Yat─▒r─▒m

Sermaye Bir Sharebuilder ─░nceleme

Söz konusu oldu─čunda en iyi arac─▒l─▒k hesab─▒ ─░htiyaçlar─▒n─▒z için, karar verdi─činizde tüccar─▒n türü çok önemlidir. Sermaye Bir ShareBuilder ayn─▒ ana ┼čirket ING'nin bir parças─▒ olan çevrimiçi bir komisyoncu.

Capital One ShareBuilder, mevcut hesaplar─▒n─▒zdan otomatik para çekme i┼člemleri yoluyla otomatik çevrimiçi yat─▒r─▒mlar yapmak için olu┼čturuldu, böylece tasarruflar─▒n─▒z otomatik olarak büyüyecek.

Bütün bunlar gerçekten ne anlama geliyor?

Hangi gün para yat─▒rmaya gitti─činiz konusunda endi┼čelenmenize gerek yok. Otomatik bir plan olu┼čturup arkan─▒za yaslan─▒n ve emeklilik hesab─▒n─▒z─▒n sizden çok fazla kontrol almadan büyümesini izleyin. Yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člaman─▒n kolay, dü┼čük zorluklu bir yolu.

Bir IRA veya 401K'n─▒n finansal dan─▒┼čman─▒n─▒z taraf─▒ndan yönetilme ┼čekline çok benzer. Y─▒lda bir veya iki kez yat─▒r─▒m yapmak yerine, tutarl─▒ yat─▒r─▒mlarla bir al─▒┼čkanl─▒k yarat─▒rs─▒n─▒z.

Bu ayn─▒ zamanda yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člamak için harika bir yol Hisseleri hiç almam─▒┼č veya yat─▒r─▒m fonlar─▒na yat─▒r─▒m yapmam─▒┼č yeni yat─▒r─▒mc─▒lar için. Yat─▒r─▒m yapmay─▒ dü┼čünmeden al─▒yorsunuz.

Plan─▒ ayarlay─▒n, otomatik yat─▒r─▒mlar─▒ yap─▒n ve hayat─▒n─▒z─▒n geri kalan─▒nda endi┼čelenmeye geri dönün.

Bugün Capital One ShareBuilder ile çal─▒┼čmaya ba┼člamak m─▒ istiyorsunuz? Hesap aç ve al Ücretsiz 50 $ hesap bonusu.

Capital One ShareBuilder'─▒n ayr─▒nt─▒lar─▒na girmeden önce, nihai karar─▒n─▒z─▒ vermeden önce di─čer büyük yat─▒r─▒m seçeneklerine de bakmal─▒s─▒n─▒z. Daha fazla ayr─▒nt─▒ için a┼ča─č─▒daki derinlik incelemelerine göz at─▒n:

 • Motif Yat─▒r─▒m ─░ncelemesi
 • Kredi Kulübü ─░nceleme
 • ─░yile┼čtirme ─░ncelemesi
 • TradeKing ─░ncelemesi
 • Ki┼čisel Sermaye ─░ncelemesi
 • E * Ticaret ─░nceleme
 • Seçenek─░nceleme

Sermaye Bir ShareBuilder ile Otomatik Para Çekme

Otomatik para çekme, avantaj─▒n─▒za birçok farkl─▒ ┼čekilde kullan─▒labilir. Örne─čin, bir 401k veya IRA'ya sahipseniz, ödeme döneminizin sonunda ödeme yönlendirmenizi ald─▒─č─▒n─▒zda kesintiyi fark etmi┼č olabilirsiniz. Finansal dan─▒┼čman─▒n─▒z bunu, indirimin do─črudan yat─▒r─▒m fonlar─▒ koleksiyonunuz olan IRA ya da 401kÔÇÖnize girmesi için ayarlad─▒. Bu yat─▒r─▒m fonlar─▒, genel olarak ortak hisse senedinin hisseleri olan menkul k─▒ymetlerden olu┼čmaktad─▒r. Ne Sermaye Bir ShareBuilder yaratt─▒, yat─▒r─▒m faaliyetlerinizi kontrol etmek d─▒┼č─▒nda, ayn─▒ ┼čeyi yapman─▒za izin verir.

