Maliye

İOS Uygulamaları ile Para Kazanmak için 18 Kolay Yol

Şu anda iPhone'unuzda hangi uygulamalarınız var? Eğer bilmiyorsanız, yılın her günü iOS uygulamaları ile para kazanabilirsiniz!

İster kamusal bir hotspot kullanıyor olun, ister evde tv izlerken rahatlayın, akıllı telefonunuz, cüzdanınıza daha fazla para yatırmak için bekleyen sınırsız bir dijital altın madeni.

Eşim ve ikimizin de iPhone'ları var ve bu uygulamalardan birkaçı evde ya da iş günlerinde olaylar arasında düzenli olarak çalışıyor.

Bu uygulamalar herhangi bir Uygula mobil cihazında çalışır: iPhone, iPad veya iPhone. Tam uyumluluğun sağlanması için en son iOS güncellemelerine sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. İOS cihazınız güncel olduğunda, uygulamaları indirme ve para kazanma zamanı!

Her Gün Para Kazanmak İçin En İyi iOS Uygulamaları

Moneymaking iOS uygulamaları oyun oynamaktan, mikro görevlerden, pasif gelir elde etmekten tüm gambit'i çalıştırır. Ekstra para kazanmaya hazırsanız ve eminim öylesindir! -İlk uygulamaları yüklemeyi düşünmelisiniz!

Bunların hepsi ücretsiz olarak indirilebilir ve zamanınızı ve çabanızı derhal işe koymaya başlayabilir. Birkaç parmak dokunuşuyla, bir hesap oluşturmaya ve birkaç dakika içinde para kazanmaya başlamaya hazırsınız; Nakit, hediye kartı veya mal kazanmak istiyorsanız sorun olmaz.

1. Lucktastic

Lucktastic, para kazanmak için yüklemeniz gereken tek iOS uygulaması olabilir. Ücretsiz Amazon hediye kartları da dahil olmak üzere çeşitli ödüller için kullanılabilecek jeton kazanmak için oyun oynamak için ödeme alırsınız. Aşağıdaki anlık kazanma oyunları ile para ödülü kazanmak da mümkündür:

 • Kazı kazan kartları
 • Günlük ödüller
 • Eşleştirme oyunları
 • çekiliş

Lucktastic indirmek ve oynamak için% 100 ücretsiz 15 milyondan fazla uygulama indirmesiyle! Ve, kazı kazan kartlarını oynayarak 10.000 $ 'a kadar kazanabilirsiniz.

Ekstra ödüller kazanacağınız için ardı ardına dört gün boyunca en az bir oyun oynarsanız, kazanan ödülleriniz de artar. Ayrıca, Lucktastic'i sosyal medyada paylaşarak ve arkadaşlarını oynatmaya yönlendirerek ek ödül paraları ve ödüller kazanabilirsiniz.

2. Swagbucks

Her şeyi biraz yapmayı tercih ederseniz, Swagbucks başka heyecan verici bir iOS uygulamasıdır. Swagbucks, Lucktastic gibi anlık oyunlara sahip olmasa da, para kazanmak ve bu etkinlikler için ödül puanları kazanmak için oyunlar oynayabilirsiniz:

 • Çevrimiçi anketler
 • Günlük anketler
 • Videoları izleme
 • Örnekleme ürünleri
 • İnternette dolaşmak
 • Microtasks

Swagbucks, şimdiden ücretsiz olarak yaptığınız neredeyse her şeyi yapmak için ödeme aldığınız için en popüler "ücretli para kazanma" uygulamalarından biridir. Şimdi, 3 $ 'dan başlayan hediye kartları için kullanılabilecek ödül puanları kazanırsınız. Ya da her zaman PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

3. Kapı Yıkama

DoorDash, üniversite öğrencileri için mükemmel bir yan koşuşturma olabilir çünkü nakit para için yiyecek teslim etmek için bir araba sahibi olmanıza gerek yoktur. Bir araba sahibi olmak, en iyi teslimatlarda ilk dib almak anlamına gelse de, yürüyebilir, bir scooter sahibi olabilir veya bir bisiklete binmek için bisiklete binebilirsiniz.

En az 18 yaşında olduğunuz ve cezai arka plan kontrolünden geçebildiğiniz sürece, ideal bir DoorDash adayısınız.

4. Lyft veya Uber için Sürücü

Araba ödemenizi yapmak için ekstra para kazanmak mı istiyorsunuz? Lyft için Sürüş, bir sürmek şoförü olmanıza ve boş zamanlarınızda veya işe devam ederken para kazanmanızı sağlar. Kendi saatlerinizi ayarlayacaksınız, böylece dört kapılı bir aracınız varsa, bu en esnek ve kazançlı yan koşulardan biri.

