Maliye

Daha Az İçin Faks Vermek İçin Yanında En İyi 13 Faks Hizmeti

Fakslama belgeleri büyük oranda taramalı ve elektronik belgelerle değiştirilmiştir. Bununla birlikte, bir belgeyi bir iş veya özel şahsa fakslamak için hatta bazen de kopyalama yapma gereği duyabilirsiniz.

Kısa bir süre önce bazı belgeleri bir ipotek şirketine faksla göndermek zorunda kaldım. Neyse ki, daha önceki kariyerimden bir ipotek satış asistanı olarak arkaik faks makinem var.

Ancak, bir şeyleri fakslamanız ve ev ofisinizde bir faks makinesinin rahatlığı olmaması durumunda ne olur? Nereye gidebilirsin? Şans eseri, genel halka veya müşterilere ve üyelere faks hizmetleri sunan yarı geniş bir şirket yelpazesi var.

Kendinize bir faks makinesine ihtiyaç duyuyorsanız, bu listeyi elinizin altında tutmanız iyi bir fikir olabilir, böylece yakınınızdaki bir faks servisini hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Size Yakın Faks Hizmetleri

Her bir işletme veya lokasyondaki servisler değişebilirken, aşağıdaki yerlerin birçoğu en azından faks hizmetleri veren bazı yerlere sahiptir. Daha fazla bilgi için şehrinizdeki yerleri kontrol edin.

1. Ofis Depo / Ofis Max

Amerika Birleşik Devletleri genelinde yerel Office Deposu (ve birçok eyalette Office Max - Office Depot) bulunur ve müşteri hizmetleri sayacını ziyaret edip bunları ziyaret ederseniz öğeleri fakslayacaktır.

Fiyatlar eyaletinize veya bulunduğunuz yere göre değişebilir, ancak eyaletimdeki Office Deposu ücretlerim aşağıdaki gibidir:

 • Yerel olarak bir sayfayı fakslamak için 1,49 ABD doları (ek sayfalar için her biri 1.29 ABD doları)
 • Ulusal olarak bir sayfayı fakslamak için 1,99 ABD doları (ek sayfalar için 1,79 ABD doları)
 • Uluslararası bir sayfayı bir defa fakslamak için $$ 7.99 (ek sayfalar için 3.99 ABD doları)

Yine, yerel Office Depot konum fiyatlarınız değişiklik gösterebilir; bu nedenle, faks göndermeden önce fiyatları kontrol etmek veya yerel Office Deponuzun bu hizmeti sunduğundan emin olmak için arama yapmayı veya durdurmayı öneririm.

2. FedEx / Kinkos

Birçok eyalette Kinkos mağaza lokasyonlarını da satın alan FedEx mağazaları, genellikle faks servislerine de sahiptir. Çoğu mağaza yerel, yerel veya uluslararası faksları göndermenizi veya almanızı sağlar.

Yerel mağazalarda FedEx'te faks için fiyatlar aşağıdaki gibidir. Yerel mağazanızdaki fiyatların değişebileceğini unutmayın.

 • Yerel olarak bir sayfayı fakslamak için 1,89 ABD doları (ek sayfalar için 1,59 ABD doları)
 • Bir sayfayı ulusal olarak fakslamak için 2.49 $ (ek sayfalar için 2.19 ABD doları)
 • Uluslararası olarak bir sayfayı fakslamak için 5,99 ABD doları (ek sayfalar için her biri 3,99 ABD doları)

FedEx ile siparişinizle birlikte verilen ücretsiz bir kapak sayfası alırsınız ve size basılı bir faks onay sayfası da verirler. Fiyatları ve mevcut faks hizmetlerini almak için yerel FedEx / Kinkos mağazanızla kontrol etmeyi unutmayın.

3. UPS Mağazası

UPS (Birleşik Parsel Servisi; büyük kahverengi kamyonlara sahip olanlar) dünya çapında 4600'den fazla mağazaya sahiptir ve bu yerlerin birçoğu faks hizmetleri sunmaktadır.

UPS mağazalarındaki ABD faks fiyatlarında şu şekildedir:

 • Yerel olarak bir sayfayı fakslamak için 1,00 ABD doları (ek sayfalar için 1,00 ABD doları)
 • Ulusal olarak bir sayfayı fakslamak için 2.00 $ (ek sayfalar için her biri 1,00 ABD doları)
 • Uluslararası olarak bir sayfayı fakslamak için 3.00 $ (ek sayfalar için 3.00 ABD doları)

UPS’in ücretleri - en azından benim bölgemde - şu ana kadar sunduğumuz diğer mağazalardan biraz daha ucuzdur.

