Gaziler için Küçük İş Olanakları

Askeri gaziler onları işverenler için çekici kılan birçok niteliğe sahiptir.

Sadakat, güvenilirlik, tahrik ve kararlılık ve dürüstlük gibi şeyler, işverenler için tüm çekici özelliklerdir.

Mevcut iş piyasası ve ekonomi, bu özelliklerin hepsinde bile büyük bir işe giriş yapmayı zorlaştırabilir.

Ancak, umutsuzluğa gerek yok.

İşverenler için çekici olan bu özellikler, bir kişiye büyük bir küçük işletme sahibi olma eğilimindedir.

Gaziler için kaynaklar

Bildiğim bir uzman, kurumsal Amerika'da sıkıntı çektiğini ve özellikle Travma Sonrası Stres Bozukluğu tanısı ile iş dünyasına ayak uydurmanın zorluğunu buldu. Üç yıl çalıştıktan ve sefil hissedince, kendi fotoğraf ve yazma tutkusunu sürdürmeye karar verdi.

Şans eseri, işine başlarken yapmak için maluliyet ödemeleriyle kaynakları vardı. Fotoğraf ve yazım arasındaki bir yıl süren mücadelenin ardından, evinin rahatlığında yerel bir gazete için web içeriği ve yazı yazmaktan mutluluk duyuyor.

Bu kişi, kendi parasıyla çok az yatırım yaparak bunu yaptı ve borçlanmaya yönelik hiçbir işletme kredisi olmadan bunu başardı. Bazı insanlar şanslı değildir ve istediklerini elde etmek için kredi almak zorundadırlar. Bir krediye ihtiyacınız olsun ya da olmasın, bu durumda temel prensip sizin için de olabilir. Bir emektar olarak, karşılaştığınız zorluklara rağmen işi bitirmek için sürücüye ve kararlılığa sahip olduğunuzu biliyorsunuz. Eksik olan şey vizyon. Kendi kendinize vurmanız gerektiğini düşünüyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler şunlardır:

  • Ne hakkında tutkulu musunuz? Örneğin, bilgisayarlarla ilgili tutkuluysanız, ev tabanlı bir bilgisayar onarım servisini düşünebilirsiniz. Gökyüzü sınırdır, eğer düşünebilirseniz, muhtemelen bunun için geçerli bir pazar vardır.
  • Neyde iyisin? Bildiğim bir asker, ordu için bir silah ustasıydı. Büyük bir spor malzemeleri perakendecisi için çalıştıktan sonra, kendi garajında ​​kendi silah fabrikasını açmaya karar verdi. Beş yıl içinde kendi dükkânına ve birkaç çalışanına genişlemişti.
  • Eğitimini ve eğitimini düşün. Askeri eğitiminiz, yukarıdaki demirci için olduğu gibi büyük bir küçük işletme geliri kaynağı sağlayabilir. Yazan emektarın İngilizce dilinde bir derecesi vardır ve bu becerileri sağlam bir itibar yaratmak için kullandı.
  • Kaynaklarınızı ve bunlara nasıl ulaşacağınızı öğrenin. Küçük İşletmeler İdaresi, gazilere küçük işletmelere başlamaya ve SBA kredilerini güvence altına almaya yardımcı olacak birçok programa sahiptir. Bunlar son derece ihtisaslaşmış hibelerden düşük faizli kredilere kadar uzanmaktadır. Gaziler İdaresi ve birçok gazi yardım kuruluşu, küçük işletmelere başlayan gazilere yardım da sunuyor.
  • Küçük şeyleri gözden kaçırmayın. Askerlik yaptıktan sonra kendi başına ayrılmak göz korkutucu görünebilir ama ödüllendirici. Sağlık bakımı, düşük maliyetli hayat sigortası ve mülk sigortası gibi küçük şeyleri hatırlayın ve iş deneyiminizi çok daha tatmin edici hale getirebilirsiniz.

