Maliye

Düşmüş Askerin Hatırlanması- SSG Joshua Melton

Bu gönderi 23 Haziran 2009 tarihinde yayınlanmıştır.. Pek çok kahraman Anma Günü'nde tanınmayı hak ediyor. Bu benim kahramanım.
SSG Joshua Melton'ı hatırlamak

Pazartesi bir hafta başlamak için en kolay yol değildi.

Bu yazıyı yazmak daha da zor.

Bu sabah bir haber bülteni okudum “Afganistan'da iki Illinois Ulusal Muhafızları Öldü ”.

Hemen kalbim düştü.

2006 yılının Mart ayında Irak'tan ülkeye güvenli bir şekilde geri döndüğümde, C 2 / 123rd Topçu Topçusu'ndan gelen her askerin güvenli bir şekilde eve dönmesi beni çok mutlu etti. Bazı korkular ama artık her zaman arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz yakın çağrı hikayelerinden başka bir şey değil.

Dokuz yıl boyunca Ulusal Muhafız hizmeti verdikten sonra emekli oldum. Hayatının bir parçası olan bir yerden uzak durmak çok zor ama zamanın olduğunu biliyordum. Benimle konuşlandırılan diğerleri, daha fazlasını sunabileceklerini hissettiler.

Daha çok fedakârlık. Bu askerlerden biri SSG Joshua Melton'du.

SSG Melton ve kızı

SSG Melton, Bağdat'ta olduğumuzda sadece bir E-4 Uzmanıydı. Yurduna olan sadakatini ve sevgisini göstererek eve geldiğinde hızla zirveye çıktı.

Geri dönmek zorunda değildi.

Karısı ve bir yaşındaki kızı ile evde olabilirdi. Daha önce konuşlandırılan arkadaşlarımın çoğu gitmek zorunda değildi.

Gönüllüler.

Kurban ettiler.

SSG Melton nihai kurban oldu.
26 yaşındayken, SSG Melton'un aracı Afganistan'daki bir konvoydayken vuruldu. O gün öldürülen o değildi.

Ayrıca bir diğerinin öldüğünü ve diğer iki askerin de yaralandığını öğrendim; Benimle Irak'a konuşlandırılan bir tane daha dahil. Almanya'ya uçtu. Şu anda onun yaralanmalarının boyutunu bilmiyorum. Tek yapabileceğim dua etmektir.

Güncelleştirme: Asker ciddi yaralandı, ancak tamamen iyileşti ve evde güvende.

Kahramanın haraç

Şimdi burada ne yapacağımı bilmiyorum. SSG Melton'un ailesini aramak ve onlara ne kadar üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Karısını ve kızını görmek ve onlara kocasının / babasının bir kahraman olduğunu söylemek.

Şimdilik, sadece sahip olduğum hatıraları anımsıyorum. Onun tuhaf espri anlayışı. Bütün bunlar, haber hikayesinin doğru olduğuna gerçekten inanmaya çalışıyor. Bu onun en son ölüm olarak okuduğum onun adı.

Bu olamaz mı?

Bu.

Bu mesajı sana öderim. Bana ve aileme ve sevdiğin bu ülkeye yaptığınız fedakarlık için.

Sen sormadın; sen az önce yaptın. Her zaman hatırlanacaksın. Her zaman benim kahramanım olacaksın.

“Bu kavgaya mide bulamayan hain, ayrılmasına izin verdi. Ama içinde hatırlayacağız. Biz azız, mutluyuz, kardeşler grubu! Bugün için, onun kanı benimle tutuyor, her zaman benim kardeşim olacak ”. Huzur içinde yat, kardeşlerim, unutulmadın. (W.Shakespeare)

Josh ve ailesinin daha fazla resmini tribün alanında burada görebilirsiniz.

Videoyu izle: Hıyanet Sarmalı 2. Bölüm HD

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır
Maliye

Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır

Çoğumuz için, stres ve finansal konular el ele gidiyor gibi görünüyor. Konuştuğum insanların büyük çoğunluğu için, banka bakiyeleri ve faiz oranları, sınırlı gelirler ve zorunlu kesintiler düşüncesi onları soğuk bir terlemeye sokmak için yeterli. Ve içine düştüğümüz şu anki ekonomik durumu göz önüne aldığımızda hiç de şaşırtıcı değil!
Devamını Oku
İnce Baskı'nın Arkada Bite Bırakmasına İzin Verme
Maliye

İnce Baskı'nın Arkada Bite Bırakmasına İzin Verme

Görüntü kredisi: Flickr Geçen ay Meksika'da muhteşem bir şahane her şey dahil tatilden döndükten sonra, neyin peşinde olduğu hakkında hayal kurmayı bırakamıyorum. Tabii ki gelen kutumda yardım yok. Her gün yeni bir promosyon - sıcak yaz indirimi, 24 saat çılgınlık, 99 $ fırsatlar var! Zeki şeyi yapmak için zaman ayırmadım ve abonelikten çıkarken, tanıtımların bir kısmının sırf meraktan ve hayal kurmaya eğilimli bir bakış açısına tıklıyorum.
Devamını Oku
Başkalarından Öğrenmenin Yararları
Maliye

Başkalarından Öğrenmenin Yararları

Hayatımızın yolculuğunu yürüttüğümüzde, öğrenmeye gelince temel olarak iki seçeneğimiz var: Kendi başımızdan öğrenebilir veya başkalarından öğrenebiliriz. Kendi kendinize öğrenmek iyi bir şeydir ve ben kendimi öğretmiş bir eğitimi hayatın birçok alanında özendiririm; Bununla birlikte, başkalarından öğrenmenin ve hayatınızda akıl hocalığı seçmenin birçok yararı vardır.
Devamını Oku
Egzersiz Yapacak 20 Uygulama
Maliye

Egzersiz Yapacak 20 Uygulama

Zaten egzersiz kilo kaybının, daha fazla enerjinin, daha az stresin ortak faydalarını biliyorsunuzdur, ama birileri sizi egzersiz için ödemeyi teklif ederse ne olur? Kablo TV'yi kesmek sizi kanepeli bir patatesten alıcısına dönüştürmek için yeterli değilse, belki bu egzersiz uygulamaları olacak! Gerçek şu ki, çoğumuz muhtemelen daha sık egzersiz yapmalıyız, çünkü biz doğru teşviği bulamadık, belki de egzersiz için ödeme alma olasılığı.
Devamını Oku