Kredi

Bankacılık Dolandırıcılığı: Bankaların Yasal Olarak Paranı Nasıl Çaldıkları ve Ne Yapabilirsiniz?

Aşağı ekonomi sadece genel halktan daha fazla zarar verdi - bankalar da tutamıyor. Daha fazla gelir elde etme çabası içinde, taktiklerinde oldukça yaratıcı ve sinsi hale geldiler. Bunlara 720CreditScore.com adresinden bahsediyoruz. bankacılık dolandırıcılığı. Bankalar, aylar sonra aylarca sizden yasal olarak çalma biçimleridir, çoğu zaman bunu farketmeden bile.

İster duymak ister istemez, gerçek şu ki bankalar hükümetle yatağa giriyor ve hükümet bankalara “insanlara adil davranmak“Paranızı çalmaya devam ediyorlar, sizden açgözlülükle sizden para alarak (hükümet ve vergi dolarlarınızla) aynı anda.

Mesajı yaymak ve insanların bunlardan kaçınmasına yardımcı olmak bankacılık dolandırıcılığı, herkesi kendi hikayelerini paylaşmaya davet ediyoruz bankacılık dolandırıcılığı Bu sana olmuş olabilir. Amaç, gerçekte nelerin olup bittiğinin farkında olmak ve böylece kazanılan paranızı koruyabilmektir. Burada birkaç dolar ve çok fazla görünmeyebilir, ancak bunu yaptığınız binlerce hesabı eklediğinizde, bankaların bunlara ne kadar bağımlı olduğunu görebilirsiniz. bankacılık dolandırıcılığı.

Bu, güçlü bir şekilde inandığımız önemli bir konudur ve dolandırıcılığınızı paylaşma zamanınızı büyük ölçüde takdir ediyoruz. Paylaşmak için bir hikayeniz yoksa, birkaç dakikanızı ayırın ve mağdur olmadığınızdan emin olmak için dolandırıcıları okuyun ya da bu sayfayı bilgilerinden yararlanacağını düşündüğünüz diğer kişilerle paylaşın.

Hikayenizi bulmayı kolaylaştırmak için, bir aldatmaca paylaşıyorsanız lütfen yorumunuzu “BANKACILIK SCAM.”

Eğer bir facebook hesabınız varsa, bu mesajı Facebook'ta paylaşın, böylece bu mesajı alabilirsiniz!

Paylaşım ruhu içinde, bana yakın zamanda başıma gelen bir şey.

ABD Bankası: BANKACILIK SCAM

Bu bir aldatmaca değilse ABD BankasıNe olduğundan emin değilim.

Geçen hafta Hukuktaki annemle kira kontratını kapatıyordum. ABD BankasıSon ödeme tutarı 395 dolardı, ben de ödemeyi istedim.

Ödemeyi almadan önce, ABD Bankası Temsilcim Annem, sekiz hafta önce Kaliforniya'dan Arizona'ya taşındı. Bilgiyi memnuniyetle aldı ve bana kredi kartımı 395 dolar yerine 405 dolar ödemek zorunda bırakacağını söyledi. Diye sordum,

"Niye ya?."

Eh, ben ABD Bankası'nın Arizona'da fatura adresleri için ekstra 10 $ ücret talep politikası olduğunu öğrendim. İlginç.

Hmmm… Dünyanın her yerinden müşterilerim var ve Arizona'nın Kaliforniya eyaletinde bir kişinin kredi kartını tahsil etmek için bana fazladan para harcamaya gerek yok. Olsa bile, YOK YOK 10 $ olurdu. Ve fazladan ücretlendirilsem bile, bunu müşteriye aktarmayı düşünmezdim.

İşte, bundan beş gün sonra bunun hakkında blog yazıyordum ABD Bankası Dolandırıcılığı… Tüm müşteri tabanına. Bu şirketlerin, hepimiz için sıkıntı çeken penny yerine müşterileri için daha fazla değer yaratmaya odaklanmaya başlaması gerekiyor.

İşte ben 10 dolandırıcılık aldım. Adresimi tekrar California adresine çevirmesini ve tekrar çalıştırmasını söyledim. Ona söyledim,

“Bana 10 dolarlık ücret talep ederseniz, faturayı ödemeyi reddediyorum.”

Adresi değiştirdi, 10 dolar kazandım ve yine ABD Bankasını kullanmıyorum!

Senin Scam paylaş!

Philip Tirone, İnsan Irkları için Kredi Puanlama Uzmanı ve Şampiyonudur
Diğer Scam Mesajları:

Perakende Mağaza Kredi Kartı Dolandırıcılığı
Kredi Acıtıyor Kirli Küçük Sır
Kendinizi Ortak İflas Dolandırıcılığından Koruma

Bu konuk görevlisi, bir kredi uzmanı olan ve tüketicilere kredi ve dolandırıcılıktan kaçınmayı öğreten Philip Tirone tarafından sunuldu.

Videoyu izle: banka dolandırıcılıgı

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Kredinizi Yönetmek için Kredi Efsanelerini Anlayın
Kredi

Kredinizi Yönetmek için Kredi Efsanelerini Anlayın

Bu ChamberofCommerce.com gelen bir misafir gönderidir Kredi yönetimi her zamankinden daha önemlidir. Yaptığınız her büyük satın alma işlemi kredi puanınızdan etkilenecek. IRS, vergi açığını azaltma umuduyla yeni kredi ve borç raporlama yasalarına bile girmiştir. Kredi raporunuzu anlamak, özellikle yeni başlıyorsanız ve başlangıç ​​sermayesine ihtiyaç duyduğunuzda, işiniz için hayati önem taşır.
Devamını Oku
İyi bir kredi puanı nedir?
Kredi

İyi bir kredi puanı nedir?

Kredi puanınızın sizinle ilgili en önemli finansal bilgilerden biri olduğunu biliyorsunuz. Kredi puanı ölçeğine düştüğünüz zaman, paranızı yönetirken ne tür bir insan olduğunuzu belirlemenin bir yolu olarak düşünülür. Ödünç verenler - ve başkaları da - para meseleleriyle ilgili olarak size nasıl davranacakları hakkında karar vermek için kredi puanı ölçeğindeki pozisyonunuzu kullanırlar.
Devamını Oku
GF ¢ 040: Krediniz Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (muhtemelen bunu yapmıyorsunuz)
Kredi

GF ¢ 040: Krediniz Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (muhtemelen bunu yapmıyorsunuz)

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC040_.mp3 Sertifikalı bir Finansal Planlayıcı olarak finansal planlama sorunları hakkında çok şey biliyorum, ama bilmediğim bir şey var. kredi Birkaç yıl önce, gerçek kredi puanımın ne olduğunu bulmak için cesur bir arayışa girdim ve bunu yaparken çok sayıda farklı kredi puanı türünün olduğunu hızlıca öğrendim.
Devamını Oku
İflasınızı Yaparsanız Ne Olur?
Kredi

İflasınızı Yaparsanız Ne Olur?

Miranda Marquit tarafından Konuk Mesaj iflas için dosyalama normalde çok zor bir karardır. Yükümlülüklerini ödemek zorunda kalmamak için iflas başvurusunda bulunanlar olsa da, birçok iflas başvurusu, bir kişinin güvenilir olmayan bir borç durumundan kurtulma girişiminde bulunduğundan aylarca acı çektikten sonra ortaya çıkıyor.
Devamını Oku