Maliye

Evden Para Kazanmak için Legit Yolları

Evden para kazanmayı düşündüyseniz, elini kaldır. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, bu öneriler yardımcı olabilir. Bir yandan geliri nasıl kazanacağınızı veya tam zamanlı bir maaşı nasıl kazanacağınızı öğreneceksiniz.

İnsanlar bu fikirleri kullanarak evden para kazanıyor ve siz de yapabilirsiniz!

İnternet, evden para kazanmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırdı. Online para kazanabileceğiniz pek çok yol olduğundan, buradan başlamak isteyebilirsiniz.

İlk önce hiçbir şey satmadan nasıl para kazanacağımızı inceliyoruz. Başkalarına yardım etmek için yeteneklerinizi kullanmak birçok şekilde var.

1. Görüşlerinizi Paylaşma Parası Kazanın

Çevrimiçi anketler, en esnek yan koşulardan biridir. Anketlere cevap vermek ve ödeme almak istediğiniz saatleri adlandırın. Yedeklenecek 10 veya 15 dakikanız olsa bile, bu mükemmel bir seçenek olabilir. Bu, çoğu anket için ihtiyaç duyacağınız ortalama süredir. Tabii ki, her hafta istediğiniz kadar anket yapabilirsiniz.

En iyi anketler Survey Junkie, Springboard America ve Vindale'den geliyor. En çok davet edilenleri bulmak için hafta içi ziyaret.

Bu sitelerin birine veya tümüne katılabilirsiniz. Çeşitli konular hakkında kaç ankete ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Anketler herhangi bir konu hakkında bilgi verebilir. Konular ürün incelemeleri, politik görüşler ve hatta günlük alışkanlıklarınızı içerir.

Bu mümkün anket başına 75 dolara kadar kazanın. Ödemeler seçenekleri nakit veya hediye kartları içerir. Bazı siteler de sizi ücretsiz nakit hediye kutularına girer.

Anketler kolay, ama en çok ödeme yapmıyorlar. Daha fazla para kazanmak için başka bir koşuşturma yapmalısın.

S'more, telefonunuzun kilit ekranındaki reklamları değerlendirmek için size ödeme yapar. Ayrıca ücretli anketler de alabilirsiniz.

2. Görevleri Çevrimiçi Tamamlamak İçin Ücretli Olun

Çevrimiçi etkinliğiniz için ödeme almak istiyorsanız, Swagbucks'a göz atın. Bu aktiviteler için puan kazanırsınız:

 • Web Aramalar
 • Videoları İzleme
 • Kamuoyu anketleri
 • Çevrimiçi alışveriş

Bütün aile Swagbucks ile para kazanabilir. Katılmak için 13 yaşında olmalısın. Ayrıca, programınıza bağlı olarak istediğiniz kadar kazanabilirsiniz.

Swagbucks'ta tamamlanan her görev için puan (SB) kazanacaksınız. Nakit ödüller veya hediye kartları için puanları 3 $ 'dan başlayarak kullanabilirsiniz. Kefaret seçeneklerinden bazıları Amazon hediye kartları ve PayPal nakit içerir.

Swagbucks, üyelerine 206 milyon dolar daha ödedi. Her gün 7 binden fazla hediye kartı verilir! Swagbucks'a ek olarak, Gelen Kutusu Dolarlarına katılmayı da düşünebilirsiniz. Gelen Kutusu Dolar önde gelen Swagbucks alternatifidir.

Zaman ayırmaya değer olup olmadığına karar vermek için bu Swagbucks yorumunu okuyun!

3. Yeni Ürünler Test

Şirketler yeni ürünleri test etmek için size ödeme yapacak. Görüşünüz karşılığında test etmeniz için size ürünler gönderebilir. Yaklaşan ürün lansmanlarını önizleyebilirsiniz. Ürün testi, yeni ürünleri keşfetmenin eğlenceli bir yoludur. Bazen, gelecek satın alımlar için kupon alacaksınız.

En büyük iki şirket Ipsos i-Say ve Toluna. Her yıl binlerce test yapıyorlar!

Ev eşyalarından güzellik ürünlerine çeşitli şeyleri test etmek mümkündür. Web siteleri gibi çevrimiçi ürünleri bile test edebilirsiniz.

Survey Club ürün örneklerini ön kapınıza gönderiyor ve geri bildirim sağlamanız için.

4. Yeni Telefon Uygulamaları İndir

Telefonda olmaktan hoşlanıyorsanız, dikkat edin. Sponsorlu uygulamaları ve oyunları indirmek için ödeme alabilirsiniz. FeaturePoints bunu yapmanızı ve YouTube videolarını da izlemenizi sağlar.

Uygulamayı indirip kullandıktan sonra, kredi kazanacaksınız. Hediye kartları için kredi alışverişi yapabilirsiniz. Bu ödül nakit kadar faydalı olabilir.

Referans kodumu gir C8MNUKayıt sırasında, bir makbuzu tamamladığınızda 2.000 Getirme Puanı ($ 2.00 puan!) elde edersiniz.

5. Web Sitelerini Test Edin

Kullanıcı Testi ve Hangi Kullanıcılar Web sitelerini test etmek için size ödeme yapacak. Başlamak için test yazılımını indirmeniz gerekecek.

