Maliye

Yaşına Göre Ortalama Emeklilik Tasarrufu - Tasarruflarınız Nasıl Yığınlanıyor?

Kıçını yırttın, kazıyarak, emeklilik hesaplarına olabildiğince tasarruf etmeye çalıştın, ama asla yeterli hissetmiyorsun.

Para, iş arkadaşlarınızın çoğunun ne kadar tasarruf ettiklerini (ya da ne kadar isterlerse) açacaklarını hissetmedikleri bir tabu meselesidir. aslında bir gün emekli basketbol sahası.

Ortalama emeklilik tasarruf rakamıyla nasıl kıyasladığınızı nasıl biliyorsunuz?

Yakın tarihli bir ankete göre, 55 yaşın üzerindeki işçilerin% 51'inin emeklilik için 50.000 dolardan az olduğu kaydedildi. Aynı yaş grubundakilerin% 39'u emeklilik tasarruflarında 25.000 dolardan daha az. Bu insanların, tipik emeklilik yaşına çok yakın olduğunu düşünürseniz, bunlar korkutucu sayılardır.

Çalışanlara Sağlanan Fayda Araştırma Enstitüsü düzenli olarak farklı yaş gruplarının ortalama emeklilik tasarruflarını yayınlamaktadır. Son bulgular şöyle görünüyor:

 • 35 yaşın altındaki işçiler ancak 6,000 dolar tasarruf ediyor.
 • 35 ve 44 yaşları arasında yaklaşık 22.500 dolar var.
 • 45-54 yaşlarındaki işçiler 44.000 $ 'ın biraz altında tasarruf etti.
 • 55-64 yaşlarındaki bebek patlamaları yaklaşık 65.000 dolar tasarruf ediyor.
 • 65 yaş ve üstü 56 bin dolar tasarruf etti.

Eğer gerçekten hesaplama yaparsanız, bunların gerçekten korkunç bulgular olduğunu keşfedeceksiniz.

Tüm Bebek Patlatıcılarının yarısı, sadece temel ihtiyaçları karşılamak için emeklilik için yeterli paraya sahip değildir.

Ne yapabilirsin? Öncelikle, emekliliğiniz için ne kadar paraya ihtiyacınız olacağını bulmalısınız. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere düşünülmesi gereken birçok değişken vardır:

 • Hangi yaşta emekli olmayı planlıyorsunuz? İşgücünün erken ayrılmasını düşünüyorsanız, emekli olacağınız için daha fazla paraya ihtiyacınız olacak. Ne kadar emekli olacağınızı düşünün. Düşünmek için heyecan verici bir şey değil, ama yine de önemli.
 • Emekliliğinizden sonra mevcut gelirinizin ne kadarı yıllık bazda ihtiyacınız olacağını hissediyor musunuz? Ortak bir yüzde aralığı% 65-75'dir. Seyahat etmek veya taşınmak isteyip istemediğinizi düşünün. Bazı insanlar çocuklarına gitmek için paraya sahip olmak isterler. Durumunuzda bu doğruysa, 100'e yakın bir yüzde ile çalışmak isteyebilirsiniz.
 • Enflasyonu unutma. Yıllık enflasyon oranının yaklaşık% 3 olduğu görülmektedir. Yıllık 100.000 dolar kazandığınızı ve emeklilik döneminde yılda% 65'e ihtiyaç duyduğunuzu belirttiniz. 100.000 $ 'ı% 65 ile çarpmak ve 65.000 $' lık bir miktarla gelmek yeterli değildir. Enflasyona eklemek, yıllık maaşınızı 1.03 ile çarpmanız ve daha sonra bunun% 65'ini almanız gerektiği anlamına gelir. Her yıl% 3'lük bir büyümeyi hesaba katmanız gerektiğini unutmayın! Her ne kadar dürüst olmak gerekirse, enflasyon emeklilik dönemine yaklaştıkça çok daha fazla olabilirdi. Ayık bir düşünce.