Bu otomatik çekmeyi mevcut bir çek hesab─▒ndan, maa┼č─▒n─▒zdan bir kesinti, banka havalesi veya bir çek göndererek ayarlayabilirsiniz. Hesab─▒n─▒z─▒ ayarlad─▒ktan sonra, s─▒kl─▒─č─▒ ve bunun yan─▒ s─▒ra otomatik olarak ShareBuilder hesab─▒n─▒za aktar─▒lacak olan para çekme miktarlar─▒na karar verebilirsiniz.

Örne─čin, iki haftada bir 1000 dolar çeki al─▒rsan─▒z, Capital One ShareBuilder'a otomatik olarak yat─▒r─▒m yapabilmeniz için 200 ABD dolar─▒ seçebilirsiniz. ShareBuilder, paran─▒z─▒ al─▒r ve hisse senetlerini hisse senetleri, hisse senetleri veya hisse senetlerinin hisse senetleri ile sat─▒n al─▒r ve otomatik olarak dolar tutar─▒n─▒ yat─▒r─▒r. Bu size k─▒smi hisseleri sat─▒n alma f─▒rsat─▒ verir, böylece hesab─▒n─▒za tüm 200 $ '─▒ derhal iyi bir ┼čekilde kullanabilirsiniz.

En basit düzeyde, bu asl─▒nda sizin ki┼čisel olarak yönetti─činiz kendi IRA'n─▒z─▒ veya emeklilik fonunuzu yarat─▒yor. De─čerlendirilece─činiz ücretler, kaydoldu─čunuz hesap düzeyine ba─čl─▒d─▒r.

Bir ShareBuilder Teklif Sunuyor Farkl─▒ Hesaplar

Sermaye Bir ShareBuilder iki farkl─▒ hesap seviyesi sunuyor. Temel Plan ve abonelik bazl─▒ bir Avantaj Plan─▒ sunarlar.

Temel Plan Ayl─▒k ücret yoktur, bu yüzden ba┼člamak ücretsizdir. Otomatik Yat─▒r─▒m yöntemini Temel Plan ile kullan─▒rken, de─čerlendirileceksiniz. Tüm otomatik i┼člemlerde 4 ABD dolar─▒, tüm gerçek zamanl─▒ i┼člemlerde ise 9,95 dolar. Seçenekler, Temel Plan ile birlikte, i┼člem ba┼č─▒na 9,95 $ + 1,50 $ kar┼č─▒l─▒─č─▒nda i┼člem yapabilirsiniz.

Otomatik yat─▒r─▒m seçene─čiyle, yat─▒r─▒mlar─▒n─▒z─▒n maliyetini hisse senedi ve ETF'ler için yat─▒r─▒m ba┼č─▒na sadece 4 $ ile s─▒n─▒rlayabilirsiniz. Bu sektördeki en dü┼čük aras─▒ndad─▒r.

Bir sonraki ad─▒m, Avantaj Plan─▒. Advantage Plan ile ayda 12 $ ödersiniz ve ayda 12 otomatik yat─▒r─▒m i┼člemi ücretsiz olarak al─▒rs─▒n─▒z. Ayl─▒k 12'den sonraki tüm otomatik transferler 1 $ 'l─▒k bir ücret olarak de─čerlendirilecektir. Gerçek zamanl─▒ bir i┼člem yapman─▒z gerekiyorsa (otomatik programdan ziyade) ücret 7.95 $ 'a dü┼čecektir (Temel Planda 2 $ daha dü┼čük). Seçenek fiyatland─▒rmas─▒ ayr─▒ca, ticaret ba┼č─▒na 2 $ ila 7,95 $ ve sözle┼čme ba┼č─▒na 0,75 $ dü┼čmektedir. Capital One ShareBuilder, S & P'den S & P Morning Brief ve ara┼čt─▒rma ekibinin yükseltmeleri / stoklar─▒ndaki dü┼čü┼člerin bir listesi gibi üstün bir ara┼čt─▒rmaya da imza at─▒yor.

Temelde ayda 3 kereden fazla düzenli olarak para yat─▒rmay─▒ planl─▒yorsan─▒z, Advantage Plan─▒na geçmek çok mant─▒kl─▒d─▒r. Temel Plan kapsam─▒nda üç otomatik i┼člem 12 dolara mal olacakt─▒r. Avantaj Plan─▒ ile Temel Plan'a k─▒yasla ücretsiz 9 ek otomatik i┼člem elde edersiniz. Ticaret ba┼č─▒na 1 dolar ödemek gibi - di─čer komisyoncularla dövülemeyen bir fiyat.

