Yat─▒r─▒m

CIT Banka ─░ncelemesi

CIT Bank, herhangi bir yerde mevcut olan en yüksek ödeme hesaplar─▒ndan ve depozito (CD) sertifikalar─▒ndan baz─▒lar─▒n─▒ sunan bir online bankac─▒l─▒k platformudur. Hem çevrimiçi hem de mobil bankac─▒l─▒k hizmeti sunarlar ve ücret talep etmezler. Yüksek faiz tasarruflar─▒ ar─▒yorsan─▒z, CIT Bank k─▒sa kaynak listenizde yer almal─▒d─▒r.

Cit Bank Hakk─▒nda

CIT, 1908 y─▒l─▒nda, St. Louis, Missouri'de ve çevresinde finansman sa─člamak için kuruldu. Pasadena California merkezli CIT Bank'─▒n ana ┼čirketidir. CIT Bank o zamandan beri 30 milyar dolar─▒ a┼čan mevduat ve 40 milyar dolar─▒ a┼čan varl─▒─ča ula┼čt─▒. Güney Kaliforniya'da OneWest Bank olarak faaliyet göstermektedir.

Ulusal olarak, CIT Bank ülkedeki en önemli çevrimiçi bankalardan biridir. Mevduat, yüksek getirili tasarruf ve Saklama hesaplar─▒nda mevcut olan en cazip faiz oranlar─▒ndan baz─▒lar─▒n─▒ sunmaktad─▒r.

Ticari tarafta, ço─čunlukla orta ölçekli firmalara ve küçük i┼čletmelere finansman, kiralama ve dan─▒┼čmanl─▒k hizmetleri sunmaktad─▒r. CIT Business Capital, orta ölçekli firmalara ve küçük i┼čletmelere de çe┼čitli borç verme, leasing ve faktoring finansman çözümleri sunmaktad─▒r. Ayn─▒ zamanda CIT Emlak Finansman Grubu arac─▒l─▒─č─▒yla sahiplere, geli┼čtiricilere ve yat─▒r─▒mc─▒lara üst düzey güvenli ticari gayrimenkul kredileri sa─člar.

CIT Bank Tasarruf Ürünleri ve Oranlar─▒

CIT Bank, yüksek getirili tasarruflar ve hem düzenli hem de Jumbo mevduat (CD) sertifikalar─▒ dahil olmak üzere bir dizi tasarruf ürünü sunmaktad─▒r. ─░┼čte sunduklar─▒ her ürünün bir özetidir:

Premier Yüksek Verimli Tasarruf

Premier Yüksek Verimli Tasarruf Hesab─▒'n─▒n aç─▒lmas─▒ için en az 100 $ gerekir. Gerekli bak─▒m ücreti veya hesap açma ücreti yoktur. Faiz günlük olarak birle┼čtirilir ve hesap ücretsiz çevrimiçi bankac─▒l─▒k ile birlikte gelir. Ne sakl─▒ hesaplar ne de IRA hesaplar─▒ için kullan─▒labilir. Faiz oranlar─▒ a┼ča─č─▒daki gibidir:

 • 1 - 100.000 ABD Dolar─▒,% 1,35 Y─▒ll─▒k Yüzde Verim (APY) Dengesi
 • 100.000 ABD Dolar─▒n─▒ a┼čan paralar,% 1,30 APY

Oranlar özellikle tasarruf hesab─▒nda kesinlikle çekici ancak bir dezavantaj─▒ var. Bakiyeniz 100.000 dolar─▒ a┼čarsa, tüm hesaptaki faiz oran─▒% 1.30'a dü┼čer. Tabii ki, 100.000 $ 'a ula┼čt─▒─č─▒n─▒zda, bir CIT Bank Jumbo CD'ye yat─▒r─▒m yaparak daha yüksek oranlar elde edebilirsiniz.

Bir Cit Bank Tasarruf Hesab─▒ Açma >>

Jumbo CD'si

Jumbo CD'leri, minimum 100.000 $ 'l─▒k aç─▒l─▒┼č depozitosuyla kullan─▒labilir. CD'nin süresine göre kademeli fiyatland─▒rma ile sunulur. Bu CD'ler saklama hesaplar─▒ için kullan─▒labilir, ancak IRA hesaplar─▒ için DE─×─░LD─░R.

