Cebinize Uygun Başarı Prensipleri: Ben Newman ile Söyleşi

Yeni insanlarla tanışmayı seven kişilik tiplerinden birine sahibim. Yeni biriyle tanışmak ve hikayelerini öğrenmek konusunda bağımlılık yapan bir şey var. Daha da heyecan verici olan şey, süper motivasyonlu, gerçek ve uber başarılı biri ile tanışmanızdır.

Benim dostum Bobby Diehl beni iyi arkadaşına tanıtacak kadar zarifti (ve şimdi benimki) Ben Newman ve o kadar heyecanlıyım ki yaptı. İşte bazı Ben'in başarılarının kısa bir özeti:

  • Northwestern Mutual şirketinde Super successful agent
  • Profesyonel hoparlör
  • 1 değil, 2, ama 3 kitap yazarı!
  • Devam Eden Mücadele ve Bootcamp Atölyeleri Kurucusu
  • Sadık koca ve gururlu baba
  • Bir serin dostum

Sadece 32 olduğunu söyledim mi?

Daha gevşek gibi mi hissediyorsun? Evet, ben de 🙂

İnantığınız Şeye Savaşın

Ben'e ilk girişim kitabını okuyordu İyi Dövüşle Savaş, Bir Annenin Mirası Canlı. (Bunu kaçırırsanız, bu kitabı bir Girişimciler için En İyi 25 Kitap).

Bunu kabul ettiğim için erkek puanlarını kaybedebilirim ama Ben'in kitabını okurken ağladım. Aslında birkaç kez ağladım. Bir spoyler olmak istemiyorum ve çok fazla gösteriyorum, çünkü kitap bu kadar canlandırıcı bir okuma. Aslında, röportajı okumadan önce, Amazon'a gidin ve şimdi satın al.

Cidden, pişman olmayacaksın.

Ben geçenlerde üçüncü kitabını yayınladı Başarı için Cep Gerçeği. Dediğim gibi, bu adam her zaman güçlü bir şeye katılır ve bazı sorulara cevap vermesi için heyecanlanır.

Ben Newman'ı Tanıtıyor…

+++++++

1Sizinle sadece tanışanlar için, okuyucularımıza Sürekli Mücadelenin ne olduğuna dair bir arka plan verin mi?

BİREYSEL SİZE güçlü bir şekilde inanan bir şirket. Hepimiz farklıyız ve hepimizin büyüklüğe farklı yollara sahip olacağız. Konuşma ve yazma, bireyleri tutkularını ortaya çıkarmaya ve kendileri için daha iyi bir vizyon arayışına yönelme konusunda eğitmek, ilham vermek ve güçlendirmek için bir katalizördür.

2İnsanların karşılaştığı en yaygın engellerden bazıları nelerdir ve bunların üstesinden gelmelerini nasıl öneriyor?

Duyduğum en yaygın cevap ve sıkça anlatılan hikayeler, iki kulağınızın arasında olanlarla ilgilidir. Hayatta hepimiz engellerle karşılaşacağız. Nasıl karşı karşıya olduğumuz ve karşımıza çıkan zorlukları çerçeveledikçe mirasımızı belirleyeceğiz. Hepimizin geçmişte karşılaştığımız hikayeler ve zorluklar var. Zamanlama doğru olduğunda, atasözü zihinsel rafınıza ulaşın ve geleceğe güç vermek için geçmişteki sıkıntıları keşfetme cesaretine sahip olun. Engellerin üstesinden gelmek için nasıl mücadele ettiğin ile kimi etkileyebileceğini asla bilemezsin. Büyük filozof, Rocky Balboa bir defasında “ne kadar hızlı düştüğünüzü değil, ne kadar hızlı geri çekilmeye hazır olduğunuzu” söyledi.

3En son kitabın Başarı İçin Gerçek Gerçekleri'nin arkasındaki motivasyonunuz neydi?

Bireysel SİZ için “Başarı için Cep Gerçeği” yazılmıştır. Kitap, yaptığınız ve sevdiğiniz süreç için günlük tutkuyla anlamaya çalışmaktır. Hayatınızda mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Kitap, aynı zamanda, siz nakavt edildiğinizde kalkmaya çalıştığınız zor günler için de tasarlanmıştır. Kitap, ayağa kalkıp, başarı yolculuğunuza geri dönün YARDIM için ilham verici göbek yumrukları veriyor!

Bu Video Hakkında: Sadece bunu bir şekilde hareket ettirmek, teşvik etmek, motive etmek istiyorsanız izleyin. Ben şahsen konuşmayı duydum ve bu adam tutkuyla sızıyor. Bu adamı seviyorum!

4Başarıyı nasıl tanımlarsınız?

Başarı, kişisel ve profesyonelin büyük bir dengesiyle tanımlanır. Başarı kazançlar ve kayıplarla ilgili değildir. Başarı, elinizden gelenin en iyisini vermek ve sizden daha büyük bir amaca inanmaktır. Linda Ellis'in bir şiirini de açıklayabilir miyim…

Çünkü ne kadar sahip olduğumuz önemli değil;
Arabalar evin parası
Önemli olan nasıl yaşadığımız ve sevdiğimiz
Ve nasıl bizim çizgimizi harcıyoruz.

Öyleyse okudun okunduğunda
Hayatın eylemleri ile rehash
Söylediklerinden gurur duyar mısınız
Çizgisini nasıl geçirdiğin hakkında?

Sanırım bu şiir her şeyi söylüyor. Hayattaki doğru şeylere odaklanın ve kendinizi daha çok sevmeye, daha çok güldürmeye ve daha çok yaşayacağınıza ve kendinizi HAYATINIZDA BÜYÜK BAŞARILI bulmaya davet edin!