Her iki hesap türü da yat─▒r─▒m fonlar─▒na yat─▒r─▒m yapman─▒za izin verir. Ticaret maliyetleri, di─čer yat─▒r─▒m fonlar─▒ için No ─░┼člem Ücreti Fonlar─▒ için $ 0 (evet, ücretsiz) $ 19.95 aras─▒ndad─▒r.

Mükemmel Ara┼čt─▒rma

Di─čer herhangi bir komisyoncu gibi, Capital One ShareBuilder mü┼čterileri için çe┼čitli araçlar sunmaktad─▒r. Yat─▒r─▒m fonlar─▒, ETF'ler ve tabiki stoklar─▒ için tarama seçenekleri sunarlar. Normal piyasa hareket ettiriciniz var ve liste seçeneklerini de izliyorlar. Ayr─▒ca, opsiyon zincirlerini ara┼čt─▒rabilir ve yakla┼čan halka arzlar─▒n bir takvimi vard─▒r, böylece yat─▒r─▒m yapmak istedi─činiz haneleri takip edebilirsiniz.

Sermaye Bir ShareBuilder Ayr─▒ca, y─▒l boyunca vergilerinizi / kay─▒plar─▒n─▒z─▒ takip edebilece─činiz ve vergi hesaplama programlar─▒na kolayca verebilece─činiz kolay vergi uygulamalar─▒ da sunar.Net ve özlü vergi kay─▒tlar─▒na sahip bir çok ticaret yap─▒yorsan─▒z, vergilerinizi dosyalama zaman─▒ geldi─činde büyük bir faydad─▒r.

Capital One ShareBuilder ile Farkl─▒ Bir ETF Portföyü Olu┼čturma

Yeni bir yat─▒r─▒mc─▒ olsan─▒z da, yat─▒r─▒m seçeneklerinizi dü┼čürmek isteyen her ay ya da tecrübeli bir yat─▒r─▒mc─▒ya nas─▒l yat─▒r─▒m yapaca─č─▒n─▒z─▒ anlamaya çal─▒┼č─▒yorsan─▒z,Sermaye Bir ShareBuildersa─člam bir seçimdir. Portföyünüzü otomatik olarak büyütmek için Capital One ShareBuilder'─▒ nas─▒l kullanabilece─činize dair iki örnek.

Yeni Yat─▒r─▒mc─▒: Bir Roth IRA'y─▒ Aç

Yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člamak için en uygun zaman ┼ču an. Yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člamak için ne kadar beklerseniz, emeklilik hedeflerinize ula┼čmak için daha fazla tasarruf etmeniz gerekir.

Emeklili─činiz için ne kadar bütçe yapaca─č─▒n─▒z─▒ anlamaya çal─▒┼čan yeni bir yat─▒r─▒mc─▒ysan─▒z, Sermaye Bir ShareBuilder'─▒n Temel Plan─▒ bakmak için harika bir yer. ─░le Roth IRA'n─▒n aç─▒lmas─▒ maa┼č─▒n─▒zdan vergi sonras─▒ gelirinize yat─▒r─▒m yap─▒yorsunuz. IRS kurallar─▒, y─▒lda bir y─▒lda 5000 dolarl─▒k bir Roth IRA'ya yat─▒r─▒m yapmay─▒ s─▒n─▒rlar. Ancak, 5.000 dolar─▒n─▒z olmasa bile (bu, ayda 416.67 ABD dolar─▒d─▒r), herhangi bir tutar hesab─▒n─▒z─▒ büyütmenize yard─▒mc─▒ olur. Hakk─▒nda daha fazla bilgi edinin Roth IRA katk─▒ s─▒n─▒rlar─▒ ─░┼čte.

Bir Roth IRA için tasarruf etmek için ayda sadece 100 $ oldu─čunu varsayal─▒m. ─░┼činizi kolayla┼čt─▒rmak için paran─▒z─▒n% 75'ini Vanguard'─▒n Toplam Borsa ETF (VTI) ve% 25'i Vanguard'─▒n Toplam Bond Piyasas─▒ ETF'sine (BND) yat─▒r─▒r─▒z. E─čer yeni ba┼čl─▒yorsan─▒z, gelece─činiz için gerçekten yat─▒r─▒m yapmaktan endi┼čelenmeniz gereken kadar varl─▒k tahsisi konusunda endi┼čelenmenize gerek yoktur.

