Küçük İşletmeler İçin En İyi Satıcı Hizmetleri

Bu yılın başlarında yeni bir iş girişimine başladım.

Çoğunlukla bir çevrimiçi hizmet sunmakla uğraşıyordum, bu yüzden küçük işletmeler için farklı tüccar hizmetlerini araştırmaya zorlandım.

Kaba bir uyanış içindeydim…

Bugün küçük işletmeler için var olan tüm farklı seçeneklere inanamıyorum.

Küçük işletmeler, gittikçe daha rekabetçi bir pazarda büyümeye teşebbüs etmek için benzersiz zorluklarla dolu sonsuz bir liste ile karşı karşıya.

Bu zorlukların en zorları arasında, ödeme söz konusu olduğunda müşterilerin taleplerinin karşılanmasıdır.

Mükemmel ürünler ve hizmetler sunan küçük bir işletme, kredi veya banka kartı veya diğer esnek ödeme şekilleri ile ödeme kabul etmeye hazır değilse veya müşterileri için geçerli bir elektronik pazar yeri oluşturmak için kendini ayakta tutamayabilir.

Büyük işletmeler, bu gibi konuları ele almak için finansman ve personel açısından kaynaklara sahiptir, ancak küçük işletmeler genellikle yoktur.

Ticari Hizmetler: Küçük İşletme Ödeme İşlemleriyle İlgili İşlemler

Küçük bir işletme, ödeme işleme ve e-ticaret görevlerine yardımcı olmak için bir tüccar hizmet şirketine ihtiyaç duyabilir. Örneğin, kredi ve banka kartı ödemelerini işleme koyamayan küçük işletme, birincil odak noktasının ürün veya hizmet olup olmadığına veya iş modelinin esas olarak geleneksel mi, dijital mi, yoksa bunların bir karışımı mı olduğuna bakılmaksızın, rekabet açısından dezavantajlı bir durumda bulunacaktır. iki.

Ticari hizmet firmaları, çeşitli ödeme işleme ihtiyaçları ile başa çıkabilme becerisini oluşturarak küçük işletmelere yardımcı olabilir. Bir satıcı servis şirketi, küçük işletmelerin kredi kartlarını ve banka kartlarını kabul etmesini sağlayabilir. Bu özellik, Web tabanlı bir işletme veya taşınabilir bir iş modeli sunabilir.

Örneğin, bir kablosuz kredi kartı işleme kabiliyeti ile, esnaf bazlı bir servis (sıhhi tesisat, elektrikçi, ısıtma ve iklimlendirme servisi, vb.), İşletmenin mobil yapısına rağmen kredi kartı veya banka kartı ödemelerini kolayca kabul edebilir.

Küçük İşletmeler İçin E-Ticaret Ticareti Hizmetleri

E-ticaret alanına dayanan veya bu alana yayılmak isteyen küçük işletmeler, süreci etkinleştirmek için bir tüccar hizmetleri firmasından yararlanabilir.

Kredi ve banka kartıyla ödeme işlemleri, bir e-ticaret bileşeniyle bir işletmeyi yürütmek için kritik öneme sahiptir ve bu, hazır bir satıcı hizmetidir.

Due.com gibi birçok ticari servis firması, ödeme işlemlerini popüler alışveriş sepetleriyle sorunsuz bir şekilde entegre ederek ödeme kontrol sürecini basitleştirebilir ve basitleştirebilir.

Elektronik çeklerin kabulü, bir tüccar hizmetleri firması tarafından güvenli ve güvenli bir şekilde kullanılabilen bir başka esnek ödeme sistemidir. Ödevinizi yaparsanız eWallet Çözümleri hakkında pek çok bilgi vardır.

PCI Uyum ve Hesap Doğrulama

Kredi kartları ile uğraşırken küçük işletmeler için en büyük hatalardan biri, işlemin geleneksel veya elektronik çeşitliliğe sahip olup olmadığı, güvenliktir. Kendi tuzu değerine sahip olan herhangi bir ticari hizmet şirketi, verilerinizi ve müşterilerinizin kredi kartı dolandırıcılığı ile ilgili birçok sorundan korunma sürecine yardımcı olmak için Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı'na (PCI DSS) uygundur.

Benzer şekilde, herhangi bir iyi veri hizmetleri şirketi, hızlı ve doğru bir hesap doğrulaması sağlayarak ödeme işlemlerinizi hızlı, doğru ve güvenli bir şekilde işlenmesini mümkün kılar. Herhangi bir çevrimiçi satıcıyla oturum açmadan önce ödevinizi yapın. BBB gibi kaynaklar sizi kötü bir şirket tarafından dolandırılmaya karşı korumak için var.

Videoyu izle: SATIŞ SIRASINDA MÜŞTERİ İLE ETKİLİ İLETİŞİM NASIL KURULUR?

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Freelancerlar için Vergi İpuçları

Freelancerlar için Vergi İpuçları

Vergi mevsimi sona ermiştir, ancak bu önümüzdeki yıl için hazırlanmamanız gerektiği anlamına gelmez. Aslında, yıl boyunca kendinizi organize ederseniz, gelecek yıl yapacak daha az işiniz olacak ve vergi yükümlülüğünüzü azaltmanıza yardımcı olabilecek krediler ve kesintiler planlamanız daha olası olacaktır.
Devamını Oku
Kariyeriniz için bir “Seçenek” ile Büyük Nasıl Vurulur

Kariyeriniz için bir “Seçenek” ile Büyük Nasıl Vurulur

Aşağıda, Darwin'in misafir yayını var. Darwin para, yatırım ve kariyer fırsatları için evrimsel bir yaklaşım benimsiyor. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca bir şey öğrendiysek, teknolojideki değişimlere, işyerine, yatırım fırsatlarına sürekli adapte olmamız gerekir. Darwin'in Parası'nda daha fazla okuyun.
Devamını Oku
Küçük İşletmeler İçin En İyi Satıcı Hizmetleri

Küçük İşletmeler İçin En İyi Satıcı Hizmetleri

Bu yılın başlarında yeni bir iş girişimine başladım. Çoğunlukla bir çevrimiçi hizmet sunmakla uğraşıyordum, bu yüzden küçük işletmeler için farklı tüccar hizmetlerini araştırmaya zorlandım. Kaba bir uyanış içindeydim… Bugün küçük işletmeler için var olan tüm farklı seçeneklere inanamıyorum.
Devamını Oku
Girişimcilerin Başarılı Olmasının 5 Sebebi

Girişimcilerin Başarılı Olmasının 5 Sebebi

Bir girişimci olarak, zamanınızın yarısının günlük koşuşturmaya ayrıldığını, bir şeyleri gerçekleştirdiğini, hedeflere ulaştığını biliyorsunuz. Bazı durumlarda, kendim gibi, zamanınızın yarısından biraz daha fazla harcayabilirsiniz. Half Diğer yarısı, nerede olmak istediğinizi ve hangi zaman diliminde olduğunu bilmek için ileriye bakıyor. Bazı girişimciler için belirsizliğin zihinsel kaygısının üstesinden gelmek ilk büyük adımdır.
Devamını Oku