Ardından, test sırasında kendinizi bir web kamerasıyla kaydedeceksiniz. Müşteriler, web siteleriyle etkileşimde bulunduğunu görmek ve duymak ister. Sizi görebilmek, sözel olmayan dili de gösterir.

Bu siteler, her ay üç ila beş web sitesi arasında test yapmanıza izin verecektir. Test başına 10 ile 20 dolar arasında kazanmayı bekliyoruz.

Canlı bir teste davet ederseniz, test başına en az 200 $ kazanabilirsiniz. Bu testler daha uzun, ancak gerçek zamanlı olarak müşteri ile etkileşime geçersiniz.

6. Bir blog başlatın

Bloglama, gelir potansiyeli nedeniyle en sevdiğim fikirlerden biridir. Aynı zamanda kapıları bu listedeki diğer birkaç gelir fikrine de açar.

Bir blog internet gayrimenkulünüzün parçası. Gelecekteki müşterilerle bağlantı kurmak için bir portföy oluşturabilirsiniz. Ya da düşüncelerinizi dünyayla paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Web sitenizi başlatmak için mükemmel bir yer Bluehost ile. Sadece maliyeti Ayda 2,95 dolarve 15 dakika ile içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz! Ne yazdığın önemli değil. Bloglama, evden para kazanmanın meşru bir yoludur.

Bir portföy olarak ikiye katlanmanın yanı sıra, blogunuzdan pasif gelir elde edebilirsiniz.

Bağlı kuruluş pazarlama, ürün önermek için marka ve hizmetlerle ortaklık yaptığınız yerdir. Kullanıcılar bağlantınız üzerinden bir alışveriş yaptığında, küçük bir komisyon kazanırsınız. Hiçbir şey satmıyorsun; Sadece okuyucularınızı markalarla bağlarsınız.

Arkadaşım Michelle Schroeder-Gardner bloglamadan ayda 100.000 dolardan fazla para kazanıyor. Formülü İştigal Pazarlama dersinde başarısı için formülünü paylaşıyor.

7. Bir YouTube Kanalı oluşturun

Kültürümüz videoya doğru çekilmeye devam ediyor. YouTube kanalı vlog'u oluşturmayı düşünebilirsiniz.

Ürün incelemelerinden, komik kedi videolarından ve nasıl yapılır videolarından insanlar YouTube'a akın eder.

Aşağıdakileri yaparak, bağlı kuruluş pazarlama ve reklamlar yoluyla para kazanabilirsiniz.

8. Serbest Yazar Olun

Blog sahibi olup olmamanız, çevrimiçi yazarak para kazanabilirsiniz.Herhangi bir konu hakkında bir blog veya iş için yazabilir ve bunun için ödeme alabilirsiniz.

Sadece iki kriter:

 • etkili yazma becerisine sahip olmak
 • hakkında yazdığınız konuyu araştırmak

Bu gelir fikrini sürdürmek için bir İngiliz ana olmak zorunda değilsiniz.

Müşteriler her zaman platformda Upwork üzerinde serbest çalışanlar arıyorlar. Ya da, Daha Fazla Yazma ile ilgili ipuçlarını kullanarak hizmetlerinizi bloglara ve web sitelerine yönlendirebilirsiniz.

Bazıları blog gönderileri, metin yazarlığı, e-Kitaplar ve hatta kurumsal beyaz kağıtlardır.

Yeni müşterilerin sizi bulabilmesi için bir Contently profili oluşturmayı düşünün.

9. Özgeçmişleri Yaz

Tüm çalışan kariyeri için az sayıda kişi aynı işverenle çalışmaktadır. Bu, her bir iş başvurusu için bir özgeçmiş sunmaları gerekeceği anlamına gelir.

Bir özgeçmiş, potansiyel işverenlere her bir başvuru sahibinin ilk izlenimini verir. Röportaj davetiyesi almak için özgeçmiş ve kapak mektubunun kusursuz olması gerekir.

Talent Inc., yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak özgeçmişleri yazmak için ödeme almanıza yardımcı olabilir.

10. Tasarım Grafikleri

“Resimli kişi” iseniz, grafik ve logo tasarlamayı para kazanabilirsiniz. Müşterileriniz web sitesi sahipleri, e-kitap yazarları veya şirketler olabilir.

Fiverr, başlamak için iyi bir yer. Grafik tasarımcıları, görev başına 5 $ 'dan başlayan çeşitli konserler için hizmetlerini tanıtabilirler.

99Designs her zaman yeni tasarımcıların ekibine katılmasını istiyor!

11. Sanal Asistan Olun

Şanslar, her büyük blogun arkasında veya web sitesinde bir sanal asistan. Bu “isimsiz kahramanlar” aşağıdakileri içeren çeşitli görevleri gerçekleştirebilir:

 • Blog gönderilerini zamanla
 • Arama motoru optimizasyonu
 • Sosyal medya hesaplarını yönetin
 • E-postaları cevapla
 • Muhasebe / Muhasebe
 • Müşteri servisi

Yukarıda belirtilenlerin tümünü veya bu görevlerden sadece birini yapabilirsiniz. Web sitesinin ve ilgi alanlarınızın ihtiyaçlarına bağlıdır.

Sanal yardım ya yarı zamanlı ya da tam zamanlı bir pozisyon olabilir. Müşterilerle bağlantı kurmaya başlamak için iki nokta Outsourcely ve Time Etc.

