Kredi

2018'in En İyi Otel Kredi Kartları

En iyi ortak markalı otel kredi kartları, ücretsiz otel konaklamaları, oda iyileştirmeleri ve daha fazlasını kazanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, bazı otel kredi kartları, daha da fazla faydaya yol açabilecek özel statü kazanmayı kolaylaştırır.

Yine de, belirli bir otel zincirine bağlı olmaksızın otel kredi kartları olarak işlev gören başka ödüller kredi kartları da vardır. Bu kartlar, geniş bir yelpazede değişen programlara sahiptir, ancak bazıları herhangi bir otel rezervasyonu yapmak için kullanabileceğiniz esnek ödüller ve hatta seyahat kredisi sunar.

İhtiyaçlarınız için doğru otel kredi kartı, hedeflerinize ve seyahat tarzınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Örneğin, bölgenizdeki otellerde ucuz kaçamak için bir kart istiyorsanız, örneğin, en iyi ortak markalı otel kredi kartlarının hemen hemen hepsi iyi çalışabilir. Öte yandan, pansiyonlarda ya da tatil kiralamada kalmayı tercih ediyorsanız, esnek seyahat kredisi dolduran bir kart daha iyi bir anlaşma olabilir. Bir hatırlatma olarak, kartta bir bakiye bulundurmamanızı ve kullandığınız parayı ödememizi öneriyoruz, bu da kredi kartınızın derecelendirme notlarına yardımcı olacak ve kartlarınızda yüksek bir dengeyi koruyacaktır!

2018 için en iyi otel kredi kartları

Her kartın tekliflerinin ayrıntılarını incelemeden önce, bu kaynakta ele alacağımız en iyi otel kredi kartlarının listesi aşağıdadır:

 • Chase Sapphire Tercih Edilen® kart
 • IHG®Ödüller Kulübü Kredi Kartı Seç
 • Marriott Ödülleri®Premier Kredi Kartı
 • Onu keşfet® Miles
 • Citi Prestige®
 • Starwood Preferred Konuk®American Express'ten Kredi Kartı
 • Barclaycard Varış Plus ™ Dünya Elite MasterCard
 • BankAmericard Seyahat Ödülleri®Kredi kartı
 • American Express'ten Hilton HHonors ™ Kartı
 • Hilton HHonors ™ Aşırı Geçiş®American Express kartı

Chase Sapphire Tercih Edilen®kart

Chase Sapphire Tercih Ederken®Kart, bir otel kartından daha esnek bir kredi kartıdır, bu kategoriye çok güzel bir şekilde uymasını sağlayan avantajlara sahiptir. Yeni başlayanlar için, Chase Ultimate Rewards puanlarını IHG Ödülleri, Hyatt Gold Passport, Marriott Rewards ve Ritz Carlton Ödülleri de dahil olmak üzere 1: 1 oranında popüler bir otel sadakat programı paketine aktarabilirsiniz. Bundan dolayı, Chase Sapphire Preferred®Kart, Chase'in sunduğu ortak markalı otel kartlarından herhangi birine mükemmel bir arkadaştır.

Buna ek olarak, Chase seyahat portalını kullandığınızda, yüzde 20'lik bir indirimle otel zincirinde bir oda rezervasyonu yapmak için Chase Ultimate Rewards puanlarını kullanabilirsiniz. Farklı otel markalarıyla kalmak ya da belirli bir markaya sadık kalmak istemiyorsanız, bu çok büyük bir şey. Son çare olarak, Chase Ultimate Ödül puanlarınızı nakit başına bir puanlık bir kuruş karşılığında kullanabilir, bu da seçtiğiniz herhangi bir otel veya konaklama seçeneği için rezervasyon yaptırmanızı kolaylaştırır.

 • Kartınıza 90 gün içinde 4,000 dolar harcadıktan sonra 50.000 puan kazanın
 • Diğer tüm alışverişlerde seyahat ve yemek için 2 puan, 1 puan kazan
 • 95 $ yıllık ücret, ilk yıldan feragat etti
 • Yabancı işlem ücreti yok

IHG® Ödüller Kulübü Kredi Kartı Seç

IHG Rewards Club Select Kredi kartı, çeşitli nedenlerle seyahat meraklıları arasında sınırsız bir şekilde popüler hale geldi. İlk olarak, bu markanın popüler her şey dahil tatilinde kalmak için puanlarınızı kullanabilirsiniz. Ve ikincisi, bu kart oda yükseltmeleri, özel avantajlar ve daha fazlası için kalifiye olmanıza yardımcı olan Platin statüsü için sizi nitelendiriyor.

