Yatırım

Firstrade İnceleme - Basit ve Düz Ticaret

Erken dönem online yatırım aracılık platformlarından biri, Firstrade birinci sınıf hizmet sunuyor. İhtiyacınız olan tüm kaynakları kendi kendine yatırım yapan bir yatırımcı olarak sağlarlar. Bu, daha iyi bir yatırımcı olmanıza yardımcı olacak araçlar, hesap makineleri ve eğitim videoları ve makalelerini içerir.

Platform aynı zamanda endüstrideki en düşük seviye olmasa da, daha popüler aracılık hizmetlerinin çok altında olan saldırgan bir ücret yapısı sunuyor.

İhtiyaçlarınız için kimin en iyi olduğuna karar vermeden önce diğer incelemelere göz attığınızdan emin olun:

 • Motif Yatırım İncelemesi
 • İyileştirme İncelemesi
 • Seçenekİnceleme
 • Kişisel Sermaye İncelemesi
 • E * Ticaret İnceleme

Firstrade hakkında

Firstrade, 1985 yılında, temel olarak yerel yatırım topluluğunun ihtiyaçlarına hizmet eden İlk Flush Securities olarak başladı. Yol boyunca, şirket organik büyüme ile büyüdü, ancak İnternet'in yeteneklerine dokunmanın faydalarını fark etti. Şirket, internette sadece birkaç online borsada çalıştığı bir zamanda, 1997'de Firstrade.com'u başlattı.

Şimdi önde gelenlerden biri indirim çevrimiçi komisyonculuk platformlarıve yatırımcıların finansal geleceklerini kontrol altına almasına yardımcı olmak için eksiksiz bir yatırım ürünleri ve araçları sunmaktadır. Platform, özel ticaret teknolojisini sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve üst düzey müşteri hizmetleri ve hareketlilik uygulamaları ile birleştirir. Uzatılmış saat ticareti ve bir saniyelik ticaret icra garantisi sunuyorlar.

Platform, hisse senetleri, opsiyonlar ve 11.000'den fazla yatırım fonunun yanı sıra borsada işlem gören fonlar, tahviller, ABD Hazine menkul kıymetleri, acentelik tahvili ve mevduat sertifikaları ile alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Platform Barron, SmartMoney, Kiplinger ve Forbes tarafından üstün hizmet için tanındı.

Firstrade Özellikleri ve Faydaları

Minimum başlangıç ​​depoziti / hesap bakiyesi. İlk işlemde, ilk işleminizi gerçekleştirmeden önce hesabınızda temizlenmiş paralar bulunması haricinde, minimum ilk para yatırma ya da hesap bakiyesi şartı yoktur.

Tek istisna, hesabınızda minimum 2,000 dolarlık bir hakkınız olması gereken kenar hesaplarıdır.

Mevcut Yatırımlar. Hisselere, ETF'lere, tahvillere, mevduat sertifikalarına, diğer sabit gelirli yatırımlara, yatırım fonlarına ve opsiyonlara yatırım yapabilirsiniz.

Mevcut hesap türleri. Düzenli yatırım aracılık hesaplarını (hem bireysel hem de müşterek) ve çeşitli IRA emeklilik hesaplarını açabilirsiniz. Ayrıca emanet hesapları, yatırım kulübü hesapları ve Coverdell hesapları da dahil olmak üzere ESA eğitim planlama hesapları sunarlar.

IRA hesapları içerir geleneksel ve Roth IRAs401 (k) devir hesapları ve SEP ve BASİT IRA'lar. Firstrade ayrıca kar paylaşım planları ve para satın alma planları açmanızı sağlar.

Şirketler ve LLC'ler, ortaklıklar ve LLP'ler ve tek mülk sahipleri de dahil olmak üzere belirli işletmeler için hesaplar mevcuttur. Güven, emlak veya konservatuar için de bir hesap açabilirsiniz.

Uygun hesap sahipleri. Firstrade ABD sakinlerini kabul ediyor, ancak uluslararası hesaplara da izin veriyor. Ancak uluslararası hesaplarda, kullanılabilirlik belirli ülkelerle sınırlıdır. Yurtdışında kalıcı olarak yaşayan ABD vatandaşları, yurtiçi hesaplara başvurmak zorundadır.

