Kredi

Chase Slate Kredi Kartı İncelemesi - Hayır Denge Transfer Ücreti ve Şimdi 15 Ay için% 0 APR!

Eğer kullanabileceğini biliyorsan kredi kartı sonsuza kadar borçtan kurtulmak için, bu konuda daha fazla öğrenmek ister misiniz?

İlgilendiğiniz binlerce insana mal olan şey, sizi borçtan çeken hayat çizgisi olabilir.

Yakın zamanda gerçekleşen bir kutlama için gereğinden fazla uğraşırsanız, kötü ekonomi nedeniyle sona ermek için mücadele ettiniz ya da kısa bir süre önce beklenmedik bir acil durum yaşadıysanız, kredi kartınızın şu anda bir bakiyesi var. Ve kredi kartı borcu hakkında hepimizin bildiği bir şey var: bu sizin için bir servete mal olacak ve bu kartlar üzerindeki yüksek dengeleri koruyacak uzun vadede sizin için iyi bir kredi skoru numarası ne olacak!

Bir kez ve ondan kurtulmak güzel olmaz mıydı?

Maliyenizi sırayla almaya karar verdiyseniz - nihayet borçtan kurtulmak için! - Kredi kartı bakiyenizi mümkün olan en kısa sürede ödemek istiyorsunuz. Bunu en çok etkileyen üç faktör vardır:

 1. Mevcut kredi kartı faiz oranınız
 2. Mevcut kredi kartı bakiyeniz
 3. Her ay dengeye ne kadar para atmanız gerekiyor?

Yüzde büyük bir tatil kredi kartı faturasına bakıyorsanız, bakiyeyi% 0 APR bakiye transfer kredi kartına transfer etme stratejisini kullanabilirsiniz. Borcu kaldırmayacaksınız, ancak yeni kredi kartı sözleşmesi tarafından belirlenen bir süreye olan ilgiyi ortadan kaldıracaksınız. % 0 faiz oranındaki aylarda, daha hızlı ödeme yapmak için tüm ödeme paralarınızı bakiyeye atabilirsiniz. Size zaman vermek için bir bakiye havalesi kullanmayı da deneyebilirsiniz. acil durum fonu kurmak.

Tüm bunlar sizin için idealse, masadaki en iyi kart seçeneği Chase Slate® Card'dır. okumak

Neden biz seviyoruz:

 • Denge aktarım ücreti yok - sınırlı bir süre için:Bakiyenizi kartınıza aktarmanız için sizden ücret almayan bir kredi kartı bulmak son derece nadirdir. Bu,% 0 teklifiyle karıştırıldığında, borcunuzdan kurtulmanıza yardımcı olması için bunu inanılmaz bir kart haline getirir. Hiçbir bakiye transfer ücretinin yalnızca hesabınızı açtıktan sonraki 30 gün içinde tamamlanan transferler için geçerli olduğunu unutmayın. Hesabı açtığınız zaman devam edin ve diğer bakiyenizi buraya aktarın. İlk 30 günden sonra, transfer edilen bakiyenin% 3'ünün standart bakiye transfer ücretini veya 5 USD'yi (hangisi daha fazlaysa) ödersiniz.
 • Denge transferlerinde% 15 APR ve 15 ay boyunca alımlar (12 aydan sonra!): Bahsedildiği gibi, bir bakiye transfer ücreti ödemezsiniz ve ayrıca ilk 15 ay boyunca bakiye transferleriniz ve satın alımlarınızda herhangi bir faiz ödemiyorsunuz. Borç bakiyenize çarpmak için bir yıldan fazla faizsiz oluyorsunuz - bu şansı boşa harcamayın! (Bu kart sadece 12 aylık% 0'lık bir APR sunmaktaydı; Chase kısa süre önce 15 aya çıkardı.)
 • Yıllık ücret yok: Bu kartla asla yıllık bir ücret ödemezsiniz. Yıllık bir ücret, bu kartın temyize başvurmasına neden olabilir, ancak bunun için endişelenmenize gerek yoktur.
 • Blueprint'e erişim: Chase, dengeleri ödemenize ve ilgiyi azaltmanıza yardımcı olacak Blueprint adlı harika bir program sunuyor. Bu kart Blueprint programına ücretsiz erişim sunmaktadır. (Blueprint programının incelemesine bakın.)

