Maliye

Yazma Yorumlar Ücretli almak için 50 Legit Yolları

Diğer alışveriş yapanların bilinçli bir alışveriş yapmasına yardımcı olmak için çevrimiçi incelemelerden ayrılmak ister misiniz?

Ürün geri bildirimi, satın alma sürecinde çok önemli bir rol oynar ve üreticilerin ürün yelpazelerinde iyileştirmeler yapmasına yardımcı olur. Şimdi, İnternet'teki fikrinizi paylaşarak yorum yazmak için ödeme alabilirsiniz.

1. Swagbucks

Çevrimiçi incelemeler için ödeme almak da dahil olmak üzere, her şeyi Swagbucks'ta yapabilirsiniz. İnceleme ürünleri için para kazanabileceğiniz iki farklı yol vardır. İlk yol, belirli markalar, ürünler ve hizmetler hakkındaki düşüncelerinizi isteyen çevrimiçi anketlere cevap vermektir.

Para kazanmanın ikinci bir yolu, ürünleri test etmek için kaydolmaktır. Promosyon teklifleri için kayıt yaptırarak ve ürünü test ettikten sonra yorum bırakarak puan kazanacaksınız. Bunlar bir defalık teklifler olsa da, sadece teklife üye olarak birkaç dolar kazanabilir ve gerçek teklifin kendisinden tasarruf edebilirsiniz.

Ürün testleri ve çevrimiçi anketler aracılığıyla çevrimiçi incelemelerle para kazanmanın yanı sıra, Swagbucks ayrıca internette gezinmek, çevrimiçi alışveriş yapmak, video izlemek ve hatta çevrimiçi oyunlar oynamak için size para ödüyor. Puanlar hediye kartları veya PayPal nakit olarak kullanılabilir.

2. Kendi Blogunuzu Başlatın

Kendi sitenizi başlatmak, inceleme yazmak için ödeme almak için ödenen en iyi seçeneklerden biridir. Çünkü, incelemeleri yazarken, yorumlarınızdan pasif gelir elde edersiniz ve bir kullanıcı web siteniz üzerinden öğeyi satın aldığında küçük bir komisyon kazanabilirsiniz. Kullandığınız ürünlerle ilgili blog oluşturma, diğer inceleme siteleri incelemenizi birkaç kısa paragrafla sınırlayabileceğinden, ilk elden deneyiminizi kelimelerle ve resimlerle paylaşmanın harika bir yoludur.

Bloglamada yeniyseniz veya bir blog başlatmak istiyorsanız, buradan kontrol etmeniz gereken iki kaynak vardır. Blogunuzu Bluehost'ta barındırmak çok uygun ve sadece başlamak için 10 dakika sürüyor. İkinci kaynak, blogunuza pasif gelir elde etme konusundaki ipleri öğrenmenize yardımcı olacak Affiliate Marketing of Affiliate Marketing kursu.

3. SponsoredReviews.com

Blog'unuz varsa, SponsorReviews.com sizin gözünüze değer. Daha önce başka web sitelerinde görünen içeriği yazdığınız veya yeniden yayınladığınız sponsorlu yayınları gönderebilirsiniz. Bu, kişisel olarak onayladığınız reklamverenleri seçerek blogunuzdan para kazanmanın kolay bir yolu olabilir.

Sponsorlu Üyelikler'e katılmak ücretsizdir ve iki haftada bir PayPal ile ödeme alırsınız.

4. Gelen Kutusu Dolar

Inbox Dolar, incelemeler yazarak para kazanmanızı sağlayan en büyük Swagbucks alternatiflerinden biridir. Anketler alarak ve ücretsiz numune almanızı sağlayan kolay nakit teklifleri için kayıt yaparak ödeme almak mümkündür. Bu ücretli fırsatlara ek olarak, videoları izlemenin, çevrimiçi alışveriş yapmanın, oyun oynamanın ve arkadaşlara atıfta bulunmayı da yapabilirsiniz.

Video izlemek, Inbox Dolar ile para kazanmanın heyecan verici bir yolu olabilir, çünkü TV reklamlarıyla ilgili geri bildirim sağlama fırsatınız var. Bu reklamlardan bazıları henüz yayınlanmadı ve ilk görüntüleyenlerden biri olacaksınız.

Fikrinizi paylaşarak para kazanmanın yanı sıra, haftalık Gelen Kutusu Dolar çekilişlerine otomatik girişler de alacaksınız. Ödemeye hazır olduğunuzda, Gelen Kutusu Dolarları sizi çekle ödeyecek. Altın üyeler ayrıca Visa ön ödemeli kart veya e-Kart ile ödeme yapma seçeneğine de sahiptir.