Kazanç potansiyelinizi arttırmak için, daha fazla ücretli sürüş fırsatına sahip olmak için bir Uber sürücüsü olmayı düşünün.

5. Shopkick

Alışveriş yapmak için para almayı sever misin? Öyleyse, Shopkick, yerel mağazalarınızda fiyatları kontrol etmenizi sağlayan heyecan verici bir uygulamadır. Denilen ek ödüller puan kazanabilirsiniztekmeler Mağaza içi veya çevrimiçi alışverişler yapmak ve uygulama içi videoları izlemek için.

Bir satın alma işlemi yapmasanız bile, sadece barkodları taramak için puan kazanabilirsiniz.

Dijital hediye kartları için ödül puanlarınızı favori mağaza ve restoranlarınızda kullanabilirsiniz.

6. Ibotta

Hızlı! Günde üç kez yaptığınız bir etkinliği adlandırın. “Yemek yemek” dediysen, arkana yaslan.

Yemek yemek yerine kendi yemeklerinizi pişirmek, her ay para tasarrufu yapmanın en kolay yollarından biridir. Ibotta uygulamasıyla, her müşteriye bakkal satın aldığınızda veya çevrimiçi bir perakende satış ortağındaki uygulama aracılığıyla çevrimiçi alışveriş yaptığınızda da ödeme alırsınız.

Market makbuzunuzun fotoğrafını çekmeden önce, nakit ödüller kazanmak için satın aldığınız ürünler için ürün tekliflerini etkinleştirin. Para kazanırken para kazanmak için mağaza içi kuponları da kullanabilirsiniz.

Bir alacaksınız 10 $ nakit bonus ilk Ibotta teklifinizi kullandıktan sonra. Ibotta sürekli olarak aylık özel promosyonlar yapıyor, böylece her ay fazladan nakit bonus alabilirsiniz. Örneğin, bir ayda en az altı teklifi kullanırsanız veya Poshmark veya Zulily gibi çevrimiçi bir satıcıda ilk kez alışveriş yapan bir kullanıcıysanız 5 ABD doları bonus kazanabilirsiniz.

7. Ebatlar

Ebates, en iyi çevrimiçi alışveriş uygulaması olabilir çünkü 2.000'den fazla çevrimiçi mağazada ve 30'dan fazla fiziksel perakendede paranızı geri alabilirsiniz. Eşim ve ben Ebates'i online olarak her alışveriş yaptığımızda, bir kez çeyrekte PayPal üzerinden “Büyük Yağ Çek” almak için kullanıyoruz.

Bir satın alma işlemi yapmak için doğrudan perakende web sitesine gitmek yerine, Ebates uygulaması aracılığıyla satıcıyı ziyaret edin. Birkaç saniye sürebilir, ancak bu tıklamalara değer.

10 $ nakit bonus al Ebates aracılığıyla ilk 25 $ çevrimiçi satın aldıktan sonra.

8. MobileXpression

Para kazanmak için ek çaba gerektirmeyen bir uygulama ister misiniz? MobileXpression, mobil internet etkinliğinizi paylaşmanız için size ödeme yapan bir araştırma uygulamasıdır.

Uygulamayı indirdikten sonra, her zaman telefonunuzda yaptığınız şeyi yaparsınız ve MobileXpression buna göre size ödeme yapar.Telefonunu ne kadar çok kullanırsan, o kadar çok para kazanırsın!

Haftalık bir ödül kazanabilir ve ödül puanlarınızı aşağıdaki ödüller için de kullanabilirsiniz:

 • Nakit
 • Hediye Kartları
 • Mal

Ve MobileXpression'u kullanmanın ilk haftasından sonra bir ödül kazanacaksınız.

9. Toluna

En büyük ve en saygın çevrimiçi anket topluluklarından birine katılmak ister misiniz? Toluna, bu etkinliklerden para kazanmanıza yardımcı olan başka bir iOS uygulaması:

 • Anketler
 • Ürün testi
 • Sponsorlu Anketler

Anketlerden para kazanmıyorken, "savaşlar" daki diğer Toluna topluluk üyeleriyle ve eğlenmek için oyunlarla etkileşimde bulunabilirsiniz. Ödül puanlarınızı nakit, hediye kartları veya ürünler için kullanabilirsiniz.