Neden Sizin İçin Çalışmayabilir?

 • Yalnızca en iyi kredi için yapılan alışverişlerde% 0 Kredi notunuz ne olursa olsun, bakiye havalelerinde% 0 APR alacaktır. Büyük bir kredi varsa, bu da satın almalara uzatılacaktır. Yalnızca ortalama krediniz varsa, bu yalnızca bakiye transferinizde olacaktır.
 • Bakiye transferinizin geciktirilmesi: Hesabı açmak için 30 günü geçerseniz, ücretsiz bakiye transferini kaçırırsınız ve bunun yerine büyük bir ücretle dingelenirsiniz.
 • Gecikme ücretleri borç ödeme planınızı öldürecektir: Ödeme yapmak için geciktiyseniz, faiz oranınız otomatik olarak% 29,99'a yükselecektir. (Otomatik ödemelerinizi ayarlayarak bundan kaçının.) Ayrıca mevcut bakiyenize bağlı olarak 15 ila 35 $ arasında bir gecikme ücreti de değerlendirileceksiniz. Bu aynı zamanda kazanmış olduğunuz ödüllerin amacını da öldürür. Havayolu ödülleri kartında% 1 geri alma, bu büyük ücretleri kapsamaz.
 • Diğer ücretler: Nakit avanslar için 10 $ (veya% 3, hangisi daha büyükse) ödersiniz. Kredi limitinizi aşmak için 35 ABD doları ödeyeceksiniz. Bakiyenizi transfer ettiğinizde, genellikle bu tutarı bir kredi limiti olarak verilir. Bir şey almak için kredi kartınızı da kaydırmaya karar verdiyseniz, kredi limitini aşabilir ve ücrete hak kazanabilirsiniz. Kartı aldığınız anda keserek ve sadece dengeyi bozarak çalışarak bu kaderden kaçının.
Borcunuzu ödemek için mevcut kredi kartı bakiyenizi bir karta aktarmak isterseniz, Chase Slate® kartı piyasadaki en iyi karttır - eller aşağı.

15 ay boyunca% 0 faiz alıyorsunuz ve kurulum için bir bakiye transfer ücreti ödemeyeceksiniz. Bu kart size kredi kartı borcundan tamamen kurtulmak için harika bir fırsat sunuyor. Kartınıza ek alım yapmamakla baş edemiyorsanız, kendinizi borçlanma riskiyle karşı karşıya getiriyorsunuz. Ancak, durumu halledebilir ve sadece bakiyenizi ödeyebilirseniz, mevcut yüksek faiz oranlı kredi kartlarınızdan çıkmak için mükemmel bir seçimdir.

Dikkate Alınacak Başka Bir Seçenek

15 aydan fazla mı lazım? Citi® Elmas Tercihli® kartsunuyor 21 ayda işinde en uzun% 0 APR tanıtım teklifi. Borçlarınızı% 0 oranında bir APR ile ödemek neredeyse iki yıl. Kredi kartı bakiyenizi yok edip paranızın karşılığını ödeyebilirseniz, bu 21 ay boyunca ne kadar faiz tasarrufu yapacağınızı hayal edin.

Ancak bu teklifle ilgili tek uyarı, bakiyenizin% 3'üne eşit bir bakiye transfer ücreti ödemeniz gerekmesidir.Bu ideal olmasa da, bu fazladan 6 ay boyunca faizle kaydettiğiniz para, bu kartın Chase Slate® kartından çıkmasını sağlayabilirHangi kartın sizin için en iyisi borcunuzu ödemek için ne kadar zamana ihtiyacınız olduğuna ve ön ödeme yapıp yapmamanıza bağlı olup olmadığına bağlıdır.