Jumbo CD'leri a┼ča─č─▒daki gibidir:

 • 2 y─▒ll─▒k CD:% 1,45 APY
 • 3 y─▒ll─▒k CD:% 1,40 APY
 • 4 y─▒ll─▒k CD:% 1,60 APY
 • 5 y─▒ll─▒k CD:% 1,75 APY

Bir Cit Bank Jumbo CD'si aç─▒n >>

Dönem CD'leri

Dönem CD'leri minimum 1000 $ aç─▒l─▒┼č depozitosu ile mevcuttur. Saklama hesaplar─▒ için kullan─▒labilir, ancak IRA hesaplar─▒ için DE─×─░LD─░R.

Dönem CD'leri a┼ča─č─▒daki gibidir:

 • 6 ayl─▒k CD:% 0,72 APY
 • 1 y─▒ll─▒k CD:% 1,32 APY
 • 2 y─▒ll─▒k CD:% 1,40 APY
 • 3 y─▒ll─▒k CD:% 1,30 APY
 • 4 y─▒ll─▒k CD:% 1,50 APY
 • 5 y─▒ll─▒k CD:% 1,70 APY

Bir Cit Bank Dönem CD'si aç─▒n >>

Penalt─▒ olmayan CD

Bu CD hem esneklik hem de fonlar─▒n─▒za eri┼čim ile yüksek faiz oranlar─▒ sunar. Minimum ba┼člang─▒ç ÔÇőÔÇődepozitinin 1.000 $ olmas─▒n─▒ gerektirir, hesap açma veya bak─▒m ücreti yoktur ve faiz günlük olarak kar─▒┼čt─▒r─▒l─▒r. CD, saklay─▒c─▒ hesaplar için kullan─▒labilir, ancak IRA hesaplar─▒ için DE─×─░LD─░R.

Penalt─▒ olmayan CD oran─▒: 11 ayl─▒k bir süre için% 1,45 APY.

Erken çekilme avantaj─▒. Banka taraf─▒ndan fon al─▒nd─▒ktan sonraki ilk alt─▒ gün içinde para çekilmesine izin verilmez. Ancak, paran─▒n al─▒nmas─▒ndan yedi gün sonra ba┼člayan faiz dahil olmak üzere toplam bakiyeyi, cezas─▒z olarak geri çekebilirsiniz.

Bir Cit Bank Hay─▒r Ceza CD'si aç─▒n >>

Rampa CD'leri

Bu, piyasa dalgalanmalar─▒na kar┼č─▒ sizi korumak için tasarlanan esnek uzun vadeli bir CD. Hesap açma veya bak─▒m ücreti yoktur. Bu CD, saklama hesaplar─▒ için kullan─▒labilir, ancak IRA hesaplar─▒ için DE─×─░LD─░R.

Rampür CD oran─▒ avantaj─▒: Bu CD ile, CD süresinde oran─▒n─▒z─▒ bir kez ayarlama seçene─činiz vard─▒r, oranlar artacakt─▒r. Oranlar dü┼čerse, sadece ba┼člang─▒ç ÔÇőÔÇőAPY ile kalabilir. Sadece kazanabilece─čin bir anla┼čma!

RampUp CD'leri a┼ča─č─▒daki gibidir:

 • 3 y─▒ll─▒k CD:% 1,20 APY - Minimum aç─▒l─▒┼č depozitosu - 25.000 $
 • 4 y─▒ll─▒k CD:% 1,38 APY - Minimum aç─▒l─▒┼č depozitosu - 50.000 ABD Dolar─▒

Bir Cit Bank RampUp CD'si aç─▒n >>

Art─▒rmak Art─▒ CD'ler

Bu CIT Bank'─▒n en esnek CD'si olarak kabul edilir. RampUP CD'si gibi, bu CD de sizi piyasa dalgalanmalar─▒na kar┼č─▒ korumak için tasarlanm─▒┼čt─▒r. Hesap aç─▒lma veya bak─▒m ücreti yoktur ve hesap, gözalt─▒na al─▒nan hesaplar için kullan─▒labilir, ancak IRA hesaplar─▒ için DE─×─░LD─░R. Her iki ┼čarttaki asgari depozito $ 25,000, faiz ise günlük olarak hesaplanmaktad─▒r.

