Maliye

Alliant Kredi Birliği İncelemesi

Amerika Birleşik Devletleri'nde 6.000'den fazla farklı banka olduğunu duymanız şaşırtıcı olmayacaktır. Aslında, muhtemelen başınızın üstünden yaklaşık 20 banka ismi verebilirsiniz.

Paranızı koyabileceğiniz bir yer için alışveriş yaptığınızda, size ve paranıza en uygun olanı bulmak için ezici bir arama olabilir. Her banka ve kredi birliği, aradığınız sırada karşılaştırmanız gereken farklı ücretlere, avantajlara ve ürünlere sahiptir.

Mükemmel mali enstitüyü aramanıza yardımcı olmak için, orada en popüler bankaların ve kredi birliklerinin bazılarını inceledim. Bakacağız Alliant Kredi Birliği, kimsenin haberi olmayabilir, ama bir yarışmacı listeniz olmalı.

Alliant Kredi Birliği'nin Hızlı Bir Arka Planı

Onlar en eski kredi birliği değil, 1935'te kuruldu, ancak son 80 yılda çok büyük bir etki yaptılar ve önemli bir büyüme kaydettiler. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri genelinde 335.000'den fazla üyesi var ve üzerinde 9,3 milyar dolar varlıklarda.

ABD'deki en büyük kredi birliklerinden biri haline geldi.

Sadece “Hakkında” sayfasına bakarak, kredi birliği ve iş modeli hakkında çok şey anlatabilirsiniz.

Alliant'ın “Hizmet Misyonu”, üyelerine ekonomik geleceğini kontrol altına alma, üyeler ve toplum arasında finansal refahı teşvik etme ve adil ve makul bir faiz oranıyla bir kredi kaynağı oluşturma fırsatı sunmaktır. Bana sorarsan hepsi mükemmel hedefler gibi geliyor.

Alliant ile Bankacılık

Kontrol ve biriktirme hesabınız için seçenek istiyorsanız, Alliant size güvence verdi. Bankacılık için birçok farklı seçeneğe sahipler, hepsini ayrıntılandırmayacağım, ama en popüler olanlarını özetleyeceğim.

Yüksek Oranlı Kontrol

Sahip oldukları en dikkate değer hesap onların Yüksek Ücretli Kontrol Hesabı. Bu hesapla, aylık bakım ücretleri, minimum bakiye şartları ve maksimum bakiye limiti ödemezsiniz. Bir Alliant üyesi olarak, ek ücret ödemek zorunda kalmadan 80.000'den fazla ATM'ye erişebileceksiniz.

Bu hesabı bu kadar özel yapan nedir?

Şu anda% 0.65 APY. Sitelerine göre, bu 9.3x ulusal ortalamasıdır (1/18/2018 itibariyle).

Orada otururken size biraz fazladan para kazandıracak bir çek hesabı istiyorsanız, bu en iyi seçeneklerden biri olacak.

Yüksek Hızlı Tasarruf

Diğer popüler seçeneklerden biri de Alliant's. Yüksek Hızlı Tasarruf.

Tasarruf hesabı, hesabınızda ortalama 100 dolar veya daha fazla bir bakiyeniz olduğu sürece,% 1,30 APY'nin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Hesabı açmak için 5 dolarlık küçük bir para yatırmanız gerekiyor, ancak Alliant bunu sizin için bile ödeyecek.

Sadece çek hesabıyla birlikte, bir tasarruf hesabınız varsa, Alliant Mobile ve Çevrimiçi bankacılık. Bu, çekler yatırmanıza, para transfer etmenize ve çok daha fazlasını sağlar.

Ücretsiz genç kontrol

Eğer bir gencin ebeveynseniz, para konusunda en iyisi olmadığını biliyorsunuz.

Onlara paralarını yönetmenin önemini öğretmeye başlamak için asla çok erken değildir. Alliant yardımcı olabilir.

Çocuğunuz 13 - 17 yaşları arasındaysa, Ücretsiz Teen Checking hesabıve hesabın ortak sahipliğine sahip olacaksınız. Hesap için minimum bakiye veya aylık ücret yoktur ve çocuğunuz hesap için ücretsiz bir Visa banka kartı alır (üzerinde isminiz olan bir tane alırsınız).

