Maliye

NASA Federal Kredi Birliği İncelemesi

Paranın hayatının en önemli alanlarından biri olduğunu biliyorsun. Paranı saklamak için mükemmel bir yer bulman çok önemli. Piyasada 8000'in üzerinde banka var ve hepsinin farklı faydaları ve ürünleri var.

Hangisinin sizin için en uygun olduğuna karar vermeye çalışmak ezici olabilir, değil mi?

Bir finans kurumu için alışveriş yaparken, aramanıza kredi birliklerini dahil etmeyi unutmayın. Kredi birlikleri ulusal bir banka olarak aynı avantajların çoğunu sunar, ancak daha iyi oranlar alabilirsiniz.

NASA'yı konuşalım (evet, o NASA) Federal Kredi Birliği.

NASA Federal Kredi Birliği Kimdir?

NASA Federal Credit Union'ın tarihi 1949’a kadar uzanıyor.

NASA çalışanlarına hizmet vermeye başlamak için yedi çalışanın bir kredi sendika tüzüğünden onay almasıyla başladı. İhtiyaç duydukları izni aldılar, gerisi tarih. 70 yıl sonra, kredi birliği çok fazla büyüme ve değişim yaşadı.

Şu anda onlar üzerinde 140.000 üye. NASA çalışanlarına hizmet vermek için bir organizasyon olarak başlamış olsalar da, onların ulaştığı her sektöre ulaşmıştır.

NASA Federal Kredi Birliği ile Bankacılık

NASA Kredi Birliği olduğunuzda, seçim yapabileceğiniz birkaç kontrol hesabı vardır. Her biri sundukları faydalardan farklıdır. Bu üç hesap şunlardır:

  • Premier Denetimi
  • Premier eChecking
  • Premier Tercihli Kontrol

Basit bir hesap istiyorsanız, temel Premier Checking planı sizin için en iyi seçenek olacak. Bu hesap, $ 2,500 bakiyesi gibi bazı muafiyet şartlarını karşılamadıkça aylık 7 ABD doları ücrete tabidir.

Premier eChecking hesabının, kullanmıyorsanız aylık 8 ABD doları tutarında bir ücreti vardır. Online Fatura Ödemesi eStatements ile. Çoğu insan için bu kolay bir işlemdir ve bu aylık ücretleri ödemekten siz sorumlu olmazsınız.

Premier Preferred Checking hesabı, en yüksek aylık ücreti en çok 9 dolar. Bu ücretten kaçınmak istiyorsanız, hesabınıza en az 2,500 dolar ayırmanız gerekir.

Kontrol hesaplarının üçü de banka kartı alımları için nakit para ödülleri ile birlikte gelir.

Yaptığınız her banka kartı işlemi için, bir PIN işlemi için 0,02 ve her bir imza işlemi için 0,5 $ kazanırsınız. Her yıl 250 $ 'a kadar para kazanabilirsiniz ve bir tasarruf hesabına yatırılacaktır.

Nakit geri kazancınız her yıl 250 $ 'dan sınırlandırılırken, diğer kredi birliklerinin çoğundan daha fazla. Aslında, bulduğunuz çoğu kredi birliğine nakit para ödülü yok.

Tasarruf hesapları çok daha basit.

İki seçeneğin var. Paylaşılan ve Özel Tasarruf hesabı veya Eğitim Tasarruf Hesabı. Paylaşılan ve Özel hesap, kredi birliğine üye olmak için açmanız gerekecek hesaptır.

Bu hesabı açmanız için gereken tek şey, 5 ABD doları tutarında bir başlangıç ​​ödemesidir ve Paylaşılan hesaplarının çeşitli avantajları vardır. Otomatik para yatırma işlemi yapabilir ve politikanıza aylık ücret ödemezsiniz.

Bu, paralarını saklamak için güvenli bir yer isteyen herkes için mükemmel bir hesaptır.

Diğer tasarruf planı ise Eğitim Tasarruf Hesabı'dır.

İsminden de tahmin edebileceğiniz gibi, bu plan eğitim masraflarından tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Bu plan, bir çocuk veya torun kolej masrafları için tasarruf etmenizi ve bunun için vergi indirimi almanızı sağlar. 18 yaşın altındaki her çocuk için her yıl 2,000 dolar kazanabilirsiniz.

