Yirmi Yıllık Girişimci-Jeremy Parker, Tees ve Tats'ın CEO'su

Girişimci ruhu benim favori tatlım gibidir; Asla yeteri kadar alamıyorum. Beni daha da büyüleyen şey, genç girişimcilerin hikayelerini duymaktır. Son gönderimi David Orr'da kaçırdıysan, kontrol etmelisin. Ama bugün Jeremy Parker'ın adıyla başka bir girişimcinin hikayesini paylaşıyorum. Jeremy’nin beni en çok etkileyen şey, yalnızca rüyasını izlemesi değil, işler zorlaşınca; Hayalini canlı tutmak için oyun planını adapte etmek ve değiştirmek zorunda kaldı. İşte onun hikayesi:

Jeremy Parker'ın Hikayesi

Benim adım Jeremy Parker ve ben 23 yaşında bir girişimciyim. Dünyaca ünlü dövme sanatçısı Marco Serio tarafından tasarlanan, yüksek kaliteli, sınırlı sayıda tişört serisi Tees ve Tats'ın CEO'suyum. Boston Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, iş dünyasının her yönüyle beni test edecek bir şirket kurmaya başladım ve aynı zamanda bana ilk elden iş bilgisi vereceğim. En iyi arkadaşım ve ilk kuzenim Ben Parker'a (Maryland Üniversitesi'ne gidiyor) iş fikrim konusunda yardımcı olmak için yaklaştım. Ben ve ben her zaman sanat dünyasına, özellikle dövmelere hayran kaldık. Bir dövme sanatçısının sahip olması gereken karmaşıklık, güven, yaratıcılık ve özveri her zaman bana ilham verdi.

Fikir Hayata Geçiyor

Takip ettiğimiz en sevdiğimiz dövme sanatçılarından biri, ilk olarak Portekizli Marco Serio idi ve şu anda New York City'de Orchard st'deki Görünmez dövme ve sanat stüdyosunda yer alıyordu. Onunla temasa geçtim ve sınırlı sayıda tişört hattı için fikrimi belirledim. Diğer dövme kıyafetlerinden farklı olmasını istedim. Resmin tişörtün ön saflarında olmasını istedim. Sanat eserinin bir dövme gibi vücuda bakmasını istedim ve bu yüzden Marco'ya tüm tişörtleri bir müşteriye tam bir parça dövme yaptırıyormuş gibi tasarlamasını söyledim. Bu yüzden tüm tasarımlar temel olarak gömleğin sırtında, sırt parçalı dövmeyi taklit ediyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında, ABD ve Kanada'nın her yerinde çok sayıda yüksek kaliteli butik satan çok başarılı bir şekilde lansmanı yaptık. Ancak geçen Kasım'dan başlayarak, ekonominin geri kalanında olduğu gibi satışlar da yavaşlayarak yavaşlamaya başladı. Kapalı olarak sattığımız mağazaların büyük bir yüzdesi ve hayatta kalan mağazalar yeniden sipariş vermemektedir.

Verilmiyor

Başarısızlığa razı olmak istemedim - çünkü girişimci ruhu ölürse, Amerika çok daha kötü bir yerde olacaktır. Mağaza sorununun hala bir sorun olacağını biliyordum, çünkü yüksek kaliteli perakendeciler artık mal almıyorlar, ancak çevrimiçi satışlarımıza yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir fikirle geldim.

İlk olarak 110 - 55 $ arası fiyatlarımızı düşürdüm. Bu biraz yardımcı oldu, ama daha önce gördüğümüz gibi hala satın almayan insanlar. Bu yüzden, zamanın tuhaf göründüğü, ama şimdi bizim için bir kurtarıcı olduğu kanıtlanmış bir konsept geliştirdim.