Uzatılmış saatler ticareti. Firstrade hesabınızdaki işlemlerinizi 8:05 AM'den 9:25 AM'ye ve satış sonrası işlemlerde 4:05 PM'den 5:25 PM'ye kadar yapabilirsiniz. Uzun süreli alım satım işlemlerinde sadece limit emirlerine izin verilir.

Mobil uygulama. Firstrade'ın mobil uygulaması hem Android hem de iPhone için kullanılabilir. Uygulama, iOS cihazları, hisse senedi puanları ve temel veriler, gelişmiş grafikler, portföy gösterge tablosu, gelişmiş sipariş durumu görünümü ve geliştirilmiş ticaret ve araştırma arayüzleri için kimlik kimliğine izin verir.

Para transferi. Hem mevduatlar hem de para çekme işlemleri, finansal hesaplar arasında fonların elektronik transferi olan ACH fon transferi ile gerçekleştirilebilir. Bir elektronik para transferi (ACH) sözleşmesi yürütmeli ve daha sonra harici bir hesaptan veya geçersiz hesaptan veya son banka ekstresinin bir kopyasını eklemelisiniz. Bağlantıyı kurduktan sonra, Firstrade hesabınızla bağlantılı harici finans kurumu arasında para transfer edebileceksiniz.

ACH aktarımı kullanarak hesabınıza yedi takvim günü boyunca 100.000 ABD dolarına kadar para yatırabilirsiniz. ACH'yi kullanarak yedi takvim günü 50.000 dolara kadar çekebilirsiniz.

Temettü Yatırım Planı (DRIP). DRIP programı için kayıt olabilirsiniz ve satın aldığınız uygun hisse senetleri otomatik olarak kar payı yatırımı için kaydolacaktır. Hisse senetleri hisse başına 4 $ 'ın üzerinde olmalı ve sadece yabancı menkul kıymetleri içermelidir. DRIP planına istediğiniz zaman kaydolabilir veya açabilirsiniz.

Vergi Merkezi Bu, Firstrade'in yatırımcılara yatırımlarının vergi sonuçlarıyla ilgili ihtiyaç duydukları bilgileri veren bilgi, makale ve çizelgeleri sunduğu bir kütüphane. Örneğin, ihtiyacınız olan herhangi bir vergi formunu almanızı sağlayan bir sayfa var. Sermaye kazançları ve kayıpları, maliyet temeli, yıkama satışları ve kısa satış gibi konuları açıklayan makaleler de bulunmaktadır.

Vergi Merkezi ayrıca gelir vergisi parantezleri gibi değerli bilgiler ve vergi iadesi almanın getirileri hakkında bir tartışma da sunmaktadır. Bu sık sık ortaya çıkmayan bir tartışma, ancak her yatırımcı bu kararla bir noktada karşı karşıya gelecek.

Varlık koruması. Hesabınız SIPC tarafından korunmaktadır. Bu, hesabınıza 500.000 $ 'lık nakit ve menkul kıymet karşılığında 250.000 $' lık nakit de dahil olmak üzere hesabınızı kapsamaktadır.FirstArn'ın takas firması Apex Clearing Corporation, aynı zamanda menkul kıymetler için her bir yatırımcı için 37.5 milyon $ 'a kadar ve fazla 900.000 $' lık paraya kadar "fazla SIPC" kapsamı sağlıyor. Her iki kapsam türü de hesabınızı broker hatasından korumaktır ve piyasa faktörleri nedeniyle değer düşüşlerinden değil.

Hesap Güvenliği. Firstrade, kişisel bilgileri korumak için federal standartlara uygun fiziksel, elektronik ve prosedürsel önlemleri korumaktadır. Kişisel hesap bilgileri, web sitesinin güvenli kısmına yerleştirilir; bu bilginin korunması için endüstriyel dayanıklı güvenlik duvarları ve şifreleme teknolojisi kullanılır. Sunucular, yetkisiz tarafların bilgilere erişmesini önlemek için güvenli yuva katmanı (SSL) teknolojisiyle etkinleştirildi. Ayrıca müşteriler ve platform arasında değiş tokuş edilen bilgileri şifrelemek için dijital sertifika hizmetlerini kullanırlar.