Bu kartın yıllık 49 dolarlık bir ücreti olsa da, ilk yıldan feragat edilir. Ancak, kartı ilk yıldan sonra saklamayı tercih ederseniz, her yıl bir kart sahibiniz olan IHG'nin 4.900 otelinden herhangi birinde ücretsiz bir gece kazanırsınız. Ayrıca, IHG mülklerinde harcanan her bir dolar için 5 puan, benzin istasyonlarında harcanan dolar başına 2 puan, marketlerde ve restoranlarda ve diğer tüm alışverişlerde 1 puan kazanacaksınız.

 • Kartınıza 90 gün içinde 1.000 $ harcadıktan sonra 60.000 bonus puan kazanın
 • Kart üyeliğinin her yıl ücretsiz bir gecenin tadını çıkarın
 • IHG mülklerinde 5 puan, benzin istasyonlarında, marketlerde ve restoranlarda 2 puan ve başka yerlerde harcanan tüm paralar için 1 puan kazanın.
 • Bir cardmember kaldığınız sürece otomatik platin elit statüsü
 • 49 $ yıllık ücret, ilk yıldan feragat etti

Marriott Ödülleri® Premier Kredi Kartı

Marriott Ödülleri® Premier Kredi Kartı, Marriott veya Ritz Carlton tesislerinde kalmak isteyen herkes için bir zorunluluktur. Bu programlar birbiriyle değiştirilebilir olduğundan, hem otel hem de tatil markalarında kalmak için puan kazanabilirsiniz.

Bu kartın şu anki teklifi ile, hesap açılışının ilk 90 günü içinde satın alımlarda 3.000 dolar harcadıktan sonra 80.000 puan kazanacaksınız. Ayrıca, yetkili bir kullanıcı eklediğinizde 7,500 puan kazanırsınız ve ayrıca satın alırlar. Ücretsiz geceler sadece 7,500 puandan (ya da bir PointSavers ödülü için 6.000 puan) başladığından bu on bir bedava gece için yeterli puan!

 • Hesap açıldıktan sonraki ilk 3 ayda alışverişlerde 3.000 dolar harcadıktan sonra 80.000 puan kazanın, ayrıca satın alma işlemi yapan yetkili bir kullanıcı eklemek için 7,500 puan kazanın.
 • Kart üyeliğinizin yıldönümünde bir Kategori 1-5 mülkünde ücretsiz gece konaklaması yapın
 • 4,000 Marriott lokasyonunda harcanan her 1 dolar için 5 puan, doğrudan havayolu şirketleriyle satın alınan uçak biletleri için harcanan her 1 dolar için 2 puan, araba kiralama acenteleri ve lokantaları ve her yerde 1 puan kazanın
 • 85 $ yıllık ücret, feragat edilmemiş

Onu keşfet® Miles

Otomatik olarak düşünmemekle birlikte Onu keşfet® MilesOtel kredi kartı olarak, aslında bu kapasitede iyi çalışır. Temel olarak, harcadığınız her bir dolar için 1,5 “mil” kazanırsınız. Sonra, 12 ayın sonunda Discover, kazandığınız mil miktarını ikiye katlayacak. Zamanla, bu kurulum, yaptığınız her alışverişte yüzde 3 kazanç elde etmenizi sağlar.

Bu puanlar, her bir puan için bir kuruş parayla itfa edildiğinden, bunları istediğiniz herhangi bir seyahat için kullanabilirsiniz. Kart bir havayolu kartı olarak pazarlanırken, otel kredi kartı olarak oldukça iyi çalışıyor. Bu uçuş avantajlarını arıyorsanız, incelememize göz atın. Güneybatı Hızlı Ödül Kredi Kartı de!