Art─▒rmak Art─▒ CD oran─▒ avantaj─▒: CD süresi boyunca bir defaya mahsus oran─▒n─▒z─▒ ayarlama seçene─čine sahip olmakla kalmayacak, ayn─▒ zamanda CD'nizin süresi boyunca depozitonuzun boyutunu art─▒rabileceksiniz. Oranlar dü┼čse bile, yine de para yat─▒rma i┼čleminize ve daha yüksek ba┼člang─▒ç ÔÇőÔÇőoran─▒ndaki faizle ekleyebilirsiniz.

RampUP fiyatlar─▒ Art─▒ CD'ler a┼ča─č─▒daki gibidir:

 • 3 y─▒ll─▒k CD:% 1,26 APY
 • 4 y─▒ll─▒k CD:% 1,27 APY

Bir Cit Bank RampUp Plus CD'si aç─▒n >>

Emanet Hesaplar─▒ (UTMA)

Yukar─▒daki CD ürünlerinden herhangi birini küçük bir çocuk için bir Sorumlu Hesap içinde kurabilirsiniz. Hesap, vasiyetçi olarak hareket ederek yandal ad─▒ alt─▒nda tutulur. Bu, çocu─čun 18'e veya baz─▒ durumlarda 25'e ula┼čana kadar hesab─▒ kontrol edece─činiz anlam─▒na gelir.

Bir vesayet hesab─▒na ne kadar katk─▒da bulunabilece─činiz konusunda bir s─▒n─▒r yoktur, ancak yürürlükteki vergi kanunlar─▒, federal hediye vergisi ödemeden, y─▒ll─▒k olarak en fazla $ 14.000 dolarl─▒k bir ba─č─▒┼čta bulunman─▒za izin verir.

CIT Bank ile nas─▒l kay─▒t olunur?

CIT Bank ile kay─▒t süreci h─▒zl─▒ ve kolayd─▒r ve tamamen çevrimiçi olarak tamamlan─▒r. Buraya giderek Bir CIT Banka Hesab─▒ Aç─▒n sayfa ve ad─▒mlar─▒ geçiyor.

A┼ča─č─▒daki bilgileri sa─člaman─▒z istenecektir:

 • Sosyal Güvenlik numaran─▒z
 • Ehliyetiniz veya di─čer geçerli eyalet kimlikleriniz
 • Bir çek veya banka yönlendirme ve hesap numaran─▒z, hesab─▒n─▒zdan yeni CIT Bank hesab─▒n─▒z─▒ kullanacaks─▒n─▒z.
 • Herhangi bir mü┼čterek hesap sahiplerinin ve / veya atanm─▒┼č hak sahiplerinin isimleri ve ki┼čisel bilgileri (Sosyal Güvenlik numaras─▒, geçerli kimlik)

Hesab─▒n─▒z─▒ çek, elektronik para transferi veya tel ile finanse edebilirsiniz. CIT Bank belirlenen fon hesab─▒n─▒za iki adet test mikro mevduat yapacak. Bu hesap banka çeki veya tasarruf hesab─▒ olmal─▒. Mikro mevduatlar ayn─▒ hesaptan tek bir para çekme ile telafi edilecektir. Üç gün içinde, fon hesab─▒n─▒za yap─▒lan para yat─▒rma miktarlar─▒n─▒ nas─▒l do─črulayaca─č─▒n─▒za ili┼čkin talimatlar─▒ içeren bir e-posta alacaks─▒n─▒z.

Bu, CIT Bank'─▒n fonlar─▒n─▒z─▒n güvenli─čini ve güvenli─čini sa─člamak için kulland─▒─č─▒ yöntemdir.

Bu i┼člem tamamland─▒─č─▒nda, hesab─▒n─▒z aç─▒k ve kullan─▒ma haz─▒r olacak.