5. Vindale Araştırma

Vindale Research, ürünleri farklı şekillerde incelemenize olanak tanır. Geleneksel yöntem online anketler almak için ödenecek ve video izledikten sonra fikrinizi paylaşarak para kazanabilirsiniz. Ek ücretli fırsatlar arasında promosyon amaçlı e-postaların okunması, Vindale topluluğundan ödül kodlarının bulunması ve arkadaşlara atıfta bulunulması sayılabilir.

Vindale'in ödeme seçenekleri PayPal ve kağıt kontrolüdür. Katılmak ücretsizdir ve kayıt olduğunuzda ilk 2 $ kazanırsınız. Bazı anketler için, Vindale fikrinizi toplamak için 75 dolara kadar ödeyecek!

6. ReviewStream

ReviewStream, neredeyse tüm ürünlerde inceleme yazmak için ödeme almanızı sağlar. İnceleme için ödeme almanın yanı sıra, bir kullanıcı içeriğinize oy verdiğinde de bir nakit bonus kazanacaksınız. Kullanıcı oyları, incelemenizin olası alıcılar için faydalı ve alakalı olduğunu gösterir.

Hemen hemen her ürün hakkında bir inceleme yazabilirken, ReviewStream'in yayınlama yönergelerine uygun daha ayrıntılı incelemeler için daha yüksek ücretler ödeyeceğine dikkat etmelisiniz. Kazanç potansiyeliniz, isteğe bağlı ürünler için incelemeler yazarak da daha yüksek olabilir.

Ödeme talebi için hazır olduğunuzda ReviewStream size PayPal üzerinden ödeme yapar.

7. Matomy SEO

Matomy SEO, blogcular için tasarlanmış başka bir sitedir. İlk başvuru sürecinde blogunuzun onaylanması 48 saat kadar sürer. Bundan sonra, reklamverenlerle ilişkiler kurmaya başlayabilir ve 24 saat içinde yanıt alabilirsiniz.

Belirli bir iş ortağı için reklam vermeye başlamak için onaylandıktan sonra, web sitenizde yorum yazmaya başlayabilir ve Matomy SEO tarafından sağlanan gönderiye reklam yerleştirebilirsiniz.

PayPal, kağıt kontrolü veya ön ödemeli MasterCard dahil olmak üzere birçok farklı ödeme yöntemi vardır. PayPal ile istediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz ve minimum 25 hesap bakiyesi gereksinimi Çekle veya ön ödemeli banka kartıyla ödenmek istiyorsanız.

8. Kullanıcı Testi

Uygulamaları ve web sitelerini test ederek para kazanmak ister misiniz? UserTesting yapacak İnceleme başına 10 ABD doları ödersiniz 20 dakikalık bir video yaptığınızda. Bu, fikirlerinizi yazmak yerine sesli kelimeleri tercih ettiğinizde harika bir fırsat olabilir.

Gerekli kayıt yazılımını indirdiği ve hizmeti gerçek zamanlı olarak test edebildiğiniz sürece, herhangi bir cihazla inceleme yapmaya başlayabilirsiniz.

Şirketler, ürünle etkileşimde bulunmalarını izlemek için büyük paralar ödemeye isteklidir ve Kullanıcı Testi, yorum yaparak para kazanmanın en karlı yollarından biri olabilir.

9.Yazılım Yargıcı

Yazılım Yargıcı olacak dürüst incelemeleriniz için 50 dolara kadar ödersiniz Düzenli olarak kullandığınız dijital yazılım için. Minimum ödeme, inceleme başına 1 ABD dolarıdır ve günde üç yoruma kadar gönderebilirsiniz. İncelemeyi siz yazıyorsunuz ve Yazılım Hakemi “onu olduğu gibi anlatmaya” teşvik ediyor.

Nakit olarak ödenmekle birlikte, daha kârlı bir ödeme şekli, programlar, oyunlar ve e-kitaplar gibi dijital ürünler olabilir. Yazılım Yargıcı aynı zamanda düzenli bir gözden geçiren olmak için ücretsiz ürün anahtarları ve oyun indirmeleri ek bir bonus olarak verecektir.

10. Ciao

Ciao, uluslararası topluma açık, İngiltere merkezli ücretli bir gözden geçirme web sitesidir. Web sitelerinde listelenen ürünler için yorum yazmak için ödeme alabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak değişen odak kategorileri için ek para öderler.