Bu portföyü kurmak için at─▒lacak ad─▒mlar ┼čunlard─▒r:

 1. Capital One ShareBuilder ile bir Temel Plan hesab─▒ aç─▒n ve 50 dolarl─▒k bir hesap bonusu kazan─▒n
 2. Hesap açma i┼člemi s─▒ras─▒nda ÔÇťRoth IRA'y─▒ AçÔÇŁ seçene─čini seçti─činizden emin olun.
 3. Yat─▒r─▒m seçim sürecinde, Otomatik Yat─▒r─▒m'─▒ seçin
 4. VTI'yi (Vanguard'─▒n toplam hisse senedi ETF'i) aray─▒n ve ayda 1 adet otomatik aktar─▒mla ayda 75 dolar yat─▒r─▒m yapmay─▒ tercih edin
 5. Daha sonra BND'yi (Vanguard'─▒n toplam tahvili ETF'sini) aray─▒n ve ayda 1 adet otomatik transfer ile ayda 25 dolar yat─▒rmay─▒ tercih edin.
 6. Arkan─▒za yaslan─▒n ve rahatlay─▒n, i┼činiz bitti!

Yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člamak için gereken her ┼čey bu kadar. Her ay iki yat─▒r─▒m─▒n─▒z için otomatik transfer ba┼č─▒na 4 $ (yani 8 $) ödersiniz. Zaman geçtikçe, her ay yapt─▒─č─▒n─▒z i┼člem say─▒s─▒n─▒ art─▒rmak için bir Avantaj Plan─▒'na ne kadar yat─▒r─▒m yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ veya yeni sürüme geçti─činizi art─▒rabilirsiniz.

Mevsimlik Yat─▒r─▒mc─▒: Ticaret Maliyetlerinizi Dü┼čürün

E─čer tecrübeli bir yat─▒r─▒mc─▒ysan─▒z, Sermaye Bir ShareBuilder otomatik yat─▒r─▒m maliyetlerinizi azaltarak büyük bir yard─▒m olabilir. (E─čer günlük bir tüccar iseniz, sizin için plan veya komisyoncu de─čilsiniz.)

Yat─▒r─▒m maliyetlerinizi dü┼čürmek için at─▒lacak ad─▒mlar ┼čunlard─▒r:

 1. Capital One ShareBuilder ile bir Advantage Plan hesab─▒ aç─▒n ve 50 $ 'l─▒k bir hesap bonusu kazan─▒n
 2. Hesap açma i┼člemi s─▒ras─▒nda, Roth IRA, Geleneksel IRA veya normal bir ticaret hesab─▒ olup olmad─▒─č─▒n─▒ istedi─činiz hesab─▒ seçin.
 3. Yat─▒r─▒m seçim sürecinde, Otomatik Yat─▒r─▒m'─▒ seçin
 4. Yat─▒r─▒mlar─▒n─▒z─▒ aray─▒n ve her birine ne kadar yat─▒r─▒m yapmak istedi─činizi belirtin
 5. Her ay en az 4 otomatik yat─▒r─▒m seçti─činizden emin olun, aksi takdirde Temel Plan ayn─▒ veya daha dü┼čük maliyetli olacakt─▒r (3 ayl─▒k x $ 4 = 12 $, ki bu da her ay Advantage Plan─▒n bedeli)
 6. Arkan─▒za yaslan─▒n ve rahatlay─▒n, i┼činiz bitti!

Bu plan sizi di─čer brokerlere k─▒yasla önemli ölçüde koruyabilir. Her ay Scottrade'le 12 otomatik yat─▒r─▒m yapm─▒┼č olsayd─▒n─▒z (bizim favorilerimizden biri), i┼člem ücretinde 84 dolar ödersiniz. Capital One ShareBuilder ile sadece 12 dolara, 72 dolar tasarruf edecek.

Sonuç

Kendinizi bir günlük tüccar olarak görüyorsan─▒z, o zaman Capital One ShareBuilder de─čil sizin için çevrimiçi komisyoncu. Gerçek zamanl─▒ al─▒m sat─▒m ücretleri de 9.95 $ (ya da Advantage Plan─▒ ile 7.95 $) aras─▒ndaki ücretler di─čer online arac─▒lara göre cazip de─čildir.

