşündüğünüz şey, eşiniz ve çocuklarınız için mükemmel olmayabilir.Önce aileyi koyduğundan emin ol. Harcadığınız sürede neşe duyduğundan emin olun.

Aile tatilinde her günün sonunda yaptığımız şeylerden biri, günümüzün en sevdiğimiz şeyini ve en çok keyif aldığımız şeyi paylaşıyor. Çocuklarımızın bakış açılarından, günün en iyi bölümünün ne olduğunu duymak eğlencelidir.

Genellikle, dondurma konileri, park oyun alanı veya birinin şakalarına gülme gibi basit şeyler.

Her zaman gözünüzde destansı olmaz, ailenizin gözünde epiktir.

İyi eğlenceler ve güvenli sürüş!

Bu yazıya sponsor olduğunuz için Capital One'a teşekkür ederiz! Bu ücretli bir onaydır. Tüm görüşlerim benimdir ve Capital One tarafından yönetilmemiştir. Capital One'dan BuyPower Card hakkında daha fazla bilgi edinin.

Videoyu izle: Landwirtschafts-Simulator 2017 Let´s Oyna # 068 Silverster

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Girişimcilik Bir Aile Meselesi Yapmak
Maliye

Girişimcilik Bir Aile Meselesi Yapmak

Bize biraz kendinizden bahsedin. İsimlerimiz Holly Thrifty'den Holly ve Greg Johnson (CLUB THRIFTY LLC). Yaklaşık 10 yıldır mutlu bir şekilde evlenmiş olan thirtysomethings ve iki sevgili küçük kızımız var. Evliliğimizin ilk yıllarında, oldukça fevkalade yaşadığımızı hissettik.
Devamını Oku
Uygun Devrilme Görgü Görüyor musunuz?
Maliye

Uygun Devrilme Görgü Görüyor musunuz?

Birçoğumuz başkalarından bir tür hizmet almayı sağlayan faaliyetlerde bulunuyoruz. Bununla birlikte, ne kadar bahşiş verileceğini bilmek zor olabilir - ve bahşiş vermenin toplumsal bir gereklilik olduğu düşünüldüğünde. Devrilme görgü kuralları endüstriden sanayiye ve ülkeden ülkeye farklıdır. Çok fazla devrilme genellikle bir problem değildir; Çoğu insanın mücadele ettiği yerde, bunu gerektiren bir durumda yeterince ya da hiç devrilme olmaz.
Devamını Oku
Figo Pet Sigorta İncelemesi
Maliye

Figo Pet Sigorta İncelemesi

Çoğumuz evcil hayvanlarımızı seviyorken, bu büyük bir veteriner faturasını haklı çıkarabileceğimiz anlamına gelmez. Örneğin, köpeklerinden birini yedikleri için köpek ya da kediniz için 5.000 dolar ya da 7.000 dolar ödeyerek ameliyat yaptırmayı hayal etmek zor. Bir evcil hayvan kansere yakalansa bile, çocuklarınız ve diğer faturalarınız olduğunda pahalı evcil hayvan bakımını nasıl önceliklendirebilirsiniz?
Devamını Oku
Videoları (ve TV) izlemek için ödenmesi gereken 21 kolay yolu
Maliye

Videoları (ve TV) izlemek için ödenmesi gereken 21 kolay yolu

Videoları çevrimiçi olarak izlemek isterseniz, bunun için neden ödeme yapılmıyor? Video ve televizyon izlemek için size para ödeyecek birçok şirket var. Boş zamanlarınızda video izlemeye başlamak için bu siteleri ziyaret edin. Videoları İzlemek İçin Nasıl Ücret Alabilirsiniz 1. Swagbucks Çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biri Swagbucks'tır.
Devamını Oku