Örneğin, ilk yıl içinde kartınıza 20.000 dolar harcadığınızı varsayalım. Yılın sonunda, Discover ile 30.000 puan kazanırsınız. Ancak, Discover bu noktaları hızla 60.000'e çıkaracaktı. İsterseniz puanlarınızı veya 600 $ 'lık otel rezervasyonlarınızı herhangi bir zincirde ve kesinti tarihlerinde kullanamazsınız. Hepsinden iyisi, bu kart hiçbir zaman yıllık ücret talep etmeyecektir.

 • Yıllık ücret yok
 • Harcadığınız her bir dolar için sınırsız 1,5 mil kazanın. Ayrıca, Discover ilk yıldan sonra bu tutarı ikiye katlayacak
 • Kartınızı kullandığınızda 30 dolarlık uçuş kredisi kredisinin tadını çıkarın
 • Aylık ekstrenizde ücretsiz bir FICO puanı alın

Citi Prestige®

Citi Prestige® Otel kredi kartı olarak kolayca çalışabilecek bir başka esnek seyahat kartıdır. Sınırlı bir süre için, 90 gün içinde kartınıza 3.000 $ harcadıktan sonra 50.000 puan kazanacaksınız. Diğer avantajlar arasında 100 dolarlık global giriş, 250 $ 'lık yıllık hava seyahat kredisi ve 4inci Herhangi bir otelde ücretsiz gece kalmak onların seyahat kapıcı aracılığıyla rezervasyonu.

Puanlarınızı doğrudan seyahat rezervasyonu yapmak için kullanmanın yanı sıra, Citi puanlarınızı Hilton HHonors programına 1,5: 1 veya bir avuç hava yolu şirketine aktarılabilir. Tersine, puanlarınızı Amerikan Havayolları'nda puan başına 1,6 sentlik üstün bir değer için kullanabilirsiniz.

Ancak bu kart, yıllık olarak yüksek bir ücret talep ediyor. Bu, tüm avantajlarından yararlanabileceğinizden emin olmadığınız sürece muhtemelen buna değmeyeceği anlamına geliyor.

 • Kartınıza 90 gün içinde 3,000 dolar harcadıktan sonra 40.000 puan kazanın
 • Hava yolculuğu ve otellerinde 3 puan, yemek ve eğlencelerde 2 puan ve diğer tüm alışverişlerde 1 puan kazanın
 • 250 $ yıllık hava seyahati kredisi
 • Global Giriş 100 $ kapalı
 • Ücretsiz 4inci gece otel konaklama
 • 450 $ yıllık ücret, feragat edilmedi

Starwood Preferred Konuk® American Express'ten Kredi Kartı

İle Starwood Preferred Konuk® American Express'ten Kredi KartıHer iki dünyanın en iyilerini otel ve havayolu avantajları açısından alırsınız. En önemlisi, puanlarınızı sadece gece başına 3.000 puandan başlayan fiyatlarla rezervasyon yaptırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, yıldız puanlarınızı American AAdvantage ve British Airways Executive Club gibi popüler havayolu sadakat programları da dahil olmak üzere 30'dan fazla farklı havayolu şirketine aktarabilirsiniz.

Bu karttaki mevcut üyelik bonusu, 90 gün içinde satın alma işleminde 3.000 ABD doları harcadıktan sonra 25.000 yıldız puanıdır. Ayrıca, dünya genelinde 1 milyondan fazla noktasında ücretsiz, oda içi premium internet erişimi ve Boingo wifi alacaksınız. 95 $ 'lık yıllık ücret, bu karttaki ilk yıldan da vazgeçerek, onu yıldız bir anlaşma haline getiriyor.

 • Yeni Kartınızı kullandıktan sonra 25.000 bonus Starpoints® kazanın ve ilk 3 ay içinde 3.000 $ 'lık alışveriş yapabilirsiniz.
 • Yabancı işlem ücreti yok
 • Odada ücretsiz premium internet erişimi alın. Rezervasyon şartları geçerlidir.
 • Dünya çapında 1 milyon noktaya kadar dört cihaza kadar ücretsiz, sınırsız Boingo Wi-Fi'nin tadını çıkarın
 • 95 $ yıllık ücret, ilk yıldan feragat etti

Barclaycard Varış Plus ™ Dünya Elite MasterCard®

Barclaycard Varış Plus ™ Dünya Elite MasterCard® bir otel kartı gibi iyi çalışan ve iyi bir tanıtım bakiyesi kredi kartı olan bir başka esnek seyahat kredi kartıdır. Bu kart için kaydolduğunuzda, 90 gün içinde yalnızca 3,000 dolar harcadıktan sonra 50.000 puan kazanacaksınız. Bu puanlar seyahat kredilerinde 400 dolarlık bir değere sahiptir ve bu krediyi herhangi bir otel zinciriyle oda rezervasyonu yapmak için kullanabilirsiniz.

