">
Maliye

Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmaları

Amazon.com'un öğelerin fiyatını günlük veya hatta saatlik olarak değiştirdiği bilinen bir gerçektir. Bu konuda oldukça kapalıyken, yıllar içinde topladıkları satın alma eğilimlerini ve verilerini takip ettiklerini düşünüyorum. "Daha Sonra Kaydet" bölümünde, sepetinize ürün ekleyerek bunu avantajınıza kullandığınızdan emin olun. Ardından fiyat değişikliklerini gözlemlemek için sık sık tekrar kontrol edin. Sadece fiyat, rahat bir seviyeye düştüğünde satın alın. Satın alma fiyatımın% 40'ına kadar tasarruf etmek için bu stratejiyi kişisel olarak kullandım.

2. Abone Ol ve Kaydet

Amazon.com 'Abone Ol ve Kaydet' programını hiç duydunuz mu? Program, düzenli olarak satın aldığınız ürünlerde para biriktirmek ve ücretsiz kargo almak için harika bir yoldur. Çocuk bezi, ofis malzemeleri ve ev gereçleri gibi şeyler kalıba uyuyor. Aslında, Amazon tarafından önceden seçilmiş öğelerinizi önceden belirlenen bir programa postalayan çalışır. En iyi bölüm, aylık programınızda 5 veya daha fazla öğeniz olduğunda% 15'e kadar tasarruf edersiniz. Ayrıca, kicker her zaman ücretsiz gönderim alacaksınız. İstediğiniz zaman iptal edin, ücret yok ve yükümlülük yok.

3. Amazon Outlet'i Satın Alın

Birçoğu Amazon.com'un perakende fiyatında% 70'e varan fiyatlar sunan bir online satışa sahip olduğunun farkında değil. Çıkış, ana sayfada tıklanabilir bir bağlantı olarak gösterilmiyor. Amazon, mevcut kategorilerdeki tasarrufların yanı sıra, kategorilerinde gezinmeyi de çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Popüler outlet kategorileri giyim, takı, elektronik ve ayakkabı içerir. Çıkışa ulaşmak için en iyi seçiminiz yukarıdaki bağlantıyı tıklamak veya “Amazon.com çıkış” için bir Google araması yapmaktır.

4. Amazon Prime Üyeliğini Düşün

Eğer sadık bir Amazon kullanıcısıysanız kesinlikle bir Prime üyeliği düşünmelisiniz. Yılda 99 dolar karşılığında, minimum sipariş boyutu, binlerce film ve TV şovunun anında akışı ve ayda 1 Kindle kitap ödünç alma ile sınırsız ücretsiz 2 günlük gönderim elde edersiniz. Prime üyeliği ayda 8,25 $ 'ın üzerinde bir değer kaybeder, bu yüzden Amazon ile ayda en az 2 satın alma işlemi yaparsanız, esasen kırılırsınız. Sınırsız nakliye ve Amazon'un sahip olduğu muhteşem seçim sayesinde, sadece hediyeler değil, ev gereçleri ve günlük ürünler için evden alışveriş yapabilirsiniz. Kolaylık, Prime üyeliğini gerçekten tüketiciler için çekici kılan şeydir. Ama bununla birlikte aşırı alım ve dürtü alımları riski ortaya çıkıyor. Farkında olmak ve harcamalarınızı kontrol altında tutmak zorundasınız.

Eğer hevesli bir Amazon.com müşterisi misiniz? Eğer öyleyse, nasıl büyük bir skor elde edeceğinize dair başka sırlarınız var mı? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Kyle James, Walmart, Amazon.com, Best Buy ve Lands 'End gibi 850'den fazla popüler perakendeciye kuponlarda uzmanlaşmış Rather-Be-Shopping.com adlı bir çevrimiçi kupon web sitesinin sahibi ve işletmecisidir.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kazanç Değerlendirmesi
Maliye

Kazanç Değerlendirmesi

Muhtemelen, işinize giremezsiniz ve bir zam talep edemezsiniz, ancak hemen hemen herkes, ayın sonunda ekstra para kazanmayı çok ister. İkinci bir işi alma vakti olmadıkça, bilgisayarınızda para kazanmak ceplerinde daha fazla para harcamanın en iyi yollarından biridir.
Devamını Oku
Koruyucu Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Koruyucu Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Koruyucu hayat sigortası şirketi müthiş bir rekor ya da müşterileri ile birlikte çalışıyor ve mevcut en iyi hayat sigortası oranlarını sunabiliyor. Hayat sigortası için alışveriş yaptıysanız, kapsama alanınızı nasıl ve nereden alacağınızı belirlerken aklınızda bulundurmanız gereken bazı önemli değişkenlerin olduğunun farkındasınızdır.
Devamını Oku
Uber için Para Sürüş Yapın: Ultimate Side Hustle
Maliye

Uber için Para Sürüş Yapın: Ultimate Side Hustle

Daha fazla para kazanmak istiyorsanız ancak kariyerinizde çok fazla hareket kabiliyeti yoksa, yarı zamanlı iş bulmak akıllı ve karlı olabilir. Akşam veya hafta sonu saatlerini doldurmak için bir iş aldığınızda, boş zamanlarınızda para kazanıp alt satırınıza ekleyebilirsiniz. Ne yazık ki, geleneksel yarı zamanlı işler neredeyse duydukları kadar seksi değiller.
Devamını Oku
GFC TV Ep 006: 3 Bilmediğiniz Uzun Süreli Bakım Alternatifleri
Maliye

GFC TV Ep 006: 3 Bilmediğiniz Uzun Süreli Bakım Alternatifleri

Mary'nin (isim değişti) anne, beş yıldan uzun bir süredir bakım tesisindeydi. Mary bana geldiğinde, yatırım hesabını, kocası ve annesinin hesabıyla (avukatı vardı) Firmanın İttifak Varlık Yönetimi'ne aktardı. Mary'ye hedeflerinin annenin parası için ne olduğunu sorduk ve bize annenin parayı Mary'ye ve torunlara bırakmasını istediğini söyledi.
Devamını Oku