Diğer% 0 APR veya bakiye aktarma kredi kartlarına göz atmak isterseniz, kapsamlı kılavuzumuz şu anda mevcut olan en iyi tekliflerin ayrıntılarını sunmaktadır.

 • En İyi% 0 APR ve Denge Aktarımı Kredi Kartları

7 Denge Transfer Kartına Hazır Olduğunuzu İşaretler

Denge transfer kartları, doğru şekilde kullanırsanız borçtan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Ancak bu, herkesin bu yöntemi kullanması için her zaman bilge veya uygun olduğu anlamına gelmez. Bir denge transferini kullanmak para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir, ancak daha önce olduğundan daha kötü durumda olan birçok tuzak ve çukur vardır. Bir bakiye transfer kredi kartını kullanmaya hazır olabileceğiniz 7 adet işaret var:

# 1: Yüksek faizli borçlarınız var.

Denge transfer kartları, yüksek faizli borçlara sahip olanlar için en iyi şekilde çalışır. Bu kredi kartları, avans kredileri, yüksek faiz oranları ile kişisel krediler ve daha fazlasını içerebilir. Genel olarak, mortgage, araç ödemeleri veya öğrenci kredileri gibi kredileri bir bakiye transfer kartına aktarmak istemezsiniz. Bu tür krediler genellikle daha az faiz oranını taşırlar, ki bunlardan uzaklaşmak zorunda değilsiniz.

# 2: İyi bir krediniz var.

İyi bir bakiye aktarma kredi kartından yararlanmak için genellikle iyi bir kredi puanına sahip olmanız gerekir. Aktarılacak çok fazla borcunuz olsa bile, en iyi bakiye transfer kartları fakir veya kötü kredisi olanlara sunulmaz. Kredi kartı şirketleri, geri ödeyeceğinizi düşünmedikleri kredileri almakla ilgilenmiyor. Unutmayın, bu onların karlı bir yeni müşteri edinme girişimleridir. Zaten kredi ile uğraşıyorsanız, ideal müşterilerinin profiline uymazsınız.

# 3: Borcunu ödemek konusunda ciddisin.

Tanıtım 0% APR ile bir bakiye transfer kartı kullanmak, borç ödemelerinizin önüne geçmek için mükemmel bir fırsat sunar. Tabii ki, bu sadece hızlı bir şekilde ödeme kararı vermişseniz işe yarar. Bu kartlar, ilke bakiyenizi ödemek için büyük adımlar atmanıza yardımcı olabilir. Aylık faiz ücretini ortadan kaldırarak, ödediğiniz her kuruş doğrudan doğruya ilkeye gider. Karttaki minimum ödemeden daha fazlasını ödemeyi taahhüt ettiğiniz takdirde, bu toplam bakiyeniz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

# 4: Kartınızın tanıtım teklifi sırasında çok fazla borcunuzu ödeyebileceğinizi hissediyorsunuz.

En iyi bakiye aktarma kredi kartları genellikle% 0'lık bir tanıtım APR'si sunar. Tüm borçlarınızı karta aktarmak cazip gelse de, bu oranların zaman aşımına uğradığını aklınızdan çıkarmayın. Ne zaman, faiz oranı yaklaşık% 12-24 APR arasında herhangi bir yerde ayarlayabilir. Bütün krediyi ödemiyorsan, yeni oranın para biriktirmediğin anlamına gelebilir. Aslında, denge yeterince büyükse, zemini kaybetmiş olabilirsiniz. Bu nedenle, sadece giriş döneminde makul bir şekilde ödeyebileceğiniz bakiyeleri transfer etmelisiniz.