Arkadaşım Kayla gibi kendi serbest ticaretini başlatarak bir VA olarak daha fazla kazanabilirsin. Ayda 10.000 dolar kazanıyor. Hatta başkalarının da aynı şeyi yapmasını öğretmek için 10K VA denen çevrimiçi bir kursa bile başladı.

12. Tasarım Web Siteleri

Sıfırdan bir şey inşa etmeyi sever misin? Eğer öyleyse, tasarım web sitelerine ödeme yapabilirsiniz. Bazı müşterileriniz, benzersiz temalarını arayan şirketler ve blogcular olabilir.

Önceden oluşturulmuş WordPress temalarını değiştirebilir veya kendi kodunuzu kullanabilirsiniz. Upwork ve Fiverr, isminizi alabilmek için iki yer. Tabii ki, web siteniz portföyünüzün bir parçası olarak ikiye katlanacaktır.

13. Web Sitesi Yönetimi

Oluşturulan web siteleri her zaman web sitesi yöneticilerine ihtiyaç duyar. Web sitelerinin arka ucunu yöneterek para kazanabilirsiniz.

Bir web sitesi yöneticisi olarak, daha yüksek arama motoru sıralaması için belirli anahtar kelimeleri optimize edersiniz. Ayrıca, eklentileri ve yedek verileri güncellersiniz. Sitenin kullanıcı dostu kalmasını da sağlayabilirsiniz.

Ayrıca blogculara yardımcı olmak için saatlik olarak danışmanlık hizmetleri de sunabilirsiniz. Bu, “SEO denetimi” isteyen ve web sitesi yönetimi için hazır olmayanlar için olabilir.

Bu, tüm dünyadaki insanlara yardım etmek için evden% 100 yapabileceğiniz bir iştir.

14. Çevrimiçi Prova Okuyucusu Olun

Yazarlar, işletmeler ve blog yazarlarının hepsinin fazladan bir göze ihtiyacı var. Çevrimiçi bir prova okuyucu olmak, yazarlara bağlanmanızı ve çalışmalarına biraz ışıltı eklemenizi sağlar.

Detay için bir göze ve bir İngilizce dilbilgisi için bir prova okuyucu olmak için bir komuta ihtiyacınız var. E-kitaplar, haber makaleleri ve transkriptler gibi birçok farklı şeyi prova edebilirsiniz.

Şirketler, içeriklerini olabildiğince iyi hale getirmek istiyor ve bunu yapmaları için onlara yardımcı olabilirsiniz.

Çevrimiçi bir düzeltme okuyucu olmak için birkaç farklı yer vardır. Düzeltme işleminin ayrıntılarını öğrenmek ve ilk istemcinizi karalamak için Proofread Anywhere'de başlayın.

Bir redaksiyon uzmanı olmanın en iyi yanı, boş zamanlarınızda çalışmaktır. İşten sonra akşamları yarı zamanlı bir gelir akışı olabilir. Ya da, evde kalmak için ebeveyn veya emekli bir kişinin evde para kazanması için bir yol olabilir.

Sadece dilbilgisi hatalarını bulmaya ve düzeltmeye istekli olmalısınız. Düzeltme, esnek bir gelir akışıdır. Kaç saat çalışmak istediğinizi seçebilirsiniz.

15. Sesi Dönüştür

Ses yazımı mı yapmak istiyorsunuz? Bu isteğe bağlı bir iş! Yapabilirsin ses saatinde en az 20 dolar kazanın TranscribeMe ile veya daha fazlası. Yasal veya tıbbi transkript tecrübeniz varsa, daha fazla kazanabilirsiniz.

Bir defada ne kadar ses yazdığınızı da kendi takdirinize bağlı olarak yapabilirsiniz. Süre boyunca sadece birkaç dakika olan kısa klipleri yazabilirsiniz. Daha uzun sesleri kopyalamak da bazı istemciler için bir seçenektir.

Başlamak için internet bağlantısına ve bir bilgisayara ihtiyacınız var. Ses yazmayı seviyorsanız, bir pedalı satın almak maliyete değer olabilir.

Sesin nasıl yazılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Her Yerde Transkribe Edin!

16. Veri Girişi

En az 45 WPM yazmakta yetkin iseniz, veri girişinde çalışabilirsiniz. Şirketler verimli veri girişi uzmanları arıyorlar.

DionData Çözümleri veritabanı için ev tabanlı satıcıları arar. Ayrıca diğer serbest çalışan platformlarına ve şirket web sitelerine de bakabilirsiniz.

Veri girişi birkaç farklı şekil ve boyutta olabilir. İş yükünüz aşağıdaki görevlerden oluşabilir:

 • Birden çok dokümandaki verileri tek bir belgede gruplama
 • Leadlerin pazarlama veritabanını oluşturmak için LinkedIn'den isimleri toplamak
 • Posta-içi iadeleri işleme
 • Faturaları işleme
 • Tıbbi veri girişi
 • Gelir ve giderlerin bir Excel elektronik tablo tutulması

Yaptığınız şey, işletmenin ihtiyaçlarına bağlı olacaktır. Örneğin, bir şirket için çalışabilirsiniz. Başka bir seçenek, serbest çalışan bir proje yöneticisi için çalışmaktır.Günlük belgelere ayak uydurmalarına yardımcı olabilirsiniz.

