Maliye

Ücretsiz Kablo TV almak için Basit Yolları

Kablo ve uydu TV pahalı olabilir. Biliyorum. Hala uydu TV kullanıyoruz ve ayda 92 dolar ödüyoruz.

Ve hatta prim paketimiz bile yok. Ancak bir noktada, kocamı spor için televizyona ihtiyaç duymadığına ve en sevdiği takımlara ayak uydurmanın başka yollarını bulacağına inanıyorum.

Ödemeli TV'yi boşaltabileceğimiz ve internetten doğrudan yayınlayabileceğimiz güne bile hazırlanıyorum.

Doğru Kurulumu Yaptınız mı?

Kablo TV'yi ücretsiz olarak almak güzel bir fikir olsa da, muhtemelen kurulumun bir kısmı için ödeme yapmanız gerekecektir. Her şeyden önce, anten ve tuner içeren bir HD TV'niz varsa, ücretsiz yerel HD kanallarını kullanabilirsiniz. Büyük ağlara erişmek istiyorsanız, bunun için ödeme yapmadan TV almak için iyi bir yoldur.

Yine de kabloya yaklaşan bir şey istiyorsanız, biraz daha yapmak zorunda kalacaksınız. Her şeyden önce, TV şovlarınızı yayınlayabilmeniz için İnternet'e ihtiyacınız olacak. Şovlarınızı televizyonunuzda izlemek istiyorsanız, bir çeşit cihaza ihtiyacınız olacaktır. PlayStation 3'ümüzü akış için kullanıyoruz, ancak İnternet'i TV'nize yayınlamak için Apple TV, Roku, Xbox ve diğer cihazları da kullanabilirsiniz.

Bazı durumlarda, medya sunucusu olarak ayarlayarak akışını kolaylaştıran yazılımların elde edilmesine yardımcı olabilir. Playon böyle bir seçenek. Yazılımı ve içeriği televizyonunuza aktarmak için kullandığınız herhangi bir cihaz için ödeme yapmanız gerekecektir.

Kurulumun tamamlanması için ödeme yapmanız gerekse bile, muhtemelen kablo veya uydu TV'niz için ödeme yaptığınızdan daha az. Şu an uydu TV için yılda 1,104 dolar ödüyorum. Şu anda fişi çekeceksem, bu parayı biriktiririm çünkü zaten internet için ödeme yapıyorum ve zaten PlayStation 3'üm var (ve özel yazılım satın alamayacağım). Yazılım ve bir cihaz almam gerekse bile, 500 $ 'dan daha az bir para karşılığında tüm kurulumu alabiliyordum ve daha sonra kablo TV için aylık ücret alamıyordum.

Ekstra Ödemesiz Aktarım Seçenekleri

Zaten geniş bant İnternet için ödeme yaptığınızı varsayarak, kablo TV'yi boşaltabilir ve herhangi bir ek ücret ödemeden (doğru kuruluma sahipseniz) izleyebilirsiniz. Ücretsiz TV içeriği almak için bolca yer var. Büyük ve kablolu ağların çoğu, tam bölümler dizisini yayınlar.

Yine de bu rotaya giderseniz ileriyi planlamak zorundasınız. Çoğu durumda, tam bölümler yalnızca bir veya iki gün sonra kullanılabilir ve daha sonra sınırlı bir süre için kullanılabilir. Bir izleme pencereniz var ve bu zaman diliminde izlemeyi planlamanız gerekiyor.

Ayrıca, Hulu'nun ücretsiz sürümünün yanı sıra Joost.com, FreeTVOnline.com ve Sidereel.com 'u izlemek ve kliplere ve bazı şovların tam bölümlerine erişmek de mümkündür.

Küçük bir tutar ödemek istekli iseniz

Tamamen ücretsiz kablolu TV umurunda olmayanlar, ancak sadece daha az ödeme yapmak isteyenler için ücretli seçenekler var. Yılda 79 ABD Doları karşılığında Amazon Prime'a kaydolabilir, TV şovlarını ve videolarını akış olarak alabilir, ayrıca ucuza eğlence akışı kiralayabilirsiniz.

Netflix'in ayda 7,99 dolara sınırsız bir akış seçeneği var ve Hulu Plus'ı aylık 7,99 dolara alabilirsiniz. Aslında, bu yayın hizmetlerinin üçünü de tüm yıl boyunca 270.76 $ karşılığında alabilirsiniz - bu, yılda 1000 dolardan fazla ödeme yapmaktan daha iyidir.

Ve, spor taraftarları için, orada da seçenekler var. Kocam beyzbol sezonu için 120 $ için MLB TV online alabilir. Bu çok kötü değil, ve şimdi de şu anda ödediğimizden daha azını koruyor - ve biz bunu PS3 üzerinden televizyonda izleyebiliriz. Kabloyu kestiğinizde ve diğer seçeneklerle gittiğinizde her yıl biraz tasarruf etmek mümkün.

Ne düşünüyorsun? Kablo / uydu TV'den kurtulmaya hazır mısınız? Şimdiden bundan kurtulmuş olursanız, TV eğlencenizi nasıl kazanırsınız?

Videoyu izle: Kabloları Düzenlemek İçin 3 İşe Yarar İpucu

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ipsos iSay İnceleme
Maliye

Ipsos iSay İnceleme

Netflix'i izlerken kanepede otururken boş zamanlarında para kazanabileceğinizi söylesem ne olur? İnternet sayesinde, kendi evinizin konforunda otururken para kazanabileceğiniz yüzlerce farklı yol var. Boş zamanlarınızda ekstra para kazanmak için kullanabileceğiniz düzinelerce farklı çevrimiçi yol var ve en popüler yollardan biri (ve en kolay olanlardan biri) bir anket sitesine katılmak.
Devamını Oku
Videoları (ve TV) izlemek için ödenmesi gereken 21 kolay yolu
Maliye

Videoları (ve TV) izlemek için ödenmesi gereken 21 kolay yolu

Videoları çevrimiçi olarak izlemek isterseniz, bunun için neden ödeme yapılmıyor? Video ve televizyon izlemek için size para ödeyecek birçok şirket var. Boş zamanlarınızda video izlemeye başlamak için bu siteleri ziyaret edin. Videoları İzlemek İçin Nasıl Ücret Alabilirsiniz 1. Swagbucks Çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biri Swagbucks'tır.
Devamını Oku
Üniversite Öğrencileri için 7 Büyük İşler
Maliye

Üniversite Öğrencileri için 7 Büyük İşler

Kolej maliyetleri hem öğrenciler hem de ebeveynler için giderek artan bir yük getiriyor. Bu yükü hafifletmenin bir yolu üniversite öğrencilerine iş bulmaktır, ancak bir işi tam zamanlı bir üniversite yüküyle dengelemek zor olabilir. Bugün üniversite öğrencileri için 7 harika işin bir listesini, üniversite öğrencilerinin yoğun programında çalışabilecek, ancak yine de iyi bir maaş kazanmayı başarabilecek işleri paylaşacağız.
Devamını Oku