Vergi

Benim CPA Carlos Tanner ile Söyleşi


2006 yılında Irak'tan döndükten sonra, eşim ve ben dosyalamamış iki yıl vergi verdiler ve gidecek bir yere ihtiyaçları vardı. Gerçekten iyi bir yer bilmemekle beraber, yerel bir Wal-Mart'a gidip, bir saat içinde girip çıkmanızı sağlayacak olan bu ucuz vergi hizmetleri merkezlerinden birine gittik. İşi yaptıklarını söyleyebilmem için, gelecek yıl için vergi planlaması yapmamıza yardımcı olmak için çok az şey yaptılar. O zaman bir EBM'ye ihtiyacım olduğunu biliyordum.

Carlos'u bir süredir Tanner Marlo CPA's Inc'den tanıyordum ve bize yardımcı olacak bir profesyonele ihtiyacım olduğunu biliyordum. İş için doğru adam olduğunu bilmek için onunla bir toplantı yaptım. Bir ev tabanlı işletme, kiralık mülk, doğru kesintilerden yararlanma ile ilgili soruları yanıtlamamıza yardımcı oldu; En önemlisi, W-2 çalışanının iş sahibine geçişi sırasında bana rehberlik ediyor. Belirli bir müşterinin% 120'sinden emin olmadığım bir vergi durumuyla karşılaştığımda, ona hızlı bir telefon görüşmesi ve cevabım var. Ona bir teşekkür olarak, onun hakkında okuyucularımı daha çok paylaşmak istedim.

Bana nerede doğduğunu ve büyüdüğünü söyle.

Ailem çiftliğinde Stonefort, Illinois'de bulunan Marion, Illinois’in doğusundaki Southern Illinois’de doğdum ve büyüdüm. Çiftlikte büyüdüm ve çok çalışmanın değerlerini ve ödüllerini, tanrı kaynaklarının yönetimini ve sadece topraklarda değil, aynı zamanda hayatınızı idare edebileceğiniz birçok alanda ekim tohumlarının değerini öğrettim.

İlk öğrendiğin finansal ders neydi?

Hayatımda erken öğrendiğim 2 tane mali ders vardı. Bunlardan ilki, ister yatırım isterse borçlanma olsun, faizleri bir araya getirme meselesiydi. Yatırım yaparken, çok miktarda getiri elde etmek için harika bir güce sahip olabilir. Ödünç aldığınızda, ödemenizde eşit derecede zarar verici bir etki yaratabilir.

İkinci ders, kaynakların akıllıca yönlendirilmesiydi. Kaynak ne olursa olsun: toprak, hayvanlar, sermaye, borç, ticari varlıklar ya da kişisel yetenekler, az ya da bolca olsun, hazırlanmak üzere bilge yönetim tarafından yönetilmelidir.

Neden EBM oldun?

Babam & annem, amcam, teyzem ve büyükannem beni, muhasebe, vergi planlaması ve finansal planlamaya yönlendirdi. Her biri kendi hesabına çalıştığı için, bu alanların herhangi bir iş için en büyük ihtiyaç olduğunu anladılar.

Vergi durumlarına gelince insanların gördüğü en yaygın hata nedir ve düzeltmek için ne yapabilirler?

Doğru vergi yapısını veya iş biçimini seçmek, işletmeler için en önemli karardır. Sadece basit ve kolay olduğu için tek sahibi olarak faaliyet göstermesi olağandır. Ancak, birçok durumda, bu en verimli veya etkili çalışma şekli değildir. Müşteri için mevcut seçeneklerin kişisel durumlarında analiz edilmesi önemlidir. Bu, bir Şirket, Small Business Corporation, LLC Sınırlı Sorumluluk Şirketi, Ortaklık, Güven veya Tek Yetkili Sahibi olmayı seçip seçmeyeceklerini belirleyecektir.

Tipik müşterin nedir?

Tipik müşterilerim hem büyük hem de küçük şirketler, profesyoneller, işletme sahipleri, tıbbi uygulayıcılar, büyük çiftçiler ve mülk sahipleridir. Bu, danışmanlık, planlama, yapı, vergi stratejileri, muhasebe departmanı kurulumu, iş yönetimi veya denetleyici işlevleri veya şirket oluşumlarını içerebilir.

Muhasebe Uygulamanızı Tanımlayın

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel muhasebe ve vergi çözümleri sağlama konusunda uzmanım. Firmamız, müşterilerimize sunduğumuz istisnai hizmetlerin bizim başarımızın anahtarı olduğuna inanmaktadır.

Bu röportaj için zaman ayırdığınız için teşekkürler Carlos! Gerçek bir vergi uzmanına ihtiyacınız varsa, bugün Carlos'u aramanızı tavsiye ederim. Kendisine ve hizmetlerine web sitesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Videoyu izle: Trey Songz ile La Talks Yemek Pornosu

Popüler Mesajlar

Kategori Vergi, Sonraki Makale

Vergi Oranınızı Azaltma
Vergi

Vergi Oranınızı Azaltma

Kimse vergi ödemeyi sevmez. Kesinlikle ihtiyacımız olan şeyler için ödeme yapmıyorlar. Yollar, bazı sağlık hizmetleri, hükümette temsil ve Amerika'nın kendini yönetmeye devam etmesi gereken birçok şey. Onlar uygar bir toplumda gerekli bir kötülüktür. Ama yine de - hepimiz onlara ödemekten nefret ediyoruz.
Devamını Oku
1099'larınızla Vergi Nasıl Dosyalanır
Vergi

1099'larınızla Vergi Nasıl Dosyalanır

Vergi zamanı geliyor! Artık tüm vergi belgelerinizi almaya başladığınızda ve ya muhasebecinizi aramaya başladığınızda ya da son tarihten önce yapılması için Turbo Vergisini tetiklediğiniz yılın zamanı. Herkesin aldıkları en yaygın vergi belgelerinden biri de 1099'dur. Çoğu kişi 1099'unu duymuştur ya da alır; 13 farklı tip olduğunu biliyor muydun?
Devamını Oku
Vergi Planlama Hedefleri - Vergi Tahsilatınızı Onayla
Vergi

Vergi Planlama Hedefleri - Vergi Tahsilatınızı Onayla

Mali işlerinizi düzenlerken, vergilerinizi olabildiğince küçültmeyi planlamak isteyeceksiniz. Tabii ki vergi ödemekten hoşlanmıyor musunuz? Öyle düşünmemiştim. Vergilarınızı azaltmak için birden fazla varyasyona sahip üç basit strateji vardır, ancak bu yöntemler kesintilerinizi artırarak gelirinizi en aza indirir ve vergi kredilerinden yararlanır.
Devamını Oku