17. Tıbbi Kodlama ve Faturalama

Tıbbi bilginizi kullanmak için bir doktor ofisinde çalışmak zorunda değilsiniz. Sağlık, Amerikan ekonomisinin büyük bir parçasıdır. Birçok çeşitli sağlık sağlayıcıları ve sigorta şirketleri, kodlama ve faturalama sürecini dışarıdan sağlamıştır. Evde çalışanların kullanılması, maliyetleri en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Aviacode, tıbbi sağlayıcılar için uzaktan çalışma ile bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Tıbbi veri girişine ek olarak, uzak bir tıbbi transkripsiyoncu olabilirsiniz. Bu, tıbbi terimler hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olmanız ve doktorların sesini transkribe etmek istiyorsanız iyi bir fikirdir.

18. Eğitmen Çevrimiçi

Özel ders oturumları yerel kütüphanenizde yer almak zorunda değildir. Şimdi, video oturumları ile çevrimiçi sohbet ve hatta canlı sohbet edebilirsiniz.

Yerel olarak eğitebilirsiniz, ancak öğrencilere ve yetişkinlere çevrimiçi olarak da öğretmek mümkündür.

Dikkate alınması gereken iki ders sitesi, Qkids ve VIPKID'dir. Bu platformlarla, yurtdışındaki çocuklara İngilizce öğretmekten sorumlu olacaksınız. Saatte yaklaşık 20 $ kazanabilirsiniz. Ayrıca, ders planlarınızı oluşturmak zorunda değilsiniz. Sadece göster ve öğret.

19. Yabancı Dil Çevrimiçi Öğretmek

Farklı kültürlerden insanlarla etkileşimden hoşlanıyorsanız, çevrimiçi bir yabancı dil öğretebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey internette öğretmek için bir web kamerası ve mikrofon.

Cambly ve Açık İngilizce olacak Saatte en az 13 $ ödeyin.İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve diğer birçok dil için bir öğretmen olabilirsiniz.

20. Çevrimiçi Çevirmen Olun

Yabancı dil dersi becerilerinizi kullanmanın bir yoludur. Ancak, çevrimiçi çevirmen olarak hizmet etmek için de ödeme yapabilirsiniz.

İki dilli veya yabancı bir dilde iseniz, şirketler çevirmene para ödeyeceklerdir. İçeriğini İngilizce'den başka bir dile çevireceksiniz.

Abercap ve WordExpress, çeşitli sektörler için medya yapımları için çevirmen arıyor:

 • Kanun
 • Sağlık hizmeti
 • Bilgi Teknolojisi
 • Pazarlama

Bu web sitelerini kullanmak, bir anadiliniz varsa veya çevirmen olarak deneyimliyseniz, en kazançlı olacak. Ancak, diğer web sitelerinde “ayağınızı kapınıza getirebilirsiniz”.

21. Online Kurs Oluşturma

Hepimiz bir şeyde iyiyiz ve diğerleri her zaman yeni beceriler öğrenmek istiyorlar. Belki de onlara bilmesi ve bunun için ödeme alması gerekenleri öğretebilirsin!

Becerilerinizi paylaşmak için birkaç çevrimiçi öğrenme platformu var. Ancak, Udemy'de dersler gibi en büyük başarıya sahip olabilirsiniz. 200 dolara kadar satmak.

Tüm dersler video tabanlıdır. Öğrencilerinize yardımcı olmak için çalışma sayfası alıştırmaları da ekleyebilirsiniz.

Eğitmenler birçok farklı konu için kurslar oluşturur. Bazı popüler olanlar şunlardır:

 • belirli bir müzik aleti nasıl oynanır
 • bilgisayar Programlama
 • çevrimiçi bir iş kurmak
 • ve hatta yoga dersleri

Hemen hemen her konuda bir sınıf yapabilirsiniz!

Kurs oluşturmaya ek olarak, kurslar da alabilirsiniz. Yandaki hustle becerilerini geliştirmek için Udemy sınıflarını alıyorum.

Ayrıca kurslarınızı Skillshare'da da satabilirsiniz.

22. Crowdfunded Gayrimenkul Yatırım

Kiralık mülk sahibi veya ev sahibi ev sahibi olmak için zamana, paraya veya bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Crowdfunded gayrimenkulüne merhaba deyin.

Şimdi, baş ağrısız bir ev sahibi olmanın gelir potansiyelinin tadını çıkarabilirsiniz! 500 dolarlık bir yatırımla, Fundrise'da bir portföy açabilirsiniz. Doğrudan ABD’de bulunan mülklere yatırım yaparsınız. Tarihsel yıllık getiriler borsaya yapılan yatırımlara benzer olan% 8 ila% 12 arasındadır. Temel fark, günlük piyasa dalgalanmalarının olmamasıdır.

Yatırım yapmak için sadece 10 $ varsa, Rich Uncles ile öğrenci konut yatırım yapabilirsiniz. Portföyünüzü çeşitlendirirken Fundrise ile benzer getiriler kazanabilirsiniz.

Herhangi bir crowdfunded gayrimenkul sitesi ile, sadece önümüzdeki üç ila beş yıl için gerek yok para yatırın. Erken para çekerseniz, küçük bir ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz. Gayrimenkul mogulü olmak için ödemek için küçük bir bedel.

Crowdfunded gayrimenkul hakkında meraklı mısınız? Bu Fundrise incelemesini okumaya başlayın.