Diğer tüm banka ve kredi birliklerinde olduğu gibi, NASA Credit Union düzinelerce çevrimiçi hizmet sunmaktadır. Akıllı telefon ve internet sayesinde bankacılık, 15 yıl öncesine göre tamamen farklı. Mobil bankacılık, uzak depozitolar, eStatements, çevrimiçi fatura ödemeleri ve çok daha fazlası var.

Bir NASA Federal Kredi Birliği üyesi olarak, büyük bir banka ile alacağınız tüm çevrimiçi yeteneklere sahip olacaksınız.

NASA Federal Credit Union ile yatırım yapmak

Giderek daha fazla insan sadece paralarını depolamakta değil, aynı zamanda da yatırım yapmaları için yardımcı olacak bankalar arıyorlar. Yatırım yapmak ana odak noktası değildir, ancak NASA Federal, paranızdan en iyi şekilde yararlanmak için kullanabileceğiniz çok sayıda benzersiz araç ve kaynağa sahiptir.

NASA Credit Union, herhangi bir üyenin yararlanabileceği yatırım hizmetlerine sahiptir. Mali ve emeklilik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tavsiye ve yatırım planlarını alabilirsiniz.

NASA Federal, tam hizmet finansal danışman hizmetleri sunmaktadır, hedeflerinizi tanımlayabilir, risk toleransınızı ve daha fazlasını ana hatlarıyla belirleyebilir.

Ek olarak, bir çevrimiçi işlem aracı olan NASA Fed'in eVision'ı kullanabilirsiniz. Bu, kendi portföylerini yönetmek isteyen herkes için mükemmel bir araçtır. EVision ile, farklı stokları, fonları araştırabilir ve gerçek zamanlı teklifler, haberler ve analizler alabilirsiniz.

Borçlanma ve Kredi Kartları

NASA Federal Credit Union, bulabileceğiniz en benzersiz kredi kartlarından birine sahiptir. Aradıkları kart var “Star Trek Kredi Kartları. ”Bu eğlenceli kart hakkında küçük bir şey eklemeden kredi birliği hakkında bir inceleme yazamam.

Star Trek kartı sahibi olmanın birçok avantajı var. Bunlardan biri de benzin istasyonları için 2 puan, Startrek.com'daki alışverişlerde ise 3 puan kazanacaksınız.

Ayrıca, ilk 90 günde 3,000 dolar harcarsanız, 30.000 puan bonus kazanırsınız. Puanlarınızı hediye kartları, nakit para, Star Trek ürünleri (elbette) ve daha fazlası için kullanabilirsiniz.

Star Trek markalı kredi kartı istemiyorsanız, aynı zamanda düşük bir APR'nin keyfini çıkarırken satın alımlarınızda paranızı geri alabilmenizi sağlayan geleneksel bir kredi kartı da vardır.

Şu anda, hesabın açılmasından sonraki 90 gün içinde transfer ömrü için bakiye transferlerinde% 7,9'luk bir APR var. Bu kartla yıllık veya yurtdışı işlem ücreti yoktur.

Şimdi, daha geleneksel kredilere. NASA Federal Credit Union, piyasadaki hemen her tür krediyi sunuyor. Oto kredileri, ipotekleri, konut kredileri, öğrenci kredileri ve kişisel kredileri var.

Kredi türü ne olursa olsun, NASA Credit Union aramanızı başlatmak için mükemmel bir yerdir. Tüm kredileri için son derece rekabetçi fiyatlar var. Sadece düşük oranları değil, tüm başvuru sürecinizi çevrimiçi olarak yapabilirsiniz.

Üye Olmak

Her zaman NASA'nın bir parçası olmak istedin mi? Şimdi şansın. Elbette, uzaya gitme şansınız olmayacak, ancak NASA çalışanlarının kullandığı aynı kredi birliğini kullanabilirsiniz. Diğer büyük kredi birliklerinin çoğu gibi, NASA Federal Kredi Birliği üyesi olmak için hak kazanabileceğiniz çeşitli yollar vardır:

  • Mevcut veya emekli olmak işçi NASA
  • Birinden birinin üyesi olmak NASA Kredi Birliği Dernekleri
  • Bir akraba olmak veya bir ile evli olmak NASA Kredi Birliği üyesi
  • Üye olmak Ulusal Uzay Derneği

İlk üç kategoriye uymazsanız, Ulusal Uzay Topluluğuna üye olabilirsiniz. Bu hızlı ve kolaydır.

