Kredi

Ön Ödemeli Borç Kartları Genellikle Hesapları Kontrol Etmekten Daha Pahalı

Bu Tim Chen'den bir misafir yazısı, NerdWallet'in CEO'sudur. NerdWallet, en iyi kredi kartlarını, en iyi ödülleri ve en düşük APR'leri kullanarak yaklaşık 600 kredi kartını sıralayarak bulmanıza yardımcı olur.

Ön ödemeli banka kartları ve çek hesapları hem gizli gizli ücretlere sahiptir. Amacınız seçeneği daha az ücretle seçmekse, genellikle kontrol hesabına gitmekten daha iyidir. Neden bunun nedenini açıklayacağız.

Hangisi daha düşük ücrete sahip?

Ne kadar sıklıkla sen overdraft olduğuna bağlı.

Normal kullanıma dayalı olarak, ön ödemeli banka kartları hesapların kontrolünden daha pahalıdır; çevrimiçi kontrol hesapları bile. 10 en büyük çek hesabı hesap sağlayıcısında hesap ücretlerini ve Amerika'daki en popüler olan Hedef RedCard dahil olmak üzere 10 popüler ön ödeme kartı için ön ödemeli banka kartı ücretlerinin karşılaştırılmasını karşılaştırdığımız bir varsayımsal test gerçekleştirdik.

Ortalama ön ödemeli banka kartı aylık 19,14 ABD dolarıdır ve ortalama kontrol hesabı aylık 6,82 ABD dolarıdır. Bu sayıları ekte nasıl hesapladığımızı açıklıyoruz.

Bankaların hesapların kontrolünde para kazanma şekli olan kredili mevduat korumasını tercih ettiğinizde büyük dalgalanma faktörü devreye girer. Bir çek hesabıyla bağlantılı bir banka kartındaki overdrafts çoğu zaman rastlantısaldır. Bu ücretler tipik olarak olay başına 28 $ ila 36 $ arasında değişmektedir, bu yüzden hızlı bir şekilde yüzlerce dolar ekleyebilirler. Bu, hesabınızın boş olduğunun farkında değilseniz, özellikle doğrudur!

Overdraft ücretlerinde ne kadar para biriktirebilirsin?

Bir FDIC araştırmasına göre, yılda 20 veya daha fazla kez çalışan Amerikalıların% 4,9'u ortalama 1,610 dolarlık bir fatura hazırladı.

Çek hesabınızın ön ödemeli bir banka kartından daha pahalı hale gelmesi için yılda kaç kez ön ödeme yapmak zorunda kalacaksınız? 5.

Amerika'daki en büyük 10 kontrol hesap sağlayıcısındaki ortalama ücret aşımı ücreti 33.75 $ 'dır ve ortalama ön ödemeli banka kartınız, bankanızda 81.80 $' a kıyasla, yıllık 229.67 $ 'lık ücret alır. Hesap aşımlarından kaçınmak için disipliniz varsa, bir banka ile gitmekten çok daha iyisiniz.

Ağustos 2010 itibariyle, FDIC, sizin rızanız olmadan sizi aşırı korumanın önlenmesi için imzalayan bankaların uygulamasını yasaklamıştır. Yani disiplinli olmaktan bile daha iyi - just asla katılma!

Ön ödemeli banka kartı yerine bir çek hesabı ve güvenli kredi kartı almanızı öneririz.

Finansal geleceğiniz, ön ödemeli bir banka kartı olmadan daha iyi olabilir. Bunun yerine bir çek hesabı ile birlikte güvenli bir kredi kartı almayı düşünmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

  • Ön ödemeli bir banka kartı kredinizi oluşturmak için hiçbir şey yapmazken, güvenli bir kredi kartı sizi doğru yolda alır.
  • Her iki tür de kartı kullanabilmeniz için paranızı önceden ödemenizi gerektiriyor, bu yüzden neden bunu yaparken kredi oluşturmuyorsunuz?
  • İnternet mesaj panosunda, ön ödemeli bankamatik kartı kullanılırken tüccar uyuşmazlıkları ve sahtecilik dolandırıcılığı yüzünden insanların sıkılmasından şikayet eden çok sayıda şikayet var. Sadece, çoğu kredi kartı tarafından sunulan aynı düzeyde ticaret anlaşmazlığı koruması, dolandırıcılık koruması, müşteri hizmetleri ve seyahat koruması avantajları sunmazlar.
  • Büyük bankalar tarafından sunulan birçok güvenli kart, iyi bir süre geçtikten sonra güvenli bir karttan teminatsız bir karta geçme şansı sunuyor. Sonuç olarak, bir cashback kartın veya% 0 APR bakiye transfer kartının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sonuç olarak, kısa vadede veya uzun vadede yaptığınız gibi, ön ödemeli banka kartlarının tipik olarak hesapların kontrolünden daha kötü olduğunu düşünüyoruz. Bir FDIC anketinde bir çek hesabı açmamanın bir numaralı sebebi, “ihtiyaç duyabilecek kadar para yok” - nakit kontrol hizmetleri ve ön ödemeli banka kartlarını kullanmaktan ne kadar ucuz olduğu göz önüne alındığında, yeterli paranız yok. Birine sahip değil.