Her bir gözden geçirme için ödeme, ne kadar trafik oluşturduğuna bağlı olarak değişebilir. Ciao'yu incelemekle ilgili iyi bir şey, döviz kuruna bağlı olarak yaklaşık 6 ila 7 dolar arasında değişen 5 poundluk düşük ödeme koşullarıdır.

11. Dooyoo

Küresel yorumculara açık bir başka İngiliz inceleme sitesi de Dooyoo. Ürüne göz atabileceğiniz Dooyoo'da incelemeler bulmak daha kolay olabilir ve ürün listesindeki “Yorum Yaz” düğmesine tıklayın.

Dooyoo'yu incelemek isteyebilirsiniz çünkü Amazon hediye sertifikaları ile ödeme alırsınız.

Bu uluslararası bir site olduğundan, Amazon'un küresel varlığı nedeniyle bu daha uygun bir ödeme seçeneği olabilir. Amazon'dan hemen hemen her şeyi satın alabilmeniz için Amazon hediye kartının para kadar iyi olabileceği gerçeğidir.

12. FameBit

YouTube'a ait olan FameBit, incelemelere biraz farklı bir yaklaşım getiriyor. Ödemenizi ve belirli bir ürünü incelemek için kullanmayı planladığınız kanalları görüşerek ödeme alabilirsiniz. İncelemenizi sosyal medya hesaplarınızda, blogunuzda veya YouTube'da paylaşmak için ödeme almak mümkündür.

FameBit ile yapılan inceleme beklentileri daha yüksek olabilir, ancak kazanç potansiyeli daha kazançlı olabilir. Katılmak ücretsizdir ve her gün çeşitli ürün kategorilerine yeni sponsorluklar eklenmektedir. PayPal, çek veya doğrudan depozito ile ödeme yapabilirsiniz.

13. CrowdTap

CrowdTap, ürünleri gözden geçirmenin eğlenceli bir yoludur, çünkü günlük görevleri tamamlayabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda bir görevin seçilmesi size, öne çıkan ürünle ilgili yüksek kaliteli bir incelemeyi bırakmanız için ödüllendirilme fırsatı verecektir. Bir incelemeden başarıyla ayrıldıktan sonra hediye kartları, ürün örnekleri ve diğer ticari ödüller ile ödüllendirilebilirsiniz.

Ürünleri gözden geçirmenin yanı sıra, günlük anketleri tamamlamak ve anket davetlerine cevap vermek için puan kazanabilirsiniz. CrowdTap yorumlarınızı blogunuzda ve sosyal medya kanallarınızda paylaşmak için ek puanlar kazanabilirsiniz.

14. Etkisi Merkezi

Etkileyenleri işletmelere bağlayan başka bir gözden geçirme sitesi, Etki Merkezi'dir. Topluluğa katılarak, uzman olduğunuz alanlarda ürünleri inceleyebilirsiniz. Blogunuz veya sosyal medya kanallarınız için inceleme yazarak ödeme almak mümkündür.

Ödeme markaya göre değişecektir. Ancak, bu, çevrimiçi topluluk içindeki arkadaşlarınıza önerilerde bulunmak için doğrudan favori satıcılarınızla iş ortaklığı yapmanın harika bir yolu olabilir.

15. Anneler Buluştu

Son olarak, annelerin fikirlerini paylaşabilecekleri ve diğer sağlık fikirli annelerle bağlantı kurabilecekleri bir yer! Moms Meet, aileniz ve arkadaşlarınızla sağlıklı, organik ve çevre dostu ürünleri örneklemenizi sağlar. Hediye kartları, printables, sürpriz eğlence paketleri ve hediyeler için kullanılabilecek dürüst geribildirim sağlayarak puan kazanırsınız.

Ürünleri incelemeye başlamak için, Anne Büyükelçisi veya Blog Büyükelçisi üyelik düzeylerine başvurmanız gerekir. Yorum yazmanın yanı sıra eğitim videoları ve web seminerleri izleyerek, topluluk tartışmalarına katılarak ve görevleri tamamlayarak puan kazanabilirsiniz.

Anneler Buluşması'na katılmak da ücretsizdir. sadece kaydolmak için 100 puanlık bir bonus kazanın!

16. ModernMom

Anneler için tasarlanan başka bir gözden geçirme sitesi, ModernMom. Insider Club'a katılarak, bir inceleme yaparak ödüller ve ödüller için kullanılabilecek puan kazanma ve puanlama puanları almanıza izin verilir.