UPS mağazalarının FedEx veya Office Depot mağazaları gibi pek çok şehirde bulunması kolay olduğundan, herhangi bir şeyleri düzenli olarak fakslamanız gerekiyorsa, fakslarınızı UPS'te yapmayı tercih edebilirsiniz.

4. Zımba

Staples, bu yazı ile 300'den fazla mağaza konumuna sahiptir. Bölgemdeki Staples lokasyonlarındaki fiyatlar şu anda çalışıyor:

 • Yerel olarak bir sayfayı fakslamak için 1,79 ABD doları (ek sayfalar için 1,59 ABD doları)
 • Bir sayfayı ulusal olarak fakslamak için 2.39 $ (ek sayfalar için 2.19 ABD doları)
 • Uluslararası olarak bir sayfayı fakslamak için 5,99 ABD doları (ek sayfalar için her biri 3,99 ABD doları)

Staples'in Kanada'da ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yerleri olduğunu unutmayın.

5. HyVee

HyVee, Minnesota, Wisconsin, Güney Dakota, Illinois, Iowa, Kansas, Missouri ve Nebraska dahil olmak üzere sekiz Orta Batı eyaletinde yaklaşık 250 mağaza konumuna sahip bir ulusal zincir market şirketidir.

Yakınımda bulunan HyVee, ilk sayfayı fakslamak için yaklaşık 1 ABD doları ve ek sayfaları fakslamak için yaklaşık 0,50 ABD doları ücretlendirir. Bu fiyatın yalnızca bir konumun temsilcisi olduğunu ve size yakın yerlerde depolamanın daha fazla veya daha az ücret alabileceğini unutmayın.

Ayrıca, HyVee web sitesi bu fiyatın ulusal ve uluslararası faksları mı yoksa sadece yerel faksları mı içerdiğini göstermez.

HyVee için faks bilgileri web sitelerinde oldukça belirsizdir, bu yüzden faks hizmetlerini sunup sunmadıklarına ve gitmeden önce bu hizmetlerden ne kadar ücret aldıklarına dair ayrıntılı bilgi almak için yerel mağazanızı önceden arayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca, fakslarınızın yerel fakslardan daha yüksek olabileceğinden, faksınızın ulusal veya uluslararası bir faks olması durumunda bunu belirtmeniz akıllıca olabilir.

6. Yerel Bankanız veya Kredi Birliği

Çoğu - bankalar ve kredi birlikleri - çoğu değilse, faks hizmetleri mevcuttur ve bu hizmetler genellikle müşterilere ücretsizdir.

Bankanız ya da kredi birliğiniz müşteriler için faks hizmetleri sunduklarını belirtmese de, özellikle de belgelerinizi mali kurumun bir üyesi olarak ücretsiz olarak alabileceğiniz anlamına gelirse, sormak kesinlikle incitmez.

Faks hizmeti veren yerel banka üyesi değilseniz, yine de ücretsiz ya da küçük bir ücret karşılığında faks göndereceklerini sorun.

7. AAA Seyahat ve Auto Club

AAA Auto Club üyesiyseniz, yerel ofis konumlarından birini ziyaret ederek ücretsiz faksla öğeleri alabilirsiniz.

AAA, aracınızın yolun kenarında kırılması durumunda orada olmak için harikadır, ancak üyelere seyahat hizmetleri, birçok mağaza ve işletme için indirim ve faks hizmetleri gibi bankacılık ve toplum hizmetleri de dahil olmak üzere başka hizmetler de sunmaktadır.

Fakslama, AAA üyeleri için çoğu ofis konumunda ücretsizdir ve yalnızca üyelere açıktır.Şu anda bir AAA üyesi değilseniz, öğelerinizi ücretsiz olarak gönderme olanağıyla birlikte yol yardımı yardımlarının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

AAA'ya katılmak için ofise gitmek zorunda değilsiniz, yukarıdaki müşteri hizmetleri numaralarını sadece yukarıdaki bağlantıdan arayabilirsiniz.

8. Posta Ek

Postal Annex (aynı zamanda Annex Brands, Inc. olarak da bilinir), tüm Amerika Birleşik Devletleri'ndeki insanlara komple nakliye ve iş hizmetleri sunan bir iştir.

ABD, Kaliforniya, Colorado, Texas, Arizona, Florida, Tennessee, Kuzey Carolina ve diğer eyaletlerdeki mağazalar da dahil olmak üzere yüzlerce yeri vardır.

