Maliye

EBM Sınavı'nın Kalbini Nasıl Kesip Bir Muhasebeci Olunur?

Kıçımı kapatıp CFP® sınavını geçtikten sonra, tekrar başka bir test yapmak istemiyorum.

Yok.

EBM sınavını almayı düşündüğüm kısa bir an vardı (tam olarak yaklaşık 2 saniye).

Sonra gerçeklik devreye girdi ve o zamandan beri geriye baktım.

Önceden, Amber'in kişisel hikayesini nasıl paylaştığını anlattım. EBM sınavını geçti ve bir muhasebeci oldu.

Onu benden daha iyi 🙂

Bugün, Bisk Education'dan kanıtlanmış CPA sınavı test stratejileri ile ilgili bir misafir gönderiim var.

Yani EBM sınavına girecek kadar cesursanız, bu yazı tam size göre. Bisk'e girin…

*

Bir EBM sınavı gözden geçirme kursuna derinden girdin mi?

Muhtemelen aylardır hiçbir şey yemediniz, yemek yemeyin, nefes almayın ve uyku muhasebeciniz.

Konuyla ilgili materyal konusunda kendinizden emin hissediyorsanız, ancak gerçek test alma sürecini en iyi şekilde nasıl kullanacağınıza dair fikirler arıyorsanız, bu ipuçları sizin için.

EBM sınavı çok zor bir testtir; yayınlanan geçiş oranlarına göre, çoğu kişi başarısız.

Öyleyse, sınav alma ticaretinin bazı temel püf noktalarını öğrenmek ve yenilemek, yenilginin çenelerinden zafer elde etmek için ihtiyacınız olan bir kenar olabilir.

İlk olarak, sınavdan 24 saat önce saçma sapan (hatta duyusal) bir şekilde çırpınmaya çalışmayın. Çoğu uzman, CPA sınavı için oturuma başlamadan önce dört ila altı ay boyunca yaklaşık 500 saat çalışmayı tavsiye etmektedir. Tavsiyelerini takip ettiysen, bu şeyleri biliyorsun. Kendinizi strese almayın ve düzenli, eğitimli beyinlerinizi karıştırmayın. Testten önceki son saatlerdeki zamanınız, sağlıklı ve iyi uyumaya harcanmaktan daha iyidir. En az sekiz saat ideal.

Sınav sabahı gerekli lojistiğe odaklanın.

  • Test merkezine nasıl gidileceğini biliyor musun?
  • Araban gazlandı mı?
  • Gerekli kimlik formunuz var mı?
  • Rahat bir kıyafet hazırladın mı?

Unutmayın, test odasına sadece sırtınızdaki kıyafetlerle girmelisiniz ve sırtınızda kalmak zorundalar. Çok sıcak iseniz, o süveter sadece koltuğunuzun üzerine dökülüp atılabilir. Odadan çıkıp, kazakını atanmış dolabına koyup tekrar imzalamanız gerekiyor - değerli zaman kaybı.

Bütçe Sizin Zamanınız

Sınav sırasında zihinsel ve fiziksel iyiliğinizi sağlayan temel görevleri ele aldıktan sonra, yapabileceğiniz en önemli şey zamanınızı akıllıca bütçelendirmektir. Zaman yönetimi, EBM sınavını geçmek için temel anahtardır. Hile, çoktan seçmeli bir testçiyi tamamlamak için gereken süreyi, görev tabanlı bir benzetim (TBS) yapmak için ne kadar sürdüğü ile tartmaktır, fakat zamanınızı yönetirken, her zaman ne kadar değer olduğuna puanlama matrisi.

Bu teoriyi uygulamaya koyalım. CPA sınavının üç bölümünde - Denetleme ve Tasdik (AUD), Mali Muhasebe ve Raporlama (FAR) ve Düzenleme (REG) - çoktan seçmeli sorular puanınızın% 60'ını oluştururken, görev tabanlı simülasyonlar kalanları oluşturur. % 40. Bunu göz önünde bulundurursanız, çoktan seçmeli testiste ve geri kalanına göre görev tabanlı simülasyon testinde 4 saatlik bir testin yaklaşık% 60'ını (veya 2.5 saatin altında) harcamak istersiniz.

Sınavın son bölümünde, İş Ortamı ve Kavramları (BEC), çoktan seçmeli testler% 85, yazılı iletişim ise sadece% 15'dir. Herhangi bir bölümü geçmek için sadece 75 puan aldığından, çoktan seçmeli sorular üzerinde son derece başarılı olsaydınız, yazılı iletişim görevlerini atlayabilirsiniz. Tavsiye edilmez, ancak zamanınızı bütçelendirirken aklınızın gerisinde kalmanız gereken bir şey.

Kendinizi EBM Sınav Formatı ile Tanışın

Kendinize özen gösterme ve zamanınızı yönetmenin yanı sıra, CPA sınavının başarılı dışkılarının üçüncü ayağında, sınav formatı ve yazılım ile rahatlık noktasına aşina olmak gerekir. Herhangi bir kaliteli CPA incelemesi kursunun materyalleri bunu başarmanıza yardımcı olur, ancak aynı zamanda resmi EBM sınavı ve örnek testleri için AICPA web sitesinden mümkün olduğunca fazla zaman harcar. Bu iki şeyi de yaptıysanız, EBM Sınavı oyununun birkaç katı ve hızlı kurallarını biliyorsunuzdur:

  • Görev bazlı simülasyonlara veya BEC örneğinde yazılı iletişim görevlerine devam etmenize izin verilmeden önce çoktan seçmeli soru test takımları doldurulmalıdır.
  • Bir testçinin içinde zıplayabilir, önceki sorulara geri dönebilir ve bir daha önünüzde olabilir, ancak bu testten çıktıktan sonra geri dönüş yoktur. Bu bir fait accompli, söyledikleri gibi. Aslında, sınavın her bölümü BEC dışında uyarlandığından, bu tamamlanmış testiste, performansınızın bir sonraki soru kümesinin ne kadar zor olacağını belirlediği ölçüde derecelendirilmişsinizdir.