Ayrıca kulüp üyesi olmak için özel teklifler ve kuponlar da alabilirsiniz.

17. Socialix

Socialix, blog yazarları olarak ikiye katlanan anneler için iyi bir seçenek olabilecek bir ortaklık ağıdır. Teklifleri reklamverenlere sunarak, inceleme blog gönderilerini yazabilir ve gönderi içindeki bağlı kuruluş bağlantılarını ekleyebilirsiniz. Ek pozlama için yorumlarınızı sosyal medyada da paylaşabilirsiniz.

Popüler yorum kategorilerinden bazıları eğlence, yaşam tarzı, moda ve güzelliği içerir. Herhangi bir zamanda PayPal veya doğrudan depozito ile ödeme talep edebilirsiniz. Ödeme, isteği başlattığınız tarihten itibaren 24 saat içinde teslim edilir.

18. Tastemaker Anne

Tastemaker Mom, sadece ürün ve hizmetlerin test edilmesi için geribildirim sağlamak için anneler için başka bir inceleme sitesidir. Bir ödül programı yoktur, ancak tam boyutlu örnek ürünleri alırsınız. Ürünleri incelemek, blogunuza veya sosyal medya platformlarınıza trafik çekmenize yardımcı olabilir, ayrıca, çevrimiçi anneler topluluğu içinde varlığınızı bir etkileyici olarak oluşturabilirsiniz.

19. Sesim

Sesim, Viacom Media Network tarafından işletilen, sadece davetiye alan bir inceleme sitesidir. MTV, Nickelodeon, VH1, TVLand, CMT veya Komedi Central gibi kanalların hevesli bir izleyicisiyseniz, Sesim'e katılmak için bir davetiye alabilirsiniz. Anketleri doldurarak ve topluluk incelemeleri yazarak puan kazanabilirsiniz.

Birçok topluluk üyesi Amazon hediye kartları için puanlarını kullandı. Veya puanlarınızı diğer perakende hediye kartları için de kullanabilirsiniz.

20. PINCHME

PINCHme ücretsiz örnekleri gözden geçirmenizi sağlar.Her Salı günü, incelenecek yeni bir numune kutusu seçebilir ve bunlar size ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürünleri denedikten sonra, yorumunuzu PINCHme'e bırakın ve bir sonraki Numune Salı günü tekrar yapabilirsiniz.

Üyelik ücretsiz ve kıta ABD'de yaşayan herhangi bir ikamet için kullanılabilir PINCHme için bir dezavantajı, sizin için ödeme veya ödüller almazsınız, ancak yeni öğeleri denemek ve markayı bırakmaktan hoşlanırsanız ücretsiz örnekler güzel olabilir Neyin işe yaradığını ve nelerin geliştirilebileceğini bilir.

21. Smiley360

Smiley360, geri bildiriminiz için size ücretsiz örnekler verecek başka bir web sitesidir. Her ne kadar ödeme almıyor olsanız da, bir ürünü satın almak için satın almak zorunda kalmamak, aynı derecede değerli bir satıcı olabilir.

Gelecekte daha iyi “misyonlar” için sizi hak edebilecek her gözden geçirme için puan kazanacaksınız.

Smiley360'ı değerlendirmenin bir başka nedeni de üyeliğin 13 yaş ve üstü herkes. Ve üyelik tüm 50 devlete açıktır!

22. Tryazon

Tryazon, ürünleri tek tek ya da bir partiye ev sahipliği yaparak örneklemenizi sağlar. Numune aldığınız ürünleri saklarsınız ve üretici ayrıca gelecek satın alımlar için kullanabileceğiniz kupon ve indirimler de gönderir. Katılmak ücretsizdir ve fikirlerinizi arkadaşlarınız, aileniz ve diğer alışveriş yapan kişilerle paylaşmanın eğlenceli bir yolu olabilir.

23. Akademik Söz

Nakit için ürün numunelerini incelemek yerine, profesyonel olarak prova baskı ve düzenleme kağıtlarına ödeme yapabilirsiniz. Akademik Word, bazı müşterilerin ana dili İngilizce olmayan yazarlar olduğu için, çeşitli akademik disiplinler için belgeleri düzenleyip tercüme edebilen editörleri aramaktadır. Bu, yazılı kelime ile bir hediyeniz varsa para kazanmanın kazançlı bir yolu olabilir.