Web sitelerine göre, mağaza konumlarında faks hizmetleri sunulmaktadır ve talep ettikleri yere varıncaya kadar mağaza konumlarında aldığınız faksları güvenli bir yerde tutmayı taahhüt ederler.

Postal Annex mağazasında faks için fiyatlar yere göre değişir, ancak genellikle faks göndermek için sayfa başına $ 1 ile 2 $ arasında ücret alırlar.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik hakkında daha fazla bilgi için yerel mağaza yerinizi ziyaret edin veya arayın.

9. Pilot Uçan J

Pilot Flying J, Amerika Birleşik Devletleri'nde 750'den fazla lokasyonu ve Kanada'da birkaç tane olan bir seyahat merkezi şirketidir. Bu makaleyi araştırmamı yapana kadar bu adamları hiç duymadığımı söylemek beni utandırıyor, özellikle de bölgemde birçok yeri var.

Şirket yol kenarı yardımı sunuyor, yolda olduğunuz zamanlar için yiyecek ve yakıt yerleri var ve birçok merkezde Western Union, çek bozdurma, madeni para ve evet, faks hizmetleri gibi iş hizmetleri var.

Faks ve faks kullanılabilirliği fiyatları, bölgeye bağlı olarak değişebilir, ancak genellikle faks hizmetleri için sayfa başına yaklaşık 2 ABD Doları ücretlendirilir. Yoldaysanız ve faks servislerine ihtiyacınız varsa iyi olur.

10. Yerel Kütüphaneniz

Yerel kütüphane konumlarının tümü faks hizmetleri sunmaz, ancak sizinkileri de bulabilirsiniz. Faks hizmetleri sunup sunmadıklarını ve ücretlerinin ne olduğunu öğrenmek için arayın ya da durun.

11. Çeşitli Otel Zincirleri

Birçok otel, otellerinde ücretsiz wi-fi ve ücretsiz bilgisayar kullanımı sunarken, neredeyse tüm büyük zincir otel şirketleri konuklara faks hizmetleri sunmaktadır.

Faks makinelerinin, özellikle misafirler için veya çalışanlar için özel bir ofiste belirlenen bir iş merkezinde olup olmadığı, çoğu otel çalışanı, ihtiyacınız olduğunda bir şeyleri faksla göndermenize olanak tanır.

Artık otel, otelde misafir olarak kalmayanlar için faks hizmeti sunmayabilir, ancak kesinlikle sormak zarar vermez.

Misafir olmayanlar olarak, sadece sizin için bir şey fakslayabilirler. Kararsızlarsa, faks makinelerini kullanmak için küçük bir ücret ödemeyi isteyebilirsiniz.

Otelde misafir olarak kalıyorsanız, büyük olasılıkla belgeleri konuklara bir nezaket hizmeti olarak fakslayabilirsiniz.

12. Yerel Seyahat Acenteleri

Birçok kez yerel seyahat acentesi ofisleri, ziyaretçilerin yoldayken ve evden uzakta olmaları durumunda faks öğelerini fakslamasına izin verecektir.

İster ücretsiz isterse de hiç faks göndermenize izin verin, seyahat acentesinin işletme politikasına ve müşteri hizmetleri düzeyine bağlı olabilir, ancak seyahat ediyorsanız ve evinize yakın bir yerde olmamanız gereken bir seçenek olabilir. kasaba.

Bir seyahat acentesi bulmak için, google'a “yakınımdaki seyahat acentesi” deyin ve telefonunuzun “açık” konumuna çevrildiğinden emin olun, böylece telefonunuz yakındaki seyahat acentesi konumlarını doldurabilir.

13. Çevrimiçi Faks Yazılımı ve Faks Uygulamaları

Bugünlerde olduğu gibi, çevrimiçi faks yazılımını veya faks uygulamalarını doğrudan bilgisayarınızdan veya diğer cihazlarınızdan da kullanabilirsiniz. Fakslanacak öğeleriniz varsa, sizin için yararlı olabilecek bazı ürün örnekleri.

Halka Merkez

Küçük işletmenizin veya kişisel nedenleriniz için düzenli olarak herhangi bir öğeye faks gönderiyorsanız, Ring Central'dan ayrı bir faks yazılımı programı alabilirsiniz. Ayda 12,99 dolara kadar (750 fakslı sayfalar için), Ring Central sizi PC'nizden (e-posta adresiniz üzerinden) veya mobil cihazınızdan faks hizmetleriyle kuracaktır.

