Kazanmak

GF ¢ 008: Günlük Verimliliğinizi% 7000 Artırmanıza İlişkin İpuçları

İTunes'da “Good Financial Cents” Podcast'e abone olmak için buraya tıklayın.

Bir itirafım var.

Acı çekiyorum hafif DEHB vakası.

Buna ek olarak, ben ümitsizlik derecesine kadar dağınık.

Dışardan bakıldığında, birçok insan beni başarılı bir birey olarak algılıyor.

Finansal planlama pratiği yapıyorum; Birden çok web sitesi çalıştırıyorum; Benim kocam bir ailem var.

Çoğu zaman, insanlar bunu nasıl çıkardığımı merak ediyor - ve oldukça açık sözlü, bazen… hiçbir fikrim yok!

Her zaman üretkenliği artırmanın yollarını arıyorum ve bugün verimliliğimi% 7000 oranında arttırmış dört yöntemi paylaşmak istedim.

Bu numaraya nasıl ulaştım? Hiçbir fikrim yok. Sadece makale başlığı için gerçekten güzel geliyordu. Yani, belki% 7000 değil, ama sizi temin ederim, bu çok!

1. Not Defterinizi ve Kaleminizi Her Zaman Yanınızda Tutun

Orada bazı yazarlar var ki, eğer insanlar yazmazlarsa, bir yazma işlemini tamamlamıyorlarsa, bir görevi tamamlamaları daha olasıdır. Bununla daha fazla katlanamadım - ama sorun şu ki, karım gibi bir A Tipi kişilik değilim. Gördüğüm herkesten daha fazla liste ve yapılacaklar listesi tutuyor. Ben sadece bu konuda korkunçum.

Son zamanlarda, HIGH FIVE ™ 'ı yazdığım not defterine taşınmaya başladım. YÜKSEK FIVE'S ™ Ertesi gün yapmam gereken en önemli beş şey. Bu beş şeyi not defterine yazıp gittiğim her yere yanımda taşıyorum.

Kendimi bu alışkanlığa zorlamak, işlerin yapılmasında önemli bir etki yarattı.

*HIGH FIVE'dan sonra ™ neden ™ olduğunu merak ediyor olabilirsiniz? Sadece ticari marka olmak istesem, erken başlıyorum. Sadece ilk önce nerede gördüğünü hatırla. 🙂

2. Gmail'de Görevleri Kullanın

Buna nasıl rastladığım hakkında hiçbir fikrim yok, ama bir gün Gmail hesabımda dalga geçiyordum ve “GÖREVLER” buldum. Cennetteymişim gibi hissettim.

Not defteri son derece yardımcı olurken, DEHB benzeri davranışlarımda itiraf etmeliyim, not defterimi gün içinde bir noktada saklıyorum.

Bulamayacağınız bir yapılacaklar listesi yapmak, işlerinizi halletmenize yardımcı olmaz!

Gmail hesabımda GÖREKS ekleyerek, e-postalarımı kontrol etmek için her gittiğimde, yapmam gereken görevleri görüyorum. Orada herkesi sevdiğim ve günde birkaç kez e-posta kontrol ettiğimden, başarılması gereken şeylerin sürekli bir günlük hatırlatmasıdır.

Öğe bittiğinde kutuyu kontrol etmekten daha tatmin edici bir şey yok!

3. iPhone'unuzdaki Hatırlatıcıları Kullanın

İPhone 4'üm var ve yazılımı iOS 5'e yeni güncelledim. Ne zaman yapsaydım, “Hatırlatıcılar” adlı yeni bir simge fark ettim.

Bir güne kadar çok fazla dikkat etmedim, etrafta dolanmaya başladım. Gmail’de TASKS’i keşfettiğimde bundan daha da heyecanlıydım.

Hatırlatıcılar, her gün HIGH FIVE ™ listenizi yapmanıza izin verir; ve ayrıca görevi tamamlamanızı hatırlatmak için hatırlatıcılar veya uyarılar ekleyin.

Tamamlandığında, işiniz bittiğinde ihtiyaç duyduğunuz başarı memnuniyetini veren harika onay kutusuna sahip olursunuz!

Ayrıca, iPhone hatırlatma sisteminin, tamamladığınız şeyin bir arşivini tutması, bu yüzden her zaman her gün geri dönüp, yapılması gereken görevleri görmenizdir.

