Maliye

GFC 082: Neden Bir Milyoneri Katlettik ki İki kez Emeklenemiyorlardı

Tebrikler! Sonunda ulaştı, milyoner durumu. 1 milyon doların üzerinde yatırım yaptığınız noktaya ulaşan emekliler için bir başarıdır.

Pek çok insan, onlarca yıl boyunca tasarruf ve kazıma yaparak çalışır ve bu dönüm noktasına ulaşmaz, ancak oraya varırsınız ve dokuzuncu bulut üzerindesiniz, çünkü gökyüzünün sınırı.

Potansiyel yeni bir müşteriyle karşılaştığımızda durum böyleydi. Bu kişi 1 milyon dolarlık yatırımlar biriktirdi ve işi bırakmaya hazırdı.

Şu anki işinden bıktı ve hayatının bir sonraki ayağını, emekliliğini dört gözle bekliyordu.

Mali durumundan emin hissetti ve bizden iyi haberi bize bildirmek için yeşil ışık bekliyordu.

Maalesef almadı.

Yakınında bile değil.

Bu iyimserlikten bahsetmedik, kısa bir süre sonra emekli olamayacağı için 1 milyon dolarlık emekli olamayacağımızdan, bir yıl sonra ona aynı şeyi söyledim.

Emekli sandığında 1 milyon doları aşan bu yatırımcıya neden emekli olamayacağını tam olarak neden anlattık? En son podcast bölümünü öğrenin.

Bu podcast’te belirtilen kaynaklar:

Videoyu izle: KAC PDW (GFG40) GFC -

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi
Maliye

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi

İnternette milyonlarca ve milyonlarca dolandırıcılık var. Hemen hemen hepsi kredi kartı bilgilerinizi veya kişisel bilgilerinizi almak için arıyoruz. En popüler dolandırıcılıklardan biri size para kazandırmayı vaat eden web siteleridir ve yapmanız gereken her şey parayı almak için bilgi girmektir. Bilgisayarınızın arkasından biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız, herhangi bir programa katılmanız, dolandırılma veya kişisel bilgilerinizin çalınması korkusuyla karşı karşıya gelebilirsiniz.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Zengin Hızlı ve Yasal Olarak Nasıl Alınır?"/>
Maliye

Zengin Hızlı ve Yasal Olarak Nasıl Alınır?

Zengin olmak, ortalama insan için ulaşılamaz. Milyoner Sonraki Kapı milyonerlerin% 80'inin ilk nesil olduğunu söylüyor. Bu insanlar para kazanmak için çok çalışarak varlıklarını yarattılar. Paralarını nasıl yöneteceklerini öğrendi. Finansal büyüme için hazırlanmış bir ortam yarattılar. Zengin olmak konusunda ciddiyseniz, okuyun.
Devamını Oku
Hükümetten Ücretsiz Para Kazanmak için 26 Yasal Yol
Maliye

Hükümetten Ücretsiz Para Kazanmak için 26 Yasal Yol

Hükümetten ücretsiz para mı? Bunun gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünebilirsiniz, ama değil. Hükümetten para kazanmanın tek yolunun yıllık vergi iadeniz olduğunu düşünebilirsiniz, gerçeği bu kadar uzak değil. İster şansınız üzerinde olsun ister yeni bir iş kurmak için paraya ihtiyacınız olsun, herkesin aşağıdaki ipuçlarından en az birinden para kazanması mümkün.
Devamını Oku