Kazanmak

Senin şeyler değer nedir? Eşyalarınız için Nakit Alın

Benim emekleme alanımın altında bir Rubbermaid kutusunda, porselen tavuklardan oluşan bir koleksiyonum var. Onları özellikle tutmamaya özen gösterdim, bu yüzden onları satmayı düşünüyorum. Ancak, ne kadar değer olduklarından emin değilim.

Onları satmadan önce bir çek yapmam gerek. Eminim, sadece eBay'den, en az birinin 75 dolar civarında bir değere sahip olduğunu düşünüyorum. Ama bu tavuklardan bazılarının kemikli antikalar olduğunu görünce, onları satmaya çalışmadan önce onları değerlendirmek isteyebileceğimi düşünüyorum.

Tabii ki, kimseye değmez diyorlarsa, bu tavuklar sadece birilerinin bana kendileri için para ödemeye razı olduğuna değecek. Eşyalarınızın değerinin ne olduğunu ve çeşitli öğeler için muhtemelen satın alabileceğiniz fiyatı düşündüğünüzde, düşünmek iyi bir fikirdir. nerede Belli ürünleri satmalısın ve onlardan en çok parayı nasıl kazanacağın muhtemel.

Garaj satışı

Birçok insan garaj satışına sahip olmayı sever. Hızlılar, ve bahçenizdeki satışı doğru yaparsanız, bir sürü şeyden kurtulabilirsiniz ve biraz paranız kalıyor. Bir garaj / bahçe satışı ile en iyi bahsiniz, giyim, oyuncak ve ev eşyaları gibi küçük, portatif ürünlere odaklanmaktır. Bebek giysileri ve oyuncaklar bahçe satışlarında büyük satıcılar olabilir. Ancak, şüphelendiğiniz bir şey gerçekten değerli olabiliyorsa, bunu bir garaj satışında sunmayın - insanlar pazarlık almayı beklerler ve sadece toplayıcılara satabilecekleri ürünler için dolar paralarını ödemek isteyen avukatlar vardır .

Yerel İlanlar

Daha büyük, daha büyük öğeler satmak için nispeten ucuz bir yol arıyorsanız, yerel İlanlar gitmek için yol olabilir. İnsanlar, bu tür eşyaları almaya gelmek zorunda kalacaklarını ve yeterince büyük bir araç için uygun düzenlemelerin yapılmasını bekleyecekler. Craigslist'i bu tür öğeler için de kullanabilir ve bunları yerel bölgenizde listeleyebilirsiniz. Potansiyel alıcılarla pazarlık etmek zorunda kalabilirsiniz, ancak eşyalarınızı bir garaj satışından alacağınızdan daha fazla para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Çevrimiçi Siteler

Bazı durumlarda, daha az değerli koleksiyonları ve diğer ürünleri çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Ancak, kendinizi daha küçük öğelere sınırladığınızdan emin olmak istersiniz; nakliye için büyük bir ödeme yapmak istemezsiniz. Eşyaları düzgün bir şekilde paketlemelerine de dikkat etmelisiniz ki kırılmasınlar. Neleri alabileceğinizi öğrenmek için sattığınız ürüne benzer öğeler için tamamlanmış girişlere göz atın.

gönderi

Eşyalarınızda para kazanmanın gittikçe popüler olan yollarından biri, sevkıyattan yararlanmaktır. Konsinye dükkânları her yere geliyor. Bu düzenlemede, bir mağaza eşyalarınızı sizin adınıza satıyor ve karları sizinle paylaşıyor. Bizimle birlikte almak istemediğimiz bazı şeyleri boşaltmak için ülke dışına taşınmadan önce bir konsinye mağazası kullandık. Gerçekten iyi çalıştı. Yine de imzalamadan önce anlaşmayı anladığınızdan emin olun ve sunduğunuz ürüne dikkat edin.

Müzayede, Antika Bayileri ve Rehin Dükkanları

Gerçekten değerli olan öğeleriniz varsa (önce bağımsız olarak değerlenmelerini sağlayın), öğeyi açık artırmada satmayı veya bir antika satıcısına sunmayı seçerseniz en iyisini yapabilirsiniz. Bazı piyon dükkanları bile benzersiz ve değerli eşyalar için - ve iyi - ödeyecek. Anlaşmaya başlamadan önce gerçek değeri anladığınızdan emin olun.

Alt çizgi

Eşyalarınız için para kazanmanın bir çok yolu var. Satılamıyor olsanız bile, Freecycle gibi bir sitede takas edebiliyor olabilirsiniz, ya da bir hediyelik eşya dükkanına iyi durumda bağışta bulunabilirsiniz ve bir vergi indirimi alabilirsiniz (bir makbuz aldığınızdan emin olun).

Videoyu izle: Tüm İkinci el elektronik eşya Alım!

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

GF ¢ 022: Liz Dialto ile Kendinize Nasıl Yatırım Yapabilirsiniz
Kazanmak

GF ¢ 022: Liz Dialto ile Kendinize Nasıl Yatırım Yapabilirsiniz

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_22_.mp3 Rüyalarını takip etmek için risk almaya istekli insanların hikayelerini duymaktan hoşlanırım. Özellikle bunu yaptıklarında. O zaman goosebumps atar! Liz Dialto bir hayalperest, bir eylemci ve risk alıcı bir olağanüstü. Eşim ve ben diğer podcast'lerimiz için Liz ve Dolar'larımızla röportaj yaptık.
Devamını Oku
Kolejde Para Kazanmak için 15 Yol
Kazanmak

Kolejde Para Kazanmak için 15 Yol

Kolej anıları birkaç dolar kazanmak için davayla ramen erişte yiyin. İşte size erişte doldurmak dışında yardımcı olabilecek bazı harika tasarruf para ipuçları! Ordu Milli Muhafızlarımın, harçlarımın çoğunu ve GNC'de vitamin ve protein tozu satan alışveriş merkezimin faturalarıma yardım etmesinden dolayı şanslıydım, evet borç aldım, ama tıpkı benim gibi, borcunuzu da ödeyebilirsiniz!
Devamını Oku
Her Girişimcinin Okuması Gereken 10 İncil Ayeti
Kazanmak

Her Girişimcinin Okuması Gereken 10 İncil Ayeti

Kutsal Kitap, hayat dersleri ile doludur - insanlığın Tanrı ile yaşadığı deneyimleri. Depresyonda olanlar, günahlarla mücadele edenler, zor insanlarla uğraşanlar için dersler var - siz isminiz var. Bir Hıristiyan olarak, Kutsal Kitabın bana öğrettiği en önemli derslerden biri, Tanrı'nın lütfuna (ki iman gerektirir) güvenmek ve kendimi Tanrı'nın görüşüne uygun hale getirmek için kendi çalışmalarım değil.
Devamını Oku