Yatırım

Hamur Atma Final Sonuçlarınızı Büyütün

Grow Your Dough Throwdown'un bittiğine inanamıyorum!

Heyecan verici bir yolculuk oldu ve keşke sonuçların paylaşılması için heyecanlandığımı söyleyebilseydim.

Ne yazık ki, portföyüm onun poposunu aldı, diğer yandan eşimin portföyü oldukça iyi geçti.

Aslında, bence herkes kıçımı tekmeledi.

Oh iyi; hayat Devam Ediyor…

Heyecanlı olan, Grow Your Dough Throw Down 2.0'ın piyasaya sürülmesi ve bu yazının sonunda detayların olması.

O zamana kadar, nasıl yaptığına bir bakalım.

TD Ameritrade - Benim Lousy Portföyüm

Hatırlarsanız, daha önce TD Ameritrade ile ilk portföyüm ile beş farklı hisse senedi satın aldım. Hisse senetlerimin iki tanesi korkunç bir şekilde: EHealthInsurance.com ve Yahoo.com. Diğer üçüm de iyiydi, ama harika değil. Bunlar Fidelity Garanti ve Yaşam (bir sigorta şirketi IPO), Dunkin Donuts ve New York Bankası idi. Yılın dörtte üçünden sonra, portföyüm neredeyse 100 dolardı ve liderleri yakalamanın bir yolu olmadığını biliyordum, bu yüzden kendime “Neden büyük gitmiyor ya da eve gitmiyor?” Diye düşündüm.

Tüm pozisyonlarımı sattım, daha sonra bir offshore sondaj yüklenicisi olan Transocean olan RIG'i satın aldım. Transocean'ı başka bir hisse senedi seçiciden okudum ve kesinlikle onu sevdi ve% 17'lik bir temettü ve bir daldırma satın alma potansiyeli olduğunu düşündüğümde, Grow Your Dough Throwdown unvanıyla gitme şansım olabilir.

Umudum kısaydı. Gerçekten kısa.

Petrol düşmeye devam ettikçe, Transocean'ın hisse senedi fiyatı da yükseldi. Toplam hesap tutarım, yıl için% 45'lik bir net geri dönüş kaybı için 551,73 $ 'a düştü. Bunu henüz anlamadıysanız, en azından değil, Hamurunu Nasıl Yetiştirirsiniz. Spekülatif bir yatırımcı olmak için dengeli bir portföyden çıktım, temelde tüm müşterilerime karşı uyarıyorum.

Şans eseri, sadece 1000 dolardı ve stok hala geri gelebilirdi ... ha, ha çünkü bunu daha önce duymuştun. Her iki durumda da, kesinlikle Throwdown'u kazanmadım, ama en son sürdüğümü sanmıyorum.

Sonunda bir kupa var mı? 🙂

Diğer portföylerin nasıl olduğunu görelim.

Scottrade - Karının Seçtikleri

Karım Scottrade'i hisselerini almak için kullandı; Bir tazeleme olarak, hisse senetleri Facebook, Coca-Cola, Lulu Lemon, Starbucks ve Hedef oldu. Yıl boyunca, eşimin portföy değeri 1114.68 $, yıl için% 11,4'lük bir kazanç. Borsa hakkında daha az önemseyen bir kadın için çok perişan değil. Yine de, kocasını hala yok etti.

Tradeking - Mavi Chippers

TradeKing, Blue Chip portföyü oluşturduğum aracı kurum oldu. Seçtiğim stoklar General Electric, Coca-Cola, McDonalds, Microsoft ve Verizon'du. Yıl boyunca, hesap beklediğim kadar büyük bir şey yapmadı, yıl sonunda toplam 1032.41 $ 'lık bir değere sahipti. Stokların üçü, yıl boyunca - General Electric, McDonalds ve Verizon - diğer ikisinin de yukarı olmasıyla sona erdi. Her halükarda, hala ayaktayız, bu yüzden bundan çok mutsuz olamam.

Motif - Bloktaki Yeni Çocuk

Bir saniyede daha fazla duyacağınız Motif, en az tanıdığım yatırım platformuydu. Okumak ve nasıl yapılandırıldığına dair daha fazla Motif yatırım incelemesi, özellikle de piyasadaki bir sektöre özel bir dönemde yatırım yapmak isteyenler için.

Üç farklı Motif satın aldım: Çevrimiçi Çevrimiçi Reklam Motifi, Cleantech Everywhere Motif ve Obamacare Motif. Yıl sonu için, portföy değerinim 1032.18 $, TradeKing'de ise Blue Chip portföyünü zorluyor. Bir kez daha, yazıların sonunda Motif hakkında daha fazla bilgi paylaşacağım.

