Kredi

Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı

Bu teklif artık geçerli değil.

Sağlam bir iş ödülleri kredi kartı bulmak her zaman kolay değildir. Bazen yüksek yıllık ücretler vardır, diğerleri ise herhangi bir gerçek ödülün başlamasından önce binlerce dolar harcamanız gereken ödüller getirir.

Her bir harcama kategorisinde (tipik olarak ofis malzemeleri, telekomünikasyon, gaz, yemek ve lojman sadece birkaç isim) en fazla faydayı sağlamayı amaçlayan bir dizi ayrı kredi kartına sahip olmak istemeyen işletme sahibi için tüm katı kartlarını bulmak zor.

Kim sadece taşımak istemez birkredi kartı yerine beş?

Girmek Başkentin Spark Cash Business Kredi Kartı günü kurtarmak için.

Spark Cash Business Kredi Kartını Farklı Yapan Nedir?

Bu iş için nakit geri kredi kartı üç büyük farklılaştırıcılar vardır.

Kolay Bonus Ödüller - 150 ABD Doları Alın

Bazı ticari kredi kartları, ekstra bonus para kazanma olanağı sunar, ancak normal şartlar, binlerce dolar harcamanın binlerce olmasıdır.

Başkentin Spark Cash Business Kredi Kartı farklıdır: ekstra nakit para kazanmak basittir.

Toplam 150 $ tutarında bonus ödülü kazanmanın iki yolu vardır:

  • Kartın ilk 3 ayında alışverişlerde 1.000 $ harcayarak 100 $ kazanın
  • İlk 60 günde bir veya daha fazla çalışan kartını açmak için 50 ABD doları kazanın

Bu kadar. Fantezi kadro yok, çemberler arasında atlama yok. Biraz para harcayın (neredeyse her iş üç ayda 1.000 dolar harcıyor) ve bir çalışan kartı ekleyin ve Capital One size 150 dolar ücretsiz verecektir.

Bonus parasını geri 150 dolar ister misin? Bugün bir Capital One Spark Cash Business Kredi Kartı açın.

Tutarlı Nakit Geri Ödeme Herşey harcama

Bir grup rastgele kategori için maksimum ödüller kazanmak için birden fazla kredi kartını kullanma zamanı olan işletme sahibi veya daha kötüsü, paraya çevrilmiş ve uçakta bulunan kredi kartları birbirine karışmış, sahiplerinin elleri üzerinde çok fazla zamana sahip olan işletme sahibi.

En azından teoride, belirli kategorilere% 3 ile% 5 arasında para ödeyen ve genel olarak daha yüksek bir geri ödeme yapabilen bir dizi kart alabilmeniz doğrudur. Ama en azında birden fazla kart hokkabazlık yaparsın. Bu bonus kategorilerinden bazıları kapaklar ödüllendirdi, böylece kapa vurduktan sonra herhangi bir bonus ödülü kazanamazsınız. Daha da kötüsü, tüm bu kartların yıllık ücretleri muhtemelen kazanılan bonusların çoğunu silecektir.

Bu sana zaman kaybı gibi gelmiyor mu?

Nasıl olduğunu düşünün Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı bunun yerine çalışır:

  • Her alışverişte% 2 para kazanın, her gün
  • 100 $ nakit bonus kazanın - sadece 1,000 dolar harcayınalımlardailk 3 ay içinde
  • Bir veya daha fazla çalışan kartına üye olarak 50 $ nakit bonus kazanın
  • Ödüllü küçük işletme müşteri hizmetlerinin tadını çıkarın
  • İlk yıl için 0 $ intro yıllık ücret; Bundan sonra 59 dolar
  • Herhangi bir tutar için, herhangi bir tutar için, nakit ödemelerinizi kullanın.
  • Zaman geçmeyen sınırsız nakit ödüller kazanın

Ortalamanın üstünde bir ödül oranıyla daha basit bir program.

