Kredi

Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı

Bu teklif artık geçerli değil.

Sağlam bir iş ödülleri kredi kartı bulmak her zaman kolay değildir. Bazen yüksek yıllık ücretler vardır, diğerleri ise herhangi bir gerçek ödülün başlamasından önce binlerce dolar harcamanız gereken ödüller getirir.

Her bir harcama kategorisinde (tipik olarak ofis malzemeleri, telekomünikasyon, gaz, yemek ve lojman sadece birkaç isim) en fazla faydayı sağlamayı amaçlayan bir dizi ayrı kredi kartına sahip olmak istemeyen işletme sahibi için tüm katı kartlarını bulmak zor.

Kim sadece taşımak istemez birkredi kartı yerine beş?

Girmek Başkentin Spark Cash Business Kredi Kartı günü kurtarmak için.

Spark Cash Business Kredi Kartını Farklı Yapan Nedir?

Bu iş için nakit geri kredi kartı üç büyük farklılaştırıcılar vardır.

Kolay Bonus Ödüller - 150 ABD Doları Alın

Bazı ticari kredi kartları, ekstra bonus para kazanma olanağı sunar, ancak normal şartlar, binlerce dolar harcamanın binlerce olmasıdır.

Başkentin Spark Cash Business Kredi Kartı farklıdır: ekstra nakit para kazanmak basittir.

Toplam 150 $ tutarında bonus ödülü kazanmanın iki yolu vardır:

  • Kartın ilk 3 ayında alışverişlerde 1.000 $ harcayarak 100 $ kazanın
  • İlk 60 günde bir veya daha fazla çalışan kartını açmak için 50 ABD doları kazanın

Bu kadar. Fantezi kadro yok, çemberler arasında atlama yok. Biraz para harcayın (neredeyse her iş üç ayda 1.000 dolar harcıyor) ve bir çalışan kartı ekleyin ve Capital One size 150 dolar ücretsiz verecektir.

Bonus parasını geri 150 dolar ister misin? Bugün bir Capital One Spark Cash Business Kredi Kartı açın.

Tutarlı Nakit Geri Ödeme Herşey harcama

Bir grup rastgele kategori için maksimum ödüller kazanmak için birden fazla kredi kartını kullanma zamanı olan işletme sahibi veya daha kötüsü, paraya çevrilmiş ve uçakta bulunan kredi kartları birbirine karışmış, sahiplerinin elleri üzerinde çok fazla zamana sahip olan işletme sahibi.

En azından teoride, belirli kategorilere% 3 ile% 5 arasında para ödeyen ve genel olarak daha yüksek bir geri ödeme yapabilen bir dizi kart alabilmeniz doğrudur. Ama en azında birden fazla kart hokkabazlık yaparsın. Bu bonus kategorilerinden bazıları kapaklar ödüllendirdi, böylece kapa vurduktan sonra herhangi bir bonus ödülü kazanamazsınız. Daha da kötüsü, tüm bu kartların yıllık ücretleri muhtemelen kazanılan bonusların çoğunu silecektir.

Bu sana zaman kaybı gibi gelmiyor mu?

Nasıl olduğunu düşünün Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı bunun yerine çalışır:

  • Her alışverişte% 2 para kazanın, her gün
  • 100 $ nakit bonus kazanın - sadece 1,000 dolar harcayınalımlardailk 3 ay içinde
  • Bir veya daha fazla çalışan kartına üye olarak 50 $ nakit bonus kazanın
  • Ödüllü küçük işletme müşteri hizmetlerinin tadını çıkarın
  • İlk yıl için 0 $ intro yıllık ücret; Bundan sonra 59 dolar
  • Herhangi bir tutar için, herhangi bir tutar için, nakit ödemelerinizi kullanın.
  • Zaman geçmeyen sınırsız nakit ödüller kazanın

Ortalamanın üstünde bir ödül oranıyla daha basit bir program.

Düşük Yıllık Ücret

Yıllık ücretler nakit geri ödüllerinizin değerini artırıyor. Yüksek yıllık ücretler bazı ticari ödüller kazanmaya değmez kartlar yapar - neredeyse yüzlerce dolarlık bir yıllık ücretin üstesinden gelmek için neredeyse hiç ödül kazanmazsınız.