10. Başarı

Başarı ile egzersiz yapmak için ödeme alın. Bu uygulama, aşağıdaki etkinliklere göre ödeme almak için Apple'ın Sağlık uygulamasıyla veya giyilebilir fitness cihazınızla senkronize edilir:

 • Sayma adımları
 • İzleme uyku
 • Sağlıklı beslenme alışkanlıkları
 • Sosyal medya paylaşımları

Başarı, 1,5 milyon başka üyenin düzenli olarak yaptığı gibi PayPal veya doğrudan ödeme yoluyla size ödeme yapar.

11. Decluttr

Decluttr, aşağıdaki kullanılmış eşyaları evinizde satmanızı kolaylaştırır:

 • CD'ler
 • DVD'ler
 • Video oyunları
 • Cep telefonu
 • Teknik Cihazlar
 • LEGO
 • Ders kitapları

İOS uygulamasını indirmek, anında fiyat teklifi almak için satmak istediğiniz her öğenin barkodunu taramanızı sağlar. Tüm öğelerinizi tarandıktan sonra, Decluttr size ücretsiz bir gönderim etiketi verir. Decluttr öğelerinizi aldıktan sonra, ertesi gün PayPal üzerinden ödeme alırsınız.

12. BookScouter

Satmak için ders kitaplarını kullandıysanız, BookScouter 35 geri alım satıcısının fiyatlarını bir kerede karşılaştırır. Tek yapmanız gereken, anında fiyat teklifi almak için barkod veya ISBN numarasını taramaktır.

En yüksek ödeme yapan satıcıları seçip, hızlı ödeme almak için kitaplarınızı ücretsiz gönderim etiketiyle gönderiyorsunuz. BookScouter'ı kullandıktan sonra, kitaplarınızı bir daha asla üniversite kitapçığına satmayı denemeyeceksiniz!

13. Poshmark

Gardırobunuzu yıkamak için hazır olduğunuzda, Poshmark'ın kıyafet satmak için kullandığınız ilk uygulamalardan biri olması gerekir. Tek yapmanız gereken, birkaç fotoğraf çekmek ve öğeyi listelemek. Bir ürün satıldığında, Poshmark size yazdırılabilir bir ön ödemeli nakliye etiketi verir.

Poshmark'ta daha fazla ürün satmak ve daha fazla para kazanmak için bu ipuçlarını okuyun!

14. M1 Finansmanı

En popüler ve gelecek yatırım uygulamalarından biri M1 Finance. Tüm esnaf tamamen ücretsizdir ve hisse senedi ve ETF'lerin kısmi hisselerini satın alabilirsiniz. Bir IRA hesabını bile açabilirsiniz, böylece yatırımlarınız vergiden ertelenebilir!

15. İyileştirme

Pasif gelir elde etmenin başka bir zahmetsiz yolu İyileştir. Bir DIY yatırımcısı değilseniz veya bir CFP danışmanının son yaşam olaylarınızla uyumlu yatırım stratejinizi gözden geçirmesini istiyorsanız, M1 Finance'e İyileştirmeyi tercih edebilirsiniz.

16. kredi kartı

LendingClub, eşler arası kredilere yatırım yaparak% 25'e varan bir hisse senedi piyasası alternatifi. Ortalama tarihsel getiriler% 3-8 arasındadır. Paranız üç ila beş yıl boyunca bağlanabilir, bu nedenle yakın gelecekte ihtiyaç duymadığınız paraya yatırım yapın.

Tarihi düşük banka faiz oranları ile LendingClub, ekstra uzun vadeli birikimlerinizi işe koymanız için iyi bir seçenektir.

Karınızı maksimize etmek için yıllık vergi faturanızı azaltmak için LendingClub ile bir IRA yatırım hesabı açmayı düşünebilirsiniz.

LendingClub hesabını çevrimiçi açabilmenize rağmen, yatırımcılar için de bir iOS uygulaması sunuyorlar.

17. Trim

Telefonunuz, kablolu televizyon ve araba sigortanız için çok mu ödüyorsunuz? Trim size yardımcı olabilir ve sizin için tüm zorlu müzakere çalışmalarını yapacaklardır!

Yaklaşık beş dakika içinde Trim, istenmeyen abonelikleri iptal ederek para tasarrufu yapmanıza yardımcı olmak için harcama alışkanlıklarınızı analiz edecektir. Araba sigortası, cep telefonu servisi veya kablolu televizyon için çok fazla ödeme yapıyorsanız Trim, “giriş ücretleri” ni bir kez daha ödemenize yardımcı olmak için mevcut planınıza en iyi promosyon teklifini uygulayacaktır.