Ancak, Sermaye Bir ShareBuilder, ETF'ler, Hisse Senetleri veya ─░┼člem Ücreti Olmayan Yat─▒r─▒m Fonlar─▒nda kolay otomatik bir yat─▒r─▒m plan─▒ olu┼čturmak istiyorsan─▒z mükemmel bir seçenektir. Bu kaliteli yat─▒r─▒m araçlar─▒n─▒ seçerek, hesab─▒n─▒z─▒n istikrarl─▒ bir ┼čekilde büyümesini sa─člamak için çe┼čitli kaynaklardan otomatik para çekme i┼člemi yapabileceksiniz. Ancak, seçti─činiz plan seçene─čine ba─čl─▒ olarak yaln─▒zca 1 ila 4 $ aras─▒nda de─či┼čen i┼člem ücretleri ödeyeceksiniz.

─░le hesab─▒n─▒z─▒ kurarak Sermaye Bir ShareBuilder Finansal dan─▒┼čman─▒n─▒z─▒ teorik olarak kendi becerilerinizle ve Capital One ShareBuilder'─▒n kolay otomatik sistemiyle de─či┼čtirerek, y─▒ll─▒k bazda dan─▒┼čman─▒n─▒za verilen yakla┼č─▒k% 1'lik bir ücret olmadan emeklilik için düzenli olarak tasarruf edebileceksiniz. SharBuilder hesab─▒n─▒z─▒ ayarlamak 20 dakikadan fazla sürmez ve di─čer finansal hesaplardan daha fazla evrak gerektirmez.

Capital One ShareBuilder ile bir hesap açmak ister misiniz? E─čer sen bugün bir hesap aç sana verecekler 50 dolarl─▒k hesap bonusu.

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Yat─▒r─▒m, Sonraki Makale

─░yi bir bankada nelere dikkat etmelisiniz?
Yat─▒r─▒m

─░yi bir bankada nelere dikkat etmelisiniz?

Ka├ž ki┼činin paralar─▒n─▒ sadece herhangi bir bankaya koymas─▒ ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒d─▒r. B├╝t├╝n bankalar e┼čit olarak yarat─▒lmam─▒┼čt─▒r ve sadece baz─▒lar─▒n─▒n di─čerlerinden daha fazla ├ž├Âz├╝c├╝ oldu─čunu ispatlad─▒k. FDIC sigortas─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra, ba┼čka hangi ├Âzellikleri aramal─▒s─▒n─▒z - ve hangi sorular─▒ d├╝┼č├╝nmelisiniz? Bu banka ne kadar yak─▒n?
Devam─▒n─▒ Oku
Emlak Yat─▒r─▒m i├žin Self Y├Ânlendirilmi┼č IRA Kullanma: Fonu Cevap m─▒d─▒r?
Yat─▒r─▒m

Emlak Yat─▒r─▒m i├žin Self Y├Ânlendirilmi┼č IRA Kullanma: Fonu Cevap m─▒d─▒r?

Emeklilik i├žin yat─▒r─▒m s├Âz konusu oldu─čunda, dikkate al─▒nmas─▒ gereken birka├ž strateji var. Pek ├žok yat─▒r─▒mc─▒, i┼č destekli 401 (k) hesaplar─▒na yo─čun bir ┼čekilde e─čilerek, di─čerleri de bir Roth IRA veya geleneksel IRA ile ├že┼čitlenerek g├╝venli bir ┼čekilde oynarlar. Emekli olmalar─▒ ile birlikte fantezi almak isteyen baz─▒ yat─▒r─▒mc─▒lar, Lending Club gibi peer-to-peer-leasing f─▒rsatlar─▒na yat─▒r─▒m yaparlar.
Devam─▒n─▒ Oku
401k ─░pu├žlar─▒: Ne Yapmamak
Yat─▒r─▒m

401k ─░pu├žlar─▒: Ne Yapmamak

Hafta sonlar─▒ benim kasabam─▒n cuma gecesi futbol ma├ž─▒na kat─▒l─▒rken, bir tan─▒┼čmayla tan─▒┼čt─▒m ve pazar hakk─▒nda konu┼čmaya ba┼člad─▒k. Konu┼čtu─čum ki┼či piyasaya inanan biriydi ve i├žinde bulundu─čumuz mevcut krizin sonunda ge├žece─čini biliyordu ve pazar genellikle ├žaba g├Âstermeye devam ediyordu.
Devam─▒n─▒ Oku