Metro Faks

Metro Faks, Ring Central'ınkine benzer bir plana sahiptir ve ayda sadece 7.95 dolardan başlamaktadır. Aylık 7,95 $ 'lık plan, her ay ortalama 500 sayfa almanıza / almanıza izin verir, ancak fiyatlandırmanın bölgeye göre değiştiğini belirtiyorlar.

Ring Central'da olduğu gibi, e-postanızdan veya mobil cihazınızdan faks gönderebilirsiniz. Metro Faks ile herhangi bir sözleşme yoktur, ki bu kısa süreli dönemlerde bazı faks işlemleri yapmanız gerektiğinde iyidir.

Merhaba Faks

Hello Fax ile, ücretsiz planlarına kaydolursanız PC'nizden veya mobil cihazınızdan kesinlikle ücretsiz faks alabilirsiniz. Ücretsiz plan ile toplamda sadece 5 sayfa fakslayabilirsiniz. Ayda beş sayfa değil - sadece beş sayfa. Ama bedava.

Ayrıca, herhangi bir düzenli aralıklarla öğelerinizi fakslamanız gerekiyorsa, aylık 9.99 dolardan başlayan başka planlarınız da var (bu plan toplam 300 sayfa gönderiyor / alabiliyor).

Fakslarım

Faksım, 100 sayfa göndermek ve 200 sayfa almak için ayda sadece 10 $ 'dan başlayan faks planlarına sahip başka bir faks yazılımı şirketidir.

özet

Aralarından seçim yapabileceğiniz başka birçok çevrimiçi faks şirketi de var. Bir hizmete kaydolmak isteyip istemediğiniz, bir şeyleri ne kadar faksla göndermeniz gerektiğine bağlıdır.

Çoğu insanın bu günlerde sık sık faks hizmeti kullanması gerekmediğini söyleyebilirim. Bu durumda, yerel bir denizcilik mağazasına veya ofis mağazalarına gitmek ve sadece bir kereliğine ödeme yapmak daha uygun maliyetli olacaktır. faks için ücret alıyorlar.

Bununla birlikte, her ne kadar düzenli olarak herhangi bir şeye faks göndermeniz gerektiğine karar verirseniz, gönderinin sonuna doğru yazılanlar gibi ucuz bir çevrimiçi yazılım faks hizmetine kaydolmak daha iyi bir seçenek olabilir.

Çoğu insan bir yerden diğerine belge almak için tarama ve gönderme seçeneklerini kullanıyor olsa da, bazen faks yoluyla belgeleri göndermenizi isteyen ara sıra işler var.

Bir şeyi fakslamanız gereken bir durumda bulursanız, yukarıda gördüğümüz gibi seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır.

Fiyatlar ve yerler değişebilir, ancak seçenekler hem büyük metropollerde hem de küçük kasabalarda bol miktarda bulunur. Mübarek faks makinesi, birçok durumda daha yeni ve daha kolay olan teknolojiye rağmen hala canlı ve iyi durumda.

En son ne zaman bir işe ya da bir kişiye bir şey fakslamak zorunda kaldın? Ne tür bir hizmet kullandınız? Yorumlarınızdaki deneyimlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Videoyu izle: Bruno Mars - Hazine [Resmi Müzik Videosu]

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi
Maliye

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi

İnternette milyonlarca ve milyonlarca dolandırıcılık var. Hemen hemen hepsi kredi kartı bilgilerinizi veya kişisel bilgilerinizi almak için arıyoruz. En popüler dolandırıcılıklardan biri size para kazandırmayı vaat eden web siteleridir ve yapmanız gereken her şey parayı almak için bilgi girmektir. Bilgisayarınızın arkasından biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız, herhangi bir programa katılmanız, dolandırılma veya kişisel bilgilerinizin çalınması korkusuyla karşı karşıya gelebilirsiniz.
Devamını Oku
Ülke Çapında Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Ülke Çapında Hayat Sigortası İncelemesi

Çoğu durumda, bir hayat sigortası olmadan bir finansal plan tamamlanmaz. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, hayatta kalanların beklenmedik bir durumun ortaya çıkması durumunda finansal olarak devam etmesini sağlamaya yardımcı olabilmesidir. Bu fonlar - gelir vergisi içermeyen - büyük borçları ödemek, cenaze ve diğer son masrafları ödemek, gelecekteki kolej eğitim fonlarını sağlamak ve aylık faturaların ödenmeye devam etmesini sağlamak gibi çok sayıda şey için
Devamını Oku