Bir Cit Banka Hesab─▒ aç─▒n >>

CIT Banka Özellikleri ve Yararlar─▒

CIT Bankas─▒ bir Ücretli Banka Platformudur

CIT Bank'─▒n sahip oldu─ču tek ücret, günlük 25.000 $ 'dan az bir günlük bakiyesi olan hesaplar için giden havale ücreti ba┼č─▒na 10 ABD dolar─▒d─▒r. Bunun d─▒┼č─▒nda, CIT Bank ayl─▒k bak─▒m ücretleri, çevrimiçi transfer ücretleri, gelen banka havalesi ücretleri veya hesap kapatma ücretleri gibi hesap ücretlerini ödememektedir.

CIT Bank, tüm bankalarda oldu─ču gibi, CD ürünlerinin erken çekilmesinde de ceza tahsil etmektedir. CD'lerde erken para çekme cezalar─▒ ┼čöyledir:

 • Geri çekilen tutar─▒n 1 y─▒l - 3 ay faiz kadar terimleri
 • ┼×artlar 1 y─▒ldan fazla 3 y─▒la kadar - çekilen miktar─▒n 6 ay faizi
 • 3 y─▒ldan fazla ┼čartlar - çekilen miktar─▒n 12 ay faizi

Online bankac─▒l─▒k

CIT Bank online bankac─▒l─▒k ile hesab─▒n─▒za gerçek zamanl─▒ eri┼čim elde edersiniz. Çevrimiçi bankac─▒l─▒k özellikleri ┼čunlar─▒ içerir:

 • Hesaplar─▒n─▒z─▒ ve hesap bilgilerinizi çevrimiçi yönetin
 • ─░fadeleri ve hesap etkinli─čini görüntüleyin ve indirin
 • Di─čer bankalara tarif ve taksitlendirme
 • CIT Banka hesaplar─▒ aras─▒nda zamanlama ve transferler yapma
 • Bankac─▒l─▒k raporlar─▒ olu┼čtur
 • Yeni hesap aç
 • Hesap uyar─▒lar─▒n─▒ al ve yönet
 • Güvenli mesaj gönder

Mevcut Hesaplar

CIT Bank Premier Yüksek Verimli Tasarruf, Jumbo CD, Dönem CD, Yok Penalt─▒ CD, Rampa ve RampaArt─▒ CD'ler ve Emanet Hesaplar─▒. Bu hesaplar─▒n her biri hakk─▒nda ayr─▒nt─▒l─▒ bilgi için sonraki bölüme bak─▒n.

Birçok online banka gibi CIT Bank da kontrol hesaplar─▒ sunmaz.

CIT Bank, IRA çevrimiçi ba┼čvuru sistemlerini yükseltme sürecindedir. Bu geçi┼č gerçekle┼čirken, yeni IRA hesaplar─▒n─▒ kabul etmiyorlar. Ancak, bu geçmi┼čte kabul ettikleri için geçici bir problem gibi görünüyor.

CIT Bankas─▒ Ev Kredileri

CIT Bank, rekabetçi fiyatlarla ev kredileri sunmaktad─▒r. Bunlar sabit oranl─▒ ve ayarlanabilir oranl─▒ ipotekleri, jumbo kredileri, nakde dönü┼čen refinansatlar─▒ ve sadece faizli kredileri içerir. Ayr─▒ca, dü┼čük bir ödeme ile evinizi sat─▒n alma fiyat─▒n─▒n% 3'ü kadar dü┼čük bir fiyattan alman─▒z─▒ sa─člayan bir Dü┼čük Ödene─či Ödeme Program─▒ vard─▒r.