Üyelik bonusuna ek olarak, harcadığınız her bir dolar için 2 puan kazanırsınız. Bu, her bir kuruş için puan toplamanızı sağlayan herhangi bir kart için oldukça tatlı bir anlaşmadır, ancak kayıt bonusu hesaba katıldığında daha da iyidir.

Günün sonunda, Barclaycard Arrival Plus ™ Dünya Elite MasterCard® Otel geniş bir otel yelpazesi denemek isteyen ve belirli bir sadakat programı ile uğraşmak istemeyen biri için harika bir otel kredi kartıdır.

 • Kartınıza 90 gün içinde 3,000 dolar harcadıktan sonra 50.000 puan kazanın
 • Harcadığınız her bir dolar için 2 puan kazanın
 • 89 $ yıllık ücret, ilk yıldan feragat etti
 • % 0 Hesap açıldıktan sonraki ilk 45 gün içinde yapılan bakiye transferlerine giriş APR'si
 • Miles asla bitmez
 • Yabancı işlem ücreti yok

BankAmericard Seyahat Ödülleri® Kredi kartı

BankAmericard Seyahat Ödülleri® Kredi Kartı, otellerle iyi çalışan bir başka esnek seyahat kredi kartıdır. Bu kartla, harcadığınız her bir dolar için sınırsız 1,5 puan, ayrıca 90 gün içinde kartınıza sadece 1,000 dolar harcadıktan sonra 200 $ değerinde 200 puan kazanacaksınız.

Bu, "seyahat kredisi" olduğundan ve belirli bir bağlılık programına bağlı olmadığından, puanlarınızı, indirim dışı tarihler veya uygunluk durumu hakkında endişelenmeden herhangi bir otele rezervasyon yapmak için kullanabilirsiniz. Büyük bir puan yığını yakaladıktan sonra bunları otel, uçak bileti, gemi seyahati, kiralık araba, bagaj ücretleri veya istediğiniz başka bir seyahat için kullanabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, bu kart hiçbir zaman yıllık ücret almaz!

 • Kartınıza 90 gün içinde 1.000 $ harcadığınızda 20.000 çevrim içi bonus puan kazanın
 • Harcadığınız her bir dolar için sınırsız 1,5 puan kazanın
 • Kısıtlama veya karartma tarihleri ​​olmadan istediğiniz herhangi bir otel veya seyahat deneyimini ayırtın
 • Yıllık ücret yok

American Express'ten Hilton HHonors ™ Kartı

American Express'ten Hilton HHonors ™ Card'ın güncel teklifi, 90 gün içinde kartınıza 750 dolar harcadıktan sonra 50.000 Hilton HHonors puanı kazanmanızı sağlar. Ayrıca, bu kart kazanç puanlarını oldukça kolaylaştırır. Örneğin, katılımcı oteller ve tatil yerlerinde harcadığınız her bir dolar için 7x Hilton HHonors puanı, restoranlar, süpermarketler ve benzin istasyonlarında 5 puan ve diğer tüm alışverişlerde 3 puan kazanacaksınız.