23. Pasif Gelire Yatırım Yapın ve Kazanın

Bu gelir fikri diğerlerinden biraz farklı. Yatırım yaparak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Zaten bir 401k ile emeklilik için yatırım yapabilirsiniz. Ancak, emeklilik dışı tasarruflarınızı diğer yatırımlarla artırabilirsiniz.

Kendi hisse senetlerinizi, tahvillerinizi ve ETF'lerinizi seçmek isterseniz, saygın bir aracılık, Ally Invest'dir. Her bir ticaret, araştırma raporlarına ve grafiklere ulaşırken aracılık alabileceğiniz kadar düşük olan 4.95 $ 'dır.

Yatırım düşüncesi ezici ise, Betterment tarafından sunulan otomatik yaklaşımı da seçebilirsiniz. Bu, elle yatırım yaparak pasif gelir elde etmenizi sağlar.

Her ay, İyileştirme ile yinelenen yatırımlar planlayabilirsiniz. Yurtiçi ve global ETF'lerden oluşan bir sepete yatırım yapacaklar. Seçimler yaşınıza, yatırım hedeflerine ve risk toleransınıza bağlıdır.

Motley Fool Stok Danışmanı ile sağlam yatırım önerileri ve hisse senedi alımları alın.

24. Eşler Arası Kredilere Yatırım Yapmak

Nispeten yeni bir yatırım fikri, eşler arası (P2P) kredidir. P2P kredileri, bir bankadan kredi almak istemeyen günlük insanlara “mikro krediler” yaratır.

P2P borç verenler birçok nedenden ötürü kredi vermektedir. Bazıları kredi kartı borcu yeniden finansmanı, işletme kredileri veya ev onarımlarını içerir. Akran kredileri, mevcut sabit gelir veya tahvil yatırımlarınızdan daha yüksek getiri sağlar.

LendingClub en büyük kredi platformu. 2007'den bu yana olmuştur. Kredi notları en riskli olandan en riskli olan A'dan G'ye değişir. Bu sadece tahviller için risk değerlendirme notu gibidir.

Her nota en az 25 dolar yatırım yapar. İstediğiniz kadar riskli veya muhafazakar yatırımcı olabilirsiniz.LendingClub'un otomatik yatırım hizmetine ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Bu portföyünüzü çeşitlendirecektir. Aşırı risk olmadan size en yüksek getiri oranını verecektir.

Eşler arası kredilendirmede yeni misiniz? P2P yatırımının nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

25. Mikro Yatırım Uygulaması kullanın

Başka bir fikir, mikro-yatırım uygulaması kullanmaktır. Bu, yedek değişimlerinizi iyi kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Meşe palamudu ve Stash en büyük iki mikro yatırım uygulamasıdır. Birkaç dolar yatırıp faiz kazanmanıza izin veriyorlar.

Mesela, meşe palamutları yaptığınız her alışverişi yuvarlıyor ve farklı bir yatırım yapıyor. Çevrimiçi iş ortaklarıyla alışveriş yaparken ek para kazanabilirsiniz. Harcamaları artırarak, $ 3.40'lık bir satın alma 4 $ olur ve Meşe Palamutları 60-cent farkına yatırım yapar.

% 100 ücretsiz bir yatırım uygulaması için M1 Finance'i de tavsiye ederim. Favori stoklarımın ve ETF'lerin kısmi hisselerini satın almak için kullanırım.

26. Banka Hesaplarını Değiştirin

Hala paranı yerel bir bankadan aldın mı? Faiz tahakkuk ettirmek yerine CIT Bank'a geçerek dolar kazanın. Çevrimiçi bankalar can sıkıcı banka ücretleri talep etmez ve normal banka faiz oranının 20 katını kazanabilirsiniz. Binaları korumak zorunda olmadıkları için tasarrufları daha yüksek faiz oranları ile size aktarıyorlar!

Her ay üç farklı çevrimiçi banka hesabı ilgi toplamaktadır:

 • Yüksek Verimli Tasarruf Hesabı
 • Para Piyasası Hesapları
 • CD'ler (Mevduat Sertifikaları)

Paranıza anında erişim için bir tasarruf veya para piyasası hesabı seçin. En az bir yıl boyunca ihtiyacınız olmayan herhangi bir nakit için bir CD hesabı açın. CD'ler uzun vadeli mevduatlarınız için daha yüksek faiz oranları sunar.

27. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Olun

Diğer bir potansiyel gelir fikri, evde müşteri hizmetleri temsilcisi olmaktır. Birçok şirket Noel alışveriş sezonunda mevsimlik temsilcileri işe alacak.

Gerçekten de ve FlexJobs yıl boyunca yeni pozisyonlar açıyor. Bu, yılın 12 ayı boyunca size güvenilir bir gelir akışı sağlayacaktır.

28. Arama Motoru Algoritmalarını Değerlendirin

Google ve Bing gibi arama motorları, arama algoritmalarını analiz etmek için insanları işe alır. Bu, yalnızca en alakalı içeriğin sıralamasını sağlamaya yardımcı olur.

Örneğin, “komik kedi videoları” yı kullanıyorsanız, köpek veya kuşlara odaklanmış bir sonuç görmeyi beklemezsiniz.

Bir arama motoru test cihazı olarak, alakasız köpek videosunu bildirebilirsiniz. Sonra arama motoru kaldırılmış olacak. Bu, arama sonuçlarının birkaç yıl öncesine kıyasla nasıl daha alakalı hale geldiğinin bir örneğidir.

