Kredi

Bedava Para İstiyor musunuz? Bir Chase Freedom® Kartı Alın

Kim ücretsiz parayı sevmez?

Kimse?

İster inanın ister inanmayın, Chase Freedom® Card size sadece 3 ay içinde kartınıza 500 $ harcayarak ve harcama yapmak için ücretsiz para verecektir.

En iyi kısım? Chase Freedom, mevcut en iyi nakit geri kredi kartlarından biridir. Parayı geri almak için bir çöp kredi kartı için kaydolmuyorsun. Nasıl çalıştığına ve bunun neden ücretsiz para teklif etmemiş olsalar da düşünmeniz gereken bir kart olduğuna bakalım.

Chase Freedom® ile Ücretsiz Bonus Nakit 150 $

Muhtemelen böyle bir şey düşünüyorsun:

Yani bir kredi kartı şirketi bana “bedava” bir para vermek ister mi? Evet doğru. Yaka ne?

Bu anlaşılabilir. Kredi kartı şirketleri, eğitimsiz ya da finansal bir bağda olanların peşine düşüyor. Kesinlikle bunun bir kısmı doğru olsa da, kredi kartlarını akıllıca kullanırsanız, gerçekten de kötü değildir. (Faiz ödemesi, bonus parayı kolayca geri alabilir, bu yüzden bir denge oluşturmayın.)

Yani bir yakalama var mı?

Teknik olarak evet. Ama o kadar küçük ki çoğu insan için bile önemli olmamalı.

Chase Freedom® Card'a kaydolduğunuzda, kart üyeliğinin ilk üç ayında kartınıza 500 $ harcadığınızda 150 $ bonus para kazanacaksınız.

Yani bir yakalama var: karta 500 dolar harcamanız gerekiyor. Ancak bu, 3 ay boyunca uzatırsanız ayda sadece 167 dolar. Çoğu insan için en azından normalde bakkaliye ne harcarsın. (Sadece ilk 3 ay içinde harcayacağınız 500 $ 'ı bir şekilde veya başka bir şekilde aldığınızdan emin olun.)

Daha da iyisi: Yıllık ücret karşılığında hiç para harcamayacaksınız. (Kredi kartı evrenindeki en kötü yakalardan biri budur.)

Chase Freedom® ile% 5 Nakit Geri Kazanın

Chase Freedom® kartı, tüm satın alımlarda sadece% 1 geri ödeme yapmakla kalmaz, aynı zamanda belirli harcama kategorilerinde harcadığınız ilk 1.500 $ 'lık paranın% 5'ini geri alır. Kategoriler her çeyrekte (yılın her 3 ayında) döner.

% 5 nakit geri almazken her şey (% 5 nakit geri kredi kartları ile ortak bir yanlış anlama) bunlar büyük kategorilerdir. Herkes gaz ve bakkal satın alır. (Ve eğer benden hoşlanıyorsanız, tatil alışverişinde% 5 geri ödeme yapmak harika!)

Not: Paranızın% 5'inin geri ödemesi, her çeyrekte yalnızca ilk 1.500 $ 'lık harcama kategorisine kadar geçerlidir. 1,500 $ 'ın 5%' si 75 $ 'dır. Yani ikinci çeyrekte, sinemada 50 $ ve markette 1.450 dolar harcayabiliyorsunuz ve yine de% 5 nakit geri dönüşte 75 dolar kazanabiliyorsunuz. (Yılın% 5'i için% 5 paranızı geri alırsanız, üretilirsiniz. 300 dolar nakit geri. Normal, günlük harcamalarınız için yarım ödeme günü değil!)

Her Şeyde% 1 Nakit Geri Ödeme

Nakit geri kredi kartlarının çoğu, tüm harcamalarınıza% 1 verir. Bazen% 1'i hava yolu için otel veya mil puanlarında verilir, ancak bitiş yüzdesi genellikle% 1 civarındadır. Aynısı Chase Özgürlüğü için de geçerlidir. % 5 kategorisine girmeyen harcamalarınızda hala% 1 kazanırsınız.