# 5: Yeni borçlardan kaçınmaya kararlısınız.

Bir bakiye transfer kartı kullanmak harika bir hamle olabilir, ancak - eğer dikkatli değilseniz - aynı zamanda devasa bir finansal tuzak da sunabilir. Bir bakiye transfer kartından yararlanmadan önce, doğru nedenlerden ötürü yaptığınızdan emin olmalısınız. Denge transfer kartları, hızlı bir şekilde borç ödemenize yardım etmek için kullanılmalıdır, suya basmayın. Dengesini% 0 faizli bir karta transfer etmek bazı geçici solunum odaları sağlayabilirse de, borcunuzu ödemek için iyi uzun vadeli bir çözüm değildir. Daha da kötüsü, daha fazla borç toplamak için yeni kartınızı asla bir bahane olarak kullanmamalısınız! Daha fazla borç eklemek, gerçekleşmesini bekleyen bir felaket. Unutmayın, ilerlemek için kartı kullanıyorsunuz, daha geride kalmayın. Yeni borca ​​sadece “HAYIR!” Deyin.

# 6: Bir planın var.

Yeni bakiye transfer kartınızı en iyi şekilde kullanabilmek için, ödeme yapmak için bir planınızın olması gerekir. Bir kâğıt parçasını fırlatın ve hemen bir strateji belirlemeye başlayın. Tek gereken bazı basit matematik. Kartınızın 15 aylık bir giriş dönemi varsa, yeni bakiyenizi 15'e bölün. Bu, intiba dönemindeki bakiyeyi ortadan kaldırmak için aylık olarak ödemeniz gereken minimum tutardır. Bu ödemeyi aylık bütçenize göre yapın (eğer bir hesabınız yoksa, buradan başlayın) ve kartınızı ödemek için doğru yolda olacaksınız!

# 7: İyi baskıyı okudun.

Bir bakiye transfer kartı seçmeden önce, alışveriş yapmak için öder. Tüm bakiye transfer kartları eşit şekilde oluşturulmaz, bu yüzden araştırmanızı yapmak önemlidir. En iyi kartların tümü,% 0 APR ile giriş dönemi sağlar, ancak bu zaman çizelgesinin uzunluğu önemli ölçüde değişebilir. Bazıları 12 aya kadar kısa olsa da, diğerleri 21 ay boyunca tüm yol boyunca uzanırlar. Daha da önemlisi, bakiye transferinizle ilişkili ücretlerden haberdar olmanız gerekir. Hemen hemen tüm bakiye transfer kartları, toplam bakiyenin yüzde 3 ila 5'i arasında bir bakiye transfer ücreti almaktadır. İstisna, ilk 60 gün içinde transfer edilen bakiyeler üzerinde bakiye transfer ücreti vermeyen Chase Slate kartıdır. Araştırmanızı yapın ve ihtiyaçlarınıza en uygun kartı seçin.

Denge Transferleri Hakkında Hatırlanması Gereken Üç Şey

Bir bakiye transfer kartı almaya hazır olduğunuzda, aşağıdaki önemli faktörleri göz önünde bulundurmalısınız:

 • Başlangıç ​​oranları sürmez. - Kredi bakiyenizi% 0 APR oranına sahip bir karta aktarıyor olsanız bile, bu oranların sonsuza kadar sürmeyeceğini unutmayın. Denge transfer kartları, işletmenizin güvenliğini sağlamak için tanıtım oranını bir teaser olarak kullanır. Sonunda, bu% 0 oranını yeniden ayarlayacaktır.Dengesini, bunu yapmadan önce ortadan kaldırabilirseniz daha iyi olacaksınız.
 • Yeni borç eklemek kazancınızı siler. - En iyi sonuç için, faiz ücretlerini ortadan kaldırmak ve ilke bakiyenize saldirmak için geçici bir önlem olarak bir bakiye transfer karti kullanin. Kartı, daha düşük minimum ödemeli solunum odası oluşturmanın bir yolu olarak kullanmayın. Yeni borç eklemek muhtemelen yapabileceğiniz en kötü şey. Daha fazla masraf ödeyerek, ilk etapta bir bakiye transfer kartı kullanmanın tüm amacını yok ediyorsunuz.
 • Borcunuzu transfer etmek, ödemeyi yaptığınız anlamına gelmez. - Açık gibi görünse de, borcunuzu transfer etmenin ödeme yaptığınız anlamına gelmediğini unutmayın. Parayı aktaramaz ve unutmazsın. Kabul etmek isteyip istemediğinizi hala dengeye borçlusunuz. Borç tutarına karşı büyük kazançlar elde etmek için tanıtım dönemini kullanın. Her ay bakiyenize ekstra ödeme yaparak,% 0 APR dönemini en üst düzeye çıkaracak ve kart olmadan sahip olduğunuzdan çok daha hızlı ödeyebileceksiniz.

