Kredi

Chase Southwest Airlines Rapid Rewards Kredi Kartı ile Southwest Airlines'da Ücretsiz Gidiş Uçuşu yapın

Bir sonraki tatil beldesine uçuş için başka birisinin ödeme yapması hoş olmaz mıydı?

(Ve daha da iyisi: eğer bu serbest uçuş ülkedeki en iyi havayolu olsaydı?)

Southwest Airlines Rapid Rewards® Premier Kredi Kartını açarsanız hemen alacaksınız.

Doğru olması için çok iyi görünebilir. Bir kredi kartı şirketi sizin için gidiş-dönüş uçuşu ödeyecek mi? Yaka ne? (Evet, çok küçük bir yakalama var. Bunu sadece bir saniyede alacağız.) Sonuç olarak, Chase Southwest Airlines Hızlı Ödül Premier Kredi Kartı'nızı ilk kez kullanmanızın ardından Güneybatı Havayolları'nda ücretsiz uçuş alabilirsiniz. asgari harcama şartını karşılar.

Dışarıda seyahat meraklıları (veya iş amaçlı seyahat edenler) için bu, seyahat ödülleri için en iyi kredi kartlarından biridir.

Bonus Uçuş Noktaları Nasıl Çalışır?

Kredi kartına başvurup hesabınızı etkinleştirdikten sonra, 90 gün içinde kartınıza sadece 2.000 $ harcadıktan sonra bonus puan kazanacaksınız. Seçtiğiniz uçuşa ve tarihlere bağlı olarak, 25.000 puan bir uçuşu ücretsiz olarak puanlamak için yeterli olabilir.

Gerçekten bu kadar basit.

Ama bedava uçuş, alacağın tek ödül değil. Başka büyük avantajlar da var.

Harcamalarınız için Puan Kazanın

Ücretsiz gidiş-dönüş uçuşunuz için bonus puanlarının üzerine, karttaki tüm harcamalarınız için puan kazanırsınız. Southwest Airlines veya Southwest'in Rapid Rewards otel ve araç kiralama ortaklarıyla yapılan harcamalar, her 1 $ harcama başına 2 puan üretecektir.

Ayrıca, diğer tüm harcamalarınız, kartınıza yüklediğiniz her 1 dolar için 1 puan kazanır. Her ne kadar kolaylık sağlamak için kredi kullanmayı planlıyorsanız, günlük harcamalarınızda bir ton puan kazanabilirsiniz. Sadece her ay bakkaliye, gaz, çocuk aktiviteleri ve çeşitli harcamalara ne kadar harcadığınızı düşünün. Kartınızı kullanırsanız, bunların hepsi hızlı bir şekilde toplanabilir!

Bu Kartla Daha Güneybatı Hızlı Ödül Puanları Kazanın

Southwest kredi kartıyla kazanabileceğinizin ötesinde daha fazla puan kazanmak istiyorsanız, Chase Sapphire Preferred'e kaydolmayı düşünün.® kart. Bu kart, Chase Ultimate Rewards adlı güçlü bir seyahat parası kazanmanıza ve sürekli olarak piyasadaki en iyi seyahat kredi kartını seçmenize yardımcı olur.
Chase Sapphire Preferred'i ne yapar?® Bu durumda çok güçlü kart, kazandığınız puanların Southwest Airlines'a 1: 1 oranında aktarılmasıdır. Şu an itibariyle 90 gün içinde sadece 4,000 dolar harcadıktan sonra karttaki kayıt bonusu 50.000 puan. Bu noktalar 1: 1'i ülkenin en iyi iç havayoluna transfer ettiğinden, etrafındaki 50.000 ekstra Güneybatı Hızlı Ödül puanı ile aynı şey. Çok tatlı, ha?

Southwest Havayolları'nın Hızlı Ödül Programı nedir?

İşte bu kredi kartının etkisini gerçekten en üst düzeye çıkarırsınız. Chase, harcamalarınızla ilgili puanları sadece size vermekle kalmayacak, Southwest'in Rapid Rewards programı, Southwest Airlines Rapid Rewards® Premier Kredi Kartınızı kullanmak için aldığınız puanların üstünde uçuşlarınız için sizi ödüllendirecektir. Hızlı Ödül puanlarının sayısı seçtiğiniz uçuş türüne göre değişir:

  • İşyeri Seçme Ücreti: 12 puan / 1 TL harcanmıştır
  • Herzaman Ücret: 10 puan / 1 harcanan zaman
  • Uzakta kalmak istiyor Fare: 6 puan / 1 $ harcanan

Bu puanları sadece bir Hızlı Ödül üyesi olarak ve Güneybatı ile uçuş rezervasyonu yaparak elde edersiniz. Bu kredi kartı ile ilgisi yoktur. Ama ikisini birleştirdiğinizde, ödüller Gerçekten mi yığmaya başlayın!