Birkaç grup arama motoru algoritması test cihazı kiralar. Onlar yapacak ayda 700 $ 'a kadar öde.

Leapforce, ev tabanlı testçilerin işe alınmasında en büyük oyunculardan biridir. Sonuçları değerlendirmek için bilgisayarınızı veya mobil cihazınızı kullanabilirsiniz.

29. Egzersizden Ötürü Para Kazandı

Achievement gibi fitness uygulamaları egzersiz yapmak için size para ödüyor! Başarı, 30'dan fazla Android ve iOS uygulamasıyla entegre olur.

Ödeme aldığınız bazı sağlıklı aktiviteler şunları içerir:

 • Takip Adımları
 • Uyuyor
 • Sağlıklı beslenme
 • Sosyal Medya Payları
 • Anketleri Cevaplamak
 • Zorluklara Katılmak

Başarı, PayPal veya doğrudan ödeme yoluyla size ödeme yapar. Şimdi, egzersiz yapmaman için bir bahaneniz yok.

30. Aylık Faturalarınızı Düşürün

Aylık harcamalarınızı azaltmak, daha fazla para kazanmakla aynı etkiye sahiptir. Anında maaş zammı olarak masrafları azaltmayı düşünüyorum. Harcamalarımızı izlememizin bir yolu Ask Trim ile. Bu ücretsiz uygulama size para kazanmak için aşağıdakileri gerçekleştirir:

 • Kablo TV, telefon ve ev interneti için daha düşük aylık faturaları pazarlayın
 • İstenmeyen bir aboneliği iptal et
 • Overdraft ücretlerini durdurmak için düşük hesap bakiyesi uyarıları gönderin

Trim ayrıca, sigorta ve elektrik faturalarında para tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak araçlar sunuyor.

Şahsen Trim, bilmediğim bir sadakat indirimi uygulayarak internet faturamı ayda 10 dolar düşürdü.

OhmConnect'e katılarak elektrik faturanızı da düşürebilirsiniz.

Çevrimiçi Satış Öğelerini Para Kazanın

Bu bölüm evden dijital ve fiziksel ürünler satan para kazanmaya odaklanacaktır. Bu fikirler tekerleklerin dönmesini sağlayacak. Para kazanmak ve evinizi dağıtmak ya da bir hobiden para kazanmak isteyip istemediğinize yardımcı olabilirler.

Her ne kadar para kazanıyor olsanız da, önce dijital öğeleri göz önünde bulundurmalısınız. Dijital ürünler satan en kârlı potansiyeli sunuyor. Gönderim bedelini ödemek veya malzeme satın almak zorunda değilsiniz.

Fiziksel bir ürün satıyorsanız, aşağıdaki birkaç öneri yalnızca bir tasarım yüklemenizi gerektirir. Bir satış yaptığınızda, web sitesi sizin için öğeyi yazdırır ve gönderir.

31. Video Oyunları için Dijital Ürünler Satmak

Video oyunları hızla bir hobiden birçok kişi için bir tutkuya dönüşüyor. Ve oyuncuların para harcadığı tek zaman, oyun markasını yeni satın almak değil. Birçok oyun ve uygulama oyun içi satın alım gerektirir.

SecondLife dijital ürünler satmak için mükemmel bir yerdir. Gerçek hayatta satın aldığınız her şey oyunda mevcut. Yani, giyimden yarış arabalarına kadar her şeyi tasarlayabilirsiniz. Diğer oyuncular eşyalarınızı satın aldığında, gerçek para ödersiniz.

32. Tasarım Giyim

CafePress, kendi online mağazanızı oluşturmanıza izin veren öncü sitelerden biridir. T-shirt, tişörtü, bebek kıyafetleri ve hatta kahve kupaları ve telefon kılıfları gibi aksesuarlar tasarlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey tasarımınızı yüklemektir ve Cafepress bir ürün sattığı zaman baskı ve nakliye işlemlerini üstlenecektir. Müşteriler, önceden yapılmış çalışmanıza ek olarak özelleştirilmiş tasarımlar talep edebilirler.

Redbubble ayrıca giyim, çıkartmalar, posterler ve cihaz kılıfları satmanıza da olanak tanır.

33. Online Giyim Satışı

Para kazanmanın başka bir yolu da online kıyafet satışıdır. Satış kıyafetleri kolaylıkla “dökülmeyen” bir yan etki olabilir. Sadece dolabınızı temizleyemezsiniz, aynı zamanda bir pazarlık için satın aldığınız kıyafetleri de çevirebilirsiniz. Sonuçta, hepimiz sabahları giyiniriz.

Kişisel deneyimlerimden, en iyi seçimlerim eBay ve Poshmark'dır.

Gönderi masraflarını ödemeniz gerekiyorsa, listeyi listelemeden önce tartın. İlk satış çiftinde para kaybettik çünkü nakliye işlemini hesaplamadık. Umarım bu acemi hatadan uzak durursun.

34. Kullanılmış Kitaplar Satmak

İster kitap, isterse de kurgu sanatlarını satmak için kullanıyor olun, insanlar okumayı sever. Kullanılmış kitapları online satmak için birçok farklı seçenek vardır.

Benim favorim Bookscouter. 42 tedarikçinin fiyatlarını hızla karşılaştıracaklar. Bu, en iyi fiyatı birkaç saniyede pazarlamanıza olanak tanır.

