">
Maliye

Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmaları

Amazon.com'un öğelerin fiyatını günlük veya hatta saatlik olarak değiştirdiği bilinen bir gerçektir. Bu konuda oldukça kapalıyken, yıllar içinde topladıkları satın alma eğilimlerini ve verilerini takip ettiklerini düşünüyorum. "Daha Sonra Kaydet" bölümünde, sepetinize ürün ekleyerek bunu avantajınıza kullandığınızdan emin olun. Ardından fiyat değişikliklerini gözlemlemek için sık sık tekrar kontrol edin. Sadece fiyat, rahat bir seviyeye düştüğünde satın alın. Satın alma fiyatımın% 40'ına kadar tasarruf etmek için bu stratejiyi kişisel olarak kullandım.

2. Abone Ol ve Kaydet

Amazon.com 'Abone Ol ve Kaydet' programını hiç duydunuz mu? Program, düzenli olarak satın aldığınız ürünlerde para biriktirmek ve ücretsiz kargo almak için harika bir yoldur. Çocuk bezi, ofis malzemeleri ve ev gereçleri gibi şeyler kalıba uyuyor. Aslında, Amazon tarafından önceden seçilmiş öğelerinizi önceden belirlenen bir programa postalayan çalışır. En iyi bölüm, aylık programınızda 5 veya daha fazla öğeniz olduğunda% 15'e kadar tasarruf edersiniz. Ayrıca, kicker her zaman ücretsiz gönderim alacaksınız. İstediğiniz zaman iptal edin, ücret yok ve yükümlülük yok.

3. Amazon Outlet'i Satın Alın

Birçoğu Amazon.com'un perakende fiyatında% 70'e varan fiyatlar sunan bir online satışa sahip olduğunun farkında değil. Çıkış, ana sayfada tıklanabilir bir bağlantı olarak gösterilmiyor. Amazon, mevcut kategorilerdeki tasarrufların yanı sıra, kategorilerinde gezinmeyi de çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Popüler outlet kategorileri giyim, takı, elektronik ve ayakkabı içerir. Çıkışa ulaşmak için en iyi seçiminiz yukarıdaki bağlantıyı tıklamak veya “Amazon.com çıkış” için bir Google araması yapmaktır.

4. Amazon Prime Üyeliğini Düşün

Eğer sadık bir Amazon kullanıcısıysanız kesinlikle bir Prime üyeliği düşünmelisiniz. Yılda 99 dolar karşılığında, minimum sipariş boyutu, binlerce film ve TV şovunun anında akışı ve ayda 1 Kindle kitap ödünç alma ile sınırsız ücretsiz 2 günlük gönderim elde edersiniz. Prime üyeliği ayda 8,25 $ 'ın üzerinde bir değer kaybeder, bu yüzden Amazon ile ayda en az 2 satın alma işlemi yaparsanız, esasen kırılırsınız. Sınırsız nakliye ve Amazon'un sahip olduğu muhteşem seçim sayesinde, sadece hediyeler değil, ev gereçleri ve günlük ürünler için evden alışveriş yapabilirsiniz. Kolaylık, Prime üyeliğini gerçekten tüketiciler için çekici kılan şeydir. Ama bununla birlikte aşırı alım ve dürtü alımları riski ortaya çıkıyor. Farkında olmak ve harcamalarınızı kontrol altında tutmak zorundasınız.

Eğer hevesli bir Amazon.com müşterisi misiniz? Eğer öyleyse, nasıl büyük bir skor elde edeceğinize dair başka sırlarınız var mı? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Kyle James, Walmart, Amazon.com, Best Buy ve Lands 'End gibi 850'den fazla popüler perakendeciye kuponlarda uzmanlaşmış Rather-Be-Shopping.com adlı bir çevrimiçi kupon web sitesinin sahibi ve işletmecisidir.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kıyafet için Online Online Giyim 24 En İyi Yerler
Maliye

Kıyafet için Online Online Giyim 24 En İyi Yerler

Evinizde ekstra para bulmak için dolabınızdaki ilk yer olduğunu biliyor muydunuz? Para kazanmak için çevrimiçi giysi satabilirsiniz. Süreçte, evini kırıyorsun. Saygısız kıyafetler de büyük bir iştir. Moda trendlerinden hoşlanıyorsanız, artık yeni bir hobiniz var. Satmak için giysi bulmak için, olabilir: Dolabınızı temizleyin Yerel tasarruf mağazalarınızı ziyaret edin Yard Satışlar Kendi Giysilerinizi Yapın Giysileri nerede bulacağınız önemli değil, satmak için çevrimiçi bir yer bulabilirsiniz.
Devamını Oku
TIAA Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

TIAA Hayat Sigortası İncelemesi

Bir finansal planın güvence altına alınması sürecindeyseniz, o zaman hayat sigortası almak da gerekli olabilir. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, hayatta kalanların günlük yaşam giderlerini ödemelerine yardımcı olmak, sevdiklerine borçlarını ödemek için bir yol sağlamak ve sigortalıların cenazesi ve diğer nihai masraflarının ödenmesi gibi birçok şekilde kullanılabilir.
Devamını Oku
Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım
Maliye

Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım

Peer Lending Server, eşler arası (P2P) kredisi yatırımı için tamamen otomatik bir yatırım çözümüdür. P2P ödünç veren sitelerden biri olan Lending Club ile çalışır ve Windows, Mac veya Linux'ta çalışır. Akran Kredisi Sunucusunu benzersiz kılan şeyin en azından bir kısmı, kredi tahsisine odaklanılmasıdır. Bu işlem, yeni krediler listelendiğinde, ikincisinin bir kısmında yapılabilir.
Devamını Oku
Medicare Advantage Planlarını Anlamak
Maliye

Medicare Advantage Planlarını Anlamak

Bir HMO veya PPO'ya benzer bir Medicare Advantage planı, Medicare katılımcıları için mevcut olan Medicare planının türüdür. Bu seçenek ayrıca Medicare Bölüm C olarak da anılmaktadır. Bu planlar Medicare tarafından onaylanan özel sigorta şirketleri tarafından sunulmaktadır. Bir Medicare Advantage Planına katılarak, bir katılımcı esasen tüm Medicare A Bölümü'nü (Hospitalization Coverage) ve Medicare Part B'yi (Hekimler Kapsamı) alır.
Devamını Oku