24. Anket Junkie

Anket Junkie, çeşitli marka ve ürünlerde fikirlerinizi paylaşmanız için size para ödeyecek. Çeşitli konularda bir anket yapmaya davet edileceksiniz ve profilinizi tamamen doldurmanız alışkanlıklarınız ve ilgi alanlarınızla alakalı anketleri eşleştirecektir. 3.000.000'den fazla üye var ve birçok olumlu kullanıcı yorumu var.

Ödül bakiyeniz 10 dolara ulaştığında, en sevdiğiniz mağaza ve restorana PayPal ya da hediye çeki ile ödeme talep edebilirsiniz.

25. Panel Ödeme Günü

Panel Pay Günü, incelemeler için beş şekilde size para ödeyecek:

 • Çevrimiçi Anketler
 • Odak Grubuna Katıl
 • Tartışma Grubuna Katılın
 • Mystery Shopper ol
 • Komple Çevrimiçi Görevler

Bu mümkün Görev başına 150 $ 'a kadar kazanın. Gizemli bir alışverişçi olsanız bile, alışveriş deneyiminizde bir şirkete puan verdiğiniz ve deneyimlerinizi gözden geçirdiğiniz 10 ila 50 $ arasında bir saat kazanabilirsiniz!

Ayrıca ilk 25 $ 'ınızı sadece Panel Pay Day'e kaydolarak ve ilk anketinizi tamamlayarak kazanacaksınız. Panel Ücret Günü, tam zamanlı çalışıyorsanız veya her ay iki ve dört davetiye arasına girmeyi beklediğinizden başka bir gelir akışı eklemek istiyorsanız iyi bir seçenek olabilir.

26. Görüş Kepçesi

Markalar ve ürünler hakkındaki düşüncelerinizi isteyen bir başka ücretli site de Opinion Outpost. Çoğu anketin tamamlanması sadece 10 dakika sürer ve PayPal nakit veya hediye kartları için kullanılabilecek puan kazanırsınız. Ayrıca, otomatik olarak üç bin dolarlık çekilişe 10.000 $ 'a girilir.

Opinion Outpost'a katılmak ücretsizdir. Daha fazla anket fırsatı almak için tüm profilinizi tamamladığınızdan emin olun.

27. Harris Poll Online

Harris Poll Online, en eski ve en saygın araştırma firmalarından biridir. Çoğu anket, marka incelemenize ve önerilen pazarlama kampanyalarına odaklanmaktadır.

Örneğin, bir dizi video izlemeniz ve bir şirket olarak yaklaşan bir pazarlama kampanyasında son rötuşları yapması için fikrinizi paylaşmanız istenebilir. Diğer durumlarda, şirketlerin “pazar çekiciliğini” korumak için sürekli olarak ürün paketlerini yeniden tasarladıklarından etiket tasarımlarını derecelendirmeniz istenebilir.

Her ankette, hediye kartları için kullanılabilecek HI puanları kazanırsınız. Ayrıca, tamamladığınız her ankete haftalık ve üç aylık nakit ödül çizimlerinde de girebilirsiniz.

28. blogExpose

blogExpose, blog yazarlarının sponsorlu yayınlara başvurmalarına izin veren başka bir sitedir. Fiyat ve inceleme ayrıntılarını reklamverenle görüşürsünüz.

Reklamverenlerin çoğu, inceleme başına en az 20 ABD doları ödeyecek ve daha geniş bir kitleniz varsa veya ürünün daha ayrıntılı bir incelemesini sağlayabiliyorsanız daha fazla kazanabilirsiniz.

29. Blog yazısı

Blogmint, blog yazarlarının ve sosyal medya etkileyicilerinin şirketlerle ücretli incelemeler için başvurabilecekleri başka bir inceleme sitesidir. Teknoloji, yiyecek ya da herhangi bir başka perakende ürünü incelemek isteyip istemediğinizi, büyük olasılıkla pazarlayabileceğiniz bir kampanya var.

Yorumunuzu yayınladıktan sonra, Blogmint üç hafta içinde doğrudan ödeme yoluyla size ödeme yapar. Ödemenizi almak için beklemek zorunda kalırken, her makalenin yayınlanmasından sonra ödeme alabilirsiniz.

30. İncelendi

İnceleme, sponsorlu blog gönderileri ve blog incelemeleri için size nakit ödeyecek. Başlamak için, 20+ alan adı yetkisine ve kendiliğinden barındırılan bir web sitesine sahip bir blog yazarısınız. Makaleniz tamamlandıktan sonra PayPal ile 14 gün ödeme alırsınız.

