Maliye

Ücretsiz Kablo TV almak için Basit Yolları

Kablo ve uydu TV pahalı olabilir. Biliyorum. Hala uydu TV kullanıyoruz ve ayda 92 dolar ödüyoruz.

Ve hatta prim paketimiz bile yok. Ancak bir noktada, kocamı spor için televizyona ihtiyaç duymadığına ve en sevdiği takımlara ayak uydurmanın başka yollarını bulacağına inanıyorum.

Ödemeli TV'yi boşaltabileceğimiz ve internetten doğrudan yayınlayabileceğimiz güne bile hazırlanıyorum.

Doğru Kurulumu Yaptınız mı?

Kablo TV'yi ücretsiz olarak almak güzel bir fikir olsa da, muhtemelen kurulumun bir kısmı için ödeme yapmanız gerekecektir. Her şeyden önce, anten ve tuner içeren bir HD TV'niz varsa, ücretsiz yerel HD kanallarını kullanabilirsiniz. Büyük ağlara erişmek istiyorsanız, bunun için ödeme yapmadan TV almak için iyi bir yoldur.

Yine de kabloya yaklaşan bir şey istiyorsanız, biraz daha yapmak zorunda kalacaksınız. Her şeyden önce, TV şovlarınızı yayınlayabilmeniz için İnternet'e ihtiyacınız olacak. Şovlarınızı televizyonunuzda izlemek istiyorsanız, bir çeşit cihaza ihtiyacınız olacaktır. PlayStation 3'ümüzü akış için kullanıyoruz, ancak İnternet'i TV'nize yayınlamak için Apple TV, Roku, Xbox ve diğer cihazları da kullanabilirsiniz.

Bazı durumlarda, medya sunucusu olarak ayarlayarak akışını kolaylaştıran yazılımların elde edilmesine yardımcı olabilir. Playon böyle bir seçenek. Yazılımı ve içeriği televizyonunuza aktarmak için kullandığınız herhangi bir cihaz için ödeme yapmanız gerekecektir.

Kurulumun tamamlanması için ödeme yapmanız gerekse bile, muhtemelen kablo veya uydu TV'niz için ödeme yaptığınızdan daha az. Şu an uydu TV için yılda 1,104 dolar ödüyorum. Şu anda fişi çekeceksem, bu parayı biriktiririm çünkü zaten internet için ödeme yapıyorum ve zaten PlayStation 3'üm var (ve özel yazılım satın alamayacağım). Yazılım ve bir cihaz almam gerekse bile, 500 $ 'dan daha az bir para karşılığında tüm kurulumu alabiliyordum ve daha sonra kablo TV için aylık ücret alamıyordum.

Ekstra Ödemesiz Aktarım Seçenekleri

Zaten geniş bant İnternet için ödeme yaptığınızı varsayarak, kablo TV'yi boşaltabilir ve herhangi bir ek ücret ödemeden (doğru kuruluma sahipseniz) izleyebilirsiniz. Ücretsiz TV içeriği almak için bolca yer var. Büyük ve kablolu ağların çoğu, tam bölümler dizisini yayınlar.

Yine de bu rotaya giderseniz ileriyi planlamak zorundasınız. Çoğu durumda, tam bölümler yalnızca bir veya iki gün sonra kullanılabilir ve daha sonra sınırlı bir süre için kullanılabilir. Bir izleme pencereniz var ve bu zaman diliminde izlemeyi planlamanız gerekiyor.

Ayrıca, Hulu'nun ücretsiz sürümünün yanı sıra Joost.com, FreeTVOnline.com ve Sidereel.com 'u izlemek ve kliplere ve bazı şovların tam bölümlerine erişmek de mümkündür.

Küçük bir tutar ödemek istekli iseniz

Tamamen ücretsiz kablolu TV umurunda olmayanlar, ancak sadece daha az ödeme yapmak isteyenler için ücretli seçenekler var. Yılda 79 ABD Doları karşılığında Amazon Prime'a kaydolabilir, TV şovlarını ve videolarını akış olarak alabilir, ayrıca ucuza eğlence akışı kiralayabilirsiniz.

Netflix'in ayda 7,99 dolara sınırsız bir akış seçeneği var ve Hulu Plus'ı aylık 7,99 dolara alabilirsiniz. Aslında, bu yayın hizmetlerinin üçünü de tüm yıl boyunca 270.76 $ karşılığında alabilirsiniz - bu, yılda 1000 dolardan fazla ödeme yapmaktan daha iyidir.

Ve, spor taraftarları için, orada da seçenekler var. Kocam beyzbol sezonu için 120 $ için MLB TV online alabilir. Bu çok kötü değil, ve şimdi de şu anda ödediğimizden daha azını koruyor - ve biz bunu PS3 üzerinden televizyonda izleyebiliriz. Kabloyu kestiğinizde ve diğer seçeneklerle gittiğinizde her yıl biraz tasarruf etmek mümkün.

Ne düşünüyorsun? Kablo / uydu TV'den kurtulmaya hazır mısınız? Şimdiden bundan kurtulmuş olursanız, TV eğlencenizi nasıl kazanırsınız?

Videoyu izle: Kabloları Düzenlemek İçin 3 İşe Yarar İpucu

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack
Maliye

Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack

Finansal olarak ilerlemek söz konusu olduğunda, gelirinizi artırmak için bir yol bulmak özellikle güçlü olabilir. Emrinizde daha fazla nakit ile daha fazla tasarruf edebilir, daha fazla yatırım yapabilir ve daha büyük bir ölçekte zenginliklerini artırabilirsiniz. Kulağa harika geliyor, değil mi? Ama para biriktirmeye ne dersin? Birçok insan için para biriktirme düşüncesi onları ağlamak istemektedir.
Devamını Oku
Broke People'ın 5 Alışkanlığı
Maliye

Broke People'ın 5 Alışkanlığı

Websters Dictionary'e göre, “kırdı” kelimesi parasız anlamına gelir. Talihsizlik nedeniyle parası olmayan insanlar olsa da, alışkanlıkları nedeniyle kırılan birçok insan var. Burada, bir gün zengin olmak istiyorsanız, kaçınmanız gereken beş alışkanlık vardır: 1. Kendilerini diğer kırılan insanlarla çevreliyorlar Eğer kırılmaktan vazgeçmek istiyorsanız, başarılı olan insanların etrafında takılmaya başlamalısınız.
Devamını Oku
GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't
Maliye

GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't

Sahaya göz gezdirdiğim sırada, tam olarak ne yapacağımı biliyordum: Benim kısır Barry Sanders benzeri döndürme hareketlerinden birini kırmaya gidecektim. Sadece küçük bir problem vardı: Barry Sanders benzeri yeteneklere sahip değilim. Oh, evet, terbiyeli atletim. Fakat açık alanda böyle bir hamle yapmak benim için değil.
Devamını Oku
Eviniz ile Para Kazanmak için 11 Benzersiz Yolları
Maliye

Eviniz ile Para Kazanmak için 11 Benzersiz Yolları

İnternet sayesinde parayı yan yatırmak ve evde ekstra para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yalnızca on yıl önce uygulama yapma parası bile yoktu. Artık bir dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon ile para kazanabilirsiniz. Ama daha fazla para kazanmak için evinizi nasıl kullanabileceğinizi düşündünüz mü?
Devamını Oku