Yatırım

Bugün Portföyünüze Katılmak İçin Yüksek Getiri Yatırımları 4

Yüksek getirili yatırımlara veya herhangi bir yatırıma odaklanmadan önce, borçlara yüksek faiz ödemediğinizden emin olmalısınız.

Borç faiziyle ilgili daha fazla ödeyecek olursanız, yatırımlarınızdan daha fazla kazanç elde edersiniz, yatırım getirinizi hemen düşüreceksiniz.

Başka bir deyişle, borçları azaltarak kazandıracağınız faiz, yatırım yaparak elde edeceğinizden daha yüksektir.

Örneğin, kredi kartı bakiyelerine% 18 faiz ödüyorsanız ve yalnızca en iyi yatırımınızdan% 9 getiri elde ederseniz -% 9'a mal olur.

Herhangi bir yatırım planının ilk adımı tüm yüksek faizli borçları ödemek olmalıdır.

Borçsuz iseniz ya da sadece düşük faizli borçlarınız varsa, yüksek faizli yatırım hesapları, akran kredilendirme hizmetleri, işe başlama ve düşük maliyetli endeks fonları dahil yüksek getirili yatırımları yönetmek için bazı seçenekleriniz vardır.

Seçtiğiniz yöntemler hangisi olursa olsun, en iyi sonuçları, rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir programa göre, hem tasarruf hem de yatırım için otomatik birikimler oluşturmaktan gelirsiniz.

1. Yüksek Verim Tasarruf Hesapları veya Mevduat Belgesi

Acil bir fona kaydedilen yaklaşık üç ila altı aylık yaşam harcamalarının olması iyi bir fikirdir. Ne olacağını asla bilemezsiniz, ve kendinizi daha az gelirle veya işsiz olarak bulursanız - bu fon sizi borca ​​veya aşırı mücadeleye sokmaktan kurtarabilir. (Tüm harcamalarınızı gibi bir bütçe aracıyla takip ettiğinizden emin olun.) nane.)

Çevrimiçi banka hesapları genellikle yerel bankanızdan daha yüksek faiz oranları sunar ve ayrıca parayı bir Mevduat Sertifikasında kaydetme seçeneğine de sahipsiniz, ancak ihtiyacınız olduğunda onu çıkarmak kolay değildir.

Evet, bunun şu anda çok “yüksek” olmadığını biliyorum, ancak alışveriş yapmak için para ödüyor. İnsanların belirli banka promosyonları ile% 2'ye yakın olabildiği, diğerlerinin ise% 15'lik bir ödeme yapması durumunda hesaplarında bıraktığı durumlar gördüm. Büyük bir meblağınız yoksa, geçiş yapmak buna değmez. Ama eğer birkaç yüz binin varsa, gözlerini dışarıda tut.

Neyse ki yüksek getiri tasarruf hesabı veya CD açmak için bir online banka seçerken seçim için geniş bir seçenek yelpazesi var: Başkent 360, Ally Bank, keşfedin, ve EverBank hepsi çok popüler bankalar. Onları kontrol edin ve sizin için en uygun olana karar verin.

2. Borç Verme Kredisi

Acil durumlar için bir kenara para ayırdıktan sonra, Borç Verme Kulübü gibi akran kredilendirme hizmetlerine bakabilirsiniz. Lending Club, sitelerine diğer insanlara borç veren kişiler için% 5,80 ila% 9,59'luk bir yatırım getirisi oranı tanıtır. Eşler arası kredilendirmeye yatırım yapmak daha kolay olamazdı: kredilerinizi seçebilir veya sadece bir kredi portföyüne yatırım yapabilirsiniz.

Borç veren bir hesap açın Peer-to-Peer Lending ile yüksek getiri kazanmaya başlamak. Lending Club’ın nasıl çalıştığına dair daha derinlemesine konuşmak istersem Ödünç Club incelemesi. Diğer insanların kredilerine nasıl yatırım yapabileceğiniz konusunda çok daha fazla.

3. Bir İş Başlatın

Başarılı bir işletme sahibi için bir işletme, yatırım fırsatlarından yüksek getiri sağlar. Ürün satan veya bir hizmet sunmaya başlamanıza olanak tanıyan becerileriniz varsa, iş sahibi olmanız, katılabileceğiniz başka bir yatırım türüne yaptığınız yatırımdan en yüksek getiriyi elde etmenizi sağlayabilir.