İnceleme'ye katılmak için ücretsiz ve bazı ek para yazma içeriği kazanmak için mükemmel bir yol olabilir.

31. SeedingUp

SeedingUp blogunuzu, sosyal medya kanallarınızı veya video kanallarınızı para kazanmak için tasarlanmış başka bir sitedir. SeedingUp'a katılmak ücretsizdir ve sponsorlu incelemeler yazma fırsatına sahipsiniz ve hatta ürünleri test etmeye davetlisiniz bile. Yorumlarınız için ödeme, her bir reklamverenle farklı olacaktır.

32. Değerli Ses

Değerli Ses, aşağıdaki ortamlarda incelemeler yazarak para kazanmanızı sağlar:

 • Bloglar
 • Facebook
 • heyecan
 • pinterest
 • Youtube
 • Instagram

Daha fazla hesap bağlama, ücretli bir inceleme yazmanın onaylanma olasılığını artıracaktır. 100 dolardan fazla kazandığınız ve her ayın birincisinde ödemeler yapıldıktan sonra ödeme almaya hak kazanırsınız.

Hesap üyeliğinizi yükseltmek, daha önce 100 $ eşiğine ulaşmanıza gerek kalmadan ödemenin yapılmasına izin verebilir.

33. LinkFromBlog

LinkFromBlog, blogunuzda veya sosyal medyada yorum yazabilmeniz için size ödeme yapar. Çoğu yorum sitesi, kendi alan adınıza sahip olmanızı gerektirdiğinden, Blogger veya BlogSpot gibi ücretsiz bir siteyi ziyaret ederseniz, bu da iyi bir seçenektir.

PayPal ile LinkFromBlog'dan ödeme yapabilirsiniz ve blogculara komisyon talep etmemektedir. Arkadaşlarınızı LinkFromBlog'a katılabilirse, Ayrıca her bir kayıt için 50 $ kazanabilirsiniz!

34. PayPerPost

PayPerPost, sponsorlu yayınlar için ödeme almak için başka bir blog kaynağıdır. Başlamak için blog bilgilerinizi gönderin ve reklamverenlerden davet almak için bekleyin. Bir teklifi kabul ettiğinizde, incelemenizi yayınlarsınız ve 30 gün sonra PayPal'a ödenir.

35. Izea tarafından Sponsorlu Tweetler

Sponsor Tweets, PayPerPost olarak aynı ana şirket Izea'ya aittir. Bir blogunuz olsun ya da olmasın, Sponsor Tweetler Twitter'ınızı takip eden tweet'i size öder. Ödemeyi almak için sadece 140 karakter yazmanız gerektiği için oldukça kolay bir iş.

Kazançlar öncelikle kitlenizin büyüklüğüne dayanır. Ödemeler PayPal ile gönderilecektir.

36. Pinecone Araştırma

Pinecone Research, ürünleri pazara girmeden önce test etmenizi sağlayan bir başka araştırma firmasıdır. Üyelik sınırlıdır ve eski üyeler ayrıldıklarında sadece yeni uygulamalar sunarlar.

Başvurmak için, herkese açık web sitesindeki uygulamaları kabul etmedikleri için sağlanan bağlantıyı tıklamanız gerekir.

Seçilirseniz, tebrikler, en seçici fikir topluluklarından birine ait olursunuz.

Ayrıca, anket başına 3 $ kazanacaksınız ve katıldığınızda da bir hoşgeldin bonusu alabilirsiniz.

37. Kazanç

EarningStation, anketleri tamamlayıp videoları incelemeniz için size ödeme yapar. EarningStation'ı günlük olarak ziyaret ederseniz, her inceleme için kaç puan kazandığınızı artıran günlük etkinlik bonusu da kazanabilirsiniz. Her gün yeni gözden geçirme fırsatları ortaya çıktıkça, günlük ikramiyeyi kazanmak gerçekten kolay olabilir.

Kazanılan puanlar hediye kartları ve PayPal nakit için kullanılabilir. Ödül için 10 ABD doları ödendikten sonra ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

38. BookLook Blogcular

Kitap okumak ve incelemek isterseniz, BookLook Blogger'lar ilgi çekici bir fırsat olabilir. HarperCollins veya kendi yayınlanmış yazarlarından bir e-Kitap veya basılı bir baskı alacaksınız.

Kendi blogunuzda ve bir tüketici web sitesinde en az 200 kelimelik bir inceleme yaptıktan sonra, kitap sizin saklanacak ve gözden geçirilecek yeni bir kitap isteyebilirsiniz.

