Kredi

Üniversite Bahar Tatili için En İyi Öğrenci Kredi Kartları

Arkadaşların son dakika Spring Break gezisi planlıyorlar, ama nasıl gideceğinizden emin değil misiniz?

Yurtlarda geride kalmayın! Bazı çılgın maceralarda bahar tatilinde seyahat etmek, üniversite öğrencileri için bir pasajdır. Bahar tatilinizden 24 saat önce, Gulf Coast'a, Meksika'ya veya New York şehrine gitmeye başlamadan önce uçuş rezervasyonu yapmamış olsaydınız, henüz yaşamıyorsunuz.

Ya da belki sen benim gibisin ve uçmaktan nefret ediyorsun. Bunun yerine, dört arkadaşınızla Büyük Kanyon'a gitmek için dört gün içinde aniden yeterince büyük olmayan bir sedanın içine yığılacaksın.

Sadece bir problem var ... geçen haftasonu bira parasını çalmak için ekstra paranı patlattın. Bahar tatilinden sonraki haftaya kadar ekstra paranız olmayacak ve o zamana kadar çok geç olacak. Arkadaşlarınız, plajda uyuduklarını ve güneşin doğuşunun ne kadar keyifli olduğunu düşündüklerinde şiirleri ağdalayacaklar. Sahip oldukları egzotik eğlencenin hikayeleriyle birlikte olmak istemezsiniz - orada olmak istersiniz!

Ama nasıl? Bu basit: Ödeme alıncaya kadar sizi karşılamak için bir öğrenci kredi kartı alın.

Fuar uyarısı: İyi Mali Cents'i sık sık ziyaret etmeyecek ve paranın hemen ödemesini yapmadan bir kredi kartına gönüllü olarak para yatırmaya ilişkin tavsiyeleri göreceksiniz.

Ama eğer bir üniversite öğrencisiysen, büyük ihtimalle boşa harcamışsın, gerçek dünyadaki insanların gözlerini devirecekleri faaliyetlere yüzlerce dolar harcamış olmanın keyfini çıkarmışsındır. Doğaya karşı sorumsuzsun.

Bu iyi. Üniversitedesın. Kredi kullanmayı öğrenmek zorundasın ve bunu yaparken de eğlenebilirsin. Hiçbir kredi geçmişi olmadan, büyük ihtimalle henüz hiçbir büyük havayolu ödülü kredi kartı alamazsınız. Bir öğrenci kredi kartı için yerleşmeniz gerekecek. Ve size bu durumda en iyi seçimi nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

Bahar tatili için en iyi öğrenci kredi kartı nedir?

Bahar tatili için kredi kartı arıyorsanız, birkaç katı seçeneğiniz vardır:

Onu keşfet® Öğrenciler İçin - İyi Sınıflar Ödüller

Bu kategoride mevcut olan en iyi kartlardan biri de Öğrenciler için keşfedin.Acil durumlarda kullanabileceğiniz bir öğrenci kredi kartı almakla kalmayacak, aynı zamanda değerli ödüller kazanma fırsatına sahip olacaksınız!

Bu kartın avantajları şunlardır:

 • Öğrenciler için Discover it® hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı okuyun.
 • İlk 6 aydaki alışverişlerde% 0 APR
 • % 5 geri ödeme üniversite öğrencilerinin çok kullandıkları dönen kategorilerde: benzin istasyonları, restoranlar ve mağazalar
 • Yaptığınız her satın alımda standart% 1 para iadesi
 • Yıllık ücret yok
 • Paranızı geri almak için herhangi bir ücret yok

Citi Teşekkür ederim® Üniversite Öğrencileri için Tercih Edilen Kart

Citi teşekkür ederim® Kolej Öğrencileri için Tercih Edilen Kart, öğrencilerin ödüllerini kazanırken aynı zamanda kredi puanlarını oluşturmalarına yardımcı olabilecek bir dizi avantaj sunar. En iyisi, sunduğu avantajlar yıllık ücrete tabi değildir ve öğrenciler için en iyi seyahat ödülleri kartlarından biri olarak sıralarız.

Bu kartın avantajlarının bir özeti:

 • Kartınıza 90 gün içinde sadece 500 dolar harcadıktan sonra 2,500 ThankYou® puanı kazanın
 • Yemek ve eğlence için 2 puan, diğer tüm alışverişlerde 1 puan kazan
 • Yıllık ücret yok
 • Ürün, para iadesi, seyahat ödülleri, hediye kartları ve daha fazlası için puanlarınızı kullanın

Öğrenci Kredi Kartı nedir?

Öğrenci kredi kartları, özellikle üniversite öğrencilerine yönelik kredi kartı programlarıdır. Bir kart için onaylanması gereken nitelikler diğer kredi kartlarından daha düşüktür. Kredi kartlarını veren finansman şirketleri kolejde olduğunuzu, muhtemelen bekleme tablolarından gelir elde etmediğinizi ve sınırlı bir kredi geçmişiniz olduğunu anlıyor. Böylece size küçük bir kredi limiti veriyorlar, böylece suları test edebilir ve kredi kartı kullanımının sorumlu olup olmadığını görebilirsin.