Bu iki değişmez gerçeğin parametreleri içinde, başarı şansınızı arttırmak için birkaç hızlı ve kirli strateji var:

  • Çift okuma ve çift kontrol: Her soruyu ve mümkün olan bütün cevapları en az iki kez okuduğunuzdan ve sınavın ne aradığını anladığınızdan emin olun. AICPA Denetleme Kurulu, zorlayıcı değildir ve sorunun anlamını tamamen değiştiren “değil” veya benzeri bir kelimeyi gözden kaçırmak kolaydır. Aynı şekilde, tüm TBS'lerde hesaplamalarınızı tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.
  • Kiraz Toplama Kabul Edilebilir: İlk önce düşük asılı meyveleri yakalamanın yanlış bir yanı yok. Her testte, önce kolay soruları yanıtlayın ve daha sonra daha zor olanlara geri dönün. Her neyse hepsi aynı miktarda puana sahipler ve bu saldırı planı sadece güveninizi artırabilir. Bu teknik, TBS testislerinde özellikle yararlı olabilir.6 veya 7 simülasyonun her biriyle hızlıca tarayın ve hızlı ve etkin bir şekilde parktan çıkıp çıkamayacağınıza karar verin.
  • Devam et: Bir soruya takılırsan, atla ve devam et. Bir şeyi çok uzun süre acıtan, sadece sizi hayal kırıklığına uğratmaya ve güveninizi sarsmaya hizmet edecektir. Ayrıca, ileriye doğru hareket ederek, bir ipucu veya beyninizi, sonraki bir soruda gerekli bilgileri geri çağırmak için tetikleyen bazı factoid'leri ortaya çıkarabileceksiniz.

TBS'lerin Sizi Ruh Olmasına İzin Verme

Görev tabanlı simülasyonlar - çoktan seçmeli sorulardan çok daha zor geliyorlar. Ama örnek testlerini yaptın. Bunları soyduğunuzda, sadece anlama, düşme menülerini, elektronik tabloları, boşlukları doldurma, gerçek ya da yanlış ve belki de İnternet araştırma becerilerinizi sergileme şansını test eden kelime sorunlarıdır. Bunu yapabilirsiniz!

Özet olarak, iyi ve eski moda sınav hazırlıklarının yerini alacak bir test alma stratejisi gerektirmeyeceğini söylemektedir. Kesinlikle bunu yapmak için ona bağlı değil. Ancak, bu ortak duyusal taktikleri uygulayarak güverteyi sizin lehinize istiflemeniz sadece mantıklıdır. CPA Sınavı gibi zorlu, yüksek bahisli bir testte, alabileceğiniz herhangi bir leg-up, geçen ve başarısız olan puan arasındaki fark anlamına gelebilir!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="CIT Bank İncelemesi: Tasarruflarınızda Daha Fazla Faiz Kazanın"/>
Maliye

CIT Bank İncelemesi: Tasarruflarınızda Daha Fazla Faiz Kazanın

Eğer online bankaya geçmediysen, oyuna geç kaldın! CNBC'ye göre, çevrimiçi bankalar büyük bir bankada bir tasarruf hesabından ortalama 20 kat daha fazla bir teklif sunuyor. Ayrıca, tasarruf hesapları genellikle ücretsizdir ve aylık ücret ödemezsiniz. Bunun nedeni basit: havai. İnternet bankalarının fiziksel bir şube için ödeme yapmaları gerekmiyor ve bu nedenle bu tasarrufların bir kısmı müşteriye daha yüksek faiz oranları şeklinde geçiyor.
Devamını Oku
Eviniz ile Para Kazanmak için 11 Benzersiz Yolları
Maliye

Eviniz ile Para Kazanmak için 11 Benzersiz Yolları

İnternet sayesinde parayı yan yatırmak ve evde ekstra para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yalnızca on yıl önce uygulama yapma parası bile yoktu. Artık bir dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon ile para kazanabilirsiniz. Ama daha fazla para kazanmak için evinizi nasıl kullanabileceğinizi düşündünüz mü?
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Kesinlikle Yeni Bir Ebeveyn Olmanız Gereken 10 Ürün"/>
Maliye

Kesinlikle Yeni Bir Ebeveyn Olmanız Gereken 10 Ürün

Bebek sahibi olmak heyecan vericidir ve ilk bebeğinize sahip olmak öğrenmeniz ve satın almanız için tonlarca yeni şey olduğu anlamına gelir. Karım Kim ve ben geçen sene ilk bebeğimiz ve ikinci ayımız birkaç ay önce. Son olarak, yeni ebeveynler için hangi bebek öğelerinin en önemli olduğu hakkında öğrendiklerimizi paylaşabileceğimiz bir yarı uzmanı yeterince hissettim.
Devamını Oku
Sosyal Güvenlik Bildirimi Çevrimiçi Nasıl Alınır?
Maliye

Sosyal Güvenlik Bildirimi Çevrimiçi Nasıl Alınır?

Not: Aşağıdaki videoyu çektikten ve bu yayını yayınladıktan yaklaşık bir ay sonra Sosyal Güvenlik bürosu, yayınlayan beyanları askıya almaya karar verdi. Seni şu bağlantıya yönlendiriyorlar: Emeklilik Tahmincisi. Açıklamaları yeniden yayınlamaya karar verdiklerini, ancak sadece 60 yaş ve üstü olanları okudum.
Devamını Oku