Düşük Yıllık Ücret

Yıllık ücretler nakit geri ödüllerinizin değerini artırıyor. Yüksek yıllık ücretler bazı ticari ödüller kazanmaya değmez kartlar yapar - neredeyse yüzlerce dolarlık bir yıllık ücretin üstesinden gelmek için neredeyse hiç ödül kazanmazsınız.

Bu kart da bu kategoride kazanır. İlk yıl için yıllık ücret yoktur. Bundan sonra sadece 59 $. Bu, işletme kredi kartı yıllık ücretler kadar düşük.

Yıllık 59 $ 'lık bir ücret ve% 1'lik ödül oranıyla, yıllık ücret için ödeme yapmak için ikinci yılda sadece 5.900 dolar harcamanız gerekir. (İlk yıldaki yeterlilikleri karşıladığınızda elde ettiğiniz 150 $ 'dan bahsetmeyin.) Çoğu işletme bundan daha fazlasını harcıyor ve bununla birlikte ödüller kazanacaksınız.

Alt çizgi

Basit fakat ödüllendirici bir kredi kartı isteyen işletme sahipleri için Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı sahip olabileceğiniz en iyi kredi kartlarından biridir. Düşük bir yıllık ücretle, 150 $ bonus para kazanma ve tüm harcamalarda% 1 nakit geri ödeme alma yeteneği ile bu kartın yönetilmesi ve ödüllendirilmesi kolaydır. Bugün Capital One ile bir hesap açın.
Aşağıdaki yorum yapanların görüşleri, banka reklamcıları veya bu web sitesi tarafından onaylanmamış veya onaylanmamıştır.

Videoyu izle: Subway Are Sleeping / Sadece Johnny Knows / Colloquy 2: Aşk Üzerine Bir Dissertation

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

LendingTree İnceleme
Kredi

LendingTree İnceleme

LendingTree, ülkenin önde gelen çevrimiçi kredi piyasasıdır. Bir çevrimiçi platformda borç verenleri arayabilecekleri tek duraklı bir dükkanla borç alanlar sağlar. Borçluya mevcut en iyi kredileri bulma ve mevcut çeşitli kredi teklifleri arasında alışveriş yapabilmenizi sağlar. Bunun ötesinde, Lending Tree, birden fazla kredi veren kuruluşun işletmeniz için rekabet ettiği bir ortam yaratır.
Devamını Oku
Kredi Sorgulama Kredi Puanınızı Sarsacak mı?
Kredi

Kredi Sorgulama Kredi Puanınızı Sarsacak mı?

Kredi puanınız her zamankinden daha önemli. Kredi puanınızı almadan oyuna kredi alamaz, daire kiralayamaz veya araba satın alamazsınız. Kredi puanınızın ne olduğuna karar vermek için birkaç faktör var. Ödemelerinizi zamanında yaparsanız, kredi geçmişinizden her şey. Kredi puanınıza dahil edilen faktörlerden biri de kredi sorgularıdır.
Devamını Oku
Kredi Raporunuzu Düzenli Olarak Neden Kontrol Etmelisiniz?
Kredi

Kredi Raporunuzu Düzenli Olarak Neden Kontrol Etmelisiniz?

Ryan’dan Cash Money Life’dan gelen misafir. Veteran, baba, koca, blogcu ve bir all-around şişman adam. Kredi raporunuz, kredi başvurusunda bulunduğunuz veya bir ev ya da daire kiralamaya çalıştığınız zaman sahip olduğunuz en önemli finansal kayıtlardan biridir. Ancak kredi raporunuz, finansal durumunuzu izlemenize veya geliştirmenize yardımcı olacak bir araç olarak da kullanılabilir.
Devamını Oku
Değişken Oranlar
Kredi

Değişken Oranlar

Her biri yatırımcılar arasında farklı bir yatırım nişini doldurmak için tasarlanmış birkaç farklı gelir türü vardır. Değişken gelirler genel olarak gelirlerin tüm faydalarını sunar, fakat aynı zamanda hem hisse senetleri hem de tahviller için yatırım geliri elde etmenizi sağlar. Hedeflenen tarih fonları gibi, sigorta şirketlerinin sunduğu “fon fonu” nu temsil ediyorlar.
Devamını Oku