Maliye

Donanma Federal Kredi Birliği İncelemesi

Muhtemelen Amerika Birleşik Devletleri'nde 6.000'den fazla banka ve 6.000'den fazla kredi birliğinin bulunduğunu duymanız şaşırtıcı olmayacaktır. En az bir düzine farklı bankadan geçmeden yoldan aşağı inemezsiniz.

Yeni bir banka arıyorsanız, ezici bir arama olabilir. Her banka veya kredi birliği farklı ürünler, hesaplar ve oranlar sunacak.

Çoğu insan gibiyseniz, büyük ulusal bankalarda aramaya başlayacaksınız, ancak en iyi kredi birliklerine bakmadan en iyi seçeneklerden bazılarını kaçırıyor olabilirsiniz. Listenizde herhangi bir sendikaya sahip değilseniz, ciddi bir hata yapıyorsunuz demektir.

Bu yazı, Navy Federal Credit Union'a (NFCU) bakacak ve sizin için en iyi finans kurumu olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak.

Donanma Federal Kredi Birliği kimdir?

Donanma Federal Kredi Birliği'nin bazı eski kökleri vardır. 1933'te, Columbia Bölgesi'nin Donanma Departmanı Çalışanlarının Kredi Birliği (bu bir ağız dolusu) olarak kuruldu.

Federal İşçi Sendikası üyesi olan Donanma Çalışanları için bir kredi birliği olarak yaratıldılar. Bir yıl sonra, 1943'te Başkan Roosevelt, kredi birliklerinin temelini oluşturan Federal Kredi Birliği Yasasını imzaladı.

1947'de, Deniz Kuvvetleri Dairesi Çalışanları Birliği'nin Columbia Bölgesi Kredi Birliği çözüldü ve Donanma Dairesi Çalışanları Federal Kredi Birliği adını verdikleri resmi bir federal kredi birliği olarak yeniden kuruldu. Bu noktada, aynı zamanda Washington bölgesindeki tüm Donanma çalışanlarına ve personeline üyelik açtılar.

1954 yılında, kuruluşlarından 21 yıl sonra, resmi olarak Donanma Federal Kredi Birliği oldular. Bu noktada üyeliklerini görevli personele açtılar. Yıllar boyunca değişmeye ve gelişmeye devam ettiler. Ürün ve hizmetlerini büyütmeye ve geliştirmeye devam ettiler. Piyasadaki en büyük ve en etkili kredi birliklerinden biri haline gelmiştir.

Bugün, ülke çapında 7 milyondan fazla üyesi var ve 78 milyar dolar varlıkları var.

NFCU ile Bankacılık

Düzinelerce bankacılık seçeneği ile bir kredi birliği arıyorsanız, NFCU sizin için en iyi seçenek. Seçebileceğiniz düzinelerce hesap seçeneği var. Her biri biraz farklı. Tüm seçenekleri özetlemeyeceğim, ama en popüler olanlardan bazılarını vuracağım.

E-kontrolü

E-Checking hesabı NFCU'nun sunduğu en popüler hesaplardan biridir. Bu hesap aylık bir ücrete tabidir, ancak doğrudan para yatırmaya kaydolursanız bundan kaçınabilirsiniz. Çoğu insan gibiyseniz, yine de doğrudan depozit kullanacaksınız.

Bu e-Checking hesapları mütevazi bir temettü oranı kazanır ve her bir ekstre için 10 $ 'a kadar ATM ücretlerinden indirim alabilirsiniz. Fiziksel bir dalda yürümeyi planladığınız sürece, bu sizin için mükemmel bir seçimdir.

Amiral gemisi kontrol

Flagship Checking hesabı, NFCU'daki en önemli hesaplardan biridir. Bu plan, hesap bakiyenize dayalı katmanlı bir temettü sistemine sahiptir. APY bu hesapla diğer hesaplara kıyasla daha yüksek olacak.

Hesabı açmak için asgari depozito yok, ancak aylık bir ücret ödemeniz gerekebilir. Hesap bakiyeniz 1,500 $ 'ın altındaysa aylık 10 ABD doları ücret alınır. Bakiyeniz 1500 $ eşikten fazlaysa, aylık ücret ödemenize gerek yoktur. Bu, kontrol hesaplarında önemli bir tutar bulundurmayı planlayan ve bakiye üzerinden para kazanmak isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir.