Firstrade ayrıca Çevrimiçi Çevrimiçi Koruma Garantisini de sunmaktadır. Eğer Firstrade hesabınızda çevrimiçi olarak yetkisiz faaliyet yapılırsa, Firstrade bu etkinlikten kaynaklanan kayıpların% 100'ünü karşılayacaktır. (Bu garantiye bağlı şartlar ve koşullar vardır.)

Firstrade Araçları ve Hesap Makineleri

Firstrade Web sitesi boyunca düzinelerce araç ve hesap makinesi bulunmaktadır. Daha dikkat çekici olanlardan bazıları şunlardır:

Video yorumu. Belirli bir konu, varlık sınıfı veya güvenilen bağımsız analistlerin güvenliğiyle ilgili günlük, haftalık ve üç aylık video görüşmeleri gerçekleştirirsiniz. Bu Morningstar Minute, Morningstar DividendInvestor ve Morningstar ETFInvestor içerir.

Analist Raporları ve Derecelendirmeleri.Bu, Morningstar 5 yıldızlı derecelendirmelere ve kapsamlı araştırma raporlarına erişim sağlar.

Gelişmiş Screener. Bu araç, önceden tanımlanmış tarayıcıları kullanarak yatırım seçimlerinizi daraltmanızı sağlar. Örneğin, yüksek kaliteli iş stokları, büyük kapaklı büyüme stokları veya pazarlıklı küçük kapaklar için tarama yapabilirsiniz. Kendi gereksinimlerinizi karşılamak için düzinelerce kriterin arasından seçim yapabilirsiniz.

Finansal hesap makineleri. Bunlar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda finansal kaygı için sayılar yapmanıza olanak tanıyan çevrimiçi hesap makineleridir:

 • Geçerli net değer
 • Üniversite için ne kadar tasarruf etmelisiniz?
 • Ne kadar yapabilirsin bir IRA'ya katkıda bulunmak
 • IRA'nın ne kadar emeklilik geliri sağlayacağı
 • Sen-meli bir Roth IRA'ya dönüştür
 • Emeklilikte kalifiye planlarınızın değeri
 • Emekliliğiniz için ne kadar tasarruf etmeniz gerekiyor?
 • Mevcut emeklilik tasarruflarınızın yeterli olup olmadığını hesaplamak
 • Milyoner olmak
 • Varlıklar nasıl ayrılır?
 • Gayrimenkul yatırımında getiri hesaplanması
 • Bir çağrı veya koyma değerini hesaplamak

Yatırım Sözlüğü. Bu, icat edilen neredeyse her yatırım döneminin kapsamlı bir listesini tanımlar. Bu, yeni ve orta ölçekli yatırımcılara gerçek bir değere sahip olacaktır, ancak daha deneyimli yatırımcılar için bir fayda olabilir. Sonuçta, her şimdi ve tekrar geldiğimizde, daha önce hiç duymadığımız bir terim veya kavramla karşılaşıyoruz.

Eğitim Videoları. Bu, temel yatırım prosedürleri konusunda size yardımcı olacak eğitim videolarının bir kütüphanesidir. Örneğin, opsiyon işlemlerini nasıl yapacağınızı, takip emirlerini nasıl oluşturacağınızı, marj işlemlerini nasıl anladığınızı ve borsa yatırım fonlarının karışıklıklarını nasıl öğreneceğinizi gösteren videolar mevcuttur.

Yaklaşan IPO duyuruları. Firstrade, aylık olarak gelecek halka arzları listeleyen özel bir sayfaya sahip. Bu, bu fırsatlardan haberdar olmanız için size bir fırsat verecektir, böylece araştırmanızı yapabilir ve kullanılabilir hale geldiklerinde bu yeni konulara yatırım yapabilirsiniz.

İlk Ücretler

Firstrade Bir yatırım aracılık hizmeti olarak birçok hizmeti yerine getirir, ancak burada hizmetle ilişkili en yaygın ücretler şunlardır:

Hisse senetleri. Firstrade, sınırsız hisse ile çevrimiçi ticaret başına 6,95 $ komisyon ücreti vardır. Bu onları şirketlerin biraz üstünde tutar. TradeKingama diğer benzerleri gibi aynı fiyata Scottrade.

Seçenekler. Çevrimiçi işlemler için komisyon ücreti 6,95 ABD Doları, artı sözleşme başına 0,75 dolar, yine de minimum değil.

