Maliye

Amerika'nın en çok aile dostu havayolu şirketi ile ücretsiz uçuşlar ve daha fazlasını kazanın - Southwest Rapid Rewards Card Review

Cömert ödül programı sayesinde, Southwest Airlines, ABD ve Karayipler'deki varış noktalarına ücretsiz uçuşlar kazanabilmek için ailelerin her zamankinden daha kolay olmasını sağlıyor. Güneybatı, sadece ücretsiz uçuşlar kazanmayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda ücretsiz kontrol edilen çantalar, aile yatılı ve aile seyahatleri için ideal hale getiren ek avantajlar sunar.

Sadece geçen yıl ailem Meksika, Jamaika, Denver, Raleigh, Orlando ve Las Vegas'a uçmak için Southwest Rapid Rewards programını kullandı. Eşsiz satın alma politikaları - ve havayolu millerini rafa kaldırmanın ne kadar kolay olduğundan - harcamalarımızın çoğunu, bu milleri hızlı bir şekilde rafa getirmemizi sağlayan en iyi havayolu ödülleri kredi kartına odaklıyoruz.

Ailenizle birlikte ülkenizin herhangi bir yerinde bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, ancak uçak bileti maliyetinin kırılmasını önlemek istiyorsanız bunu okuyun. Bu arada, piyasadaki diğer havayolu kredi kartlarındaki rehberimizi de kontrol etmelisiniz:

  • 2016'nın En İyi Havayolu Kredi Kartları

Southwest Havayolları'nda Mil Kazanmanızı Sağlayan Kredi Kartları

Güneybatı puanlarını Southwest ve bağlı kuruluşlar aracılığıyla programlarına kaydolarak ve para harcayarak kazandığınız gibi, puanları hızla tutmanın en kolay yolu, bu değerli para birimini kazanmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Bugün için kaydolmayı düşünmeniz gereken iki kart:

Southwest Havayolları® Hızlı Ödüller® Premier kartı - Sınırlı bir süre için 90 gün içinde sadece 2,000 dolar harcadıktan sonra 50.000 Güneybatı Hızlı Ödül puanı kazanacaksınız.. Kıta Amerika Birleşik Devletleri'nde en az bir gidiş-dönüş uçuşu için yeterli mil, ve milinizi nasıl kullandığınıza karar verirseniz iki kişi olabilirsiniz. Ayrıca, Southwest Airlines'da harcanan dolar başına 2 puan ve diğer tüm satın alımlarda 1 puan kazanacaksınız. Ek bir bonus olarak, hesap yıldönümünüzde 6,000 puan ve yabancı işlem ücreti alınmaz. 99 $ 'lık yıllık ücret feragat edilmez.

Chase Sapphire Tercih Edilen® kart - Chase Sapphire Preferred® kartı ile ilk 90 gün içinde kartınıza sadece 4.000 $ harcadıktan sonra 50.000 Chase Ultimate Ödül puanı kazanacaksınız. Harika olan şey, bu noktalar Southwest Airlines'a 1: 1 oranında transfer oluyor. Ve hesabınızda 50.000 puan ile, kıta Amerika Birleşik Devletleri veya Karayipler'de en az iki gidiş-dönüş uçuş için yeterli olmalıdır. Bu karttaki 95 $ 'lık yıllık ücret de feragat edilir, bu da kartın avantajlarını tam bir 12 ay boyunca bir taahhüt olmadan ve güzel bir 0 APR kredi kartı teklifi ile deneyebilirsiniz.

Güneybatı Aileler İçin En İyi Havayolu Neden

Birçok havayolu şirketi ailelere hitap etmeye çalışırken, Southwest Airlines bunu herkesten daha iyi yapıyor. Ödül programlarına ek olarak, birlikte seyahat eden bir ailenin yolculukları sırasında ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her şeyi düşünmüşlerdir. Southwest'in aileler için ideal olmasının birkaç nedeni:

Sebep # 1: Southwest kredi kartı, ücretsiz uçuşlar kazanmanızı sağlar.

