Vergi

Kayıp vergi son tarihi? Bir Uzantı Dosyası

Bu, JoeTaxpayer tarafından yapılan bir misafir yayını. Hızlı bir şekilde yaklaşan vergi son tarihi ile Joe'ya adımların gerekip gerekmediğini ve neden gerekeceğini sordum. vergi uzatması. Hatırlatma olarak, işte burada Vergi beyannamenizi geç veya hiç vermediğinizde ne olur? ya da bilmeniz gerekenler değiştirilmiş bir iade başvurusu.

Vergi Uzatma Nasıl Dosyalanır

Sadece meşgulsün, biliyorum, bende.

Sabit sürücünüz çöktü ve notlarınızı ve tüm hisse senedi işlemlerinizi toplamanız gerekiyor. New Jersey'deki teyzem öldü ve aniden 14 Nisan burada, şimdi cenazeden döndün.

Nedeni ne yazman gerekti umurumda değil (bir akrabayı ya da sevdiğini kaybettiysen özür dilerim) ve gerçeğe söylemek gerekirse, IRS de değil.

Bununla birlikte, iki şeyi önemserler, önce bunları Form 4868 (Dosya için ABD'nin Bireysel Gelir Vergisi İadesinin Otomatik Uzatılması için Başvurusu) aracılığıyla anlatırsınız ve vergi yükümlülüğünüzü yıl için ödersiniz. Bu durumda, çoğu durumda, son vergi borcunuzun% 10'unu veya 1000 $ 'ını borçlu olmanız durumunda, borçlu olunan miktarın faizine ek olarak, bir cezayla çarpılırsınız. Bu tutarı ödediğiniz sürece sadece faiz ödersiniz.

Faiz oranı şu anda% 4'dür ve şu anki oranı gong'e News Releases ve Facts Sheets ile bulabilir ve başlıktaki Faiz Oranları ile haber bültenini bulabilirsiniz. Herhangi bir ceza ödemek için yeterince küçük bir miktar borcunuz varsa, bu oldukça makul bir oran, kesinlikle kredi kartınıza ücreti şarj daha iyidir.

Bir Vergi Uzatma Dosyası Size Zaman Verir

Uzantının aynı zamanda Geleneksel IRA'dan bir Roth'a dönüştürdüğünüz parayı yeniden değerlendirmek için size altı ay daha ekleyebileceğinizi unutmayın. Bir kısmını geri alarak, vergi yükümlülüğünüzü cezayı önlemek için yeteri kadar azaltabilirsiniz. Vergi yazılımınızla uğraşmak birazcık, ama bu doları kurtarmak için çaba sarfetmeye değer.

Bu notta, merak eden planlamacıların müşterilerinin servetini en üst düzeye çıkarmak için kullandıkları bir Roth hilesi var. 5000 $ 'ı bir Roth hesabına çevirmek istediğini söyle. Şu anda, 5000 $ değerinde iki para veya hisse senedi seçip iki ayrı Roth hesabına dönüş. 2010 vergi iadenizin vadesi geldiğinde '11 ekim ayında, değeri daha düşük olan hesabı yeniden hesaplayın. Bu strateji, herhangi bir sayıda hesap ile yapılabilir, yeniden hatırlatmayı hatırladığınız müddetçe veya ağır bir istenmeyen vergi faturası alacaksınız.

Vergi beyannamenizi basit bir şekilde vermezseniz,% 25'e kadar olan tutarın% 5'ini cezalandırabilirsiniz. Ahh.

İşletme Sahipleri için Vergi Uzantıları

Serbest çalışan bir birey için, bir uzatma talebinde bulunmanın bir ek avantajı vardır - emeklilik hesapları, uzatma dahil olmak üzere geri dönüş tarihine kadar finanse edilebilir. Bu, 15 Ekim tarihine kadar parayı plana yatırmak için verir. İşleri döngüsel olan veya sadece bir yıl boyunca devam edenler için, bu fazladan zaman, farkında olmak için yeterlidir.

Editörün Notu: Hiç işveremedim, her zaman vergi uzatımı yaptık. Eşim ve ben, iş ile nerede olduğumuzun daha net bir resmini elde ederek ve SEP IRA'mıza ne kadar katkıda bulunmak istediğimizi anlamaya daha fazla zaman ayırdık.