İyileştirme - Çok Kolay

Hesap açtığım tüm yatırım platformlarından Betterment, paramın finanse edilmesini ve daha sonra yatırım yapmanın en kolay yolu değildi. Capital One 360'da bir hesap açmaktan bile daha kolay.

Yıl için toplam hesap bakiyem 1060.82 $. İyileştirme yatırımları nasıl işliyor, hedef hedefimi seçtim ve daha sonra ağırlıklı olarak ETF'lere yatırılan% 90 hisse ve% 10'luk tahvillerden oluşan bir portföy oluşturdular. Özellikle yatırım konusunda çok az şey bilen ve başlamak için süper kaygan bir arayüz isteyenler için, özellikle Betterment'in büyük bir hayranıyım.

 Ödünç Kulübü

Prosper ve Lending Club'daki iki peer-to peer platformu da yılın son bölümü için iyi bir performans gösterdi. Lending Club, hesap iadelerinizi görebileceğiniz yeni bir özelliğe sahiptir ve ayrıca geçmişe ait notlar için de bunu ayarlayabilirsiniz. Temel olarak, bu özellik kredilerini varsayılan yapanlar içindir. Yıllık net getiri için, Lending Club ile,% 10,75, 1050.93 $ 'lık bir hesap hesabı ile.

Bu notlar şu an için vadesi geçmiş ve henüz temerrüde düşmemiştir. Bu nedenle, yıllık net yıllık dönüşümü ödeyeceklerse,% 10,24, hesap değeri 1090.41 olacaktır. Faiz oranlarının ne kadar düşük olduğunu ve CD'lerinizden ne kadar para kazandığınızı düşünürsek,% 6,75 bile hapşırmak için bir şey değildir.

başarılı olmak

Prosper ile, şu anda ayarlanmış getiri yok, bu yüzden toplam değer,% 8.64 iade için 1086.51 $ 'dır.

Kazananlar

Grow Your Dough Throw Down'u kazanmak için kesinlikle bir boyun ve boyun yarışı oldu. Zorlukla zafere ulaşan 14 dolardan az bir zafer, PTMoney.com'dan Phil Taylor'dı. Onun toplam değeri 1327.05 $ idi. Aşağıda yıl için sahiplerinden bazılarının bir ekran görüntüsü.

Çok yakın ikinci bir yerde Doughroller.net'den Rob Berger oldu. Hesap değeri yıl sonu 1313.55 $ oldu. Rob, dönüşünü vermek için Tesla, AT & T ve Apple yaklaşımını kullandı.

Tebrikler arkadaşlar, ikiniz de iyi yaptınız ve kesinlikle bu CFP'yi aldınız.

Hamurunu Büyüt ThrowDown 2.0

Grow Your Dough Throw Down'a 2015 yılında da devam edeceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu kez, 20 farklı kişisel finans blogcunun katılımını gerçekleştireceğiz.

Motif, yukarıda bahsettiğim, etkinlik için sponsor olmayı kabul etti. Onlar, günlük olarak nasıl yaptığımızı görmek için diğer 19 katılımcı Motif dahil olmak üzere Motif'i takip edebileceğiniz özel bir lider tahta oluşturacaklar. Motif'in geçtiğimiz sene bu günlerde Büyününüzü Büyütmek için pompalandığından çok heyecanlıyım ve bana özel lider tahta oluşturma ve onun bir parçası olma konusunda bana yaklaştıklarında kesinlikle kulak gibiydim.

Gelmek için daha fazla!

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Hooah !!!! Askeri Aileler için Finansal Danışmanlar
Yatırım

Hooah !!!! Askeri Aileler için Finansal Danışmanlar

Bu, Doug Nordman'ın Mali Bağımsızlık ve Emekliliğe Askeri Kılavuz adlı kitabının yazarıdır. Jeff, Yüzünde Punch Yapmak İstediğim 7 Mali Danışmanı yayınladığında, askeri ücret ve menfaatleri anlamaya çalışan danışmanları hemen düşündüm. Bu profesyoneller yalan söyleyemez, aldatmayabilir veya çalmayabilir - ancak yine de müşterilerine zarar verebilirler.
Devamını Oku
Gecikmiş Gratification Sanat Ustası Nasıl
Yatırım

Gecikmiş Gratification Sanat Ustası Nasıl

Sağa doğru geldiğinde, finansal başarı için doğru anahtar nedir? Anahtarın, iyi bir gelir elde edebilmek için yeterli pazarlanabilir yeteneklere sahip olduğunu iddia edebilirsiniz. Ya da anahtarın aylık harcamalarınızı tutarlı bir şekilde bir e-tabloda takip etmektir. Ya da anahtarın, yatırımların ins ve çıkışlarını öğrenmek olduğunu bile tartışabilirsiniz.
Devamını Oku