CIT Banka Hesap Makineleri

CIT Bank, tasarruf, emeklilik ve borç yönetimi için say─▒lar─▒ ihlal etmenize yard─▒mc─▒ olacak dokuz farkl─▒ hesap makinesi sunmaktad─▒r. Sunduklar─▒ hesaplay─▒c─▒lar─▒n baz─▒lar─▒ ┼čunlard─▒r:

 • CD Merdiven Hesaplama
 • Acil Durum Tasarrufu Hesaplay─▒c─▒s─▒
 • Kolej Tasarrufu Hesaplama
 • Emeklilik Planlay─▒c─▒s─▒ Hesaplama
 • Geleneksel ve Roth IRA Hesap Makineleri
 • Konut Kredisi Hesaplama

INSERT AC─░L TASARRUF HESAP MAK─░NASI BURAYA

Mobil bankac─▒l─▒k

CIT Bank Mobil Bankac─▒l─▒k, paran─▒z─▒ her zaman ve her yerde yönetmenizi sa─člayan ücretsiz bir hizmettir. Apple veya Android cihazlar için kullan─▒labilir ve My CIT Bank kontrol panelindeki Mobil Bankac─▒l─▒k arac─▒n─▒n alt─▒ndaki ÔÇťBa┼člay─▒nÔÇŁ sekmesini t─▒klatarak kolayca kurulabilir. Mobil Bankac─▒l─▒k için kaydolduktan sonra, i┼člem geçmi┼činizde hesap bakiyelerini kontrol etmenizi sa─člayan Metin Bankac─▒l─▒─č─▒'na da kaydolabilirsiniz.

CIT Bank Mobil Bankac─▒l─▒k ile sunulan özellikler ┼čunlard─▒r:

 • Hesap bakiyelerini ve i┼člem geçmi┼čini kontrol edin
 • CIT Banka hesaplar─▒ aras─▒nda para transferi
 • Yüksek Verimli Tasarruf mü┼čterileri için depozito çekleri

Mobil uygulama Google Play'de veya App Store'da kullan─▒labilir.

Mü┼čteri servisi

Bu, Çevrimiçi ve Mobil Bankac─▒l─▒k'─▒n yan─▒ s─▒ra Otomatik Telefon Bankac─▒l─▒─č─▒ arac─▒l─▒─č─▒yla haftada yedi gün, günde 24 saat kullan─▒labilir. Banka ile e-posta yoluyla da ileti┼čime geçebilirsiniz.

Normal banka saatleri pazartesiden cumaya 08:00 ile 21:00 aras─▒ndad─▒r. Cumartesi günleri 09: 00-17: 00 ve pazar günleri 11:00 - 16:00. Bütün saatler Do─ču Saati.

Ev Kredileri bölümü, pazartesiden cumaya 09:00 ile 20:00 aras─▒nda mevcuttur. Hafta sonlar─▒ ve tatil günleri kapal─▒d─▒r.

INSERT MORTGAGE HIZLI EKRAN BURAYA

CIT Banka Güvenli─či

Banka, hesab─▒n─▒z─▒ ve kimli─činizi güvende tutmak için çe┼čitli stratejiler kullan─▒r. Hesab─▒n─▒za eri┼čimi olan tek ki┼či oldu─čunuzdan emin olmak için i┼člem ve etkinlik izlemenin yan─▒ s─▒ra katmanl─▒ güvenlik sa─člarlar.

Sistem antivirüs korumas─▒, güvenlik duvarlar─▒ ve 128 bit Güvenli Yuva Katman─▒ (SSL) ┼čifrelemesi kullan─▒r. Ayr─▒ca, ileti┼čim ┼čifrelemeli güvenli bir mesajla┼čma portal─▒ ve bir süre i┼člem yap─▒lmad─▒─č─▒nda güvenli oturumunuzun otomatik olarak ç─▒k─▒┼č─▒n─▒ da sunarlar.

Tüm Mevduatlarda FDIC Sigortas─▒

Bir FDIC kat─▒l─▒m bankas─▒ olarak, CIT Bank tüm tasarruf ürünlerinde mevduat ba┼č─▒na 250.000 $ teminat sa─člar.