Emekli Tasarruflarınızı Ortalamanın Üzerinde Nasıl Alabilirsiniz

Muhtemelen emeklilik için muhtemelen ihtiyaç duyacağınız bir kaba tahminle geldiğinizde, daha fazla tasarruf yapmaya başlamalısınız. Ciddi anlamda. Ortalama tasarruf rakamları ile, ne olduklarını, şansı yeterince kaydetmiyorsunuz. Tasarruflarınızı donatacak birkaç basit ipucu:

 1. Daha fazla tasarruf. Şu anda bir kenara koyduğunuz şeyi ekleyin. Birkaç yıldan az bir miktar bile olsa toplanacak. Yapabileceğin en kenara koyun.
 2. İşvereninizin sunabileceği tüm planlardan yararlanın. Henüz yapmadıysanız, iş yerinizin 401Ks teklif edip etmediğini öğrenin. Birçok şirket, maaşınızın belirli bir yüzdesine kadar para yatırmaya katkıda bulunur. Ancak, paranızın nasıl yatırıldığını bildiğinizden emin olun. Sadece Dave Ramsey'in “önce bedava paranızı almasını” söylediği için, her zaman iyi bir fikir olduğu anlamına gelmez, özellikle de nasıl yatırım yaptığınız konusunda bir ipucunuz yoksa.
 3. Bireysel Emeklilik Hesabı Açın. Bir 401K'nız olsa bile, genellikle IRA'ya ekstra para ayırırsınız.

Unutmayın, emeklilik için hazırlandığınızı düşünebilirsiniz. Ama istatistik muhtemelen olmadığını gösteriyor.

Emekli Tasarruflarınızı Kickstart İçin En İyi Yerler

Emeklilik birikimlerinizi yüksek vitese sokmak asla geç değildir. Başlamak zor değil.

Tüm istediğin:

 • Geleneksel IRA'nızı veya Roth IRA'nızı tutmak için bir aracılık hesabı
 • her hafta veya ayda tasarruf etmek için disiplin

Bireysel Emeklilik Hesabınızı açmak için bazı harika yerler:

Scottrade

Scottrade bizim favori aracı kurumların oen. Kayıt bonusu sunmuyorlar, ancak sundukları teklif çok zorlayıcı:

 • 7 $ çevrimiçi ticaret
 • Yardım alabileceğiniz 500+ fiziksel şube yerleri
 • Çok çeşitli yatırım fonları
 • kolay çevrimiçi hesap kullanımı

Telefonda, çevrimiçi olarak harika bir müşteri hizmeti ile çevrimiçi platformu kullanmanın kolay olması için nadir bir kombinasyondur.ve fiziksel bir şube konumunda.

En iyi çevrimiçi aracılardan birine sahip olmanın avantajlarından yararlanmak için Scottrade ile bir hesap açın.

TD Ameritrade

TD Ameritrade Roth IRA'nızı açma ve finanse etme işlemini çok kolaylaştırır. Yepyeni bir IRA açmak için 15 dakikadan daha kısa sürebilir.

(“Roth IRA'yı açmak için zamanım yok!” Diyemezsiniz)

Daha da iyisi, TD Ameritrade isteklisana öde Onlarla bir hesap açmak için. Bonuslar, hesabınıza yatırılan soğuk sabit nakitte 60 güne kadar 600 TL'ye kadar ticaret yapabilmekten farklıdır.

TD Ameritrade ile bir hesap açın ve sadece bir hesap açmak için 600 $ 'a kadar kazanın.

şerefiye

şerefiye Emeklilik hesaplarından paralizi ile analiz konusunu ele alır.

İnsanların emeklilik için yeterince tasarruf etmemeleri için bir mazeret olarak kullandıkları yaygın şikayetlerden biri, yatırım seçeneklerini seçmek çok zor olmasıdır.

ETF'ler ve hisse senedi yatırım fonları, tahvil fonları ve benzerleri arasında karar vermek çok kafa karıştırıcı olabilir.

