Kredi

Kredi Susam Bir E-posta Nasıl 70.000 $ üzerinde Beni Kurtardı ve Ben Onları Onları Aşk

Her gün gelen kutumam yüzlerce e-postayla doluyor.

Bunu teklif et, bunu al, bunu benim misafir defterine kabul et. Ihh!

E-postalarımı günde birkaç kez kontrol etmek için daha özenle çalışıyorum, ancak özellikle dikkat ettiğim bir e-posta var.

Yaklaşık bir yıl önce, ücretsiz bir hizmet için kaydoldum Kredi Susamı. Credit Susame, müşterilerini kredi notlarındaki değişiklikler hakkında bilgilendirmek veya bir evi veya borcunu yeniden finanse etmek için para biriktirebilecekleri herhangi bir olasılık konusunda uzmanlaşan bir çevrimiçi sitedir.

Özgür olduğu için, ne halt ettiğini düşündüm, deneyeceğim. Kaydolduktan sonra, zaman zaman yararlanabileceğiniz bir fırsat olduğunu düşündüklerinde size e-posta gönderirler.

Lütfen, e-postalarının çok seyrek olduğunu unutmayın, bu yüzden yüzlerce teklifle su yüzüne çıkmaktan çekinmeyin.

Yeniden Refinance? Evet doğru!

Kısa bir süre önce yeni bir ev inşa ettik ve% 5 ile 30 yıllık bir hızda kilitlendik. Dokuz ay sonra bile, oranlar düştü ve yirmi yıllık ipoteğe% 4,25 oranında refinanse ettik.Hayatımda hiç Bir daha asla yeniden finanse edeceğimi düşünürdüm.

Geçtiğimiz yılın başlarında borsa, son zamanlarda her gün olduğu gibi gözükmeye başladı ve bir kez daha dalgalanmalar başladı.

İpotek komisyoncumu arayıp, oranlardan bahsetmek için tuttum, ama her zaman yolunda bir şey gibi görünüyordu. Sonra bir gün, Credit Susam'ın bu kullanışlı e-postalarından birini aldım.

“Durumunuza göre yüzlerce dolar yeniden finanse etmek ve kurtarmak mümkün olabilir”.

Bu e-posta bankacılarımı aramamı istemek için gereken her şey.

Uzun zamandır aldığım en iyi e-posta

Ayrıca, Credit Susame, güvenilir bir bankacınız yoksa, çeşitli kredilendirme kurumlarına da takılabilir.

Bankacıyı Aramak

E-postayı okuduktan sonra, hemen ve tam anlamıyla anlayacağım, bankacılarıma yeniden hak kazanmamız için gerçekten bir olasılık olup olmadığını öğrenmeye çağırdık.

Kilitlenebileceğimizi bildirmek için bana geri dönmesi uzun zaman almadı. onbeş yıllık mortgage% 3.375. Bazı hızlı hesaplamaları yapmak, maliyetleri kapatmak için faktoring yapmak, o kadar da güçsüzdü. Ayda bir kaç yüz dolar bize zarar vermeyecekti ve en büyük oğlumuzun lise mezuniyetinden önce evimizin parasını ödetmesi fikri çok, çok cazip ve yaptığımız şeydi.

Bundan daha da heyecanlı olabilir mi? Bu olabilir…

Sayılarımın kaçık olması, faizleri ne kadar tasarruf edeceğimizi görmek için bir ipotek hesap makinesine takmak zorunda kaldım.

Sihirli sayı $70,185.17.

Credit Susame'deki arkadaşlarımdan bir e-posta almak için 70.000 $ 'ın üzerinde. Onları yüreklendiriyorum. 🙂

biliyorum Kredi Susamı Diğer birçok insan için birçok şey yapabilir, ama benim için, yeniden finanse edilmek ve kayıt yaptırmaktan dolayı teşekkür için teşekkür ederim. Eğer benim gibiyseniz ve arada sırada her zaman samimi bir hatırlatıcıya ihtiyacınız var.

Kayıt olmak için sizi teşvik ederim. ücretsiz Kredi Susam hesabı bugün.

Videoyu izle: Danny Hillis: İnternet çökebilir. Bir plan B'ye ihtiyacımız var.

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Ertelenmiş Gelir Vergisi - Paranızı Asla Ödemeyin
Kredi

Ertelenmiş Gelir Vergisi - Paranızı Asla Ödemeyin

Geçmişte yayınlarımı okuduysanız, gerçekten onların büyük bir hayranı olmadığımı biliyorsunuz. Ancak ertelenmiş gelirler bir istisnadır. Başlıca, güvenilir yatırım getirileri ve hayattan elde edilen gelirlerin güvenliğini sağlarlar - hepsi başka bir yerde dövmek için zor bir kombinasyondur. Ayrıca, 401 (k) planınızın bir kısmını, bu emeklilik maaşlarından birine yatırıp, emeklilikte ihtiyaç duyacağınız geliri size sağlayabilirsiniz.
Devamını Oku
Son Kimlik Hırsızlığı Dolandırıcılığı İçin Düşmekten Nasıl Kaçıyorsunuz?
Kredi

Son Kimlik Hırsızlığı Dolandırıcılığı İçin Düşmekten Nasıl Kaçıyorsunuz?

Kimlik Hırsızlığı, kişisel bilgilerini önemsemeyen alçakgönüllü insanlar yüzünden gittikçe yaygın bir suç haline geliyor. Kimlik hırsızlarının hayatını üstlenmeleri daha kolay, özellikle de suçu işlemek için kendilerine sunulan tüm yeni teknolojilerle. Bir kimlik hırsızı kişisel ve finansal bilgilerinize sahip olduğunda, fatura veya ehliyet gibi basit bir kaynaktan bile kimliğiniz başarılı bir şekilde çalınabilir.
Devamını Oku
En İyi Yıllık Kurları ve Oranları Bulma
Kredi

En İyi Yıllık Kurları ve Oranları Bulma

Yaptırımlar hem iyi hem de kötü olmak üzere çok baskı yapıyor. Gerçekte ne olduğu, yıllık ücretlerin herkese tavsiye edilmediği halde, belirli yatırımcılar için tam olarak gerekenler olabilir. Yüksek ücretlere sahip olma eğilimindedirler ve kurulduktan sonra plandan fon çekmeyi çok zorlaştırırlar.
Devamını Oku