Ve bu para iadesi sınırsız. İstediğiniz kadar karta kadar kaydırabilirsiniz ve her zaman% 1 nakit geri alırsınız.

Blueprint'e erişim

Chase Freedom® kartının bir başka yardımcısı da Chase'in finansal yazılımı Blueprint'e erişim elde edeceksiniz. Biz bir Blueprint'in gözden geçirilmesi geçmişte. Blueprint, faiz ödemelerinizi azaltmanıza ve bakiyenizi daha hızlı ödemenize yardımcı olacak birçok seçenek sunar. Blueprint'te bir bütçe çalıştıramazsınız, ancak kart sahiplerine hoş bir ek avantajdır.

Kredi Kartı Primleri Riski

Kredi kartı için kaydolma sadece Bir kredi kartı bonusu almak için muhtemelen buna değmez. Ancak, büyük bir geri kredi kartı almak artı 150 dolar bedava mı? Bu benim kitabımda bir kazan.

Ancak, bir risk, 150 $ 'lık parayı geri almak için ihtiyaç duyulan 500 $ harcamayı talep ettiğinizde, aksi takdirde daha fazla ücret ödemenizdir. Ya da sadece% 5'lik parayı geri almak için marketlere ekstra yolculuklar yapacaksınız.

Kredi kartlarına aşırı harcama yapmanın en kolay yolu - için herhangi Nedeni - sadece kredi kartı bir banka kartı gibi kullanmaktır. Harcamalarınız bütçenizi temel alır ve fazladan ekstra bonus para iadesi almak için ekstra satın alımlar yapmazsınız. (Unutmayın,% 5 para iadesi, gerçekten ihtiyacınız olmayan şeyleri satın alırsanız% 95 oranında geçmeniz anlamına gelir!)

Daha fazla kart seçeneği için en iyi kredi kartı kılavuzlarımıza göz attığınızdan emin olun:

  • En İyi% 0 APR ve Denge Aktarımı Kredi Kartları
  • En İyi İş Kredi Kartları
  • En İyi Nakit Geri Kredi Kartları
  • En İyi Seyahat Kredi Kartları

Aşağıdaki yorum yapanların görüşleri, banka reklamcıları veya bu web sitesi tarafından onaylanmamış veya onaylanmamıştır.

Videoyu izle: Nakit Ömer ✔ - Bağcılar Sevdası - 2016 (Resmi Klip)

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

GF ¢ 040: Krediniz Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (muhtemelen bunu yapmıyorsunuz)
Kredi

GF ¢ 040: Krediniz Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (muhtemelen bunu yapmıyorsunuz)

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC040_.mp3 Sertifikalı bir Finansal Planlayıcı olarak finansal planlama sorunları hakkında çok şey biliyorum, ama bilmediğim bir şey var. kredi Birkaç yıl önce, gerçek kredi puanımın ne olduğunu bulmak için cesur bir arayışa girdim ve bunu yaparken çok sayıda farklı kredi puanı türünün olduğunu hızlıca öğrendim.
Devamını Oku
Değişken Oranlar
Kredi

Değişken Oranlar

Her biri yatırımcılar arasında farklı bir yatırım nişini doldurmak için tasarlanmış birkaç farklı gelir türü vardır. Değişken gelirler genel olarak gelirlerin tüm faydalarını sunar, fakat aynı zamanda hem hisse senetleri hem de tahviller için yatırım geliri elde etmenizi sağlar. Hedeflenen tarih fonları gibi, sigorta şirketlerinin sunduğu “fon fonu” nu temsil ediyorlar.
Devamını Oku
Chase Blueprint'in Gözden Geçirilmesi
Kredi

Chase Blueprint'in Gözden Geçirilmesi

Kredi kartı kullanımınızı yönetmek için hiç uğraştınız mı? Bakiyenizi düşürmeye çalışırken, her gün öğelerinizde faiz ödemek zorunda kaldınız mı? Chase Bank'ın yeni bir yazılım seti Blueprint, kredi kartı kullanımınızı yönetmenize ve bir planla borcunuzu ödemenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
Devamını Oku