">
Maliye

Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmaları

Amazon.com'un öğelerin fiyatını günlük veya hatta saatlik olarak değiştirdiği bilinen bir gerçektir. Bu konuda oldukça kapalıyken, yıllar içinde topladıkları satın alma eğilimlerini ve verilerini takip ettiklerini düşünüyorum. "Daha Sonra Kaydet" bölümünde, sepetinize ürün ekleyerek bunu avantajınıza kullandığınızdan emin olun. Ardından fiyat değişikliklerini gözlemlemek için sık sık tekrar kontrol edin. Sadece fiyat, rahat bir seviyeye düştüğünde satın alın. Satın alma fiyatımın% 40'ına kadar tasarruf etmek için bu stratejiyi kişisel olarak kullandım.

2. Abone Ol ve Kaydet

Amazon.com 'Abone Ol ve Kaydet' programını hiç duydunuz mu? Program, düzenli olarak satın aldığınız ürünlerde para biriktirmek ve ücretsiz kargo almak için harika bir yoldur. Çocuk bezi, ofis malzemeleri ve ev gereçleri gibi şeyler kalıba uyuyor. Aslında, Amazon tarafından önceden seçilmiş öğelerinizi önceden belirlenen bir programa postalayan çalışır. En iyi bölüm, aylık programınızda 5 veya daha fazla öğeniz olduğunda% 15'e kadar tasarruf edersiniz. Ayrıca, kicker her zaman ücretsiz gönderim alacaksınız. İstediğiniz zaman iptal edin, ücret yok ve yükümlülük yok.

3. Amazon Outlet'i Satın Alın

Birçoğu Amazon.com'un perakende fiyatında% 70'e varan fiyatlar sunan bir online satışa sahip olduğunun farkında değil. Çıkış, ana sayfada tıklanabilir bir bağlantı olarak gösterilmiyor. Amazon, mevcut kategorilerdeki tasarrufların yanı sıra, kategorilerinde gezinmeyi de çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Popüler outlet kategorileri giyim, takı, elektronik ve ayakkabı içerir. Çıkışa ulaşmak için en iyi seçiminiz yukarıdaki bağlantıyı tıklamak veya “Amazon.com çıkış” için bir Google araması yapmaktır.

4. Amazon Prime Üyeliğini Düşün

Eğer sadık bir Amazon kullanıcısıysanız kesinlikle bir Prime üyeliği düşünmelisiniz. Yılda 99 dolar karşılığında, minimum sipariş boyutu, binlerce film ve TV şovunun anında akışı ve ayda 1 Kindle kitap ödünç alma ile sınırsız ücretsiz 2 günlük gönderim elde edersiniz. Prime üyeliği ayda 8,25 $ 'ın üzerinde bir değer kaybeder, bu yüzden Amazon ile ayda en az 2 satın alma işlemi yaparsanız, esasen kırılırsınız. Sınırsız nakliye ve Amazon'un sahip olduğu muhteşem seçim sayesinde, sadece hediyeler değil, ev gereçleri ve günlük ürünler için evden alışveriş yapabilirsiniz. Kolaylık, Prime üyeliğini gerçekten tüketiciler için çekici kılan şeydir. Ama bununla birlikte aşırı alım ve dürtü alımları riski ortaya çıkıyor. Farkında olmak ve harcamalarınızı kontrol altında tutmak zorundasınız.

Eğer hevesli bir Amazon.com müşterisi misiniz? Eğer öyleyse, nasıl büyük bir skor elde edeceğinize dair başka sırlarınız var mı? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Kyle James, Walmart, Amazon.com, Best Buy ve Lands 'End gibi 850'den fazla popüler perakendeciye kuponlarda uzmanlaşmış Rather-Be-Shopping.com adlı bir çevrimiçi kupon web sitesinin sahibi ve işletmecisidir.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="ThredUP İnceleme: Bir Online Consignment Store Çabaya Değer mi?"/>
Maliye

ThredUP İnceleme: Bir Online Consignment Store Çabaya Değer mi?

Bu sene ihtiyacım olan şeyle yaşamak için bilinçli bir çaba gösterdim ve artık kullanmadığım şeyden vazgeçtim. Sadece eşyalarımın yüzde 40'ını kurtardım ve daha küçük bir daireye taşındım, süreci ve sonuçları çok beğendim. Bunu kısmen yaptım çünkü her zaman dolu dolabımdan yoruldum ve kısmen de her şeyi yeni, daha küçük daireme sığdırmak istedim.
Devamını Oku
Uyarı! % 80 Kuralı Emekli Olmaya Yetmez
Maliye

Uyarı! % 80 Kuralı Emekli Olmaya Yetmez

Emekli olmaya ne kadar ihtiyacın var? Emekli olmaya ne kadar ihtiyacın var? Finansal planlamacılar ve emeklilik hesaplayıcıları tarafından sağlanan normal öneri, emeklilik öncesi gelirinizin% 75 ila% 85'i (yaklaşık% 80'i). Ama bu güvenlik ile emekli olmak için gerçekten yeterli para mı? % 80 kuralı her koşulda çalışıyor mu, yoksa emeklilik planlama sürecini basitleştirmek için sadece kaba bir yaklaşım mı?
Devamını Oku
İlk Yılda Küçük İşletmenizi Büyütmek için En İyi Para Uygulamaları
Maliye

İlk Yılda Küçük İşletmenizi Büyütmek için En İyi Para Uygulamaları

Eğer bir işletme sahibi olarak yeni başlıyorsanız, kendi işinizde çalıştığınız ilk yıl içinde hayatta kalmaktan kurtulabilirsiniz. Döndüğünüz çok fazla plaka olsa da, kendiniz için çalışırken mali durumunuzun üstünde kalmanız önemlidir. Brilliance ve Badassery Konferansı'nın kurucu ortağı ve çevrimiçi bir işletme yöneticisi olan Carrie Smith Nicholson, “Paranızı kontrol etmek için kesinlikle bir rutin oluşturmak zorundasınız” diyor.
Devamını Oku