Alliant ile borçlanma

Kredi sendikalarının geleneksel bir bankadan ayrı olmasının bir nedeni kredi faizleridir ve Alliant'ın farkı yoktur.

Paranı saklamakla kalmayıp aynı zamanda bir kısmını ödünç alabileceğiniz bir finans kurumu arıyorsanız, Alliant listenin en üstüne yakın olmalıdır.

Araç kredileri için bazı mükemmel seçeneklere sahipler (kredi puanınıza bağlı olarak). Yeni bir araba alıyorsanız,% 2,49 APR'ye girebilirsiniz. Kullanılmış bir araba için (10-15 yaş),% 2,74 gibi düşük bir orana sahip olabilirsiniz.

Araç kredilerinin yanı sıra, ipotek ve kişisel krediler de bulunmaktadır.

Alliant ile ipotek almanın kayda değer faydalarından bazıları, ilk kez nitelikli ev alıcıları için% 0, diğer herkes için% 3 düşebilir.

Başvuru ücreti ya da emanet feragat ücreti yoktur ve menfaat bedeli 995 $ gibi düşük bir tutardır.

Şimdi, onların kredilerine. % 12,15 gibi düşük bir oranla 1.000 $ ile 50.000 $ arasında bir kredi alabilirsiniz. Tüm kişisel kredileri teminatsızdır, yani herhangi bir teminat koymanıza gerek yoktur.

Yatırım

Bir yatırım bölümü dahil etmeden bir banka veya kredi birliğini inceleyemiyorum. Yatırım yapmak ana odak noktası değildir, ancak farkında olmak için birkaç ürüne sahiptir.

Düşük asgari mevduat sertifikalarına sahipler, $ 1000 ve daha büyük sertifikalar 25.000 $ 'dan başlıyor. Oranları% 2,30'a kadar çıkmakta ve her ay temettü dağıtılmaktadır.

Ayrıca geleneksel ve açabilirsiniz Roth IRA hesapları var. IRA hesapları diğer kredi birlikleriyle oldukça benzer gözüküyor.

Herhangi bir ücret ödemeksizin, Alliant IRA'ya para transfer edebilir ve temettüleriniz otomatik olarak yeniden yatırım yapılabilir.

Yatırımınızla ilgili bir miktar yardım arıyorsanız, Alliant hiçbir ücret veya yükümlülük altına girmeden emeklilik ve yatırım hizmetleri sunmaktadır. Sizin için bir yatırım planını özelleştirebilir ve emeklilik hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olabilirler.

Alliant Kredi Birliği'ne Katılmak

Her kredi kuruluşunun üye olmak için yerine getirmeniz gereken farklı gereksinimleri vardır.

Çoğu kredi birliği için, şartlar “yaşamak, çalışmak veya ibadet” dir, yani aynı birlikteki kredi birlikteliği ile birlikte ikamet ettiğiniz, çalıştığınız veya bir gruptan ayrı olduğunuz anlamına gelir.

Neyse ki, Alliant'ın üye olmak için çok daha esnek gereksinimleri var. Aslında, gereksinimleri herkesin katılması için yeterince yumuşaktır.

Üye olmak için hak kazanabileceğiniz beş farklı istek var:

  1. Sen bir işçi veya emekli çalışan iş ortaklarından birinin (kendi web sitesinde bulabileceğiniz)
  2. Sen bir aile üyesi Bir Müttefik üyesi olan birinin
  3. İçinde yaşıyorsun topluluk Alliant'ın Chicago genel merkezinin yakınında
  4. Sen onlardan ayrısın eleme kuruluşları
  5. Ya da Başarıya Foster Destek kar amacı gütmeyen (10 $ 'dan az).

Kredi birliğine katılmak hızlı ve kolaydır. Bazı temel bilgileri vermelisiniz ve tüm süreç çevrimiçi olarak tamamlanabilir.

Alliant'ın Ardındaki Alanlar

Şimdiye kadar, Alliant'ın parladığı yerlere baktım ve bunların birkaçı var, ama diğer tarafta, Alliant'ın notu vermediği birkaç yer var.

Açık alan onların Şube Yeri.