NASA Credit Union üyesi olmak istiyorsanız, tüm başvuruyu çevrimiçi olarak tamamlamayı kolaylaştırırlar. Uygulamayı tamamlamanız ve bir saatten kısa bir sürede üye olmanız gerekir.

NASA Federal Kredi Birliği'nin dezavantajları

İnternet üzerinden yapılan bazı müşteri incelemeleriyle zaman geçirmek için zaman ayırırsanız, kredi birliği hakkında çok sayıda harika inceleme görürsünüz. Çok fazla memnun müşteri var, ancak mükemmel olmayan deneyimlere sahip bazı insanlar da olacak.

NASA Kredi Birliği'nin önemli bir dezavantajı, konum eksikliğidir. Bu, seçtiğiniz kredi birliğinden bağımsız olarak, karşılaşacağınız aynı sorundur.

Bir dalda yürümeyi ve işinizi yüz yüze işlemek istiyorsanız, büyük bir ulusal banka veya yerel bir kredi birliği seçmeniz gerekecektir.

Gözden geçirme sitelerinde gördüğüm yaygın şikayetlerden biri, karşılaşılan hata ve ücretlerin bir kısmıydı. NASA Federal ile herhangi bir kişisel deneyimim olmamasına rağmen, rastgele ücretler veya ücretlerle ilgili çok sayıda inceleme gördüğünüzde biraz tereddüt etmem gerekir. Müşteri şikayetleri incelendiğinde, birkaç kişi rasgele ücretlerden ücretlendirildi ve geri ödeme yapılmadı.

Bu insanlar istisna olsa da, yeni bir hesap açarken farkında olmanız gereken bir şey.

Son düşünceler

NASA Federal Credit Union, birçok avantaj sunuyor ve çok sayıda tüketicinin paralarını koymak için bir yer arayanlar için mükemmel bir seçenek. Her insan farklı ve herkesin farklı finansal ihtiyaçları var.

NASA'nın sizin için en iyi finans kurumu olup olmadığını size söyleyemem ama aramanıza dahil edilmeleri gerekiyor.

Videoyu izle: Seçim Bizimdir (2016) Resmi Tam Sürüm

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bu Aile, 2.5 Yılda 40.000 ABD Doları Üzerindeki Borcunu Nasıl Ödenemedi?
Maliye

Bu Aile, 2.5 Yılda 40.000 ABD Doları Üzerindeki Borcunu Nasıl Ödenemedi?

Hey arkadaşlar! Bugün Mark ve Lauren Greutman'ın borç ödeme hikayesini paylaşıyoruz. Mark ve Lauren şimdi zamanlarını diğer insanlara borçlarını terk etmelerine yardım etmek için harcıyorlar, böylece değer tabanlı bir yaşam sürmeye başlayabilirler. Bize biraz kendinden bahset. Lauren ve ben 13 yıldır evliyiz ve 4 çocuğumuz var. Para gelince çok farklı geçmişlere sahiptik.
Devamını Oku
Erken Emekliliğin BÜYÜK HATASININ ÖNLENMESİ
Maliye

Erken Emekliliğin BÜYÜK HATASININ ÖNLENMESİ

Finansal planlamacı olmak belirli bir miktar stresle gelir. Çoğu, şizofrenik borsaya, yüksek stres düzeylerinin önde gelen suçluları olarak katkıda bulunacaktır. Ve bu kesinlikle doğru. Dang pazar! Çok yakın bir saniyede yaklaşmak, bir müşterinin erken emekliliklerinde stratejik olarak plan yapmalarına yardımcı olmaktır.
Devamını Oku
Lincoln Finansal Grup Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

Lincoln Finansal Grup Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Lincoln Financial Group büyük bir sigorta ve finansal kuruluştur. İş ve tüketici müşterilerine çok çeşitli finansal hizmetler ve çözümler sunan bir Fortune 500 şirketidir. Şirketin 9,000'den fazla çalışanı var ve merkezi Philadelphia, PA'da. Lincoln Financial Group adı aslında Lincoln National Corporation'ın ve bağlı kuruluşlarının pazarlama adıdır.
Devamını Oku