Eğer onunla daha fazla Ninja almak istiyorsanız, hatırlamanız gereken herhangi bir karmaşık ayrıntı olması durumunda, göreve notlar ekleyebilirsiniz. Android'in telefonlarında benzer bir özelliği olduğu konusunda oldukça olumluyım ve avantaj sağlamanızı öneririm.

4. Bir Transkripsiyon Hizmeti Kullanın

Yazmaya gerek kalmadan yazmak

Bu benim için tüm üretkenlik araçlarının annesi ve% 7000'inde bir transkripsiyon hizmetinin kullanılmasından yaklaşık% 6900 ayrılabilirim!

Mobil Asistan Şu anda blog yazılarını, müşterilere mektupları, bana e-postayla göndermek istediğim hatırlatıcıları, yazımdan daha kolay konuşulduğunda e-postalara yanıtları ve mektupları postalamak için kullandığım şirket.

Aslında, bu blog yazıyı transkripsiyon servisimi kullanarak yazıyorum. Ne kadar havalı bu böyle?

Bu, blog yazılarını yazmaktan saatler geçtikçe saatlerimi kurtardı, önemli notları hatırladım, hizmeti almadım, bu işlerin çoğunu asla alamayacağım. Bir blogcu ya da çok fazla harf ve müşteri notu gerektiren bir işletme iseniz, Mobil Asistanın ücretsiz deneme sürümü.

Hizmetin kendisi ayda 72,50 dolar, ama kupon kodunu kullanarak 'financialcents, '(boşluk yok)% 25 tasarruf edebilirsiniz. Bu sana hediyem! 🙂

Üretkenliği arttırmak için hangi araçları kullanıyorsunuz?

İTunes'da “Good Financial Cents” Podcast'e abone olmak için buraya tıklayın.

Videoyu izle: GF 008 - Sıradan Ama Olağan Bir Şey

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Finansal Gritinizi Nasıl Keşfedin?
Kazanmak

Finansal Gritinizi Nasıl Keşfedin?

Finansal başarıların akıllıca olduğu yanılsamasının altında olabilirsiniz. Hayır! Tekrar düşün. Dünyanın en zeki matematiksel guru olabilir ve kendinizi kırdı bulabilirsiniz. Bu neden? Tüm akıllı insanlar en çok para kazanan işler ve bir Lamborghini veya iki tane almaz mı? Portföylerini depozito yapma zahmetinden ötürü çok büyük olduğu için, evraklarını nakit dolu evraklarıyla omuzlayan akıllı insanlar değil mi?
Devamını Oku
49 (Lit) Bir Genç Olarak Para Kazanma Yolları
Kazanmak

49 (Lit) Bir Genç Olarak Para Kazanma Yolları

Eskiden olduğu kadar kolay para kazanıyor mu? Her şeyden önce, bu eski bekleme - gazete güzergahı - çoğunlukla tarihin çöplüğüne gitti. Demek istediğim… gazeteleri kim okuyor? brisbanetimes .... Bu arada, çocuk işçiliği yasaları gençlerin tutabileceği işlerin sayısını azaltmıştır. Genç olarak nasıl para kazanılır, matriks haline geldi.
Devamını Oku
Yeraltı Nakit Sırları ve Michael Vincent Bir Aldatmaca mı
Kazanmak

Yeraltı Nakit Sırları ve Michael Vincent Bir Aldatmaca mı

O benim! Ama ben değil. Yukarıdan baktığın zaman, benim resmimi görüyorsun. Muhtemelen fark etmediğiniz şey, “Merhaba benim adım Michael Vincent ve evet, benim için bir fotoğrafım var” yazan resmin üzerindeki cümle. Açıklamama izin ver. Anladığınız kadarıyla, hikayeyi anlatmak için iki bölüm halinde anlatmalıyım.
Devamını Oku
Kahve Para Tasarrufu 17 Yolları
Kazanmak

Kahve Para Tasarrufu 17 Yolları

Bu benim her zamanki yazı tarzımdan biraz farklı ama direnemedim. Her şeyden önce, biliyorum çoğu kahve içerek - ben dahil. Paranın hızlı bir şekilde kahve üzerine nasıl saklanacağını paylaşmak için iyi bilgiler gerektiğini biliyordum. Yani tüm kahve insanlar için, bu senin için. Güzel bir sıcak Kupa Joe al ve oku.
Devamını Oku