Evet, mobil uygulamalar para kazanmanıza yardımcı olabilir, ancak bütçenizi optimize ederek paradan tasarruf etmek, bir yan işe başlamadan para kazanmak için dolaylı bir yoldur.

18. Upwork veya Fiverr'de Freelance

Fiili freelancing atamalarına vaktiniz varsa, Upwork veya Fiverr'i düşünmelisiniz. Bu uygulamaların her ikisi de kullanımı ücretsizdir, bu sayede konserlere teklif verebilir veya doğrudan telefonunuzdan iş kabul edebilirsiniz.

Her ne kadar online olarak serbest bırakılmaları için birçok fırsat olsa da, iniş yapan müşteriler çok rekabetçi olabilir ve her saniye önemlidir!

Ne tür bir freelancing iş yaptığınıza bağlı olarak, bir bilgisayarda gerçek çalışmayı tamamlamanız gerekebilir, ancak diğer konserler bir telefon veya tabletle tamamlanabilir:

 • Ses biter
 • düzeltme
 • Danışmanlık
 • Viral videoları kaydetme

Uygulamayı mevcut müşterilere danışmak için de kullanabilirsiniz. Sonuçta, freelancing dışında bir hayatınız var ve bilgisayar ekranına 7/24 yapıştırılmıyor. Mobil uygulamalar hareket halindeyken hayatınızı kazanmanıza ve potansiyel olarak dijital bir göçebe olmanıza yardımcı olur!

özet

Boş zamanınızda fazladan para kazanmaya hazırsanız, akıllı telefonunuzdan daha fazlasını aramayın. Ay'a bir adam yerleştiren NASA bilgisayar sisteminden daha teknolojik olarak gelişmiş olan aynı cihaz, sizi daha zengin kılmak için aynı kapasiteye sahiptir! Ve bu iOS uygulamaları para kazanmanıza yardımcı olurken eğleneceksiniz.

İlk önce hangi uygulamayı deneyeceksin? Bu tavsiyelerin birinden fazlasını deneyecek misiniz?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ücretsiz Uluslararası Aramalar Yapmak için 16 En İyi Uygulamalar
Maliye

Ücretsiz Uluslararası Aramalar Yapmak için 16 En İyi Uygulamalar

Sınırsız dakikalar ve ücretsiz uzun mesafeli telefon planları ile bugün cep telefonu planlarının çoğu yurt içi telefon görüşmeleri için ekstra ücret ödemiyor. Yabancı bir ülkede birisini aramanız gerektiğinde bu genellikle doğru değildir. Neyse ki, dünyadaki hemen hemen her ülkeye aile, arkadaş ve iş müşterileriyle bağlantı kurmak için ücretsiz uluslararası aramalar yapmanın yolları vardır.
Devamını Oku
ProOpinion İncelemesi
Maliye

ProOpinion İncelemesi

İnsanlar internette para kazanmayı düşündüklerinde, çoğu insan anket almayı düşünüyor. Anket siteleri, boş zamanlarınızda ekstra harcama yapmak için en popüler yollardan biri haline gelmiştir. Katılabileceğiniz düzinelerce ve düzinelerce farklı anket web sitesi var. Her birinin farkında olmanız gereken farklı avantajları ve dezavantajları olacak.
Devamını Oku
Sanal Asistan olarak Evden Nasıl Çalışılır
Maliye

Sanal Asistan olarak Evden Nasıl Çalışılır

Birçok insan mükemmel işin hayalini kuruyor. Bazıları için evde kaldıkları ve yanlarında bir kahve kupasıyla istedikleri kıyafetle çalışırken para kazanacaklardı. (Merhaba pijama!) Evden çalışmak isterseniz, bunu yapmanın çeşitli yolları vardır ve hala maaş kazanırsınız. Aslında, evden çalışmanıza izin verecek çok sayıda meslek var.
Devamını Oku
Yakezie Karnavalı
Maliye

Yakezie Karnavalı

Yakezie'ye aşina olmayanlarınız için, web'in en büyük kişisel finans ve yaşam tarzı blog ağıdır. Her hafta, blogcuların en yeni makalelerini başka bir blogcu web sitesinde öne çıkarmaları için gönderdikleri bir “Karnaval” olarak adlandırılan bir fırsat sunuyorlar. İşte bu hafta için seçimler Yakezie karnaval: Kâr Payı Büyümesi Yatırımcı @ Kâr Payı Büyüme Yatırımcı, Kâr Payına Yatırım Yapıyor - Bilime Karşı Bilişim - Başarılı temettü yatırımını tanımlama süreci, bilimden daha çok sanattır.
Devamını Oku