39. Anne Bunu İleri

Anne bunu İleriye, annelerin kendi ürünlerini web sitelerinde incelemek veya sosyal medya partilerine ev sahipliği yapmak için ödeme yapabilecekleri başka bir platform. Ayrıca, reklamverenlerle iş ortaklığı yaparak yerel etkinliklere ev sahipliği yapmak için de ödeme alabilirsiniz.

Ayrıca, gelecekteki gelir akışları için kapıları açabilecek veya mevcut ürün incelemelerinizi artırabilecek kitlenizin erişimini genişletmek için diğer blog yazarlarıyla iletişim kurma fırsatınız da var.

40. Blogsvertise

Blogsvertise, her deneyim düzeyindeki blogcular için ücretli inceleme fırsatları sunar. Düz bir fiyat için yorum yazmanın yanı sıra, incelemeleriniz dahilinde Tıklama Başına Ödeme ve Satış Başına Ödeme linkleri ile ek para kazanabilirsiniz.

İnceleme veya reklam gönderildikten 30 gün sonra PayPal tarafından ödenecektir.

41. İçerik BLVD

Video incelemeleri için ödeme almak için Content BLVD'de bir hesap oluşturun. Bir içerik oluşturucu olarak, reklamverenlerinize oranınızı belirttikten ve belirtmek istediğiniz ürünleri listeledikten sonra ürünü inceleyen bir YouTube videosunu filme alırsınız.

Videonuz yayına girdiğinde her bir şirket tarafından ödeme alırsınız.

42. HitBliss

HitBliss, TV reklamlarını izlemek ve incelemek için puanlar verir. Bu noktaları şov, film ve müzik gibi dijital ödüller için kullanabilirsiniz.

En yeni ürünler için pop kültürü ve pazarlama kampanyalarını etkilemek istiyorsanız, burası eğlenceli bir site olabilir.

43. ListVerse

ListVerse “En İyi 10” liste yapmak için 100 ABD doları ödersiniz. Bu yazma biçimi, tipik ürün incelemelerinizden farklı bir yaratıcı fırsat olabilir.

Her bir madde için bir veya iki paragraf yazarak tek bir makalede birkaç öneride bulunmanın iyi bir yolu olabilir.

PayPal ile ödenecek.

44. OXO

Evinizin etrafında OXO ürünlerini kullanırsanız, siteniz için yorum yazarak bazı ek para kazanmak için blogger ağına katılabilirsiniz. Ayrıca bir sosyal medya veya YouTube kanalınız varsa da başvurabilirsiniz. OXO, blogculara ve sosyal medya etkileyicilerine, markalarını geliştirmeye devam edebilmeleri için ürün önerilerini incelemek ve yapmak üzere inceler.

45.TechLabs

50 $ - 75 $ arası yaz Adobe ürünleriyle ilgili deneyiminiz hakkında. TheTechLabs bilgisayar programlarında kaliteli dersler arıyor. TheTechLabs için yazmak da iyi bir fırsattır çünkü onaylanmayı müteakip bir blog veya sosyal medyaya ihtiyacınız yoktur, sadece yazılı kelimeyi kullanan başkalarına yardım etmenin bir aşısıdır.

46. ​​SocialToaster

SocialToaster Superfan olarak, sevdiğiniz ürünleri sosyal medya arkadaşlarınızla paylaşır ve her tıklama, yorum, beğeni ve retweet ile puan kazanırsınız. Beğendiğiniz ürünleri Facebook, Twitter ve LinkedIn'de önerebilirsiniz. Puanlar ödül için kullanılabilir.

47. En Çok Satılanlar

Best Buy, sizi en iyi elektronik markalarına bağlayabilen bir blogcu ağına sahiptir. Her proje farklı ücretlendirme seçenekleri sunar, ancak Best Buy hediye kartlarını almayı veya gözden geçirdiğiniz ürünü veya hizmeti saklamayı bekleyebilirsiniz.Ne yazık ki, mevcut Best Buy çalışanları, blogcu ağına da ait olamaz.

48. BrandBacker

BrandBacker, blog yazarlarını reklamverenlerle birleştiren başka bir platformdur. Önde gelen perakende markalarının bazılarını, çeşitli ürün kategorilerinden test ettiğiniz ürünlerin sponsorlu yorumlarını yazmak için ödeme alırsınız. Şimdiye kadar, 10.000'den fazla etkileyici ve blogcu, sponsorlu yayınlar, ürün örnekleri ve indirimler için haftalık teklifler almak üzere kaydoldu.

