Maliye

Gördüğün En Ucuz ve En Kolay Tavuk Makarna Tarifi

Güncelleştirme:Bu tavuk makarna tarifi o kadar iyi ki tekrar yapmak ve daha iyi resimlerle güncellemek zorunda kaldım. Söz veriyorum, yapılması kolay. Heck, ben bile yaptım! Make Bunu yaparsanız, aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bana bildirin.

Bu son günlerde sevgililer günü evimde romantik bir akşam yemeği pişirerek karımı şaşırtmak istedim. Son birkaç yıl içinde çeşitli restoranlarda yemek için dışarı çıktık gıda kalitesi ve bunun için ödemek zorunda fiyat ile hayal kırıklığına uğradılar. Fikirler arama web vurmak ve dostum JD's blog at Rich Slowly Get Chicken Piccata için düzenli bir tarifi bulundu. Recession Romance başlıklı bir makalesi vardı ve bankayı bozmadan V Gününü kutlamak için başka düzgün fikirler paylaştı.

Yeni tarifler söz konusu olduğunda, herhangi bir İtalyan yemeği için bir emici olduğum için, bu tarif benim sokağım kadar haklıydı. Uyguladığım ufak bir değişiklik, bir makarna tabağı yapmak istedim, bu yüzden karışıma biraz ince spagetti ekledim.

Yeni bir lezzetli yemek tarifi arıyorsanız, bunu denemenizi tavsiye ederim.

Lezzetli bir karidesli makarna tarifi arıyorsanız, daha önce paylaştığım bir tarif için Gen X Finance'a gidin. Daha fazla ado olmadan, adım adım talimatların yanı sıra ne kadara mal olacağına dair bir fikir. Bu tavuk makarna tarifi denemek için mutfağa vurmak için zamanı!

Malzemeler ve Tavuk Makarna Maliyeti Listesi

 • 4 tavuk göğsü, kemiksiz, derisiz, 8 küçük blok şeklinde parçalar yapmak için çapraz olarak yarıya ($6.57)
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı biber
 • un, tarak için
 • 4 yemek kaşığı tuzsuz tereyağı
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1/2 su bardağı tavuk suyu ($.89) (Nasıl yapıldığını bilirseniz, tercihen ev yapımı tavuk eti stoğu)
 • 1/3 bardak taze limon suyu (2-3 limondan)($1.50)
 • 1/4 bardak jarred capers, süzülmüş ve tuzun bazılarını gidermek için durulanmıştır.
 • 2 yemek kaşığı taze maydanoz, doğranmış
 • İnce Spagetti ($1.39)

Malzemelerin çoğu dolaplarımızda zaten bulunmuş, bu yüzden neden bu fiyatları içermedim. Tek ek satın alma, 4,49 $ mal olan bir torbalı Sezar Salata oldu. Salata dahil, tüm akşam yemeği bana pahalı $14.84. Bu kadar! Şimdiye kadar yaşadığınız en ucuz ve muhtemelen en iyi V Günü yemeği.

Tavuk Piccata Makarna Tarifleri


Eğer profesyonel bir limon sıkacağı değilsen, sana birkaç ekstra limon almanı öneririm. Ayrıca, makarna fikrimi kullanıyorsanız, sos için biraz daha limon suyuna ihtiyacınız olacak.

Tavuğu Hazırlamak

Tavuğun her iki tarafını da tuz ve karabiber serpin. Etrafında iyi bir tabaka elde etmek için tavuk un içine daldırma.

Geniş sote tavada, 2 yemek kaşığı tereyağını, orta-yüksek ısıda zeytinyağıyla eritin. Tavuğu ekleyin ve yanyana 3 dakika kadar kızartın. Tavuğu bir tabağa aktarın. Bu noktada, makarnaları kaynatmaya da başlayabilirsiniz. İnce spagetti seçtim ama herhangi bir makarna yapacağım.