CIT Bankas─▒ Art─▒lar─▒ ve Eksileri

CIT Bankas─▒ Art─▒lar─▒

 • Tasarruf ürünlerinde yüksek faiz oranlar─▒. CIT Bank, bankac─▒l─▒k dünyas─▒nda mevcut olan en yüksek oranlardan biri olan% 1,75 APY'ye kadar faiz ödüyor.
 • Ücretsiz Bankac─▒l─▒k - CIT Bank bir hesab─▒ korumak için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bu, tasarruf ürünlerinizde sunulan yüksek faiz oranlar─▒n─▒ daha da çekici hale getirir.
 • No-Penalt─▒ CD'si, sadece yedi gün sonra paras─▒z ceza kullan─▒labilirli─či ile yüksek faiz oranlar─▒ sunmaktad─▒r. Bu, bankac─▒l─▒k dünyas─▒nda herhangi bir yerde nadir bir faydad─▒r.
 • RampUP CD'si, CD'nizi açt─▒ktan sonra oranlar artarsa, tek seferlik bir ücret ayarlamas─▒ yapabilmenizi sa─člar.

CIT Bankas─▒ Eksileri

 • Hesap kullan─▒labilirli─či yok. Bu, CIT Bank'─▒n esas olarak tasarruf amaçl─▒ bir çevrimiçi banka oldu─ču anlam─▒na gelir. Normal bankan─▒z─▒ ba┼čka bir yerde yapman─▒z gerekecek.
 • Premier High-Yield Tasarruf hesab─▒nda kazan─▒rs─▒n─▒z Biraz daha az 100,000 dolar üzerindeki bakiyelerle ilgileniyor. Sadece bir dolar harc─▒yorsan─▒z, APY'niz% 1,35'ten% 1,30'a dü┼čer.
 • ┼×u anda CIT Bank, IRA'lar sunmamaktad─▒r. Bunun nedeni, IRA çevrimiçi ba┼čvuru sistemlerini yükseltmeleridir. Bu geçi┼č gerçekle┼čirken, Banka yeni IRA hesaplar─▒n─▒ kabul etmemektedir. Ancak, IRA hesaplar─▒n─▒n geçmi┼čte sunulmas─▒ndan dolay─▒ geçici bir sorun gibi görünüyor.
 • Hesab─▒n─▒zla birlikte ATM kart─▒ yok.

CIT Bank'─▒ Kullanman─▒z Gerekir

CIT Bank, tasarruflar─▒n─▒z üzerinde yüksek faizli kazanç elde etmenin mükemmel bir yoludur. Premier High-Yield Tasarruf hesab─▒ ve çok say─▒da CD program─▒ sadece yüksek faiz oranlar─▒ ile de─čil, ayn─▒ zamanda CD'nizi açt─▒ktan sonra daha yüksek bir oran elde etme veya daha önce fonlara eri┼čim sa─člama gibi esneklik de sunar. sertifika olgunla┼čmas─▒.

Ancak CIT Bank'─▒n en büyük avantajlar─▒ndan biri, yüksek faiz oranlar─▒n─▒n tasarruflara ve ücretlerin olmamas─▒na ba─čl─▒d─▒r. Bu, kazand─▒─č─▒n─▒z ilginin saf bir oyun olaca─č─▒ ve bir dizi can s─▒k─▒c─▒ ücretle azalan yüksek bir oran olmad─▒─č─▒ anlam─▒na gelir.

Platform, hem refinansmanlar hem de al─▒mlar için rekabetçi bir ev kredisi finansman─▒ kayna─č─▒ olabilir.

Al─▒┼č─▒lmad─▒k derecede yüksek faiz sa─člayan online bankac─▒l─▒k hizmetleri için yayg─▒n olan bu platformun olumsuz taraf─▒, normal bankan─▒z─▒ CIT Bank ile yapamayaca─č─▒n─▒zd─▒r. Sadece kontrol imtiyazlar─▒ veya ATM kart─▒ sunmuyorlar, ayn─▒ zamanda ortak tüketici kredileri de mevcut de─čiller. Bu, bir kredi kart─▒, bir araç kredisi veya bir ev kredisi kredisi istiyorsan─▒z, bir tu─čla-harç bankas─▒na ya da ba┼čka bir borç verme kayna─č─▒na gitmeniz gerekti─či anlam─▒na gelir.

Ama bu büyük bir dezavantaj de─čil. Tasarruflar─▒n─▒z─▒ CIT Bank'a park edebilir ve çok yüksek bir kazanç elde edebilir ve di─čer bankan─▒z─▒ normal bankan─▒zdan yapabilirsiniz.

