Kredi

Kredi Susam Bir E-posta Nasıl 70.000 $ üzerinde Beni Kurtardı ve Ben Onları Onları Aşk

Her gün gelen kutumam yüzlerce e-postayla doluyor.

Bunu teklif et, bunu al, bunu benim misafir defterine kabul et. Ihh!

E-postalarımı günde birkaç kez kontrol etmek için daha özenle çalışıyorum, ancak özellikle dikkat ettiğim bir e-posta var.

Yaklaşık bir yıl önce, ücretsiz bir hizmet için kaydoldum Kredi Susamı. Credit Susame, müşterilerini kredi notlarındaki değişiklikler hakkında bilgilendirmek veya bir evi veya borcunu yeniden finanse etmek için para biriktirebilecekleri herhangi bir olasılık konusunda uzmanlaşan bir çevrimiçi sitedir.

Özgür olduğu için, ne halt ettiğini düşündüm, deneyeceğim. Kaydolduktan sonra, zaman zaman yararlanabileceğiniz bir fırsat olduğunu düşündüklerinde size e-posta gönderirler.

Lütfen, e-postalarının çok seyrek olduğunu unutmayın, bu yüzden yüzlerce teklifle su yüzüne çıkmaktan çekinmeyin.

Yeniden Refinance? Evet doğru!

Kısa bir süre önce yeni bir ev inşa ettik ve% 5 ile 30 yıllık bir hızda kilitlendik. Dokuz ay sonra bile, oranlar düştü ve yirmi yıllık ipoteğe% 4,25 oranında refinanse ettik.Hayatımda hiç Bir daha asla yeniden finanse edeceğimi düşünürdüm.

Geçtiğimiz yılın başlarında borsa, son zamanlarda her gün olduğu gibi gözükmeye başladı ve bir kez daha dalgalanmalar başladı.

İpotek komisyoncumu arayıp, oranlardan bahsetmek için tuttum, ama her zaman yolunda bir şey gibi görünüyordu. Sonra bir gün, Credit Susam'ın bu kullanışlı e-postalarından birini aldım.

“Durumunuza göre yüzlerce dolar yeniden finanse etmek ve kurtarmak mümkün olabilir”.

Bu e-posta bankacılarımı aramamı istemek için gereken her şey.

Uzun zamandır aldığım en iyi e-posta

Ayrıca, Credit Susame, güvenilir bir bankacınız yoksa, çeşitli kredilendirme kurumlarına da takılabilir.

Bankacıyı Aramak

E-postayı okuduktan sonra, hemen ve tam anlamıyla anlayacağım, bankacılarıma yeniden hak kazanmamız için gerçekten bir olasılık olup olmadığını öğrenmeye çağırdık.

Kilitlenebileceğimizi bildirmek için bana geri dönmesi uzun zaman almadı. onbeş yıllık mortgage% 3.375. Bazı hızlı hesaplamaları yapmak, maliyetleri kapatmak için faktoring yapmak, o kadar da güçsüzdü. Ayda bir kaç yüz dolar bize zarar vermeyecekti ve en büyük oğlumuzun lise mezuniyetinden önce evimizin parasını ödetmesi fikri çok, çok cazip ve yaptığımız şeydi.

Bundan daha da heyecanlı olabilir mi? Bu olabilir…

Sayılarımın kaçık olması, faizleri ne kadar tasarruf edeceğimizi görmek için bir ipotek hesap makinesine takmak zorunda kaldım.

Sihirli sayı $70,185.17.

Credit Susame'deki arkadaşlarımdan bir e-posta almak için 70.000 $ 'ın üzerinde. Onları yüreklendiriyorum. 🙂

biliyorum Kredi Susamı Diğer birçok insan için birçok şey yapabilir, ama benim için, yeniden finanse edilmek ve kayıt yaptırmaktan dolayı teşekkür için teşekkür ederim. Eğer benim gibiyseniz ve arada sırada her zaman samimi bir hatırlatıcıya ihtiyacınız var.

Kayıt olmak için sizi teşvik ederim. ücretsiz Kredi Susam hesabı bugün.

Videoyu izle: Danny Hillis: İnternet çökebilir. Bir plan B'ye ihtiyacımız var.

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Kimlik Hırsızlığı Kredi Puanınızı Nasıl Yok Ediyor?
Kredi

Kimlik Hırsızlığı Kredi Puanınızı Nasıl Yok Ediyor?

Şoke edici bir numara duymak ister misiniz? 2017'de kimlik hırsızlığı nedeniyle 16.7 milyon insan vardı. 17 MİLYON kişiye yakın! Bazı kimlik hırsızlığı vakaları oldukça küçüktür. Belki de kredi kartı ekstrenizde yapmadığınız birkaç işlemi farkettiniz ve bankanıza dolandırıcılıkla ilgili hızlı bir çağrı, sorunu çözer.
Devamını Oku
GF ¢ 027: 5 Sorulacak Sorular * Önce * Bir Yıllık Alınır
Kredi

GF ¢ 027: 5 Sorulacak Sorular * Önce * Bir Yıllık Alınır

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_27_.mp3 Bir yıllık gelir elde etmek hayatınızın en kötü deneyimi olmamalıdır. Bazı finansal danışmanlar, dilimlenmiş ekmekten beri en büyük şey olduğunu gösteriyor. Diğer danışmanlar yıllık maaşları dört harfli bir kelime ile ilişkilendirir. Ve hayır, bu kelime iyi değil.
Devamını Oku
LendingTree İnceleme
Kredi

LendingTree İnceleme

LendingTree, ülkenin önde gelen çevrimiçi kredi piyasasıdır. Bir çevrimiçi platformda borç verenleri arayabilecekleri tek duraklı bir dükkanla borç alanlar sağlar. Borçluya mevcut en iyi kredileri bulma ve mevcut çeşitli kredi teklifleri arasında alışveriş yapabilmenizi sağlar. Bunun ötesinde, Lending Tree, birden fazla kredi veren kuruluşun işletmeniz için rekabet ettiği bir ortam yaratır.
Devamını Oku
Son Kimlik Hırsızlığı Dolandırıcılığı İçin Düşmekten Nasıl Kaçıyorsunuz?
Kredi

Son Kimlik Hırsızlığı Dolandırıcılığı İçin Düşmekten Nasıl Kaçıyorsunuz?

Kimlik Hırsızlığı, kişisel bilgilerini önemsemeyen alçakgönüllü insanlar yüzünden gittikçe yaygın bir suç haline geliyor. Kimlik hırsızlarının hayatını üstlenmeleri daha kolay, özellikle de suçu işlemek için kendilerine sunulan tüm yeni teknolojilerle. Bir kimlik hırsızı kişisel ve finansal bilgilerinize sahip olduğunda, fatura veya ehliyet gibi basit bir kaynaktan bile kimliğiniz başarılı bir şekilde çalınabilir.
Devamını Oku