Maliye

Düşmüş Askerin Hatırlanması- SSG Joshua Melton

Bu gönderi 23 Haziran 2009 tarihinde yayınlanmıştır.. Pek çok kahraman Anma Günü'nde tanınmayı hak ediyor. Bu benim kahramanım.
SSG Joshua Melton'ı hatırlamak

Pazartesi bir hafta başlamak için en kolay yol değildi.

Bu yazıyı yazmak daha da zor.

Bu sabah bir haber bülteni okudum “Afganistan'da iki Illinois Ulusal Muhafızları Öldü ”.

Hemen kalbim düştü.

2006 yılının Mart ayında Irak'tan ülkeye güvenli bir şekilde geri döndüğümde, C 2 / 123rd Topçu Topçusu'ndan gelen her askerin güvenli bir şekilde eve dönmesi beni çok mutlu etti. Bazı korkular ama artık her zaman arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz yakın çağrı hikayelerinden başka bir şey değil.

Dokuz yıl boyunca Ulusal Muhafız hizmeti verdikten sonra emekli oldum. Hayatının bir parçası olan bir yerden uzak durmak çok zor ama zamanın olduğunu biliyordum. Benimle konuşlandırılan diğerleri, daha fazlasını sunabileceklerini hissettiler.

Daha çok fedakârlık. Bu askerlerden biri SSG Joshua Melton'du.

SSG Melton ve kızı

SSG Melton, Bağdat'ta olduğumuzda sadece bir E-4 Uzmanıydı. Yurduna olan sadakatini ve sevgisini göstererek eve geldiğinde hızla zirveye çıktı.

Geri dönmek zorunda değildi.

Karısı ve bir yaşındaki kızı ile evde olabilirdi. Daha önce konuşlandırılan arkadaşlarımın çoğu gitmek zorunda değildi.

Gönüllüler.

Kurban ettiler.

SSG Melton nihai kurban oldu.
26 yaşındayken, SSG Melton'un aracı Afganistan'daki bir konvoydayken vuruldu. O gün öldürülen o değildi.

Ayrıca bir diğerinin öldüğünü ve diğer iki askerin de yaralandığını öğrendim; Benimle Irak'a konuşlandırılan bir tane daha dahil. Almanya'ya uçtu. Şu anda onun yaralanmalarının boyutunu bilmiyorum. Tek yapabileceğim dua etmektir.

Güncelleştirme: Asker ciddi yaralandı, ancak tamamen iyileşti ve evde güvende.

Kahramanın haraç

Şimdi burada ne yapacağımı bilmiyorum. SSG Melton'un ailesini aramak ve onlara ne kadar üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Karısını ve kızını görmek ve onlara kocasının / babasının bir kahraman olduğunu söylemek.

Şimdilik, sadece sahip olduğum hatıraları anımsıyorum. Onun tuhaf espri anlayışı. Bütün bunlar, haber hikayesinin doğru olduğuna gerçekten inanmaya çalışıyor. Bu onun en son ölüm olarak okuduğum onun adı.

Bu olamaz mı?

Bu.

Bu mesajı sana öderim. Bana ve aileme ve sevdiğin bu ülkeye yaptığınız fedakarlık için.

Sen sormadın; sen az önce yaptın. Her zaman hatırlanacaksın. Her zaman benim kahramanım olacaksın.

“Bu kavgaya mide bulamayan hain, ayrılmasına izin verdi. Ama içinde hatırlayacağız. Biz azız, mutluyuz, kardeşler grubu! Bugün için, onun kanı benimle tutuyor, her zaman benim kardeşim olacak ”. Huzur içinde yat, kardeşlerim, unutulmadın. (W.Shakespeare)

Josh ve ailesinin daha fazla resmini tribün alanında burada görebilirsiniz.

Videoyu izle: Hıyanet Sarmalı 2. Bölüm HD

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

İyi için İstismar Posta Durdurmak için 3 Yolları
Maliye

İyi için İstismar Posta Durdurmak için 3 Yolları

Posta kutunuzu hiç açıp gereksiz postalarla dolu olduğunu gördünüz mü? Yığınlar arasından ayrıldıktan sonra, çoğunun kredi kartı anlaşmaları ve sadece çöp kutusuna giden sigorta teklifleri olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Postadan ayrılmanız gereken postaları ayırarak değerli zamanınızı boşa harcamayı bırakmanız güzel olmaz mıydı?
Devamını Oku
Altı Rakamlı Bir Ay İçin 7 Temel Analiz
Maliye

Altı Rakamlı Bir Ay İçin 7 Temel Analiz

Bana çimdik. Bu kelimeler, yukarıdaki sayıyı gördüğümde nasıl hissettiğimi tam olarak açıklıyor. Asla en çılgın rüyalar hiç bir zaman tek bir ayda çok fazla para üretmeme izin verecek birden fazla iş kurabileceğimi düşündüm. Asla. Heck, üniversiteyi bitirdiğimde, bunu bir yılda yapabileceğime gerçekten inandığımdan emin değilim.
Devamını Oku
Marketlerde Para Tasarrufu İçin 35 Yol
Maliye

Marketlerde Para Tasarrufu İçin 35 Yol

Bakkaliye para biriktirmenin bu kadar önemli olmasının nedenlerinden biri, üzerinde en fazla kontrol sahibi olduğunuz masraflardan biri olmasıdır. Bunu düşün. Ev ödemenizi hızlı bir şekilde veya araç ödemenizi veya sağlık sigortası priminizi azaltamazsınız. Bu, para kazanmak için başka yerler bulmanız gerektiği anlamına gelir - ve bakkallar yapabileceğiniz büyük bir kategoridir.
Devamını Oku
“Dolaylı Rollover” nedir? (ve neden dikkat etmelisin)
Maliye

“Dolaylı Rollover” nedir? (ve neden dikkat etmelisin)

Emeklilik hesaplarıyla bağlantılı olarak “rollover” terimini sıklıkla duyarız. İnsanlar çoğu zaman bir emeklilik hesabından diğerine para aktarır. En büyük rollover türlerinden biri, bir kişi işten ayrıldığında ve 401 (k) planını bir IRA'ya devrettiğinde ortaya çıkar (işte Roth IRA'ya 401 bin'lik bir rollover nasıl yapılır).
Devamını Oku