Kazanmak

GF ¢ 008: Günlük Verimliliğinizi% 7000 Artırmanıza İlişkin İpuçları

İTunes'da “Good Financial Cents” Podcast'e abone olmak için buraya tıklayın.

Bir itirafım var.

Acı çekiyorum hafif DEHB vakası.

Buna ek olarak, ben ümitsizlik derecesine kadar dağınık.

Dışardan bakıldığında, birçok insan beni başarılı bir birey olarak algılıyor.

Finansal planlama pratiği yapıyorum; Birden çok web sitesi çalıştırıyorum; Benim kocam bir ailem var.

Çoğu zaman, insanlar bunu nasıl çıkardığımı merak ediyor - ve oldukça açık sözlü, bazen… hiçbir fikrim yok!

Her zaman üretkenliği artırmanın yollarını arıyorum ve bugün verimliliğimi% 7000 oranında arttırmış dört yöntemi paylaşmak istedim.

Bu numaraya nasıl ulaştım? Hiçbir fikrim yok. Sadece makale başlığı için gerçekten güzel geliyordu. Yani, belki% 7000 değil, ama sizi temin ederim, bu çok!

1. Not Defterinizi ve Kaleminizi Her Zaman Yanınızda Tutun

Orada bazı yazarlar var ki, eğer insanlar yazmazlarsa, bir yazma işlemini tamamlamıyorlarsa, bir görevi tamamlamaları daha olasıdır. Bununla daha fazla katlanamadım - ama sorun şu ki, karım gibi bir A Tipi kişilik değilim. Gördüğüm herkesten daha fazla liste ve yapılacaklar listesi tutuyor. Ben sadece bu konuda korkunçum.

Son zamanlarda, HIGH FIVE ™ 'ı yazdığım not defterine taşınmaya başladım. YÜKSEK FIVE'S ™ Ertesi gün yapmam gereken en önemli beş şey. Bu beş şeyi not defterine yazıp gittiğim her yere yanımda taşıyorum.

Kendimi bu alışkanlığa zorlamak, işlerin yapılmasında önemli bir etki yarattı.

*HIGH FIVE'dan sonra ™ neden ™ olduğunu merak ediyor olabilirsiniz? Sadece ticari marka olmak istesem, erken başlıyorum. Sadece ilk önce nerede gördüğünü hatırla. 🙂

2. Gmail'de Görevleri Kullanın

Buna nasıl rastladığım hakkında hiçbir fikrim yok, ama bir gün Gmail hesabımda dalga geçiyordum ve “GÖREVLER” buldum. Cennetteymişim gibi hissettim.

Not defteri son derece yardımcı olurken, DEHB benzeri davranışlarımda itiraf etmeliyim, not defterimi gün içinde bir noktada saklıyorum.

Bulamayacağınız bir yapılacaklar listesi yapmak, işlerinizi halletmenize yardımcı olmaz!

Gmail hesabımda GÖREKS ekleyerek, e-postalarımı kontrol etmek için her gittiğimde, yapmam gereken görevleri görüyorum. Orada herkesi sevdiğim ve günde birkaç kez e-posta kontrol ettiğimden, başarılması gereken şeylerin sürekli bir günlük hatırlatmasıdır.

Öğe bittiğinde kutuyu kontrol etmekten daha tatmin edici bir şey yok!

3. iPhone'unuzdaki Hatırlatıcıları Kullanın

İPhone 4'üm var ve yazılımı iOS 5'e yeni güncelledim. Ne zaman yapsaydım, “Hatırlatıcılar” adlı yeni bir simge fark ettim.

Bir güne kadar çok fazla dikkat etmedim, etrafta dolanmaya başladım. Gmail’de TASKS’i keşfettiğimde bundan daha da heyecanlıydım.

Hatırlatıcılar, her gün HIGH FIVE ™ listenizi yapmanıza izin verir; ve ayrıca görevi tamamlamanızı hatırlatmak için hatırlatıcılar veya uyarılar ekleyin.

Tamamlandığında, işiniz bittiğinde ihtiyaç duyduğunuz başarı memnuniyetini veren harika onay kutusuna sahip olursunuz!

Ayrıca, iPhone hatırlatma sisteminin, tamamladığınız şeyin bir arşivini tutması, bu yüzden her zaman her gün geri dönüp, yapılması gereken görevleri görmenizdir.