İyileştirmeyle değil. Şirket, portföyünüzü iki sepet yatırımı arasında dengelemek için bir kayar risk ölçeği kullanmaktadır: bir bağ ETF sepeti ve bir hisse senedi ETF sepeti.

İnanılmaz derecede basit ve çok daha kolay ne yapacağına karar vermek zorunda kalıyor.

Ayrıca, en az 250 dolarlık bir hesap açarsanız 25 ABD doları alırsınız.

Emeklilik tasarruflarınızı başlatmak için Betterment ile bir hesap açın.

Bir Roth IRA açmak için en iyi yerler (ve çok fazla bonuslar alın!)

Bakmak istiyorum herşey aracı kurumlar için seçeneklerin Büyük emeklilik hesabı sağlayıcılarının listesini, hangisinin en iyisi olduğunu göstermek için reddettik. Ayrıca, paranızın karşılığını en çok aldığınızdan emin olmak istiyoruz - aracı kurumlar, onlarla bir hesap açabilmeniz için büyük kayıt bonusları sunarlar.

Bir hesap açacaksan, bir bonus alabilirsin, değil mi?

İşte yarattığımız iki kaynak:

 • Roth IRA açmak için en iyi yerler
 • En iyi çevrimiçi hisse senedi broker bonusları kayıt

Ne için bekliyorsun? Emekliliğiniz için biriktirmeyi bırakmayı bırakın, tasarrufunuzu dişliye taşıyın ve bugün oraya yardımcı olmak için harika bir hesap açın.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Foresters Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

Foresters Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Bir hayat sigortası poliçesine sahip olmak genellikle iyi ve sağlam bir finansal planlama stratejisinin parçasıdır. Çünkü hayat sigortası gelirleri, önemsediğiniz kişilerin borçlarını ödeyebilir, yaşam masraflarını ödemeye devam edebilir ve yaşamlarını büyük ölçüde değiştirmek zorunda kalmaz - özellikle de onlar için zaten zor olan bir zamanda.
Devamını Oku
Koruyucu Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Koruyucu Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Koruyucu hayat sigortası şirketi müthiş bir rekor ya da müşterileri ile birlikte çalışıyor ve mevcut en iyi hayat sigortası oranlarını sunabiliyor. Hayat sigortası için alışveriş yaptıysanız, kapsama alanınızı nasıl ve nereden alacağınızı belirlerken aklınızda bulundurmanız gereken bazı önemli değişkenlerin olduğunun farkındasınızdır.
Devamını Oku
Sadece $ 5,000 ile bir Emlak Moğol Nasıl Olmalı
Maliye

Sadece $ 5,000 ile bir Emlak Moğol Nasıl Olmalı

Finansal bağımsızlığa ulaşmış birçok kişi bu kadar çok yatırım yapıyor. Bu sadece sonuçlara bakıyorsanız, imkansız bir başarı gibi görünebilir. Ancak küçük adımlarla başlayıp ilerlemeye devam ederek, yatırım yapmaya başlamak için daha küçük bir miktarınız olsa bile “emlak mogul” larına yolunuzu açabilirsiniz.
Devamını Oku
Dönem Hayat Sigortası Anlamak Anlamak - Ne Kadar Hayat Sigortası İhtiyacım Var mı?
Maliye

Dönem Hayat Sigortası Anlamak Anlamak - Ne Kadar Hayat Sigortası İhtiyacım Var mı?

En yaygın müşteri sorularından biri, “Ne kadar hayat sigortasına ihtiyacım var?”. Yanıt, bireysel durumunuza bağlıdır. Hayat sigortası alımını düşünmek için sayısız sebep vardır. Bunlar, kaybedilen gelirin yerini almak, ipotek ödemek veya bir cenaze ve diğer nihai masrafların yüksek ücretini ödemek anlamına gelebilir - ki bu bugün 10,000 doları aşabilir.
Devamını Oku