Kredi

Bankacılık Dolandırıcılığı: Bankaların Yasal Olarak Paranı Nasıl Çaldıkları ve Ne Yapabilirsiniz?

Aşağı ekonomi sadece genel halktan daha fazla zarar verdi - bankalar da tutamıyor. Daha fazla gelir elde etme çabası içinde, taktiklerinde oldukça yaratıcı ve sinsi hale geldiler. Bunlara 720CreditScore.com adresinden bahsediyoruz. bankacılık dolandırıcılığı. Bankalar, aylar sonra aylarca sizden yasal olarak çalma biçimleridir, çoğu zaman bunu farketmeden bile.

İster duymak ister istemez, gerçek şu ki bankalar hükümetle yatağa giriyor ve hükümet bankalara “insanlara adil davranmak“Paranızı çalmaya devam ediyorlar, sizden açgözlülükle sizden para alarak (hükümet ve vergi dolarlarınızla) aynı anda.

Mesajı yaymak ve insanların bunlardan kaçınmasına yardımcı olmak bankacılık dolandırıcılığı, herkesi kendi hikayelerini paylaşmaya davet ediyoruz bankacılık dolandırıcılığı Bu sana olmuş olabilir. Amaç, gerçekte nelerin olup bittiğinin farkında olmak ve böylece kazanılan paranızı koruyabilmektir. Burada birkaç dolar ve çok fazla görünmeyebilir, ancak bunu yaptığınız binlerce hesabı eklediğinizde, bankaların bunlara ne kadar bağımlı olduğunu görebilirsiniz. bankacılık dolandırıcılığı.

Bu, güçlü bir şekilde inandığımız önemli bir konudur ve dolandırıcılığınızı paylaşma zamanınızı büyük ölçüde takdir ediyoruz. Paylaşmak için bir hikayeniz yoksa, birkaç dakikanızı ayırın ve mağdur olmadığınızdan emin olmak için dolandırıcıları okuyun ya da bu sayfayı bilgilerinden yararlanacağını düşündüğünüz diğer kişilerle paylaşın.

Hikayenizi bulmayı kolaylaştırmak için, bir aldatmaca paylaşıyorsanız lütfen yorumunuzu “BANKACILIK SCAM.”

Eğer bir facebook hesabınız varsa, bu mesajı Facebook'ta paylaşın, böylece bu mesajı alabilirsiniz!

Paylaşım ruhu içinde, bana yakın zamanda başıma gelen bir şey.

ABD Bankası: BANKACILIK SCAM

Bu bir aldatmaca değilse ABD BankasıNe olduğundan emin değilim.

Geçen hafta Hukuktaki annemle kira kontratını kapatıyordum. ABD BankasıSon ödeme tutarı 395 dolardı, ben de ödemeyi istedim.

Ödemeyi almadan önce, ABD Bankası Temsilcim Annem, sekiz hafta önce Kaliforniya'dan Arizona'ya taşındı. Bilgiyi memnuniyetle aldı ve bana kredi kartımı 395 dolar yerine 405 dolar ödemek zorunda bırakacağını söyledi. Diye sordum,

"Niye ya?."

Eh, ben ABD Bankası'nın Arizona'da fatura adresleri için ekstra 10 $ ücret talep politikası olduğunu öğrendim. İlginç.

Hmmm… Dünyanın her yerinden müşterilerim var ve Arizona'nın Kaliforniya eyaletinde bir kişinin kredi kartını tahsil etmek için bana fazladan para harcamaya gerek yok. Olsa bile, YOK YOK 10 $ olurdu. Ve fazladan ücretlendirilsem bile, bunu müşteriye aktarmayı düşünmezdim.

İşte, bundan beş gün sonra bunun hakkında blog yazıyordum ABD Bankası Dolandırıcılığı… Tüm müşteri tabanına. Bu şirketlerin, hepimiz için sıkıntı çeken penny yerine müşterileri için daha fazla değer yaratmaya odaklanmaya başlaması gerekiyor.

İşte ben 10 dolandırıcılık aldım. Adresimi tekrar California adresine çevirmesini ve tekrar çalıştırmasını söyledim. Ona söyledim,

“Bana 10 dolarlık ücret talep ederseniz, faturayı ödemeyi reddediyorum.”

Adresi değiştirdi, 10 dolar kazandım ve yine ABD Bankasını kullanmıyorum!

Senin Scam paylaş!

Philip Tirone, İnsan Irkları için Kredi Puanlama Uzmanı ve Şampiyonudur
Diğer Scam Mesajları:

Perakende Mağaza Kredi Kartı Dolandırıcılığı
Kredi Acıtıyor Kirli Küçük Sır
Kendinizi Ortak İflas Dolandırıcılığından Koruma

Bu konuk görevlisi, bir kredi uzmanı olan ve tüketicilere kredi ve dolandırıcılıktan kaçınmayı öğreten Philip Tirone tarafından sunuldu.

Videoyu izle: banka dolandırıcılıgı

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Philip Tirone ile Kredi Kartı ve Kredi Puanı Hacks
Kredi

Philip Tirone ile Kredi Kartı ve Kredi Puanı Hacks

Bu Jeff Rose, İyi Finansal Cents ve soldieroffinance.com başka harika bir konuk ile başka bir harika röportaj ile. Misafirim bugün, kredi puanı uzmanı, kredi notu “ninja” olarak adlandıracağım Phil Tirone. Ben bir finansal planlamacıyım ve yatırım ve finansal planlama ile birçok insana yardım ediyorum, ancak kredi notları söz konusu olduğunda, temelde, daha iyi bir terimin yokluğundan, cahilce.
Devamını Oku
Bir Kişisel Kredi Onaylandı Nasıl
Kredi

Bir Kişisel Kredi Onaylandı Nasıl

Bazı durumlarda, kişisel bir kredi istenir. Bir ev işine başlamak isteyebilirsiniz, ya da bir tatil için ödünç almak isteyebilirsiniz, ya da para için başka bir kullanımınız olabilir. Nedeni ne olursa olsun, kişisel bir kredi almak size ihtiyacınız olan parayı verebilir. Kişisel kredi - genellikle teminatsız - hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olmak için size biraz ekstra para sağlayabilir.
Devamını Oku
Kimlik Hırsızlığı Kredi Puanınızı Nasıl Yok Ediyor?
Kredi

Kimlik Hırsızlığı Kredi Puanınızı Nasıl Yok Ediyor?

Şoke edici bir numara duymak ister misiniz? 2017'de kimlik hırsızlığı nedeniyle 16.7 milyon insan vardı. 17 MİLYON kişiye yakın! Bazı kimlik hırsızlığı vakaları oldukça küçüktür. Belki de kredi kartı ekstrenizde yapmadığınız birkaç işlemi farkettiniz ve bankanıza dolandırıcılıkla ilgili hızlı bir çağrı, sorunu çözer.
Devamını Oku