Teknoloji, birçok işletme sahibinin işlerine çok az finansal yatırım için başlamasını mümkün kıldı. Chris Guillebaeau'nın en çok satan 100 $ Başlangıç müteşebbis girişimcilerin ön saflarda fazla sermaye olmadan katı gelir elde edebildikleri sayısız örnekleri paylaşıyor.

Hangi işe başlayacağınızdan emin değil misiniz? İşte bir bakış ilk 13 küçük işletme fikri.

4. Düşük Maliyetli Endeks Fonlarına Yatırım Yapın


Kısa vadeli hisse senetlerini ne zaman alacağınızı ve satacağınızı anlamaya çalışmaktan kaçınmak için birçok kişi uzun vadeli opsiyonlara yatırım yapmayı sever.

Borsa ticaretinin iniş ve çıkışlarına yatırım yapmayı tercih ederseniz, böyle bir hizmeti düşünebilirsiniz. Betterment.com Bu sayede insanlar endeks ETF'lere yatırım yaparlar. Kimin ya da hangi İyiliğin olduğundan emin değil misiniz? Hakkında daha fazla bilgi edinin İyileştirme Roth IRA.

Bu sitenin yıllık yönetim ücreti, ortalama bakiyenizde% 25 ile% 35 arasında değişmektedir. Asgari bakiye, bekletme süresi, işlem ücreti ve diğer masraflar olmadan başlayabilirsiniz.

Satın alma ve tutma yatırım felsefesi için bir başka seçenek, bir programın kullanılmasıdır. Sermaye Bir ShareBuilder Bu, portföyünüzü istikrarlı yatırımlarla yavaşça büyütmenize olanak tanır.

İyileştirilmiş bir hesap açın Sadece bir hesap açmak için 25 $ alın. Yönetmek için büyük bir portföyünüz yok mu? Deneyin Sermaye Bir ShareBuilder Yatırımlarınızı oluştururken ücretlerinizi en aza indirmek için.

Videoyu izle: Hisse Senedi Nedir?

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Yüksek Ücretli Çalışanlar için 401k Sınırları
Yatırım

Yüksek Ücretli Çalışanlar için 401k Sınırları

Çoğu kişi 401 (k) 'nin mevcut en iyi emeklilik programlarından biri olduğunu kabul eder. Şirketiniz bir tane sunuyorsa, kesinlikle bundan faydalanmalısınız. Çalışanlara sunulan diğer birçok plandan daha fazla cömert katkı sağlar ve çoğu zaman bir işveren eşleştirme katkısı ile birlikte gelir.
Devamını Oku
Belediye Bond Sigortası Öldü mü?
Yatırım

Belediye Bond Sigortası Öldü mü?

Belediye tahvili sigortasının rolü, belediye pazarında azalmaya devam etmektedir ve sigortalı tahviller, temmuz ayına kadar yıllık bazda yeni ihraçların sadece% 11'ini içermektedir. En büyük tahvil sigorta şirketlerinden biri olan Ambac, Temmuz ayında “hurda” bölgesine ve on belediye bono sigortacısına indirildi, sadece üçü AA veya daha yüksek bir finansal güç notunu korudu.
Devamını Oku
Varlık Tahsisine Giriş
Yatırım

Varlık Tahsisine Giriş

Eğer benim gibiyseniz ve varlık tahsisini düşündüğünüzde, bir pasta grafiğini hemen düşünün. Sıkıcı bir pasta grafik yerine, biraz daha davetkar bir şeyle başlayacağımı düşündüm; Yukarıdaki güzel "Elmalı Turta" grafik (en azından elmalı turta olduğunu düşünüyorum). Varlık tahsisi, Amerika'nın en büyük tatlı geleneklerinden birine gönderme yapmaz.
Devamını Oku
Solo 401 (k) Planı Hakkında Bilmeniz Gereken 7 Şey
Yatırım

Solo 401 (k) Planı Hakkında Bilmeniz Gereken 7 Şey

2007 yılında kendi şirketimi kurarak serbest meslek sahiplerine katıldığımdan, artık önceki işverenlere 401 bin dolarlık plana katkıda bulunma seçeneğine sahip değildim. Kendi küçük işletmem resmen başladım ve şimdi bir dizi emeklilik planı seçeneğine açıktım. Basit bir IRA, SEP IRA veya Solo 401k planı yapabilirim.
Devamını Oku