Dow Köpekleri

Artık bir müşteri web sitemize Tees ve Tats.com'da bir gömlek aldığında DOW'un fiyatına söylenir. DOW'un satın alındığı tarihten sonraki iki ay içinde düştüğü her 100 puan için, satın alma işlemlerinden 5 dolar daha para alırlar. Örneğin, bir müşteri bir gömlek alırsa
55 dolar ve DOW 8200 ve iki ay sonra DOW 8000'dir - müşteri 10 $ 'lık postada bir çek alır. İnsanların üst düzey moda almamalarının nedeni, yiyecek, kira ve diğer gerekli yaşam giderlerini vermek konusunda gergin olmalarıdır. Açıkçası çok anlaşılabilir. Böylece, ekonominin daha da kötüye gitmesi durumunda paranın geri alınacağını garanti ederek, birçok müşteri için çok cazip hale geldi. Satışa başladığımızdan beri satışlarımız önemli ölçüde arttı.

Geri vermek

Tees ve Tats felsefesinin önemli bir ek unsuru, geri verme arzumuzdur. İlk koleksiyonda satılan her T-shirt için kar amacı gütmeyen ArtWorks Vakfı'na bir miktar gelir bağışında bulunacağız. Englewood, NJ'de yer alan ArtWorks, kronik ve yaşamı tehdit eden hastalıklar ve kardeşleri olan çocuklara ve genç yetişkinlere, yaratıcı sürecin şifa, iletişim, kendi kendine bir araç olarak kullanılmasını teşvik eden yaratıcı ve sahne sanatları programlarına erişim sağlıyor. ifade ve kişisel gelişim.

Sadece hikayemi dinlediğin için teşekkür etmek istiyorum, ve söylemek istediğim şeyler kötü görünüyor ve daha da kötüye gidiyor gibi görünüyor - Bu sorunu çözecek Amerikan halkı olacak.

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Finansal Özgürlüğe Nasıl Bilinçli Bir İş Yapabilirsiniz?

Finansal Özgürlüğe Nasıl Bilinçli Bir İş Yapabilirsiniz?

Bu, Steve'in popüler bir blog olan MyWifeQuitHerJob.com sitesini bir online mağazada servet ve girişimcilik hakkında yazdığı bir misafir yayınıdır. İşinden sıkıldın mı? Günde her gün yaptığınız şeyden sıkıldınız mı? Gerçek şu ki, günlük işlerinde% 100 mutlu olmayan ve yeni bir şeye geçmek isteyen çok sayıda insan var.
Devamını Oku
Çevrimiçi İş Nasıl Başlanır ve Gerçek Para Kazanma

Çevrimiçi İş Nasıl Başlanır ve Gerçek Para Kazanma

Çevrimiçi işletmeler rock. Niye ya? Size nedenini anlatacağım… Çevrimiçi işinizi istediğiniz yerden çalıştırabilirsiniz ve başlangıç ​​için çok fazla paraya ihtiyacınız yoktur. Bu avantajları övecek çok fazla işletme yok! Ama yine de, çevrimiçi işinize başlamak için biraz zamana ve biraz paraya ihtiyacınız olacak.
Devamını Oku
Banka Kredisi Almaz mı? SBA Yardım etmek için burada!

Banka Kredisi Almaz mı? SBA Yardım etmek için burada!

Bu, ChamberofCommerce.com'dan Megan Totka tarafından bir konuk gönderidir. Bu günlerde küçük bir işletme kredisi almak oldukça zordur. New York Federal Rezerv Kurulu'na göre, küçük işletme kredileri hala 2008'in dörtte üçünü oluşturuyor. Bu, kredi alma fikrinden vazgeçmeniz gerektiği anlamına mı geliyor?
Devamını Oku
Küçük İşletme İhtiyaçlarınız İçin En İyi Bankacılık Ürünleri Nasıl Belirlenir?

Küçük İşletme İhtiyaçlarınız İçin En İyi Bankacılık Ürünleri Nasıl Belirlenir?

Bankalar, genel olarak ihtiyaç duyulan “küçük işletmelerin” ürünlerini tanıtmaktan hoşlanırlar. Gerçek bir işletme sahibi olarak, daha iyi bilirsiniz. Bir şey için, iki küçük işletme tam olarak aynı değildir. Aynı sektördeki şirketler bile farklı maliyet yapılarına, nakit akışı durumlarına veya ödeme koşullarına sahip olabilirler - hepsi farklı bankacılık ürünlerini onlar için iyi veya kötü bir anlaşma haline getirir.
Devamını Oku