Eğer onunla daha fazla Ninja almak istiyorsanız, hatırlamanız gereken herhangi bir karmaşık ayrıntı olması durumunda, göreve notlar ekleyebilirsiniz. Android'in telefonlarında benzer bir özelliği olduğu konusunda oldukça olumluyım ve avantaj sağlamanızı öneririm.

4. Bir Transkripsiyon Hizmeti Kullanın

Yazmaya gerek kalmadan yazmak

Bu benim için tüm üretkenlik araçlarının annesi ve% 7000'inde bir transkripsiyon hizmetinin kullanılmasından yaklaşık% 6900 ayrılabilirim!

Mobil Asistan Şu anda blog yazılarını, müşterilere mektupları, bana e-postayla göndermek istediğim hatırlatıcıları, yazımdan daha kolay konuşulduğunda e-postalara yanıtları ve mektupları postalamak için kullandığım şirket.

Aslında, bu blog yazıyı transkripsiyon servisimi kullanarak yazıyorum. Ne kadar havalı bu böyle?

Bu, blog yazılarını yazmaktan saatler geçtikçe saatlerimi kurtardı, önemli notları hatırladım, hizmeti almadım, bu işlerin çoğunu asla alamayacağım. Bir blogcu ya da çok fazla harf ve müşteri notu gerektiren bir işletme iseniz, Mobil Asistanın ücretsiz deneme sürümü.

Hizmetin kendisi ayda 72,50 dolar, ama kupon kodunu kullanarak 'financialcents, '(boşluk yok)% 25 tasarruf edebilirsiniz. Bu sana hediyem! 🙂

Üretkenliği arttırmak için hangi araçları kullanıyorsunuz?

İTunes'da “Good Financial Cents” Podcast'e abone olmak için buraya tıklayın.

Videoyu izle: GF 008 - Sıradan Ama Olağan Bir Şey

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Biraz Para Kazanın: Ekstra Gelir Kazanın 25+ Kolay Yol
Kazanmak

Biraz Para Kazanın: Ekstra Gelir Kazanın 25+ Kolay Yol

Genç ve düz bir şekilde kırdığım bir zaman vardı. Çalışıyordum, iyi para kazanıyordum, ama ben sadece hızlı olarak harcıyordum - aslında, daha hızlı! Hızlı bir şekilde para kazanmanın yollarını arayan ilanlar arıyordum. Bulduğum tek yol gerçekten çok kolaydı. Bulduğum diğer yol daha serindi. Bulduğum ilk yol plazma bağışlamaktı.
Devamını Oku
Orta sınıf gelir nedir?
Kazanmak

Orta sınıf gelir nedir?

Birçoğumuz orta sınıf olarak tanımlanıyor. Bize saygın bir kimlik kazandırıyor ve “normal” olduğumuzu ima ediyor. Sonuçta, eğer orta sınıfsanız, fakirlik ile gelebilecek bazı stigmalarla sıkışıp kalmazsınız, Zengin olmak için elitist fırça. Orta sınıf, çoğumuz için rahat bir yer.
Devamını Oku
Piyangoyu Kazanmak İçin 5 Strateji
Kazanmak

Piyangoyu Kazanmak İçin 5 Strateji

Etrafta yüzen bir istatistik var, tüm Amerikalıların% 21'i piyangoyu önemli bir varlık oluşturma stratejisi olarak kazanmayı düşündüklerini söylüyor. Ne dedin?! Bu bir şaka mı? Ne yazık ki değil…. İnsanları bir milyoner yapmayacak, ama sağır kulaklara düşeceğine dair bir fikrim olduğunu insanları inandırmaya çalışarak saatler geçirebilirim.
Devamını Oku
Finansal olarak başarılı insanlar 12 farklı şeyler yapmak
Kazanmak

Finansal olarak başarılı insanlar 12 farklı şeyler yapmak

Finansal başarı sizin için neye benziyordu? Kesinlikle herkesin farklı bir tanımı vardır. Benim için, ne yapacağımı bildiğimden daha fazla paraya sahip olmak değil. Bildiğim parayla akıllı kararlar vermekle ilgili. Her ne kadar, masrafları yönetmek ve onları en aza indirgemek için bir yer olsa da, her şey pennies'i sıkıştırmakla ilgili değildir.
Devamını Oku