Kampüs Kontrolü

Muhtemelen adından tahmin edebileceğiniz gibi, bu hesap öğrencilerin kaydetmeye başlaması için tasarlanmıştır. Bu hesap 14-24 yaş arasındaki herhangi bir öğrenciye açıktır ve herhangi bir servis ücreti ödemek zorunda kalmazlar ve minimum bakiye şartı yoktur.

Çocuğunuzu bir çek hesabıyla ayarlamak çok erken değildir. Onlara para tasarrufu ve akıllıca harcamaların önemini öğretmenin mükemmel bir yolu.

Ücretsiz EveryDay Kontrol

Free EveryDay Checking, Navy Federal Credit Union'da bulabileceğiniz bankacılık için en temel seçenektir. Aylık ücret yoktur ve tanışmanız gereken minimum bakiye şartı yoktur. Eğer ücretler tarafından batırılmayacak bir doğrudan kontrol hesabı istiyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir seçenektir.

Bu hesapla, mütevazı bir 0.05% APY (şu anda) kazanacaksınız ve binlerce ATM gibi diğer tüm hesapların aynı avantajlarına erişebileceksiniz.

NFCU ayrıca bir kaç tasarruf hesabı da var. Temel bir tasarruf hesabı, eğitim tasarruf hesabı ve bir SaveFirst hesabı var.

Temel tasarruf hesabı tam olarak istediği gibi. Hiçbir ücret ödemeden rekabetçi faiz oranları sunar. Basit bir tasarruf hesabı istiyorsan, işte bu.

Onların SaveFirst, daha heyecan verici tasarruf hesaplarından biridir. Bu hesap, hesap için bir vade tarihi ayarlamanıza, hesabı 5 $ 'lık ilk depozitoyla açmanıza ve ardından günlük olarak kar payı almanıza izin verir.

NFCU ile Borçlanma

Kredilendirme, NFCU'nun rakipleri arasında parladığı bir alandır. Kişisel krediler, ipotek kredileri, otomobil kredileri ve kredi kartları sunarlar. Açıkçası, faiz oranları sık sık değişiyor, ancak orada en rekabetçi oranlardan bazılarına sahip olmaya devam ediyorlar. Sadece paranıza dayanmakla kalmayıp paranızı ödünç alabilen bir banka istiyorsanız, NFCU aramanızı başlatmak için harika bir yerdir.

NFCU Üyesi Olmak

Her kredi birliği farklı üyelik şartlarına sahiptir. Bunların çoğu için, eğer kredi birliklerinin şehir sınırları veya ilçe sınırlarında “yaşıyor, çalışıyor veya ibadet ediyorsanız”. Daha büyük kredi birlikleri için, üyelik şartlarını genişletmiş ve daha erişilebilir hale getirmişlerdir.Tüm kredi sendikaları arasında, Navy Federal muhtemelen üye olmak için uygun olabileceğiniz en iyi yollara sahiptir, ancak içeride kimsenin bulunmasına izin vermez.

NFCU üyesi olmak için hak kazanabileceğiniz yollardan bazıları şunlardır:

 • Aktif görev askeri
 • DoD Görevlisi
 • emektar
 • ABD Hükümet Tesislerine bir yüklenici olun
 • Emekli DoD çalışanı
 • Veya yukarıdakilerden birinin aile üyesi olun
 • Gecikmeli Giriş Programı dışında

NFCU'nun ilginç kısımlarından biri aile üyeliği şartıdır. Çoğu kredi birliğinden daha fazla talepte bulunurlar. Bunların çoğu “acil aile” ile sınırlandırır, ancak NFCU bunları genişletir. İzin veriyorlar:

 • Dedesi
 • eşler
 • Kardeşler
 • torunlar
 • Hanehalkı üyeleri
 • Evlatlık Çocuklar ve Stepchildren

Donanma Federal'in dezavantajları

NFCU üyesi olmanın birçok faydası var. Kredileri ve çek hesapları için harika fiyatlar. NFCU ile ilgili sorunlardan biri tasarruf hesabı. Temel tasarruf hesapları sadece mütevazi bir APY'ye sahiptir. Elbette, bazı büyük bankalarda bulabileceğinizden daha yüksek, ancak kredi birliklerini çok daha iyi tasarruf oranları ile bulabilirsiniz.