Bu kısa makaleyi okuduktan sonra, Jeff'in okuyucularının hiçbirinin kendilerini bu durumda bulamayacağını umuyorum. Bu vergi uzantısını 15 Ekim'e kadar birlikte harekete geçirin ve birlikte harekete geçin ve 2011'i rekor kitaplara koyun.

Her zamanki yorumlarınız en çok takdir edildiği gibi, ve herhangi bir sorunuz varsa, sadece sorun.

Bu, JoeTaxpayer tarafından yapılan bir misafir yayınıdır. Bu materyalde dile getirilen görüşler yalnızca genel bilgi içindir ve herhangi bir birey için özel tavsiye ya da öneri sunması amaçlanmamıştır. Bu bilgi, yerine özel bir bireysel vergi, yasal ya da yatırım tavsiyesi olmayı amaçlamaz. Özel vergi konularınızı nitelikli bir vergi veya hukuk danışmanı ile görüşmenizi öneririz.

Videoyu izle: Bir Dosyanın Uzantısını Değiştirme, Görme ve Gizleme

Popüler Mesajlar

Kategori Vergi, Sonraki Makale

2018 için Çocuk Vergi Kredisinde yapılan değişiklikler
Vergi

2018 için Çocuk Vergi Kredisinde yapılan değişiklikler

Eğer benden hoşlanıyorsan, yapabileceğin her vergi kredisini almak istiyorsun. Demek istediğim, kim kesinlikle zorunda olduklarından daha fazla vergi ödemek ister? Ben kimseyi düşünemiyorum. Vergi kredilerindeki tek sorun, hepsini takip etmenin son derece zor olmasıdır. Bu her zaman doğru olsa da, Aralık 2017'de yeni vergi reformu yasasının yürürlüğe girmesinden bu yana vergi kredilerinin anlaşılması daha da zor olabilir.
Devamını Oku
Benim CPA Carlos Tanner ile Söyleşi
Vergi

Benim CPA Carlos Tanner ile Söyleşi

2006 yılında Irak'tan döndükten sonra, eşim ve ben dosyalamamış iki yıl vergi verdiler ve gidecek bir yere ihtiyaçları vardı. Gerçekten iyi bir yer bilmemekle beraber, yerel bir Wal-Mart'a gidip, bir saat içinde girip çıkmanızı sağlayacak olan bu ucuz vergi hizmetleri merkezlerinden birine gittik. İşi yaptıklarını söyleyebilmem için, gelecek yıl için vergi planlaması yapmamıza yardımcı olmak için çok az şey yaptılar.
Devamını Oku
Senin 401k Erken ve Penaltı Ücretsiz talep 6 Yolları
Vergi

Senin 401k Erken ve Penaltı Ücretsiz talep 6 Yolları

Çalışıyorsun, kurtarıyorsun, emekli oluyorsun - bu Amerikan usulü, değil mi? Ama iyi bir iş kazandığında ve erken emekli olanlardan biri olmaya başladığınızda ne olur - paranıza dokunmadan önce 59 1/2 yaşının IRS kurallarına uyuyor musunuz? 401k erken ve ceza ücretsiz hak iddia yolları: Grim Reaper Kalifiye Engellilik Tıbbi Bills Afet Yardımı 55 Ziyaret ve Servis Ayrılmış Kalmak 72 (t) ile Eşit ve Periyodik (Yan rant: IRS ve bu ile halt nedir Yine de 1/2 yaş?
Devamını Oku
1099'larınızla Vergi Nasıl Dosyalanır
Vergi

1099'larınızla Vergi Nasıl Dosyalanır

Vergi zamanı geliyor! Artık tüm vergi belgelerinizi almaya başladığınızda ve ya muhasebecinizi aramaya başladığınızda ya da son tarihten önce yapılması için Turbo Vergisini tetiklediğiniz yılın zamanı. Herkesin aldıkları en yaygın vergi belgelerinden biri de 1099'dur. Çoğu kişi 1099'unu duymuştur ya da alır; 13 farklı tip olduğunu biliyor muydun?
Devamını Oku