apandis

Ön ödemeli banka kartları için aylık kullanımınızın 1,5 ATM çekme, 8 alım, 2 yeniden yükleme ve 1 bakiye sorgulama olacağını varsaydık. Green Dot, Walmart MoneyCard, NetSpend Visa, Zümrüt Kartı, Rush Card, Vision Premier, Western Union MoneyWise, AccountNow, ACE Cash Express (NetSpend) ve PayPower kartlarını karşılaştırdık.
Bankalar için, ilk çek hesabınızın 100 $ ile başlayacağını ve ayda bir kez ağ ATM'si kullanacağınızı varsaydık. Bank of America, Capital One, Chase, Citi, HSBC, PNC, SunTrust, TD Bank, US Bank ve Wells Fargo'dan hesapların karşılaştırmasını karşılaştırdık.

Tim Chen, NerdWallet'in CEO'sudur. NerdWallet, en iyi kredi kartlarını, en iyi ödülleri ve en düşük APR'leri kullanarak yaklaşık 600 kredi kartını sıralayarak bulmanıza yardımcı olur. Tim Forbes Moneybuilder Blog, Huffington Post ve Christian Science Monitor için kredi kartları hakkında yazıyor.

Videoyu izle: Kredi kartı borcu ödenmezse ne olur?

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Yıllık İkramiye 2: Yaşam Boyu Gelir Fayda Yarışçısı
Kredi

Yıllık İkramiye 2: Yaşam Boyu Gelir Fayda Yarışçısı

Kurtarıcılara eklenebilecek çok sayıda binici türü var. En popüler olanlardan biri ömür boyu gelir parası yardımcısıdır (LIB). Bu sürücü, tüm ömür boyu süreniz boyunca düzenli gelir ödemeleri almanızı garanti eder. Aslında, geliriniz tamamen tükenmiş olsa bile, bu gelir ödemelerini alacaksınız!
Devamını Oku
Bir Yıllık Alınırken: 5 Gerçek Hayat Senaryosu
Kredi

Bir Yıllık Alınırken: 5 Gerçek Hayat Senaryosu

Birçok danışman, müşterilerini hiç bir zaman bir rant bırakmayacaklarını söyleyerek büyük bir iyilik yaptığını düşünüyor. Ve maaşların aldıkları tüm olumsuz basınla birlikte, bu çok şaşırtıcı değil. Ancak, bence maaşlar fantastik - doğru durumda. Bazı insanların rantı almamaları için en az 15 neden vardır.
Devamını Oku
Yıllık Değerinizi Yükseltmek İçin Seçenekler ve Biniciler
Kredi

Yıllık Değerinizi Yükseltmek İçin Seçenekler ve Biniciler

İnsanların yıllık gelirden şüphelenmelerinin nedenlerinden biri, rahatsız edici olabilecek bazı hükümlere sahip olmalarıdır. Eğer beklenti ile bir rant sözleşme çıkar Örneğin, en azından önümüzdeki 20 yıl için bir gelir sağlayacaktır olduğunu, ancak 10 yıl sonra ölür, sözleşmedeki kalan bakiye, sigorta şirketi değil dönecektir mirasçılarına.
Devamını Oku
Kimlik Hırsızlığı Kredi Puanınızı Nasıl Yok Ediyor?
Kredi

Kimlik Hırsızlığı Kredi Puanınızı Nasıl Yok Ediyor?

Şoke edici bir numara duymak ister misiniz? 2017'de kimlik hırsızlığı nedeniyle 16.7 milyon insan vardı. 17 MİLYON kişiye yakın! Bazı kimlik hırsızlığı vakaları oldukça küçüktür. Belki de kredi kartı ekstrenizde yapmadığınız birkaç işlemi farkettiniz ve bankanıza dolandırıcılıkla ilgili hızlı bir çağrı, sorunu çözer.
Devamını Oku