Kredi

Bedava Para İstiyor musunuz? Bir Chase Freedom® Kartı Alın

Kim ücretsiz parayı sevmez?

Kimse?

İster inanın ister inanmayın, Chase Freedom® Card size sadece 3 ay içinde kartınıza 500 $ harcayarak ve harcama yapmak için ücretsiz para verecektir.

En iyi kısım? Chase Freedom, mevcut en iyi nakit geri kredi kartlarından biridir. Parayı geri almak için bir çöp kredi kartı için kaydolmuyorsun. Nasıl çalıştığına ve bunun neden ücretsiz para teklif etmemiş olsalar da düşünmeniz gereken bir kart olduğuna bakalım.

Chase Freedom® ile Ücretsiz Bonus Nakit 150 $

Muhtemelen böyle bir şey düşünüyorsun:

Yani bir kredi kartı şirketi bana “bedava” bir para vermek ister mi? Evet doğru. Yaka ne?

Bu anlaşılabilir. Kredi kartı şirketleri, eğitimsiz ya da finansal bir bağda olanların peşine düşüyor. Kesinlikle bunun bir kısmı doğru olsa da, kredi kartlarını akıllıca kullanırsanız, gerçekten de kötü değildir. (Faiz ödemesi, bonus parayı kolayca geri alabilir, bu yüzden bir denge oluşturmayın.)

Yani bir yakalama var mı?

Teknik olarak evet. Ama o kadar küçük ki çoğu insan için bile önemli olmamalı.

Chase Freedom® Card'a kaydolduğunuzda, kart üyeliğinin ilk üç ayında kartınıza 500 $ harcadığınızda 150 $ bonus para kazanacaksınız.

Yani bir yakalama var: karta 500 dolar harcamanız gerekiyor. Ancak bu, 3 ay boyunca uzatırsanız ayda sadece 167 dolar. Çoğu insan için en azından normalde bakkaliye ne harcarsın. (Sadece ilk 3 ay içinde harcayacağınız 500 $ 'ı bir şekilde veya başka bir şekilde aldığınızdan emin olun.)

Daha da iyisi: Yıllık ücret karşılığında hiç para harcamayacaksınız. (Kredi kartı evrenindeki en kötü yakalardan biri budur.)

Chase Freedom® ile% 5 Nakit Geri Kazanın

Chase Freedom® kartı, tüm satın alımlarda sadece% 1 geri ödeme yapmakla kalmaz, aynı zamanda belirli harcama kategorilerinde harcadığınız ilk 1.500 $ 'lık paranın% 5'ini geri alır. Kategoriler her çeyrekte (yılın her 3 ayında) döner.

% 5 nakit geri almazken her şey (% 5 nakit geri kredi kartları ile ortak bir yanlış anlama) bunlar büyük kategorilerdir. Herkes gaz ve bakkal satın alır. (Ve eğer benden hoşlanıyorsanız, tatil alışverişinde% 5 geri ödeme yapmak harika!)

Not: Paranızın% 5'inin geri ödemesi, her çeyrekte yalnızca ilk 1.500 $ 'lık harcama kategorisine kadar geçerlidir. 1,500 $ 'ın 5%' si 75 $ 'dır. Yani ikinci çeyrekte, sinemada 50 $ ve markette 1.450 dolar harcayabiliyorsunuz ve yine de% 5 nakit geri dönüşte 75 dolar kazanabiliyorsunuz. (Yılın% 5'i için% 5 paranızı geri alırsanız, üretilirsiniz. 300 dolar nakit geri. Normal, günlük harcamalarınız için yarım ödeme günü değil!)

Her Şeyde% 1 Nakit Geri Ödeme

Nakit geri kredi kartlarının çoğu, tüm harcamalarınıza% 1 verir. Bazen% 1'i hava yolu için otel veya mil puanlarında verilir, ancak bitiş yüzdesi genellikle% 1 civarındadır. Aynısı Chase Özgürlüğü için de geçerlidir. % 5 kategorisine girmeyen harcamalarınızda hala% 1 kazanırsınız.

Ve bu para iadesi sınırsız. İstediğiniz kadar karta kadar kaydırabilirsiniz ve her zaman% 1 nakit geri alırsınız.

Blueprint'e erişim

Chase Freedom® kartının bir başka yardımcısı da Chase'in finansal yazılımı Blueprint'e erişim elde edeceksiniz. Biz bir Blueprint'in gözden geçirilmesi geçmişte. Blueprint, faiz ödemelerinizi azaltmanıza ve bakiyenizi daha hızlı ödemenize yardımcı olacak birçok seçenek sunar. Blueprint'te bir bütçe çalıştıramazsınız, ancak kart sahiplerine hoş bir ek avantajdır.