Hem Chase Sapphire Preferred® kartı hem de Southwest Airlines ile® Hızlı Ödüller® Premier kart, aileniz için ücretsiz uçuşlar kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kaydolmak, düzenli harcama yapmak için kartınızı kullanmak ve kayıt bonusu kazanmak için minimum harcama gereksinimini karşılamaktır. Bu şartları karşıladıktan sonra, miliniz 30 gün içinde hesabınıza yatırılır (ancak genellikle daha erken).

Sebep # 2: Çantalarınız ücretsiz uçuyor.

Kontrol edilen çanta başına 25 $ veya daha fazla şarj eden diğer havayollarının aksine, Southwest Airlines ilk iki kontrol çantalarınızın uçmasına izin verir. Dört kişilik ailem için bu büyük bir tasarruf! Güneybatı Jamaika'ya yaptığımız son gezimizde, beş ayrı çanta kontrol ettik. Başka bir havayoluyla uçsaydık, bu bize en az 125 dolar tutacaktı.

Sebep # 3: Karartma tarihleri ​​veya kapasite kontrolleri konusunda endişelenmeden sınırsız ödül bileti alabilirsiniz.

Southwest Havayolları, ödül biletlerini tek seferde sınırlandırmamaları konusunda kararlı ve bu, eğer bir aileniz varsa çok önemlidir. Ailemi her seferinde Güneybatı Rapid Ödüllerini kullanarak uçurduğumda, en az dört ödül koltuklarının beni beklediğinden emin olabilirim - uçuş bittiği sürece! Daha önce başka bir havayolu şirketi ile birlikte kullanılabilirliği ele aldıysanız, bunun ne kadar büyük bir anlaşma olduğunu biliyorsunuz.

Sebep # 4: COK UCUZ Uçak

Southwest ödülleri ücrete dayalı olduğundan, Southwest'in bir satışı olduğunda her zaman süper ucuz uçuşlar yapabilirsiniz. Mesela Raleigh'e yapacağımız yolculuk için, kocam ve ben oraya gitmek için bacağımıza sadece 3.500 mil ödedik. Ve bu yaz Orlando'ya bizim aile gezimiz için, uçuşlarımız kişi başı, her yöne 5,500 mil.

Sebep # 5: Aile yatılı, çocuklarınızla oturmanızı sağlar.

Southwest tarafından atanan koltuklar sunulmadığından, uçuşunuzun tam olarak 24 saat öncesinden kontrol edilmemesi halinde ailenizle oturmak zor olabilir. Ancak, altı yaşın altında çocuklarınız varsa, “A grubu” uçaktan sonra aile pansiyonu almaya hak kazanırsınız.

Sebep # 6: Puanlarınızı hediye kartları için son çare olarak kullanın.

Bir çok insan, kullanamayacakları havayolu milleri ile sıkışıp kaldıklarından endişe ediyor ve onları gerçekten suçlamıyorum. Neyse ki, seyahat planlarınız düşerse, Southwest Rapid Rewards puanları hediye kartları için çevrilebilir. Bildiğim biri işini kaybetti, ancak yakın tarihli bir tanıtımdan 50.000 Güneybatı mil kaldı. O, herhangi bir yere uçmamaya karar verdiği için, 50.000 Rapid Ödül puanını hediye kartları için 500 $ karşılığında kullandı ve geçen yıl Noel hediyelerine harcadı. Bu ideal bir geri ödeme olmasa da, hediye kartlarında 500 dolar kazanmanın yarısı da kötü değil.

Southwest Rapid Ödül Programından En İyi Nasıl Gidilir?

Southwest Rapid Rewards programına katılmanın kolay ve ücretsiz olması nedeniyle, bu bir no-brainer. Bununla birlikte, deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanın birkaç yolu ve kazandığınız ücretsiz uçuşların sayısı. Bu ipuçlarını düşünün:

  • Üyelik bonusları ve kazanç potansiyeli için birkaç seyahat ödülü kredi kartı eşleştirin. Hızlı bir şekilde puan toplamak istiyorsanız, kayıt bonusları yolunuzdadır. Ve daha da fazla mil kazanmak istiyorsanız, her iki kartı da almayı düşünün.
  • Ekstra puan kazanmak için her kartın alışveriş portalından alışveriş yapın. Southwest Rapid Rewards puanlarını kazanan kartların her ikisi de puan kazanmanıza olanak tanıyan alışveriş portallarına sahiptir. Çevrimiçi alışverişlerinizi yapmak için bu portalları tıkladığınızda, harcadığınız her bir dolar için genellikle 3-5 puan daha kazanabilirsiniz.
  • Kartınızı tüm normal faturalarınız için kullanın, sonra her ay ödeyin. Kartınızı düzenli harcamalarınızın tümü için kullanıyorsanız, puanları hızlıca toplamak kolaydır. Sadece her ay ödemeyi ve asla, asla alımlarınız için faiz ödersiniz.
  • Southwest Companion Pass'ı kazanmayı deneyin. Southwest Companion geçişi, “refakatçinizin” kazandığınız yıl ve bir sonraki yıl boyunca ücretsiz seyahat etmesine izin veren bir avantajdır. Kazanmak için, tek bir takvim yılı boyunca 110.000 Güneybatı Hızlı Ödül puanı kazanmanız gerekir. Bununla birlikte, Southwest'e Chase hesabınızdan aktarılan puanların Companion Pass'a sayılmadığını not etmek önemlidir.

Alt çizgi

Ücretsiz kontrol edilen çantalar, ücretsiz uçuşlar kazanmanın birçok yolu ve sınırsız ödül kullanılabilirliği ile Southwest Airlines aileler için ideal bir havayolu şirketidir. Amerika Birleşik Devletleri ve Karayipler'in her tarafındaki hub'larla, ailenizi heyecan verici bir yere götürmek için milleri kullanmaya güvenebilirsiniz.

Ailem için bu, Florida ve Karayipler'deki sıcak hava gezilerinden dağlardaki tatillere, konser gezilerine ve yetişkin kaçamaklarına kadar her şeyin bir karışımı anlamına geliyor. Puanlarımızı kullanmanın birçok yolu ile, her zaman “neden olmasın” diyorum.

Hiç Güneybatı Hızlı Ödül puanlarını daha önce kullandınız mı? En sevdiğin kurtuluş nedir?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi
Maliye

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası çoğu finansal planın önemli bir parçasıdır. Çünkü bu anahtar araç olmadan, sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişiler beklenmedik bir durum ortaya çıkarsa muazzam zorluklarla başa çıkmak için bırakılabilir. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, büyük borçların ödenmesi, devam eden yaşam giderlerinin değiştirilmesi ve / veya cenaze ve diğer nihai harcamaların ödenmesi dahil olmak üzere birçok nedenden ötürü kullanılabilir.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Paranızı Hızla Büyütmek için 1000 $ Yatırım Yapmanın 5 Akıllı Yolu"/>
Maliye

Paranızı Hızla Büyütmek için 1000 $ Yatırım Yapmanın 5 Akıllı Yolu

Yatırım yaparak servetinizi büyütmeye başlamak için binlerce dolara ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz, ancak inanıyorum ya da inanmayın ya da 1000 $ 'a sahip olsanız bile yatırım yapmaya başlamanın birçok yolu vardır. Günümüzün dünyasında, yatırım şirketleri, onlarca binlerce dolara sahip olmayanların para yatırıp, servetlerini de büyütmeleri gerektiğini fark ediyorlar.
Devamını Oku
Kredi Onarım Mitleri Debunked
Maliye

Kredi Onarım Mitleri Debunked

Aşağıdaki makale CreditRepair.com için sponsorlu bir gönderidir. Kredi raporunuzda kötü işaretlere neden olan nedir ve bu kötü işaretler ilk olarak oraya nasıl ulaştı? Kredi onarımı ve kredi iyileştirmesi arasındaki fark nedir? Bunlar, kredinizi düzeltmeye geldiğinde sahip olabileceğiniz yanıcı sorulardan sadece birkaçı.
Devamını Oku
Vergi Online Dosya 6 Ucuz Yolları
Maliye

Vergi Online Dosya 6 Ucuz Yolları

Yıllar boyunca insanlar gelirlerini, harcamalarını ve kesintileriyle ilgili evrakları toplayıp yerel vergi yöneticisi ofisine sürüklüyorlar. Bazı insanlar da ister çevrimiçi ister kişisel olarak işlerini kendileri yapabilirler. Çevrimiçi vergi hazırlamanın icadı, benim düşünceme göre dahiydi.
Devamını Oku