CIT Bank hakk─▒nda daha fazla bilgi almak isterseniz veya hizmete kaydolmakla ilgileniyorsan─▒z, bunu CIT Bank web sitesinde yapabilirsiniz.

Videoyu izle: 3D Soru Bankas─▒ - Tek - ├çift Say─▒lar ve ─░┼čaret ─░ncelemesi Soru ├ç├Âz├╝mleri

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Yat─▒r─▒m, Sonraki Makale

Gecikmi┼č Gratification Sanat Ustas─▒ Nas─▒l
Yat─▒r─▒m

Gecikmi┼č Gratification Sanat Ustas─▒ Nas─▒l

Sa─ča do─čru geldi─činde, finansal ba┼čar─▒ i├žin do─čru anahtar nedir? Anahtar─▒n, iyi bir gelir elde edebilmek i├žin yeterli pazarlanabilir yeteneklere sahip oldu─čunu iddia edebilirsiniz. Ya da anahtar─▒n ayl─▒k harcamalar─▒n─▒z─▒ tutarl─▒ bir ┼čekilde bir e-tabloda takip etmektir. Ya da anahtar─▒n, yat─▒r─▒mlar─▒n ins ve ├ž─▒k─▒┼člar─▒n─▒ ├Â─črenmek oldu─čunu bile tart─▒┼čabilirsiniz.
Devam─▒n─▒ Oku
Nas─▒l 200.000 $ yat─▒r─▒m (ve sa─člam bir getiri)
Yat─▒r─▒m

Nas─▒l 200.000 $ yat─▒r─▒m (ve sa─člam bir getiri)

200.000 $ 'l─▒k yat─▒r─▒m yapmak asl─▒nda ├Ânemli bir e┼čik. K├╝├ž├╝k yat─▒r─▒mc─▒lar ve b├╝y├╝k olanlar aras─▒ndaki b├Âl├╝nme ├žizgisidir. Ve t├╝m yat─▒r─▒m tutarlar─▒ gibi, 200.000 $ 'l─▒k yat─▒r─▒m yapmak i├žin benzersiz stratejiler gereklidir. Tamamen ├že┼čitlendirmek i├žin yeterince b├╝y├╝k miktarda para ve hatta baz─▒ spek├╝latif ┼čanslar. Ayn─▒ zamanda uygun ┼čekilde korunmas─▒ gereken yeterince b├╝y├╝k bir yuva yumurtas─▒.
Devam─▒n─▒ Oku
Moolanomy- Bir Ki┼čisel Finans Blogger ile S├Âyle┼či
Yat─▒r─▒m

Moolanomy- Bir Ki┼čisel Finans Blogger ile S├Âyle┼či

Birka├ž ay ├Ânce blog yazmaya ba┼člad─▒─č─▒mda (ge├žen yaz bir blogun ne oldu─čunu bile bilmedi─čimi unutmay─▒n. .Yes, ben ciddiyim), blogging yapan bir ba┼čka Sertifikal─▒ Finansal Planc─▒ ile konu┼čtum. bir y─▒l. Bana baz─▒ iyi ipu├žlar─▒ verdi ve di─čer bloglarla a─č kurman─▒z gereken ba┼čar─▒l─▒ bir bloga sahip olmam─▒ s├Âyledi.
Devam─▒n─▒ Oku
├çiftler ve Para - Para ve Birbiriyle Kat─▒ Bir ─░li┼čki Kurmak
Yat─▒r─▒m

├çiftler ve Para - Para ve Birbiriyle Kat─▒ Bir ─░li┼čki Kurmak

├çok ├Ânemli bir konuyu tart─▒┼čan blog'a ilk katk─▒lar─▒ndan dolay─▒, Diane Esser, CFP┬« ile birlikte olmaktan heyecan duyuyoruz: evli ├žiftler i├žin para y├Ânetimi ipu├žlar─▒. E┼činizin para hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝ biliyor musunuz? Para hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝ biliyor musun? E┼činizle finansal olarak senkronize misiniz? Hanehalk─▒ finansman─▒n─▒z─▒ birle┼čtiren bir finansal haritan─▒z var m─▒?
Devam─▒n─▒ Oku