Giysiler gibi, istenmeyen kitaplarınızı satmaya karar verebilirsiniz veya bunu sabit bir gelir elde etmek isteyebilirsiniz. Sadece ne kadar yatırım yapmak istediğinize bağlı.

Kendi kitabınızı satma hayalleriniz varsa, Amazon Kindle e-Kitabınızı ücretsiz yayınlamayı kolaylaştırır. Amazon, talep üzerine basım hizmeti de sunuyor. Bir yayınevi olmadan işlerinizi satmaya başlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

35. Eski Video Oyunlarını Sat

Çevrimiçi alıcılarla bağlantı kurabilirsiniz. Bu hem geçen yılın sürümünü satmanıza yardımcı olabilir. delirtmekveya çocukken oynadığınız eski Gameboy Color oyunları. Artık ihtiyacınız olmayan mevcut video oyunlarına sahipseniz, bunları Decluttr ile satabilirsiniz. Satış süreci basittir, ürün barkodunu tarar ve öğelerinizi ön ödemeli kargo etiketi ile postalarsınız.

Çevrimiçi video oyunları satmak kazançlı bir yan koşuşturma olabilir. Ebeveynlerin çocukluk anılarını çocuklarıyla paylaşmalarını sağlar. Ayrıca, oyuncular her zaman perakende satıştan daha ucuza en iyi oyunları satın almaya çalışmaktadır.

36. Filmler ve Müzik Çevrimiçi Satmak

Pek çok insan medyalarını bugünlerde yayınlasa da, favorilerinizin bir kopyasına sahip olmakla ilgili bir şey var.

DVD ve CD'lerinizi çevrimiçi satmanız da kolaydır. Bunu eBay ve Amazon'da veya Decluttr gibi özel bir sitede yapabilirsiniz. Kullanılmış filmlerinizi ve müziğinizi internetten satmak, bir bahçe satışından daha kazançlı olabilir.

Bahşiş: EBay'de sattığınız zaman nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için benzer sanatçılardan veya oyunculardan müzik ve film alın.

37. İstenmeyen Öğeleri Craigslist'te Sat

Hemen hemen her şeyi Craigslist'te satabilirsiniz. İstenmeyen kıyafetler ve kitaplardan kullanılmış arabalara ve aradaki her şeyden.

Craigslist, gemi için pahalı olan ürünleri satmak için iyi bir seçenek olabilir. Bu kullanılmış mobilya, ev aletleri ve mutfak gereçleri gibi şeyler olabilir. Hala nakit değeri olan ancak artık evinizde veya garajınızda yer olmayan eşyaların yanı sıra.

Erişiminizi genişletmek için, öğelerinizi bu 20 Craigslist alternatifinde listelemeyi de düşünmelisiniz.

38. İstenmeyen Hediye Kartlarını Satma

Hiç ziyaret etmeyecek restoranlara, kafelere ve mağazalara hediye çeki dolu bir çekmeceniz var mı? Onları yeniden düzenleyebilirsin, ya da para için satabilirsin.

Hediye Kartı Granny, hediye kartınızı satışa sunmayı kolaylaştırır. Nakit olarak ödeme yapabilir veya kullanacağınız bir kart için takas edebilirsiniz. Hediye kartınızı değiştirmek, kartınızı sadece satmaktan daha değerli hale getirebilir.

Hediye kartlarında sabit bir hediye veya 2,500 $ 'dan fazla paranız varsa, toplu satıcı olarak başvurabilirsiniz. Bu, kâr marjınızı artıracak ve bunları daha hızlı satmanıza yardımcı olacaktır.

39. Shopify ile Dropship

Dropshipping herhangi bir ürünü postalamanızı gerektirmez. Bu yüzden perakende arbitrajın popüler bir versiyonu. Bir drop-ship iş, bir üretici ve müşteri arasındaki “orta adam” olduğun yerdir.

Müşteri, ürünü eBay gibi bir e-ticaret sitesinde web sitenizden veya ürün listenizden satın alır. Ödeme yapıldıktan sonra depo, ürünü doğrudan ön kapılarına gönderir. Kârınız, satış fiyatı ile üreticinin toptan satış fiyatı arasındaki farktır.

Örneğin, bir ürün 30 TL ise, öğeyi satın almak ve göndermek için 15 ABD doları ödeyebilirsiniz. Bu marjlarla, her bir satış için 15 $ kazanırsınız.

Başlamak için en kolay yol, Shopify ile bir web sitesi oluşturmaktır. Ödemeleri toplamak için yerleşik araçlar var. Ayrıca, ürün listelemelerinizi çeşitli e-ticaret sitelerine aktarabilirsiniz. EBay, Amazon, Facebook Messenger ve Pinterest gibi sitelerle çalışırlar.

Kendi ürünlerinizi satmak isterseniz, Shopify web sitesi müşterilerinize postalayacağınız ürünleri satın almalarını sağlayacaktır. ABD Posta Servisi ile özel ortaklığı ile Shopify'ta indirimli gönderim ücretlerinden yararlanabilirsiniz.

SaleHoo kullanarak dropship satıcıları ile bağlantı kurun.

40. El Yapımı Ürünler Satmak

Etsy el yapımı ve vintage ürünler için en büyük çevrimiçi pazardır. Ev yapımı mumlar, el sanatları, kıyafetler ve dekordan Etsy, alışveriş yapanlarla bağlantı kurmak için yeni favori pazarınız olabilir.