Bu, Southwest'in en az iki pahalı Wanna Get Away uçuşunun 200 $ karşılığında tek yönlü uçuş rezervasyonu yapması anlamına gelir. Her yol Chase kartınızda 400 puan ve Southwest'in Hızlı Ödül programı ile doğrudan 1.200 puan oluşturacaktır. Chase kredi kartınızdaki 400 puan, diğer kredi kartlarını kullanarak ödül puanlarında% 33'lük bir ekstradır. Ödüller sadece birkaç uçuş alarak ve Chase kredi kartınızı kullanarak eklenebilir.

Yakalama nedir?

Bu harika seyahat ödülünü kredi kartı yapan korkunç bir avlanma olmalı. işe yaramaz, değil mi?

Şey, aslında değil. Southwest Havayolları Rapid Rewards® Premier Kredi Kartı yıllık 99 $ ücret var. Bu bir serseri, ama kart sahip olmanın her yıldönümü tarihinde size 6,000 puan verilecek. İsterseniz, bu 6,000 puanı ücretsiz bir satış içi iç hat uçuşuna dönüştürebilirsiniz, böylece yıllık ücret kendi başına kolayca ödeme yapabilir. Ödüllerin bedelini ödemek için küçük bir fiyat gibi gözüktüğünüzde, ücretsiz uçuş ve Hızlı Ödül puanlarını toplayabilirsiniz.

Ayrıca, umarım bu açıktır, ancak sadece Southwest Airlines'a şehirinizdeki erişiminiz varsa bu kartı almalısınız. Southwest hizmetlerinin bulunduğu havalimanına gitmek için 6 saat sürmeniz gerekiyorsa, bu muhtemelen sizin için en iyi seyahat ödül kartı değildir.

Diğer tek yakalama, diğer ödüller kredi kartıyla düşünmeniz gereken bir şey - borç potansiyeli. Kart alırsanız, satın alımlar yapın ve ardından faiz ödemeleri size ulaşmadan önce bunları tamamen ödemeyin, sonra bir hata yaptınız. Seyahat ödülü kredi kartları sadece her ay kendi bakiyelerini ödemekle görevli olanlar içindir. Kredi kartınıza esasen ücretsiz bir erişim hattı yerine bir banka kartı gibi davranıyorsanız, istediğiniz kadar para kazanabilirsiniz.

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Kahretsin! Sıkıştırdım… .Faked Raporunuzda Bir Hata Düzeltmek için Nasıl
Kredi

Kahretsin! Sıkıştırdım… .Faked Raporunuzda Bir Hata Düzeltmek için Nasıl

Paranızın en önemli yönlerinden biri de kredi geçmişinizdir. Kredi raporunuz, paranızın borçlanmasıyla ilgili olarak mali hayatınızın bir kaydıdır. Aslında, finansal itibarınız. Kredi raporunuz iyi göründüğünde, iyi görünüyorsunuz - ve iyi bir finansal risk gibi. Ödünç verenler başvurunuzu onaylama konusunda daha olasıdır ve size rekabetçi faiz oranları verir.
Devamını Oku
Sabit (Oran) Ücretleri
Kredi

Sabit (Oran) Ücretleri

Hemen hemen her yatırım nişinde bir tane olmak üzere her çeşit sigorta vardır. Garantili bir gelirin oluşturulmasıyla ilgileniyorsanız, anapara değeriniz için bir risk olmaksızın, sabit tutarlar aradığınız şey olabilir. CD'ler ve para piyasası fonları gibi diğer faizli yatırımlardan daha yüksek getiri oranları öderler ve ayrıca vergi ertelenmiş gelir de sunarlar.
Devamını Oku
GFC 071: Yıllık İllüstrasyon Yanılsaması İçin Gözlem Edin
Kredi

GFC 071: Yıllık İllüstrasyon Yanılsaması İçin Gözlem Edin

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_071__Annuity_Illusions__.mp3 Hiç düşündüğünüz şey değil, sadece bir şey hakkında heyecanlandınız mı? Zaman ve tekrar tekrar, bu tarz bir senaryo hayatımızda olur. Eşimle yaptığım son bir gezi, bir rüyanın gerçekliğin ne kadar kısa düşebileceğinin mükemmel bir örneğidir.
Devamını Oku
Chase Blueprint'in Gözden Geçirilmesi
Kredi

Chase Blueprint'in Gözden Geçirilmesi

Kredi kartı kullanımınızı yönetmek için hiç uğraştınız mı? Bakiyenizi düşürmeye çalışırken, her gün öğelerinizde faiz ödemek zorunda kaldınız mı? Chase Bank'ın yeni bir yazılım seti Blueprint, kredi kartı kullanımınızı yönetmenize ve bir planla borcunuzu ödemenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
Devamını Oku