Bu kart da bu kategoride kazanır. İlk yıl için yıllık ücret yoktur. Bundan sonra sadece 59 $. Bu, işletme kredi kartı yıllık ücretler kadar düşük.

Yıllık 59 $ 'lık bir ücret ve% 1'lik ödül oranıyla, yıllık ücret için ödeme yapmak için ikinci yılda sadece 5.900 dolar harcamanız gerekir. (İlk yıldaki yeterlilikleri karşıladığınızda elde ettiğiniz 150 $ 'dan bahsetmeyin.) Çoğu işletme bundan daha fazlasını harcıyor ve bununla birlikte ödüller kazanacaksınız.

Alt çizgi

Basit fakat ödüllendirici bir kredi kartı isteyen işletme sahipleri için Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı sahip olabileceğiniz en iyi kredi kartlarından biridir. Düşük bir yıllık ücretle, 150 $ bonus para kazanma ve tüm harcamalarda% 1 nakit geri ödeme alma yeteneği ile bu kartın yönetilmesi ve ödüllendirilmesi kolaydır. Bugün Capital One ile bir hesap açın.
Aşağıdaki yorum yapanların görüşleri, banka reklamcıları veya bu web sitesi tarafından onaylanmamış veya onaylanmamıştır.

Videoyu izle: Subway Are Sleeping / Sadece Johnny Knows / Colloquy 2: Aşk Üzerine Bir Dissertation

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

GFC TV Ep 002: 5 Neden Hiçbir Zaman Değişmeyen Faizler Almamalısınız?
Kredi

GFC TV Ep 002: 5 Neden Hiçbir Zaman Değişmeyen Faizler Almamalısınız?

Nefes al. Onu kokla? Değişken rantın kokusu. Eğer ağzına birazcık fırlatırsan, seni suçlamıyorum. Eğer yapmadıysanız, muhtemelen değişken maaşlar hakkında yeterince bilginiz yoktur. Değişken aylık nedir? Bir mal sahibi ile ihraççı arasında yapılan sözleşme, mal sahibinin ihraççı anapara vermeyi kabul ettiği ve karşılığında ihraççının zaman içinde mal sahibi değişken ödemelerini garanti ettiği bir sözleşmedir.
Devamını Oku
Chase Slate Kredi Kartı İncelemesi - Hayır Denge Transfer Ücreti ve Şimdi 15 Ay için% 0 APR!
Kredi

Chase Slate Kredi Kartı İncelemesi - Hayır Denge Transfer Ücreti ve Şimdi 15 Ay için% 0 APR!

Sonsuza kadar borçtan kurtulmak için bir kredi kartı kullanabileceğinizi biliyor olsaydınız, bunun hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İlgilendiğiniz binlerce insana mal olan şey, sizi borçtan çeken hayat çizgisi olabilir. Yakın zamanda gerçekleşen bir kutlama için gereğinden fazla uğraşırsanız, kötü ekonomi nedeniyle sona ermek için mücadele ettiniz ya da kısa bir süre önce beklenmedik bir acil durum yaşadıysanız, kredi kartınızın şu anda bir bakiyesi var.
Devamını Oku
Bir Yıllık Alınırken: 5 Gerçek Hayat Senaryosu
Kredi

Bir Yıllık Alınırken: 5 Gerçek Hayat Senaryosu

Birçok danışman, müşterilerini hiç bir zaman bir rant bırakmayacaklarını söyleyerek büyük bir iyilik yaptığını düşünüyor. Ve maaşların aldıkları tüm olumsuz basınla birlikte, bu çok şaşırtıcı değil. Ancak, bence maaşlar fantastik - doğru durumda. Bazı insanların rantı almamaları için en az 15 neden vardır.
Devamını Oku
Bedava Para İstiyor musunuz? Bir Chase Freedom® Kartı Alın
Kredi

Bedava Para İstiyor musunuz? Bir Chase Freedom® Kartı Alın

Kim ücretsiz parayı sevmez? Kimse? İster inanın ister inanmayın, Chase Freedom® Card size sadece 3 ay içinde kartınıza 500 $ harcayarak ve harcama yapmak için ücretsiz para verecektir. En iyi kısım? Chase Freedom, mevcut en iyi nakit geri kredi kartlarından biridir. Parayı geri almak için bir çöp kredi kartı için kaydolmuyorsun.
Devamını Oku