Kredi Kartı Primleri Riski

Kredi kartı için kaydolma sadece Bir kredi kartı bonusu almak için muhtemelen buna değmez. Ancak, büyük bir geri kredi kartı almak artı 150 dolar bedava mı? Bu benim kitabımda bir kazan.

Ancak, bir risk, 150 $ 'lık parayı geri almak için ihtiyaç duyulan 500 $ harcamayı talep ettiğinizde, aksi takdirde daha fazla ücret ödemenizdir. Ya da sadece% 5'lik parayı geri almak için marketlere ekstra yolculuklar yapacaksınız.

Kredi kartlarına aşırı harcama yapmanın en kolay yolu - için herhangi Nedeni - sadece kredi kartı bir banka kartı gibi kullanmaktır. Harcamalarınız bütçenizi temel alır ve fazladan ekstra bonus para iadesi almak için ekstra satın alımlar yapmazsınız. (Unutmayın,% 5 para iadesi, gerçekten ihtiyacınız olmayan şeyleri satın alırsanız% 95 oranında geçmeniz anlamına gelir!)

Daha fazla kart seçeneği için en iyi kredi kartı kılavuzlarımıza göz attığınızdan emin olun:

  • En İyi% 0 APR ve Denge Aktarımı Kredi Kartları
  • En İyi İş Kredi Kartları
  • En İyi Nakit Geri Kredi Kartları
  • En İyi Seyahat Kredi Kartları

Aşağıdaki yorum yapanların görüşleri, banka reklamcıları veya bu web sitesi tarafından onaylanmamış veya onaylanmamıştır.

Videoyu izle: Nakit Ömer ✔ - Bağcılar Sevdası - 2016 (Resmi Klip)

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

2018 için En İyi Seyahat Ödülleri Kredi Kartları
Kredi

2018 için En İyi Seyahat Ödülleri Kredi Kartları

En iyi seyahat kredi kartları, günlük harcamalarınızdan çok daha fazlasını sunar. Sağlam bir planla, kredi kartı ödülleri aslında seyahat hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir. Dolar üzerinde pennies için Tokyo'ya uçan iş sınıfını hayal edin ya da gözlerden uzak özel adasına bir tekne yolculuğu maliyeti için Maldivler'deki lüks bir tatil köyünde beş gece geçirin.
Devamını Oku
Yıllık Binbaşı Rider # 3: Ölüm Yardımı Rider
Kredi

Yıllık Binbaşı Rider # 3: Ölüm Yardımı Rider

Gelirlerin tipik bir özelliği, hayatınızın geri kalanı için size bir gelir sağlamasıdır. Ancak, sınırlamalardan biri, birkaç yıl içinde bir yıllık ödeme süresi içerisinde ölürseniz, planda kalan herhangi bir fonun, varislerinize değil, sigorta şirketine geri dönmesidir. Temel bir ölüm ödeneği sağlayan bazı gelirler.
Devamını Oku
Yıllık Değerinizi Yükseltmek İçin Seçenekler ve Biniciler
Kredi

Yıllık Değerinizi Yükseltmek İçin Seçenekler ve Biniciler

İnsanların yıllık gelirden şüphelenmelerinin nedenlerinden biri, rahatsız edici olabilecek bazı hükümlere sahip olmalarıdır. Eğer beklenti ile bir rant sözleşme çıkar Örneğin, en azından önümüzdeki 20 yıl için bir gelir sağlayacaktır olduğunu, ancak 10 yıl sonra ölür, sözleşmedeki kalan bakiye, sigorta şirketi değil dönecektir mirasçılarına.
Devamını Oku
Kredi Raporunuzu Düzenli Olarak Neden Kontrol Etmelisiniz?
Kredi

Kredi Raporunuzu Düzenli Olarak Neden Kontrol Etmelisiniz?

Ryan’dan Cash Money Life’dan gelen misafir. Veteran, baba, koca, blogcu ve bir all-around şişman adam. Kredi raporunuz, kredi başvurusunda bulunduğunuz veya bir ev ya da daire kiralamaya çalıştığınız zaman sahip olduğunuz en önemli finansal kayıtlardan biridir. Ancak kredi raporunuz, finansal durumunuzu izlemenize veya geliştirmenize yardımcı olacak bir araç olarak da kullanılabilir.
Devamını Oku