Temel matematik: kredi kartı almak için daha düşük gereksinimler = daha düşük kredi puanı = minimum veya hiçbir ödül programı.

Üniversite Öğrencileri İçin Kredi Kartları Riskli Değil mi?

Kredi kartları, öğrencinin maliyesinde olabilecek en kötü şey midir?

Evet ve hayır. Kredi kartları araçlar Bu, onlar için ödemek zorunda kalmadan yaklaşık 30 gün boyunca alışveriş yapmanıza izin verir.

Kredi kartlarını daima küreklerle karşılaştırırım. (Bir dakika ne???)

Tam olarak, sürdüğünüz bir plastik parçası gibi kürekler mi?

Her ikisi de büyüme ve yıkım için iyi ve kötülük için kullanılabilecek araçlardır. Kredi kartı, kredi geçmişinizi oluşturmanıza, ödüller kazanmanıza ve sorumlu harcamaları öğretmenize yardımcı olabilecek bir finansal araçtır. Aynı şekilde bir kürek, daha sonra bir sonraki öğününüz olacak olan tohumların ekilmesi için bir siper kazmak için kullanılabilir.

Öte yandan, bir kürek yanlış kullanıldığında bitkilere büyük hasar verebilir. Kökler kesilebilir ve bitki kurtulur ve ölür. Aynı şekilde sorumsuz kredi kartı kullanımı, gökyüzü yüksek bakiyeleri, tahsilat çağrıları ve iflas ile maddi yıkıma yol açabilir.

Her ikisi de dikkatle ele alınması gereken araçlardır, bu yüzden bu kararı almayın.

Korkunç Öğrenci Kredi Kartları Özellikleri

Nihai finansal harabiyetinize yol açacak bir hata yapmak istiyorsanız, bu özelliklerden bazılarıyla birlikte bir kredi kartı seçin:

 • Yıllık ücret. Bir üniversite öğrencisi kredi kartı sahibi olmak için “doğru” para ödemesi için kesinlikle bir neden yoktur. Sadece bir kredi kartına sahip olmak için yıllık 25-50 dolarlık bir ücret ödemeyi haklı çıkaracak çok sayıda büyük öğrenci kredi kartı var.
 • Kötü ödüller programı. Normalden daha farklı şekilde harcama yapmanızı teşvik eden ödül programları işe yaramıyor. Sadece birkaç ödül puanı kazanmak için belirli bir mağazada harcamaya yönlendirilmek kolay olabilir.Başka bir hile de size birçok ödül puanı sunmaktır, ancak onları ödül seçeneklerinin çok sınırlı olduğu yerlerde çevrimiçi olarak kullanmaya zorlar.
 • Ödül programı yok. Bu bir anlaşma katili değil, ancak bir ödül programı (tercihen nakit para) ile bir öğrenci kartı alabilirsiniz eğer o zaman.

(Haberiniz olsun ... Yukarıdaki kredi kartı hileleri için düşmeyin. Yukarıda listelenen kredi kartlarından birine başvurunuz.)

Videoyu izle: KREDİ KARTIMI KAYBETTİM

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

2018'in En İyi Otel Kredi Kartları
Kredi

2018'in En İyi Otel Kredi Kartları

En iyi ortak markalı otel kredi kartları, ücretsiz otel konaklamaları, oda iyileştirmeleri ve daha fazlasını kazanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, bazı otel kredi kartları, daha da fazla faydaya yol açabilecek özel statü kazanmayı kolaylaştırır. Yine de, belirli bir otel zincirine bağlı olmaksızın otel kredi kartları olarak işlev gören başka ödüller kredi kartları da vardır.
Devamını Oku
Kimlik Hırsızlığı Kredi Puanınızı Nasıl Yok Ediyor?
Kredi

Kimlik Hırsızlığı Kredi Puanınızı Nasıl Yok Ediyor?

Şoke edici bir numara duymak ister misiniz? 2017'de kimlik hırsızlığı nedeniyle 16.7 milyon insan vardı. 17 MİLYON kişiye yakın! Bazı kimlik hırsızlığı vakaları oldukça küçüktür. Belki de kredi kartı ekstrenizde yapmadığınız birkaç işlemi farkettiniz ve bankanıza dolandırıcılıkla ilgili hızlı bir çağrı, sorunu çözer.
Devamını Oku
Çalınması Durumunda Kredi Kartınızın Kaybını Nasıl Rapor Edersiniz?
Kredi

Çalınması Durumunda Kredi Kartınızın Kaybını Nasıl Rapor Edersiniz?

Çalınan kredinizin, ATM kartınızın veya banka kartınızın kaybını bildirdiniz mi? Neyse ki, cüzdanımın çalınmasını hiç yapmadığım için şanslıydım bu yüzden bununla uğraşmak zorunda kalmamıştım. İki küçük kimlik hırsızlığı vakası yaşadım ve bu kendi başına bir baş belasıydı. Bu misafir yayını Debbie Brown'dur ve kredi kartınız çalındığında veya kaybolduğunda ne yapacağını paylaşır.
Devamını Oku