Yatırım fonları. Hiçbir İşlem Ücreti yatırım fonu komisyonsuz olarak işlem görebilir. Bu aynı zamanda yük fonları için de geçerlidir. Yüksüz fonlarda komisyon ticaret başına 9,95 $

Sabit gelirli yatırımlar. Firstrade, birincil piyasa sertifikası belgesini işlemek için 30 $ 'lık ücret alır. Ancak, neredeyse her türlü sabit gelirli yatırımda, işlemler net getiri esasına göre yürütülür ve özel bir komisyon ücreti içermez. Bu, ABD Hazine bonoları, notlar ve tahviller, belediye tahviller, acente tahviller, sıfırlar ve şeritler ve ikincil piyasa CD'lerini içeren işlemlerdir.

Broker yardımlı siparişler. Bir işlemi tamamlamak için bir Firstrade temsilcisini kullanırsanız, yük ücretleri olan yatırım fonları haricinde, işlem başına 19,95 dolarlık bir ücret alınır. Seçenekler ayrıca 19,95 ABD doları, artı sözleşme başına 0,75 dolar.

Marj faiz oranları. Birinci şemada marj faiz oranları için kayan bir ölçek vardır, hesap bakiyeniz o kadar yüksek faiz oranını o kadar yüksek tutar. Düşük uçta, marj faiz oranı en az 1 milyon dolarlık hesap bakiyeleri üzerinden% 4,50'dir. Yüksek oran şu anda 10.000 $ 'ın altındaki hesap bakiyelerinde% 7,75 seviyesindedir.

Diğer aracılık ücretleri. Buna aşağıdakiler dahil komisyonla ilgili olmayan masraflar dahildir:

 • Kağıt ticareti onayları, onay başına 2 $
 • Kağıt hesap ekstresi, beyan başına 5 dolar
 • Marj çağrısı bildirimi, 25 $
 • IRA sonlandırma ücreti, 50 $
 • Yurtiçi, 30 TL; uluslararası, 50 $
 • ACAT (giden transferler, dolu), 75 ABD doları
 • ACAT (giden transferler, kısmi), 50 $
 • Hesap doğrulama ücreti, 15 ABD doları
 • Sabit işlem ücreti, 100 $
 • Stok sertifika ücreti, 300- 600 dolar

First Caveats

Firstrade, ihtiyacınız olan her şeyi içeren sağlam bir ticaret platformudur. Karşılaştığımız tek istisnalar aşağıdaki iki:

Nakit bakiyesine sınırlı faiz. Nakit bakiyenize ilgi kazanmak için hesabınızda en az 25.000 ABD Doları tutmalısınız. Daha azına sahip olmanız durumunda endişelenmenize gerek yok - nakit bakiyeleri üzerindeki faiz oranı sadece% 0,01'dir, bu nedenle fazla bir şey kaçırmıyorsunuz (örneğin, 10,000 dolarlık bir hesap bakiyeniz varsa, faiz ödemelerinizde sadece 10 TL kazanacaksınız. Parayı bütün bir yıl boyunca hesabınızda tutuyorsunuz!).

Hiçbir yatırım yönetimi mevcut değildir. Yatırım portföyünüz için profesyonel hizmetleri kullanmayı tercih ediyorsanız, kendiniz yapma yoluna gitmekten ziyade, Firstrade, diğer büyük ölçekli yatırım aracı kurumlarının yaptığı gibi bu hizmeti sunmaz.

Firstrade Sizin İçin Çalışacak mı?

Firstrade işinizi yapmak için endişeli. Onlarla bir hesap açarsanız şu anda çeşitli promosyonlar yürütüyorlar:

 • Üçlü 100 Promosyon - Yeni bir hesap açarsanız 1) 100 ücretsiz işlem, 2) 100 $ 'lık transfer indirimi ve 3) 100 $ nakit geri ödeme alırsınız. Üç promosyonu almak için en az 100.000 $ yatırmanız gerekmektedir.
 • Bir arkadaş bakın - Platforma atıfta bulunduğunuz her kişi için Firstrade size 50 $ ödeyecek. Arkadaşın bir hesap açması ve ilk 30 gün içinde en az 5.000 dolar yatırması ve bu süre içinde en az bir hisse senedi veya opsiyon ticareti yapması gerekiyor.
 • Elektronik transfer - Hesabınıza en az 25.000 ABD Doları tutarındaki bir başka finans kurumundan para yatırırsanız 25 ABD Doları tutarında bir indirim alırsınız.
 • Firstrade'e geç, 100 dolara çık - Firstrade, 100 $ 'a kadar başka bir komisyoncu tarafından hesaplanan hesap transfer ücretinizi geri ödeyecektir. Çevrimiçi bir eleme hesabı açmalı ve 30 gün içinde en az 10,000 dolar aktarmalısınız. Ayrıca en az 12 ay boyunca hesabınızda en az 10.000 $ tutmanız gerekecektir.
 • 12 Ücretsiz ETF - Firstrade’in en popüler işlem gören ETF'lerinden 12’de komisyon satın alabilirsiniz. Firstrade, 12 uygun fonun bir listesine sahiptir ve küçük, orta büyüklükte ve emtia fonlarının yanı sıra gelişmekte olan piyasaları ve kısa vadeli ve uzun vadeli tahvilleri kapsamaktadır. Her bir fonda en az 10 hisse satın almalı ve her fonyu en az 30 gün tutmalısınız.

Firstrade, sadece araç-gereç bilgisinin verimli ve karlı bir yatırımcı olmasını isteyen, kendine güvenen bir yatırımcı için mükemmel bir seçimdir. Site, fiyat ve hizmet arasında mükemmel bir denge sağlar ve satın alma ve tutma yatırımcısı veya aktif bir tüccar için iyi bir platform olabilir.

Profesyonel yatırım yönetimi alternatiflerinden yoksun olduğu için yeni bir yatırımcı için en iyi platform olmayabilir. Yeni bir yatırımcının daha fazla bilgi ve daha fazla tecrübe kazanması ve bunu çok makul ücretlerle yapması için araçları ve kaynakları sağlamasına rağmen. Ve asgari bir ilk hesap depozitosu gerekliliği olmaması da yeni yatırımcılara zarar vermez.

Yeni veya deneyimli bir yatırımcı olun Firstrade yakından bakmaya değer.

Videoyu izle: FirstTrade 2016 İncelemesi

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Bir Sağlık Bakımı Esnek Harcama Hesabı İyi Bir Fikir mi?
Yatırım

Bir Sağlık Bakımı Esnek Harcama Hesabı İyi Bir Fikir mi?

Birçok işverenin seçtiği bir fayda olarak sunulan esnek bir harcama hesabı (FSA), işçilerin belirli nitelikte tıbbi veya dişçilik masrafları için belirlenen hesaplara maaş kesintisi yoluyla katkıda bulunmalarına izin verir. Eğer işvereniniz bir FSA'yı hazır bulundurursa, hesap tipik olarak planın kapsamında olmayan cepten harcamalar için işveren sponsorluğundaki tıbbi planınızla birlikte kullanılır.
Devamını Oku
2018 için Amerika'nın En İyi 7 Ulusal Bankası
Yatırım

2018 için Amerika'nın En İyi 7 Ulusal Bankası

Herkesin paralarını saklamak için güvenli bir yere ihtiyacı var, onu arka bahçeye gömmek yerine (ya da daha da kötüsünün altında). Yeni bir banka arıyorsanız, seçim yapabileceğiniz yüzlerce seçeneğiniz var, ancak her yıl pazara giren daha fazla banka var gibi görünüyor. Ve biliyoruz, her banka farklı.
Devamını Oku
GM, GMAC ve Ford Bondholder Güncellemesi
Yatırım

GM, GMAC ve Ford Bondholder Güncellemesi

Aşağıdaki rapor firmam tarafından hazırlanmıştır ve yatırımcılara otomobil sektörü tahvilleri hakkında önemli bilgiler vermeyi sürdürme çabalarının bir parçasıdır. Firmam LPL Financial, bireysel tahvili kapsamamaktadır, ancak umarım aşağıdakiler yatırım karar verme sürecinize yardımcı olabilir. 30 Mart'ta Başkan Obama ve Oto Görev Gücü, hem Chrysler hem de GM tarafından sunulan uygulanabilirlik planlarının “yaşayabilirliğe güvenilir bir yol oluşturmadıklarını” açıkladılar.
Devamını Oku