49. Slicethepie

Slicethepie, en büyük çevrimiçi inceleme sitesi olduğunu iddia ediyor. Yeni müzik, moda öğeleri, aksesuarlar ve reklamları yayınlanmadan önce incelemek için ödeme alabilirsiniz. Ücretsiz örnekler için ödeme yapmayan diğer inceleme sitelerinin aksine, her inceleme için ödeme alırsınız.

Ödüllerden 10 $ kazandığınızda, PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Ve, bir arkadaşınızı yönlendirmek için bir bonus alabilirsiniz.

50. İşbirliği

Cooperatize, sizi reklamverenlerle bağlayan bir başka ücretli inceleme sitesidir. Web sitesi iddiaları Her fırsat için 150 ile 800 dolar arası kazanabilirsiniz.. Tekil ziyaretçilerin hedefini aştığınızda daha da fazla para kazanabilirsiniz.

İlk ödemenin ötesinde her bir makale için kazanç potansiyelinizi artırma fikrinden hoşlanıyorsanız, Cooperatize bu makaledeki diğer etkileyici platformlardan daha kazançlı olabilir. Ve katılmak ücretsizdir.

özet

Ürünleri incelemek için ödeme alabileceğiniz birçok farklı yol var. Gökyüzü blogcular ve sosyal medya etkileyicileri için gerçekten sınır olsa da, blog yazarları da inceleme topluluğuna veya anket sitesine katılarak her gün para kazanabilirler.

Ürünleri incelemek isterseniz, artık ilk elden deneyiminizi sunmak için 50 farklı ödeme yönteminiz var.

Bir yorum yazarak para kazandınız mı? Eğer öyleyse, aşağıdaki yorumlarda bana bildirin!

Videoyu izle: Sivilcelerim Nasıl Kurtuldum? (1 Ayda) │ Benzamisin │ Aras Barlas

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC TV Ep 004: Epik Yolculuk
Maliye

GFC TV Ep 004: Epik Yolculuk

Yaz yüzme havuzlarının, ızgaradaki sosislerin ve epik top top oyunlarının görüntüsünü tanıtan yaz. Sıcak, tembel yaz günlerinden daha fazlasını beklediğim hiçbir şey yok. Yaz tatili hakkında konuşmadan yaz hakkında konuşamazsın. Çocukken yaz tatilinin en güzel anılarından bazıları annem ve üvey babamla epik yolculuğa çıkmak.
Devamını Oku
Shopify ile Para Kazanma
Maliye

Shopify ile Para Kazanma

Kendi işine sahip olmayı hayal ediyor musun? Eğer öyleyse, yalnız değilsin. Pek çok insan kendi işini yürütmeyi ve daha kasvetli bir çıkmaz işin günlük işini bırakmayı çok isterdi. Başlayabileceğiniz pek çok işletme türü olsa da, kesinlikle düşünmeniz gereken bir şey e-ticaret. E-ticaret satışları son birkaç yılda katlanarak büyüdü ve devam etmesi bekleniyor.
Devamını Oku
Daha Az İçin Faks Vermek İçin Yanında En İyi 13 Faks Hizmeti
Maliye

Daha Az İçin Faks Vermek İçin Yanında En İyi 13 Faks Hizmeti

Fakslama belgeleri büyük oranda taramalı ve elektronik belgelerle değiştirilmiştir. Bununla birlikte, bir belgeyi bir iş veya özel şahsa fakslamak için hatta bazen de kopyalama yapma gereği duyabilirsiniz. Kısa bir süre önce bazı belgeleri bir ipotek şirketine faksla göndermek zorunda kaldım. Neyse ki, daha önceki kariyerimden bir ipotek satış asistanı olarak arkaik faks makinem var.
Devamını Oku
Frugal İnsanların 10 Alışkanlığı ve Buna Değer mi?
Maliye

Frugal İnsanların 10 Alışkanlığı ve Buna Değer mi?

Birçok insan bugünlerde nezakete yöneliyor gibi görünüyor. Büyük Buhran sırasında, meyveli bir yaşam tarzı haline gelmek zorundaydı. Birçok insanın para biriktirmek için yaptıkları eylemler, günümüz dünyasında genellikle çılgın kabul edilir. Yüzde yirmi beş işsizlik ve yüzde 50'ye yaklaşan haciz oranı sırasında insanlar para biriktirmek için ellerinden geleni yaptılar.
Devamını Oku