">
Maliye

Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmaları

Amazon.com'un öğelerin fiyatını günlük veya hatta saatlik olarak değiştirdiği bilinen bir gerçektir. Bu konuda oldukça kapalıyken, yıllar içinde topladıkları satın alma eğilimlerini ve verilerini takip ettiklerini düşünüyorum. "Daha Sonra Kaydet" bölümünde, sepetinize ürün ekleyerek bunu avantajınıza kullandığınızdan emin olun. Ardından fiyat değişikliklerini gözlemlemek için sık sık tekrar kontrol edin. Sadece fiyat, rahat bir seviyeye düştüğünde satın alın. Satın alma fiyatımın% 40'ına kadar tasarruf etmek için bu stratejiyi kişisel olarak kullandım.

2. Abone Ol ve Kaydet

Amazon.com 'Abone Ol ve Kaydet' programını hiç duydunuz mu? Program, düzenli olarak satın aldığınız ürünlerde para biriktirmek ve ücretsiz kargo almak için harika bir yoldur. Çocuk bezi, ofis malzemeleri ve ev gereçleri gibi şeyler kalıba uyuyor. Aslında, Amazon tarafından önceden seçilmiş öğelerinizi önceden belirlenen bir programa postalayan çalışır. En iyi bölüm, aylık programınızda 5 veya daha fazla öğeniz olduğunda% 15'e kadar tasarruf edersiniz. Ayrıca, kicker her zaman ücretsiz gönderim alacaksınız. İstediğiniz zaman iptal edin, ücret yok ve yükümlülük yok.

3. Amazon Outlet'i Satın Alın

Birçoğu Amazon.com'un perakende fiyatında% 70'e varan fiyatlar sunan bir online satışa sahip olduğunun farkında değil. Çıkış, ana sayfada tıklanabilir bir bağlantı olarak gösterilmiyor. Amazon, mevcut kategorilerdeki tasarrufların yanı sıra, kategorilerinde gezinmeyi de çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Popüler outlet kategorileri giyim, takı, elektronik ve ayakkabı içerir. Çıkışa ulaşmak için en iyi seçiminiz yukarıdaki bağlantıyı tıklamak veya “Amazon.com çıkış” için bir Google araması yapmaktır.

4. Amazon Prime Üyeliğini Düşün

Eğer sadık bir Amazon kullanıcısıysanız kesinlikle bir Prime üyeliği düşünmelisiniz. Yılda 99 dolar karşılığında, minimum sipariş boyutu, binlerce film ve TV şovunun anında akışı ve ayda 1 Kindle kitap ödünç alma ile sınırsız ücretsiz 2 günlük gönderim elde edersiniz. Prime üyeliği ayda 8,25 $ 'ın üzerinde bir değer kaybeder, bu yüzden Amazon ile ayda en az 2 satın alma işlemi yaparsanız, esasen kırılırsınız. Sınırsız nakliye ve Amazon'un sahip olduğu muhteşem seçim sayesinde, sadece hediyeler değil, ev gereçleri ve günlük ürünler için evden alışveriş yapabilirsiniz. Kolaylık, Prime üyeliğini gerçekten tüketiciler için çekici kılan şeydir. Ama bununla birlikte aşırı alım ve dürtü alımları riski ortaya çıkıyor. Farkında olmak ve harcamalarınızı kontrol altında tutmak zorundasınız.

Eğer hevesli bir Amazon.com müşterisi misiniz? Eğer öyleyse, nasıl büyük bir skor elde edeceğinize dair başka sırlarınız var mı? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Kyle James, Walmart, Amazon.com, Best Buy ve Lands 'End gibi 850'den fazla popüler perakendeciye kuponlarda uzmanlaşmış Rather-Be-Shopping.com adlı bir çevrimiçi kupon web sitesinin sahibi ve işletmecisidir.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Symetra Life Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Symetra Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Birçok kişi genel mali planlarını düşündükçe, sevilmeyenlerin beklenmedik durumlarda devam edebilmesini sağlamak için hayat sigortası eklenecektir. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, borçların ödenmesi, nihai masrafların karşılanması ve / veya sigortalıların hayatta kalanları için devam eden yaşam masraflarının ödenmesi için kullanılabilir.
Devamını Oku
PayPal ile Para Kazanmak için 14 Kolay Yol
Maliye

PayPal ile Para Kazanmak için 14 Kolay Yol

Eğer online para kazanma fikrinden hoşlanıyorsanız, muhtemelen PayPal'ı ödeme almanın bir yolu olarak kullanmayı düşünmüşsünüz. Hızlı ve güvenli olduğundan, PayPal çevrimiçi çalışma için en sık kullanılan ödeme yöntemlerinden biridir. PayPal ile para kazanmanın tüm kolay yollarından şaşırabilirsiniz. Bazıları küçük görevleri içerir, diğerleri gerçekten pasif gelir yöntemleridir.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Nasıl Çalışır Bütçe Oluşturulur"/>
Maliye

Nasıl Çalışır Bütçe Oluşturulur

Yakın bir zamanda bana “Bir bütçeyi nasıl bir araya getirebilirim?” Diye sormuştum. Bütçelemenin düz bir süreç olmadığı bendeydi. Bu, askıya almaya başlamak için deneme yanılma yanı sıra bazı açıklamaları da alır. İlk bütçenizi oluşturmanın adımları: 1. Tüm Finansal Verilerinizi Toplayın Bu, banka hesaplarını, kredi kartı beyanlarını veya aylık harcamalarınızı ve gelirinizi gösteren diğer tüm belgeleri içerir.
Devamını Oku
Anket Junkie İnceleme: Bir Scam veya Legit mi?
Maliye

Anket Junkie İnceleme: Bir Scam veya Legit mi?

Fikriniz için ödeme almak harika geliyor, ancak çalışmayı rahat hissettiğiniz bir anket şirketi bulmak zor olabilir. Bir aldatmaca olmaktan çıkan bir anket alanına çekilmek çok kolay. Çok fazla anket sitesi, alacağınız bir anketi bulmak için para ödemenizi isteyecektir. İnsanların her gün için düştüğü çok yaygın bir aldatmacadır.
Devamını Oku