Maliye

Güvenilir Çevrimiçi Kurs Nasıl Bulunur?

Aralarından seçim yapmak için hiç bitmeyen çevrimiçi kurslar vardır ve birçok insan kendi evlerinin konforunu öğrenmek için onlara dönmektedir.

Çoğu insanın yoğun bir programa sahip olduğu ve bir üniversiteye ya da başka bir yere gitme zamanının olmadığı zamanlarda da katılmak daha kolaydır.

Ama sadece katılımları daha kolay olduğu için, bu geçişin daha kolay olduğu anlamına mı geliyor?

Benim deneyimim = büyük bir şişman “Hayır”.

Kolejde biri ve profesyonel kariyerim için birkaç çevrimiçi kursu denedim ve her ikisi de sefil başarısız oldu.

Öğrendiğim gibi, bir şey öğrenmede herhangi bir umudum varsa, aslında bir sınıf ortamı olmalıyım.

Mücadelelerime rağmen, çevrimiçi kurslar, kendi evinizdeki eğitimdeki esneklik nedeniyle küresel popülerlik kazanıyor.

Ayrıca, bu çevrimiçi kursların diğer büyük avantajı, çalışmaya devam ederken kendi hızınızda öğrenebileceğiniz gerçeğidir ve çevrimiçi kurslar düzenli olarak güncellenir ve genellikle Çok uygun.

Kurslarınızı Nerede Bulmalı?

Eğitim dünyasında Virginia ve Washington, D.C., eğitim için en iyi kolej ve merkezlerden bazılarına sahiptir. Bu, çevrimiçi kurs topluluğu için de geçerlidir. Evinizden okumak için çevrimiçi bir kurs ararken, Virginia ve Washington'daki eğitim merkezlerinden gelenlerin en iyi eğitim, kariyer yerleştirme ve diploma programlarına sahip olacağını göreceksiniz.

Bunun nedeni, bu kursları oluşturmak için eğitim profesyonelleri ile birlikte çalıştıkları için, evinizin rahatlığından alabileceğiniz en iyi eğitimi alacaksınız. Bu çevrimiçi sınıflar ayrıca, mevcut en güncel müfredatta güncel kalmanızı sağlar ve böylece bilgi sahibi olmanızı sağlar ve dünyada iyi bir kariyer yapabilmenizi sağlar.

Çevrimiçi Kursları Kim alır?

Pek çok kişi, çevrimiçi işlerini almak istiyor çünkü mevcut işlerini sürdürürken yeni bir kariyer yolu öğrenmek istiyorlar. Bu yüzden, yine de, bu çevrimiçi kursların rahatlığı popülaritesinde artmıştır.

İnsanlar işlerini bırakmak için işten ayrılmak zorunda kalmazlar ve kendi programlarını ve hızlarını belirleyebilirler. Bu çevrimiçi dersleri almak isteyen diğer kişiler, kariyerlerini ilerletmek için mevcut işlerinde bilgilerini daha fazla ileriye götürmek ya da sadece genel bilgilerini geliştirmek isteyen kişilerdir.

Ne için Dikkat Etmeli?

Online kurslar bulmak için birçok başka iyi yer olsa da, hemen hemen her şeyde olduğu gibi, paranızı almak için sizi aldatmaya çalışan insanlar var. Çalışmanızın alanıyla ilgili çok şey bağlı olacaktır.

Hemşirelik gibi çalışma alanlarında tamamen uygulamalı dersler olduğunu düşünmeyin. Eğer bu iddia iddia çevrimiçi kursları bulursanız, o zaman büyük bir aldatmaca ve farklı bir tane bulmalısınız.

Ayrıca, araştırmanızı yapın ve çevrimiçi kursları sunan üniversite veya eğitim yeri hakkında bilgi edinin. Onlar hakkında çevrimiçi bilgi ve diğer öğrencilerden yorumları kolayca bulabilirsiniz.