Ayrıca, bir kart sahibi olarak ücretsiz gümüş statüsünün keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Kartınıza 90 gün içinde 750 TL harcadıktan sonra 50.000 Hilton HHonors (Puan) Bonus Puanı kazanın.
 • Hilton tesislerinde harcanan her bir dolar için 7X Hilton HHonors puanı, ABD'deki restoranlar, süpermarketler ve benzin istasyonlarında 5 puan ve diğer tüm alışverişlerde 3 puan kazanın.
 • Ücretsiz gümüş durumu
 • Yıllık ücret yok

Hilton HHonors ™ Aşırı Geçiş® American Express kartı

Hilton HHonors programında puan kazanmanızı sağlayan bir kart arıyorsanız, Hilton HHonors ™ Surpass® American Express'ten gelen kart başka iyi bir seçenektir. Üyelik bonusuna ek olarak, bu karttaki kazanç yapısı düpedüz şaşırtıcıdır. Günlük alışverişler ve seyahatler için kartınızı kullanarak, katılımcı Hilton tesislerinde harcanan her bir dolar için 12 puan, ABD restoranları, süpermarketler ve benzin istasyonlarında harcanan her bir dolar için 6 puan, ve harcanan her bir dolar için 3 puan kazanacaksınız. diğer alımlar.

Bu arada, sadece bir kart sahibi olmak için Hilton altın statüsü kazanacaksınız, ayrıca takvim yılı içinde kartınıza 40.000 $ harcadıktan sonra Hilton HHonors elmas statüsü kazanma olanağına sahip olacaksınız.

 • Katılan otellerde 12X puan, ABD restoranları, ABD süpermarketleri ve ABD benzin istasyonlarında 6 puan, diğer tüm alışverişlerde 3 kat puan kazanın
 • Ücretsiz altın durumu
 • 75 $ yıllık ücret, ilk yıldan feragat etmedi

Otel Kredi Kartınızdan En İyi Nasıl Gidilir?

Yeni bir otel sadakat programı için kaydolmak, sık seyahat eden herkes için akıllıca bir harekettir. Ancak, kazandığınız otel puanlarını en üst düzeye çıkarmak için birçok yol var - ve paranızın karşılığını en çok kazanın!

Bir ton otel puanı kazanmayı ve mümkün olduğunca fazla ücretsiz seyahat etmeyi umuyorsanız, şu ipuçlarını göz önünde bulundurun:

Bildiğiniz ve sevdiğiniz bir otel sadakat programı seçin.

İlk önce yeni bir sadakat programına geçmeden önce, seyahat tarzınıza uyduğundan emin olmanız önemlidir. Yeni başlayanlar için, yeni bağlılık programınızın aslında ziyaret etmeyi umduğunuz şehirlerde özelliklerinin olduğundan emin olmalısınız. En büyük sadakat programlarının tüm dünyada mülkleri olsa da, bu sizin favori şehrinizde bir tane olması anlamına gelmez.

Her zaman belirli bir marka ile kalıyorsanız, bu markanın ortak markalı kredi kartını almanız bir hayır kurucusudur. Sadece ücretsiz otel konaklamaları için değil, belki de özel statü için puan kazanacaksınız.

Daha fazla puan toplamak için esnek bir seyahat kredi kartı düşünün.

En sevdiğiniz otel sadakat programı birden fazla kredi kartı sunuyorsa, hepsini daha fazla puan toplamak için almayı düşünebilirsiniz. Örneğin, Marriott Ödüllerini seviyorsanız, hem Chase Sapphire Preferred'i almayı düşünebilirsiniz.®kart ve Marriott Ödülleri® Premier Kredi Kartı. Chase Ultimate Rewards puanları, Marriott'a 1: 1 oranında transfer yaptığından beri, bu bir non-brainer.

Tabii ki, IHG Ödülleri programı ve ortak markalı otel kredi kartı için de aynısı söylenebilir. Birden fazla kayıt bonusu ve otel puanlarını yakalamanın yolu ile, zaman içinde daha fazla ücretsiz otel konaklama kazanabilirsiniz.

Tabii ki, bu noktaları nasıl kullandığınıza dair bir stratejiye sahip olmanıza yardımcı olur. Örnek olarak yukarıda belirtilen kart kombinasyonunu kullanalım. Chase Sapphire Preferred'iniz varsa®kart ve Marriott kartı, bunları stratejik bir şekilde kullanmak için ödeme yapardı. Yeni başlayanlar için, Chase Sapphire Preferred'inizi tüm seyahat ve yemek alımlarınızda kullanmak istersiniz. Niye ya? Çünkü bu kartlar bu kategorilerde 2 puan kazanıyor. Tabii ki, Marriott kartınızı, bu kategoride harcadığınız her bir dolar için 5 puan kazandığınız için yapılan tüm satın alımlar için kullanmak istersiniz. Zamanla, bu maksimum puanlar toplanacak.