Aşağıdaki yorum yapanların görüşleri, banka reklamcıları veya bu web sitesi tarafından onaylanmamış veya onaylanmamıştır.

Videoyu izle: Kameralar kullanıldığında geri. . Disketler? Sony Mavica

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Kredi Kartı Numaralarınız Nasıl Anlaşılır?
Kredi

Kredi Kartı Numaralarınız Nasıl Anlaşılır?

Kredi kartınıza baktığınızda, ön taraftaki numaralara dikkat etmelisiniz. Kartın önündeki numaralar, finansmana eklenmiş bir hesap numarasının ötesinde, ilginç bir bilgi miktarı sağlar. Kredinizi kullandığınızda, rakamlar bir hikaye anlatır. Kredi kartınızın önündeki rakamların ne anlama geldiğini anlarsanız bu hikayeyi bilebilirsiniz.
Devamını Oku
FreeCreditReport.com İncelemesi | Experian'dan ÜCRETSİZ Kredi Raporu Nasıl Gidilir?
Kredi

FreeCreditReport.com İncelemesi | Experian'dan ÜCRETSİZ Kredi Raporu Nasıl Gidilir?

Kredi puanınız finansal sağlığınızın önemli bir bileşenidir, ancak herkesin puanlarının nasıl göründüğünü veya nasıl belirlendiğini bilmez. Neyse ki, kredi puanınıza ve Kredi Karma veya Kredi Susamı gibi web siteleriyle çevrimiçi olarak belirlenmek için kullanılan tüm ayrıntılara erişebilirsiniz. Bu önemli bilgilere erişmek için kredi kartınızın olması gerekmez ve tüm süreç ücretsizdir.
Devamını Oku
Fico 8 Kredi Puanı - Kredi Puanlama Sertleşebilir
Kredi

Fico 8 Kredi Puanı - Kredi Puanlama Sertleşebilir

Temel bilgilerle başlayalım, FICO puanınız. Fair Isaac Corporation tarafından oluşturulan bir numara. FICO puanınız, kredi şirketlerine ve borç verenlere ne kadar riskli olduğunuzu ve geçmişte kredileri ne kadar iyi kullandığını bilmenize yardımcı olan birleşik bir sayıdır. FICO puanları 300 ila 850 arasında değişmektedir. Tipik olarak, 650'nin üzerinde herhangi bir puan “harika” kabul edilir.
Devamını Oku
Bir yıllıklık nasıl çalışır?
Kredi

Bir yıllıklık nasıl çalışır?

“Bir yıllık gelir nasıl işler?” “Yıllık gelirler diğer yatırımlardan nasıl farklıdır?” “Bir yıllık gelir benim için gerçekten doğru mu?” Bunlar, insanların gelirleri söz konusu olduğunda yaşadıkları bazı yaygın sorular. Neden maaşları çevreleyen bu kadar karışıklık var? Bunun nedeni, farklı terimler ve binici seçenekleri olan birçok farklı gelir türünün bulunmasıdır ve birçok finansal danışman (ya da sigorta acentesi) ya bir ürünü diğerine itmek için tanımları zayıf ya da kasıtlı olarak bulanıkl
Devamını Oku