NFCU'nun bir diğer dezavantajı, Flagship kontrolündeki ücretlerden kaçınmak için denge şartıdır. Denge şartını karşılamadıysanız, aylık ücreti ödersiniz.

Orada hiçbir ücret ödemeden yüksek getirili çek hesapları sunan düzinelerce başka kredi birliği var. Hesabınızda 1,500 dolar tutmayı planladığınız sürece, bu hesapta yanlış bir şey yok, ancak farkında olmanız gereken bir şey var.

Herhangi bir kredi birliğine üye olmanıza veya bir bankaya katılmadan önce, müşterinin yorumlarını gözden geçirin. Bir şirket hakkında öğrenmenin en iyi yollarından biri, önceki veya mevcut üyelerin ne demesi gerektiğini görmektir.

NFCU ile gördüğüm yaygın bir şikayet müşteri hizmetleridir. Bazı kullanıcılar müşteri hizmetleri departmanlarına ulaşmakta zorlanıyorlardı ya da ihtiyaç duydukları yardımı alamıyorlardı. Bu değerlendirmeleri her zaman bir tuz tohumu ile almalısınız. Hikayenin tamamını ve gerçekte ne olduğunu bilmiyorsun.

Bu müşteri incelemelerinin sizi mükemmel kredi birliğine katılmaya devam etmesine izin vermeyin.

Diğer birçok kredi birliği gibi, şube sayısının da farkındayız. Kredi birlikleri, ulusal bankalar gibi çok sayıda şube yerine sahip değildir.

NFCU ile ilgili Son Karar

Diğer kredilerin aksine, NFCU, herhangi birinin katılmasına izin veren üyelik niteliklerine sahip değildir. Diğer büyük kredi sendikalarından bazıları, kuruluşlara katılmanıza veya kredi birliğine üye olmanıza hak kazandıran bir bağış yapmanıza izin verir.

NFCU bunu yapmıyor. Silahlı kuvvetlerde bir aile üyeniz yoksa veya silahlı kuvvetlerde değilseniz, muhtemelen üye olamazsınız. Üye olmak için gereken niteliklere uyuyorsanız, bunu yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Her insan farklıdır ve herkes bankacılık söz konusu olduğunda farklı finansal ihtiyaç ve tercihlere sahiptir. Piyasada binlerce bankacılık seçeneği var ve bunlardan kurtulmaya çalışmak zor olabilir. Senin için en iyisini bulman önemli.

NFCU sizin için en iyi seçenek değilse, endişelenmeyin, başka birçok seçenek var.

Videoyu izle: SICKO Michael Moore Amerikan Sağlık Sistemi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Medicare Ek Planını Anlama C
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama C

Sağlık sigortası, özellikle Medicare söz konusu olduğunda sürekli olarak değişmektedir. Kapsama ve miktar kafa karıştırıcı olabilir, ancak ihtiyacınız olan mükemmel sağlık hizmetlerini almanız önemlidir. Medicare, milyonlarca yaşlıyı özel bir sigorta şirketi aracılığıyla karşılayamayacakları sağlık sigortası yardımına yardımcı olan mükemmel bir hükümet programıdır.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Kablo Olmadan Yerel Televizyon Nasıl İzlenir (veya Uydu)"/>
Maliye

Kablo Olmadan Yerel Televizyon Nasıl İzlenir (veya Uydu)

Televizyon izlemek pahalı olabilir. Kablo TV paketleri, çok temel paketler için 40 $ veya üzeri fiyattan kapsamlı paketler için 150 $ + 'ya kadar. Büyük bir kablo veya uydu TV paketi, ortalama bütçede gerçekten bir iş yapabilir. Sonuç olarak, insanlar genellikle kablo olmadan yerel TV izleme yollarını ararlar.
Devamını Oku
Bebek Boomers için 5 Finansal Hedefler
Maliye

Bebek Boomers için 5 Finansal Hedefler

1945'ten 1964'e kadar, Amerikalılar yetmiş altı milyon çocuğun doğumunu yaptı. Bu yetmiş milyon çocuk, Bebek Patlaması nesli, şimdi yetmiş milyon yetişkinin emeklilik yaşına ulaşması ya da emeklilik yaşına yeterince yakın olmalarının altın yıllar için finansal hedefler yoluyla düşünmeye başladıklarıdır.
Devamını Oku