Ödül kartınızı mümkün olduğunca fazla satın alma işlemi için kullanın, ardından hemen ödeyin.

Hangi otel kredi kartını seçmiş olursanız olun, kartınızı olabildiğince fazla puan almak için kullanabileceğinizden emin olmak istersiniz. Kartınızı günlük alımlar için ve özellikle “bonus puan” sunan herhangi bir kategoride kullanarak çok daha fazla puan ve zaman içinde ücretsiz otel konaklamaları kazanabilirsiniz. Ancak, satın alma işlemlerinizle ilgili faiz ödememek için kartınızı her ay tam olarak ödemelisiniz.

Ayrıca, faiz oranları otel kredi kartları ücretinin ortalamadan daha yüksek olduğunu da unutmayın. Eğer Chase Sapphire Preferred'inde bir denge taşıyorsan®kart, Örneğin, kredibilitesine bağlı olarak yüzde 16,24 ve yüzde 23,24 arasında ödeme yaparsınız. Bu, sadece faiz ödemeleri için üstesinden gelmek için büyük bir para yığınıdır ve kazandığınız ödülleri kolayca silebilir.

Tesis ücretleri hakkında unutma.

Bir otel kartı ile kazanacağınız “ücretsiz geceler” çoğu bir kuruşa mal olmayacak olsa da, bazı üst düzey tesisler tesis ücreti alır. Ücretsiz bir gece ayırmaya hazır olduğunuzda, herhangi bir vergi ya da ücret talep ettiğinizden emin olun, böylece bunları planlayabilirsiniz. Uygunsuz olsa da, çoğu tesis ücreti çok pahalı değildir ve gecelik 30 $ 'dan daha fazla bir ücret ödememektedir.

Yine de, dikkat etmek için öder.Haftalık bir tatil için her gece 30 $ 'lık bir tesis ücreti ödüyorsanız, hafta boyunca 210 $' dan fazla bir ücret ödeyebilirsiniz! “Ücretsiz yolculuk” için çok para var, bu yüzden dikkatli davranmalı ve tetiği çekmeden önce buna değdiğinden emin olmalısınız.

Yıllık ücret ödemek artılarını ve eksilerini tartmak.

Bazı otel kredi kartları ilk yıldan sonra yıllık ücret alır ve bu ücretler ödüllerinize acele eder. Ancak, bazı kartlar, yıllık ücreti buna değecek şekilde daha fazla yapmak için devam eden avantajlar sunuyor. Yıllık ücret ödemeye karar verirken, aldığınız avantajları analiz etmek için her zaman öder, böylece bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Chase Sapphire Tercih Edilen®Kart, sayısız nedenden ötürü uzun mesafeli tutulan bir kart olma eğilimindedir. Yeni başlayanlar için, gezegendeki en esnek ve değerli ödülleri kazanmanızı sağlar - Chase Ultimate Rewards. İkinci olarak, ücretsiz yolculuk iptali / kesinti sigortası, ücretsiz birincil otomatik kiralama kapsamı ve daha fazlası gibi ücretsiz devam eden avantajlar sunmaktadır. IHG Rewards Club Select Kredi kartı, “ücretsiz yıllık gece” avantajından dolayı bu kategoriye giren bir başka karttır. Bu karttaki yıllık 49 ABD doları ücretini ödeyerek, dünyanın herhangi bir IHG mülkünde ücretsiz bir gece kazanırsınız. Bazı IHG mülkleri gecelik 800 $ 'a kadar çıktığı için, kartlarınızı doğru oynarsanız bu çok kazançlı olabilir.

Her iki durumda da, yıllık ücrete değip değmediğini görmek için kartınızın avantajlarına yakından bakmak gerekir. Aksi takdirde, hesabınızı her zaman kapatabilir ve ihtiyaçlarınız için daha iyi olan avantajlarla yeni bir kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eşinizi dahil edin.