Sizce Online Kurslar Değer Mi?

Diğer insanların deneyimlerinin çevrimiçi derslerle ne olduğuna meraklı, bazı girdiler toplamak için sosyal medyaya gittim. İşte bazı cevaplar:

Facebook arkadaşlarıTwitter aşk

Faith ve Finance'den Tim, çevrimiçi kursları hakkında bunu paylaştı.

Oldukça az sayıda dersi online olarak aldım: tarih, psikoloji, para ve bankacılık, İngilizce yaktı ve muhtemelen birkaç tane daha unutuyorum. Hemen hemen Güneydoğu Missouri Eyaletinde bir MBA yaptı! (Son dakikada yerel olarak programda oturmayı seçtiniz - ancak MBA programını online yapmaya çok yakındım)

Sizin İçin En İyi Online Kursu Bulmak

Eğer okunaklılarsa, bunun sizin için doğru okul olup olmadığına karar vermeniz için gerekli olan gerçekleri bulabileceksiniz ve belirli kurumlarla olumsuz deneyimler yaşayan insanlar da sizin okumanız için düşüncelerini çevrimiçi hale getireceklerdir.

Videoyu izle: Görüntülü Konuşma İle İngilizce Öğreten Uygulama: İngiliz Ninjaları

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Sizin için doğru vergi dosyalama yazılımı nasıl bulunur"/>
Maliye

Sizin için doğru vergi dosyalama yazılımı nasıl bulunur

Vergi dosyalama sezonu yine üzerimize düşüyor ve İyi Korunmuş Cüzdan her adımda size rehberlik etmek için burada. Bugün birkaç vergi dosyalama temelinden geçeceğiz ve en popüler 3 kendin yap vergi beyannamesi dosyalama sistemlerini gözden geçireceğiz. Vergi başvurusu, bazıları için uğraştığınız kesinti türlerine bağlı olarak, diğer durumlarda, biraz daha zor olan bir işlemdir.
Devamını Oku
Bu Blogun Amacı
Maliye

Bu Blogun Amacı

Jim Collins'teki Good to Great kitabında “Hedgehog Concept” i tanıttı. Hedgehog ve Fox'un hikayesini anlatır. Tilki kurnaz ve her zaman Hedgehog'a atlamak için yollar arıyor. Ancak, zaman geçtikçe tilki kirpi aşağı alamaz. Neden, sorabilirsin? Çünkü Kirpi bir şeyde iyi, kendini savunma.
Devamını Oku
Bana yakın ucuz veteriner bakım almak için 8 yol
Maliye

Bana yakın ucuz veteriner bakım almak için 8 yol

Evcil hayvanlar pahalı olabilir. Evcil hayvanınızın veya evcil hayvan sahipliğini düşünürseniz, evcil hayvanınızın alım fiyatı ve yiyecek ve diğer bakım kalemlerinin maliyeti yoktur, hem normal hem de beklenmedik veteriner bakım maliyetlerinin potansiyel maliyetlerini hesaba katmak istersiniz. Veterinere yapılan geziler pahalı olabilir. Aslında, köpeğimizle acil bir veteriner gezisi yapmak zorunda kaldık çünkü sahip olmaması gereken bir şey yediler.
Devamını Oku
Gayrimenkul Yatırımında Dikkat Çekilmesi Gerekenler
Maliye

Gayrimenkul Yatırımında Dikkat Çekilmesi Gerekenler

Gayrimenkul yatırımcılığı finansal özgürlüğü elde etmek için harika bir yol olsa da, tehlikeli bir yolculuk olabilir. Orada paranızı almaya hazır bolca sanatçı var. Bir emlak anlaşmasına geçmeden önce, insanların çekmeye çalıştığı dolandırıcılıklardan haberdar olmalısınız. Bu makalede, size gayrimenkul yatırım yaparken dikkat etmeniz gerekenler hakkında ipuçları verilecektir.
Devamını Oku