Vergi

Ücretli Süslemeyi Durdurma

Geri vergiler nedeniyle IRS'ye borçlanırsanız veya dosyalanmamış vergi beyannamesiSam Amca'nın emrini alabilmesinin yollarından biri, ücretlerinizi telafi etmektir.

Ancak, bu adımda bitmek zorunda değildir.

Aslına bakılırsa, hapishaneye gitme olasılığınızla karşı karşıya kalmadan önce maaş düzenlemesi “son çare” dir. IRS maaşı bertarafını durdurmak istiyorsanız, önceden plan yapabilirsiniz.

IRS size ücretleri telafi etmeden aylar önce size mektuplar gönderecek, böylece uyarılmadığını söyleyemezsiniz. Ve şimdi sorunu ele almak için zaman ayırırsanız, mektup sahnesine ulaşmadan önce IRS maaş düzenlemesine bir son verebilirsiniz.

Başlamadan Önce Ücretlerin Tasfiye Edilmesinin Durdurulması

IRS maaş düzenlemesine karşı en iyi savunmanız, ilk etapta bundan kaçınmaktır. Vergi faturanızı ödeyemiyor olsanız bile veya vergi beyannamenizi kaydetme zamanında, seçeneklerin var. Burada ücretli garnitür ile başlamanın bazı yolları şunlardır:

  1. Taksit planı: IRS aslında size taksit ödemeleri yapma olanağı sunuyor. Vergilerinizi ödeyemiyorsanız ve vergi ve cezalarda 50.000 dolardan az borcunuz varsa, bir taksit planı önerebilirsiniz. Bu, IRS'den kredi olarak kabul edilir ve idari ücret (çok büyük değildir) ve faiz (genellikle kredi kartı faiz oranından daha az) ile ücretlendirilirsiniz. Online taksitli bir takvime başvurabilir ve kabul edilirseniz, ödemeleriniz daha kolay yönetilebilir ve ücretlerin bertaraf edilmesini önlersiniz.
  2. Uzlaşmada Teklif: Tam tutarı ödeyemeyeceğinizi ispat ederseniz, Uzlaşmada (OIC) bir Teklif yapabilirsiniz. Bu adımı atmadan önce, neyi gerektirdiğini anladığınızdan emin olun. Birçok durumda, IRS teklifinizi “makul” görünmüyorsa reddedecektir. Bu rotaya gitmeden önce bir vergi avukatına danışın. Böyle bir profesyonel, tuzaklar boyunca size rehberlik edebilir.
  3. yoksulluk: Ruhsat mektubunuzu aldıktan sonra - ancak, garnitür başlamadan önce - ödemeleri yapmak için fazla yoksulluk yaptığınızı iddia edebilirsiniz. Çoğu durumda, IRS, maaş toparlanmasının mali sıkıntıya neden olması halinde durmaya hazırdır. Ancak, durumunuz düzeldikten sonra, bir plan yapmazsanız garnitür için yola devam edersiniz.

Borçlarınızı ödemek için parayı yükseltmek için varlıkları da satabilirsiniz. Durumu düşünmeniz ve sizin için en iyi neyin işe yaradığına karar vermeniz gerekecek.

Ücretli Garnitür Nasıl Yapılır?

Ücretleriniz zaten süslenmişse, doğru yaklaşımla ona bir ücret koyabilirsiniz. IRA ücretinin durdurulmasının en hızlı ve en kolay yolu borcu ödemek ve devam etmektir. Ama deneyebileceğiniz başka şeyler de var:

  • Yerleşme: Bir vergi borcu vekili yardımıyla, vergi mutabakatı yapabilirdiniz. Ödediğiniz miktardan daha düşük bir ödeme tutarı ödersiniz - ve kalan vergi borcu ortadan kalkar. Bir çözümle, maaş düzenlemeleriniz ortadan kalkar.
  • İşini bırakIRS'in ücretlerinizi süslediğinde, işvereninizle anlaşmalar yaptığını fark edin. Bu, işvereninizden ayrıldığınızda yeni bir düzenlemenin yapılması gerektiği anlamına gelir. Eğer işinizden ayrılır ve yeni bir iş bulamazsanız, süslenecek bir geliriniz olmaz. Yeni bir iş bulursanız, IRS'in yeni işvereninizle yeni bir anlaşma anlaşması yapmak için birkaç ay sürmesi gerekecektir. Bu problemi tamamen çözmese de geçici bir süre için rahatlama sağlayabilir.
  • İflas beyanı: Bir iflas, aslında en azından geçici olarak, IRS maaş düzenlemesine bir son verecek. Vergi borcunun iflasla taburcu edilemeyecek yükümlülüklerden biri olduğunun farkına varmak önemlidir. Sonunda, vergi borcunuzla yüzleşmek zorunda kalacaksınız ve IRS daha sonra ücretlerinizi telafi etmeye başlayabilir. Artı, iflas kredinizi mahvedecek (ve bunun için uzun zaman alacak iflastan sonra kredinizi tamir edin) ve diğer finansal sonuçlarla birlikte gelir.

Çoğu durumda, en iyi seçeneğiniz, ilk etapta sorun olmaktan kaçınmaktır. Vergi beyannamenizi her yıl dosyalayın ve vergilerinizi ödeyin. Ödeme yapamayacağınız bir pozisyondaysanız, vergi borcunun zaman içinde birikmesine izin vermeyin. Bunun yerine, proaktif olun, ücret ödemeden önce IRS ile ödeme düzenlemenin yollarını araştırın.

Videoyu izle: Canavar Yüksek ve Niloya ile Halloween için süslemeler

Popüler Mesajlar

Kategori Vergi, Sonraki Makale

Kayıp vergi son tarihi? Bir Uzantı Dosyası
Vergi

Kayıp vergi son tarihi? Bir Uzantı Dosyası

Bu, JoeTaxpayer tarafından yapılan bir misafir yayını. Vergi son tarihine hızla yaklaşırken, Joe'ya adımların paylaşılmasını ve vergi uzatımı için dosyaya gerek duyulmasını talep ettim. Bir hatırlatma olarak, vergi beyannamenizi geç veya hiç vermediğinizde veya değiştirilmiş bir geri dönüşü doldurmak için bilmeniz gerekenler olduğunda gerçekleşen şey.
Devamını Oku
Vergi Oranınızı Azaltma
Vergi

Vergi Oranınızı Azaltma

Kimse vergi ödemeyi sevmez. Kesinlikle ihtiyacımız olan şeyler için ödeme yapmıyorlar. Yollar, bazı sağlık hizmetleri, hükümette temsil ve Amerika'nın kendini yönetmeye devam etmesi gereken birçok şey. Onlar uygar bir toplumda gerekli bir kötülüktür. Ama yine de - hepimiz onlara ödemekten nefret ediyoruz.
Devamını Oku
Yeni bir iş ararken vergi indirimleri
Vergi

Yeni bir iş ararken vergi indirimleri

Şu andaki işsizlik hala% 9,6 civarında seyretmekte ve doğrudan veya dolaylı olarak etkilenen biriyle konuşmadığım bir gün geçmemektedir. Yeni bir iş aramak için kaldırıma çarptıysanız, aramanız sırasında ortaya çıkan masrafları takip etmeniz gerekir. Gelir vergisi beyannamesi verdiğinizde, bir iş avının bazı maliyetleri vergiden düşülebilir.
Devamını Oku
Alternatif Minimum Vergi - Sadece Zenginlik İçin Değil
Vergi

Alternatif Minimum Vergi - Sadece Zenginlik İçin Değil

Düzenli vergi ayraçları yıllardır enflasyona göre ayarlanmış olsa da, Alternatif Asgari Vergi'nin olmaması. Bu yüzden orta gelirli bireyler aday olabilir. Geliriniz 75.000 ABD Doları'nın üzerindeyse, AMT adayı olarak kabul edilirsiniz. Sizi savunmasız kılan çok sayıda kesinti olabilir: birkaç çocuk, ikinci bir ipotek faiz indirimi, sermaye kazancı, yüksek devlet ve yerel vergiler ve ISO'lar (Teşvik Stok Seçenekleri).
Devamını Oku