Ayrıca Craigslist, Facebook ve eBay'de yerel satış yapmayı da denemelisiniz. Çeşitli pazarlarda satma, maksimum müşteri açığa çıkarmanızı sağlar.

41. Dijital Fotoğraflarınızı ve Videolarınızı Satın

Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, fotoğraflarınızı çevrimiçi ortamda para kazanabilirsiniz. Haber ajansları, blog yazarları ve yazarlar stok görüntülerini günlük olarak kullanır. Makalelerini “pop” yapmaya ve okuyucuları meşgul etmeye yardım ediyorlar. Resimler, günlük hayatınızdan, ziyaret ettiğiniz yerlerden veya doğadan görüntüler içeren sahneler içerebilir.

İnternet bant genişliği hızları artmaya devam ettikçe, web siteleri ve görüntüleyenleri daha fazla veri yoğunluğu olan grafikler işleyebilir. Ayrıca, videolarınızı nakit olarak satabilirsiniz. Daha fazla site makalelerine video ekliyor.

Dijital medyanızı satmak için düzinelerce yer var. En büyük üç veritabanı Shutterstock, Para Yatırma Fotoğrafları ve iStock by Getty Images'dir. Resimlerinizi, videolarınızı ve infographicslarınızı kabul ederler. Bu sitelerde, fotoğraf başına 28 $ 'a kadar kazanabilirsiniz!

42. Ebates ile alışveriş

Her alışverişte paranızı geri alabileceğinizi biliyor musunuz? Ebates üzerinden alışveriş yaptığınızda, 2.000'den fazla çevrimiçi mağazada% 1 ile% 40 arası bir geri ödeme alırsınız. Alışveriş yapmak için online alışverişim için Ebates kullanıyorum.

Çevrimiçi alışveriş yaparsanız, yapılan her alışverişte para kazanmaya başlayacaksınız. Alışveriş yapmak için öncelikle Ebates sitesini ziyaret ederken almanız gereken tek ek adım. Veya Ebates tarayıcı uzantısı ile kırmızı düğmeye tıklayabilirsiniz.

Yan saldırılarınızı desteklemek için Ebates ile satın alınan öğeleri kullanabilirsiniz. Bu fikir, malzeme maliyetlerinizi düşürerek karınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Ebates bakiyeniz 5.01 dolara ulaştığında, çek, PayPal veya hediye çeki ile ödeme alırsınız.

Videoyu izle: İNTERNETTEN PARA KAZANMA, ÖDEME KANITLI (2018)

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ultimate Airbnb Kontrol Listesi: Daha Fazla Rezervasyon Almak İçin 14 Yol
Maliye

Ultimate Airbnb Kontrol Listesi: Daha Fazla Rezervasyon Almak İçin 14 Yol

Airbnb madalyonun her iki tarafında konuk ve ev sahibi olarak bulundum. Misafir olarak, harika fotoğraflar, çok sayıda olumlu yorum ve hızlı yanıt süreleri aradım. Bir ev sahibi olarak, daha fazla misafir çekmek için bu üç öğeye odaklanıyorum. İlk olarak 2009'da Airbnb'yi kullanmaya başladım ve o zamandan beri çoğunlukla renkli deneyimleri bir konuk olarak topladım.
Devamını Oku
Neden Finansal Eğitiminizin Ücretini Almalısınız?
Maliye

Neden Finansal Eğitiminizin Ücretini Almalısınız?

Çok fazla zaman, insanlar finansal eğitimini olayların, koşulların, hayat derslerinin veya sınırlı eğitim kaynaklarının elinde bırakıyorlar. Kişisel deneyimlerimden öğrendiğim gibi (aklımı, aldığım en kötü mali tavsiyeden yeniden eğitmek zorunda kaldım), diğerlerinin kim olduğunu bilmediğiniz sürece, finansal eğitiminizin ayrıntılarını tamamen başkalarının ellerine bırakmanız tehlikeli bir hamledir. ve inandıkları şey.
Devamını Oku
Ertelenmiş tazminat planları nelerdir?
Maliye

Ertelenmiş tazminat planları nelerdir?

Hangi ertelenmiş Comp planı en iyisidir? Son yıllarda, Ertelenmiş Tazminat Planlarının kullanımı büyük ölçüde artmıştır. Bu, büyük ölçüde mevcut iş piyasasından kaynaklanmaktadır… işverenler, yetenekli çalışanları cezbedecek ve tutacak yeni yollar aramaktadır. Çalışanlara sağlanan faydalara yaklaşmanın yeni yollarına bakmak, bunu başarmaya yönelik bir yoldur.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Güneşe Gitmeden Önce Sorulacak 11 Soru"/>
Maliye

Güneşe Gitmeden Önce Sorulacak 11 Soru

Eğer güneş enerjisine geçmeyi düşünüyorsanız, tetiği çekmeden önce bilmeniz gereken çok şey var, ne kadar size mal olacak gibi. Bu süreçte size yardımcı olmak için, sizin için doğru hareket olduğundan emin olmak için 11 soruya cevap vermek üzere Pick My Solar ile çalışıyoruz. 1. Benim hizmetim, şebekeye geri koyduğum enerji için bir fatura kredisi sağlıyor mu?
Devamını Oku