Aynı ödüle sahip kredi kartı için iki eşin kaydolmasını yasaklayan yasalar yoktur - bunun için şükürler olsun. Açıkçası, eşinizin aynı üyelik bonusunu kazanmasını sağlamak, ödülleri iki katına çıkarmak anlamına gelebilir ve bu her zaman iyi bir şeydir.

Yine, bazı stratejilerin girmesine yardımcı olur. Hem siz hem de eşiniz aynı kayıt bonusu kazanırsa (farklı kartlarda farklı bonuslar yerine), genellikle puanlarınızı daha ileriye taşıyabilirsiniz. Örneğin, bazı otel programları 5 gecelik ücretsiz bir avantaj sunar - iyi bir örnek Marriott Rewards. Eşiniz ile puan toplayarak, puan ile dört gece için yeterli kazanabilirsiniz - daha sonra 5 gece ücretsiz yarar puan. Kendi başına puan kazandığında tırmanmak için çok daha büyük bir engel.

Alt çizgi

Bazı ücretsiz otel konaklamaları için açı yapacaksanız, otel kredi kartı en iyi bahistir. Bağımsız bir kart olarak veya esnek bir ödül kartıyla birleştirildiğinde, ücretsiz geceler oldukça kolay kazanabilirsiniz - artı otel durumu, oda yükseltmeleri ve karşılama hediyeleri gibi ekstra avantajlar kazanabilirsiniz.

En iyi yanı, bu avantajları kazanmak çok kolay! Kartınızı düzenli satın alımlarınız için kullanın, ardından bakiyenizi hemen ödeyin. Kemerinizin altında birkaç ücretsiz otel kalışınız olduğunda kendinize teşekkür edersiniz. Ne için bekliyorsun?

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

GF ¢ 040: Krediniz Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (muhtemelen bunu yapmıyorsunuz)
Kredi

GF ¢ 040: Krediniz Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (muhtemelen bunu yapmıyorsunuz)

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC040_.mp3 Sertifikalı bir Finansal Planlayıcı olarak finansal planlama sorunları hakkında çok şey biliyorum, ama bilmediğim bir şey var. kredi Birkaç yıl önce, gerçek kredi puanımın ne olduğunu bulmak için cesur bir arayışa girdim ve bunu yaparken çok sayıda farklı kredi puanı türünün olduğunu hızlıca öğrendim.
Devamını Oku
En İyi Yıllık Kurları ve Oranları Bulma
Kredi

En İyi Yıllık Kurları ve Oranları Bulma

Yaptırımlar hem iyi hem de kötü olmak üzere çok baskı yapıyor. Gerçekte ne olduğu, yıllık ücretlerin herkese tavsiye edilmediği halde, belirli yatırımcılar için tam olarak gerekenler olabilir. Yüksek ücretlere sahip olma eğilimindedirler ve kurulduktan sonra plandan fon çekmeyi çok zorlaştırırlar.
Devamını Oku
LendingTree İnceleme
Kredi

LendingTree İnceleme

LendingTree, ülkenin önde gelen çevrimiçi kredi piyasasıdır. Bir çevrimiçi platformda borç verenleri arayabilecekleri tek duraklı bir dükkanla borç alanlar sağlar. Borçluya mevcut en iyi kredileri bulma ve mevcut çeşitli kredi teklifleri arasında alışveriş yapabilmenizi sağlar. Bunun ötesinde, Lending Tree, birden fazla kredi veren kuruluşun işletmeniz için rekabet ettiği bir ortam yaratır.
Devamını Oku
Bankacılık Dolandırıcılığı: Bankaların Yasal Olarak Paranı Nasıl Çaldıkları ve Ne Yapabilirsiniz?
Kredi

Bankacılık Dolandırıcılığı: Bankaların Yasal Olarak Paranı Nasıl Çaldıkları ve Ne Yapabilirsiniz?

Aşağı ekonomi sadece genel halktan daha fazla zarar verdi - bankalar da tutamıyor. Daha fazla gelir elde etme çabası içinde, taktiklerinde oldukça yaratıcı ve sinsi hale geldiler. Bunlara 720CreditScore.com'da bankacılık dolandırıcılığı olarak değiniriz. Bankalar, aylar sonra aylarca sizden yasal olarak çalma biçimleridir, çoğu zaman bunu farketmeden bile.
Devamını Oku