Çoğu kredi birliği gibi büyük bir bankada olduğu gibi binlerce şubeye erişemezsiniz. Aslında, Chicago bölgesinde yaşamadığınız sürece, muhtemelen 11 dalından birinde ayağa kalkmayacaksınız.

Tüm işlemlerinizi çevrimiçi işlemeyi kolaylaştırır, ancak yüz yüze işlemlere değer verirseniz, başka bir yere bakmanız gerekir.

Bu alanlardan başka bir tanesi kredili ücretler (biraz).

Yaptığınız her işlem için ve hesabınızdaki paranız yoksa 25 ABD Doları ücretlendirilirsiniz. Harcama ücretleri için kaç defa ödeme alabileceğiniz konusunda bir sınırlama yoktur.

Alliant, kredili bir koruma hizmeti sunmakta, yani tasarruf hesabınızdan para transfer edebilecekleri anlamına gelmektedir, ancak yine de 3 dolarlık bir ücret ödeyeceksiniz.

Müşteri hizmetlerinin kalitesiyle kişisel olarak konuşamıyorum, ancak onlarca incelemeyi okuduktan sonra, birçok müşterisi aldıkları hizmetten memnun kalmadı. Her bir kişi farklıdır ve müşteri hizmetlerinden farklı deneyimler elde etmeyi beklemelidir, ancak müşteri hizmetlerine ilişkin onlarca şikayetin farkında olmalısınız.

Son Kararım

Genel olarak, Alliant Kredi Birliği bir çek hesabı veya tasarruf hesabı açmak isteyen herkes için mükemmel bir seçenek. Mükemmel fiyatlar, gizli ücretler yok ve hesabı açmayı inanılmaz derecede kolaylaştırıyorlar. Eğer bir krediyi güvence altına alacak bir yer arıyorsanız, orada en iyi fiyatlardan bazılarına sahipler.

Sizin için mükemmel bir seçenek olup olmadıklarını söyleyemem çünkü herkes farklı ve her birinin kendi bankacılıklarında farklı tercihleri ​​var.

Eğer mükemmel fiyatlarla sahip bir banka istiyorsanız, seyahat ederken yürürken, hatta kendi web sitesine gitme zahmet bile etmeyin bol şubeleri istiyorsanız, Alliant kontrol edin.

Videoyu izle: Büyük Gildersleeve: İki Kadın ile Mücadele / Helikopter Ride / Leroy Kağıtları Satıyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Amica Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Amica Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, birçok kişinin mali planlarının çok önemli bir bileşenidir. Bunun temel nedenlerinden biri, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, borçlarını ödemek, günlük yaşam harcamaları için gelirin yerini almak ve sigortalıların cenaze ve diğer masraflarının yüksek olması gibi, kişinin hayatta kalanlarının birden fazla ihtiyacı için kullanılabilmesidir. son masraflar.
Devamını Oku
Mart Blog Gelir Raporu
Maliye

Mart Blog Gelir Raporu

Geçen ay blog'umdan ne kadar para kazandığımı tekrar paylaşmanın zamanı geldi. Geçtiğimiz ay, blogging gelirimi bildirdiğim ilk aydı, online blog geliri kaynaklarından 940 dolardan fazla para kazandım. Bu ay, bu seviyeyi aştığımı söylemekten mutluluk duyuyorum, ancak numaralara ulaşmadan önce, blog yazarak para kazanmaya başladığımın geçmişini paylaşıyorum.
Devamını Oku
Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası çoğu finansal planın önemli bir parçasıdır. Bu, kişinin mesleğinden bağımsız olarak durumdur. Hayat sigortası temin edilirken, ihtiyaç duydukları tüm faydaları elde etmek için daha fazla zaman ayırabilecek bazı meslekler vardır - örneğin ordu mensubu olanlar gibi -.
Devamını Oku
SEP IRAs için Dağıtım Kuralları
Maliye

SEP IRAs için Dağıtım Kuralları

W-2 çalışanından kendi hesabına çalıştığımda ve yatırım şirketimizi kurduğumda, şimdi elimde olan iş emekli planları konusunda heyecanlıydım. Böyle bir seçenek (gittiğim yer olan), Basitleştirilmiş Çalışan Emekli İRA'dır. Bir SEP IRA ve geleneksel IRA, uygulanan katkı limitleridir.
Devamını Oku