Tavuğu Pişirmek

Aynı tavaya et suyu, limon suyu ve kapari ekleyin. Burada makarna için sos için yeterli olduğundan emin olmak için biraz daha limon suyu ve et suyu ekleyebileceğiniz yer. Tüm iyi kabuklu biti elde etmek için orta yüksek ısı, kazıma tavada kaynatın. Tavuğu tavaya döndür ve 5 dakika pişirin.

Tavuğu tabaklara veya tabağa aktarın. Tavayı ısıdan çıkarın. Kalan 2-4 yemek kaşığı tereyağını sosu ekleyip eriyerek çırpın. Sos için bol miktarda sıvı olduğundan emin olmak istediğiniz yer burası. Aldığım orijinal tarif, makarna için dikkate alınmadığı için, tavadan her damla dilimi kullandım. Bir dahaki sefere yeteri kadar emin olmak için ekstra tereyağı, yağ, stok ve limon suyu ekleyeceğim.

Tavuk Piccata Makarna Hizmet

Tavuğun üzerine sos dökün ve maydanozla süsleyin. Bu kadar! Göründüğü kadar basit. Oldukça basit olmalı, çünkü çektim bile.Yumuşacık görünmüyor mu?

Tavuk Makarnasının Eşin Onaylanması

Diğer gerçek test karısını etkiliyordu. Yeni tariflerin denenmesi, özellikle Sevgililer Günü'nde, tutkuyla aynı düzeyde bir heyecana sahiptir. Son karar neydi? Aşağıdaki güzel gülümseme bir göz atın.O sevdi! Aslında, ben de öyle yaptım çünkü her zamanki pişirme cephanelik değil limon tadı hakkında emin değildim, ama genel tadı harikaydı. Sadece bu yazıyı yapmak, beni tekrar tekrar canlandırıyor.

Deneyin ve düşüncelerinizi söyleyin. Okuyuculardan geri bildirim almak gibi bir şey yok.

Videoyu izle: Fırında Kavanoz Üstünde Tavuk Tarifi. Fırında Soslu Tavuk Tarifi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ebates İnceleme: Ebates bir aldatmaca veya okunaklı mı?
Maliye

Ebates İnceleme: Ebates bir aldatmaca veya okunaklı mı?

Her zaman para biriktirmek için yeni yollar bulmaya çalışıyorum. Son zamanlarda çok duyduğum para tasarrufu araçlarından biri de Ebates, bu Ebates incelemesini yazmaya karar verdim. Bu yüzden bir inceleme yapmaya karar verdik ve bir aldatmaca mı yoksa aslında meşru bir site mi olduğunu gördük. Alışveriş yapmaktan ve para tasarrufu yapmaktan hoşlananlarınız Ebates'ı duymuş olabilir.
Devamını Oku
Çocuklarınıza Paranın Sağlıklı Bir Görünümü Nasıl Verilir?
Maliye

Çocuklarınıza Paranın Sağlıklı Bir Görünümü Nasıl Verilir?

Çocuklarımızın iyi para alışkanlıklarını mezun olmadan önce öğretmekle birlikte, çocuklarımızın zihninde sağlıklı bir para görünümü elde etmeleri önemlidir. Para, izin verilirse, çok duygusal bir konu olabilir. İnsanlar parayı, mutluluk, kabul veya aşk satın almak için bir araç olarak kullanırlar; bu da borç biriktirme yaşam tarzına yol açabilir.
Devamını Oku
Amica Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Amica Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, birçok kişinin mali planlarının çok önemli bir bileşenidir. Bunun temel nedenlerinden biri, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, borçlarını ödemek, günlük yaşam harcamaları için gelirin yerini almak ve sigortalıların cenaze ve diğer masraflarının yüksek olması gibi, kişinin hayatta kalanlarının birden fazla ihtiyacı için kullanılabilmesidir. son masraflar.
Devamını Oku
United Home Life Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

United Home Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Genel finansal planlama süreci genellikle hayat sigortası satın almadan tamamlanmaz. Bunun nedeni, hayat sigortasının tipik olarak sevilenlerin beklenmedik durumlarda devam edebilmesini sağlamak için gerekli olmasıdır. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelir, duruma bağlı olarak herhangi bir sayı için kullanılabilir.
Devamını Oku