Veterans Bir Şansı Haktır

Gaziler uzun yıllar bu ülkeyi korumak için savaştılar ve savaştılar ve küçük işletmelere sahip olan emektarlar ekonomik iyileşmesinde uzun adımlar atabiliyorlar. Orduda öğrendiğiniz disiplin ve becerilere girin ve başarılı bir küçük işletme sahibi olabilirsiniz. Küçük bir işe başlamak için ihtiyacınız olan desteği bulmak için iyi bir yer, yerel emeklilerin organizasyonundan gelebilir. Ordu size her şeyi doğru şekilde yapmanın yolunu öğretti, bu eğitimi küçük işletmene uyguladı ve akıllıca ve ödüllendirici bir geçiş yaptığını göreceksin.

Videoyu izle: Gazapizm - İsminizi Silahlar

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Milyoner gibi düşünmenin 4 yolu

Milyoner gibi düşünmenin 4 yolu

Milyoner olmayı düşündüğün zaman hakkında ne düşünüyorsun? Büyük bir ev ve süslü bir araba satın alma fikrini dört gözle bekliyor musunuz? Bu zenginliklerin, sadece inanılmaz derecede iyi şanslar yoluyla elde edeceğiniz bir şey olduğunu mu düşünüyorsunuz? Scrooge McDuck gibi para dolu bir kasada yüzmeyi mi düşünüyorsun?
Devamını Oku
Zenginlik Kurmak İçin 9 Strateji (Finansal Danışmanınızın Size Söyleyemeyeceği)

Zenginlik Kurmak İçin 9 Strateji (Finansal Danışmanınızın Size Söyleyemeyeceği)

Beni tanıyanlar Roth IRA'yı ne kadar sevdiğimi biliyorlar. Aslında onu çok seviyorum aslında karımı üçüncü oğlumuz “Roth” olarak adlandırmaya ikna etmeye çalıştım. Ha, ha, şaka yapıyor olabilirim… Herzaman genç bir yatırımcıyı kendi Roth IRA'larını başlatmaya teşvik edebilirim. . Roth IRA'ya giderken ayda sadece 50 ila 100 dolar görebilirler, ancak emekli olduklarında 99'dan daha fazla mali olarak güvende olacaklarını biliyorum.
Devamını Oku
Para ve Ödüller İçin En İyi 13 Anket ve Araştırma Sitesi

Para ve Ödüller İçin En İyi 13 Anket ve Araştırma Sitesi

Hayatta ilerlemek için birçok yol olsa da, daha az para kazanmak kadar az fayda vardır. Gelirinizi zaman içinde artırarak, nakit tasarruf oranınızı artırabilir, emekliliğiniz için daha fazla para biriktirebilir ve hatta bir süre sonra bir ihtiyat efekti elde edebilirsiniz. başlamaya hazır mısın? Para için Anketler - Quicklinks Mysurvey Vindale Araştırma Anketi Junkie E-Poll Pazar Araştırması Ipsos iSay Inbox Dolarlar Pinecone Araştırma Swagbucks Amerikan Tüketici Görüşü Pro Fikir Harris Anket On
Devamını Oku
Küçük İşletme İhtiyaçlarınız İçin En İyi Bankacılık Ürünleri Nasıl Belirlenir?

Küçük İşletme İhtiyaçlarınız İçin En İyi Bankacılık Ürünleri Nasıl Belirlenir?

Bankalar, genel olarak ihtiyaç duyulan “küçük işletmelerin” ürünlerini tanıtmaktan hoşlanırlar. Gerçek bir işletme sahibi olarak, daha iyi bilirsiniz. Bir şey için, iki küçük işletme tam olarak aynı değildir. Aynı sektördeki şirketler bile farklı maliyet yapılarına, nakit akışı durumlarına veya ödeme koşullarına sahip olabilirler - hepsi farklı bankacılık ürünlerini onlar için iyi veya kötü bir anlaşma haline getirir.
Devamını Oku