5Yakın zamanda yapılan bir röportajda, her zaman görüşmelerin / görüşmelerin her zaman sorulara son verdiğini belirttiniz, SİZİN SİZ? VE NEDEN ŞİMDİ DEĞİL? Bize nedenini söyle.

Hayat seçimlerden ibarettir. Gelecekte ne olur ve daha önemlisi geride yaşadığın LEGACY, seçimleriniz ve inançlarınız üzerinde doğrudan bir düşüncedir. GÜÇLÜ OLACAK!

6Motivasyonel eğitim kamplarından birine katılmaya yetecek kadar şanslıydım. Bunların ardındaki ilham neydi?

Önyükleme Kampları zihinsel zorluğa sahip bireylere yardımcı olmak ve yaşamınızı ve mirasınızı tanımlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 2009 yılından beri Boot Camps düzenliyoruz ve her zaman kıyıdan sahile katılımlı bireyler var. 23-24 Haziran tarihlerinde Las Vegas'taki The Palazzo'daki bir sonraki Eğitim Kampı'mızın ayrıntılarını www.UncommonSalesBootCamp.com adresinden Venetian tarafından kontrol edebilirsiniz.

7 Harika ve ilham veren sözleri paylaştığın için bir yeteneğin var. Son zamanlarda seni hareket ettiren biriyle yakınlaşabilir misin?

“Ne kadar yaşadığın değil, hayatını nasıl yaşadığını seçiyorsun.” Janet Fishman Newman

Bireylerin zorluklarla karşılaştıklarında olumlu bir yol seçebilecekleri konusunda bir kanıt yaşıyorum. Annem Janet Fishman Newman, 7 yaşındayken Amyloidosis adı verilen nadir bir kas hastalığından vefat etti. Ölümcül hastalıkla savaşırken dünyaya pozitif zihinsel tutumunu nasıl ortaya çıkardığını gösteren bir derginin ardında bıraktı. Hayatı ve onun günlüğü artık benim için başkalarının zorlukların üstesinden gelmelerine ve başarı yolculuklarında olumlu kalmaları için var olan değerli dersleri temsil ediyor. Yukarıdaki alıntı, şimdiye kadar öğrendiğim en büyük hayat dersi ve şimdiye kadar bildiğim hayatın en büyük şampiyonu olan annemden geliyor.

Kimsenin bir şey yapamayacağını söylemesine izin verme. Köprüsünüzde her gün başarıya ulaşmak için büyük çaba sarf edin ve sizden daha büyük bir amaç için teslim olun.

MİRAS BIRAKMAK!

NİYE SEN OLMAYASIN? NEDEN ŞİMDİ DEĞİL?

+++++++

Teşekkürler, müthiş röportaj için Ben. Ben'i hareket halinde görmek istiyorsanız, aşağıdaki konuşmalardan birine bakın. Müthiş kapanış kelimelerini aradığınızdan emin olun.

Videoyu izle: Tüm Arabaları Aramak: Gold in Hills / Taş Kalp ile Kadın / Acre tarafından Reefers

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Girişimci Olmak İçin Neye Sahip Olursunuz?

Girişimci Olmak İçin Neye Sahip Olursunuz?

Neler oluyor? Bu, kişisel finans ve finansal planlama ile ilgili ipuçları verdiğim goodfinancialcents.com'dan yine Jeff Rose'du, ama bugün özel bir muamele edindim. Bugün Entrepreneur Café'nin iş geliştirme direktörü Cavanaugh Grey ile röportaj yapacağım.
Devamını Oku
Freelancerlar için Vergi İpuçları

Freelancerlar için Vergi İpuçları

Vergi mevsimi sona ermiştir, ancak bu önümüzdeki yıl için hazırlanmamanız gerektiği anlamına gelmez. Aslında, yıl boyunca kendinizi organize ederseniz, gelecek yıl yapacak daha az işiniz olacak ve vergi yükümlülüğünüzü azaltmanıza yardımcı olabilecek krediler ve kesintiler planlamanız daha olası olacaktır.
Devamını Oku
Kalabalığa Katıl Crowdfunding Hakkında Bilmeniz Gerekenler Ne Kadar Popo kaybetmeyin

Kalabalığa Katıl Crowdfunding Hakkında Bilmeniz Gerekenler Ne Kadar Popo kaybetmeyin

Potansiyel yatırımcılardan (A LOT) bir sermaye yükseltmek isteyen küçük bir işletme olduğunuzu hayal edin. Geçmişte, şirketinize yatırım yapacak kişileri bulmak için katı düzenlemeler, kağıt işleme höyükleri ve yokuş yukarı bir savaş vardı. O zaman, bu şimdi oldu. Kitle Fonlaması Tanıtımı… Crowdfund Yasası olarak bilinen iş kurma eylemi, 5 Nisan'da yürürlüğe giren İŞ HUKUKU Yasası'nın yeni bir hükmüdür.
Devamını Oku
Kendi İşime Başlayarak Öğrendiğim 5 Önemli Ders

Kendi İşime Başlayarak Öğrendiğim 5 Önemli Ders

Çocukken, işletme sahibi ya da girişimci olmanın özlemlerini almadım. Jose Canseco beysbol kartlarında çok fazla para harcayan bir beyzbol kartı koleksiyoncusuydum. (Muhtemelen şimdiye kadar yaptığım en kötü yatırımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor, ama hey - sadece bir çocuktum). Üniversiteye giderken bile, mezun olduğumda ne yapmak istediğimi gerçekten bilmiyordum.
Devamını Oku