">
Maliye

Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmaları

Amazon.com'un öğelerin fiyatını günlük veya hatta saatlik olarak değiştirdiği bilinen bir gerçektir. Bu konuda oldukça kapalıyken, yıllar içinde topladıkları satın alma eğilimlerini ve verilerini takip ettiklerini düşünüyorum. "Daha Sonra Kaydet" bölümünde, sepetinize ürün ekleyerek bunu avantajınıza kullandığınızdan emin olun. Ardından fiyat değişikliklerini gözlemlemek için sık sık tekrar kontrol edin. Sadece fiyat, rahat bir seviyeye düştüğünde satın alın. Satın alma fiyatımın% 40'ına kadar tasarruf etmek için bu stratejiyi kişisel olarak kullandım.

2. Abone Ol ve Kaydet

Amazon.com 'Abone Ol ve Kaydet' programını hiç duydunuz mu? Program, düzenli olarak satın aldığınız ürünlerde para biriktirmek ve ücretsiz kargo almak için harika bir yoldur. Çocuk bezi, ofis malzemeleri ve ev gereçleri gibi şeyler kalıba uyuyor. Aslında, Amazon tarafından önceden seçilmiş öğelerinizi önceden belirlenen bir programa postalayan çalışır. En iyi bölüm, aylık programınızda 5 veya daha fazla öğeniz olduğunda% 15'e kadar tasarruf edersiniz. Ayrıca, kicker her zaman ücretsiz gönderim alacaksınız. İstediğiniz zaman iptal edin, ücret yok ve yükümlülük yok.

3. Amazon Outlet'i Satın Alın

Birçoğu Amazon.com'un perakende fiyatında% 70'e varan fiyatlar sunan bir online satışa sahip olduğunun farkında değil. Çıkış, ana sayfada tıklanabilir bir bağlantı olarak gösterilmiyor. Amazon, mevcut kategorilerdeki tasarrufların yanı sıra, kategorilerinde gezinmeyi de çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Popüler outlet kategorileri giyim, takı, elektronik ve ayakkabı içerir. Çıkışa ulaşmak için en iyi seçiminiz yukarıdaki bağlantıyı tıklamak veya “Amazon.com çıkış” için bir Google araması yapmaktır.

4. Amazon Prime Üyeliğini Düşün

Eğer sadık bir Amazon kullanıcısıysanız kesinlikle bir Prime üyeliği düşünmelisiniz. Yılda 99 dolar karşılığında, minimum sipariş boyutu, binlerce film ve TV şovunun anında akışı ve ayda 1 Kindle kitap ödünç alma ile sınırsız ücretsiz 2 günlük gönderim elde edersiniz. Prime üyeliği ayda 8,25 $ 'ın üzerinde bir değer kaybeder, bu yüzden Amazon ile ayda en az 2 satın alma işlemi yaparsanız, esasen kırılırsınız. Sınırsız nakliye ve Amazon'un sahip olduğu muhteşem seçim sayesinde, sadece hediyeler değil, ev gereçleri ve günlük ürünler için evden alışveriş yapabilirsiniz. Kolaylık, Prime üyeliğini gerçekten tüketiciler için çekici kılan şeydir. Ama bununla birlikte aşırı alım ve dürtü alımları riski ortaya çıkıyor. Farkında olmak ve harcamalarınızı kontrol altında tutmak zorundasınız.

Eğer hevesli bir Amazon.com müşterisi misiniz? Eğer öyleyse, nasıl büyük bir skor elde edeceğinize dair başka sırlarınız var mı? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Kyle James, Walmart, Amazon.com, Best Buy ve Lands 'End gibi 850'den fazla popüler perakendeciye kuponlarda uzmanlaşmış Rather-Be-Shopping.com adlı bir çevrimiçi kupon web sitesinin sahibi ve işletmecisidir.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Beyin gücünü artırmak için en iyi 10 süper market
Maliye

Beyin gücünü artırmak için en iyi 10 süper market

Saatlerce / conferrin 'çiçeklerle / yağmurla istişare ederek uzaklaşabilirim / Ve başım çizilmeye çalışacağım / Düşüncelerim meşgulken hatchin' / Eğer sadece bir beynim olsaydı. -Scarecrow, Oz Büyücüsü Bir finansal planlama pratiği, birkaç web sitesi, süper müthiş bir eş, 3 rambitanlı erkek, çok muhtaç bir köpek, haftada 4 gün Crossfit antrenmanları- beynimdeki gücü arttırmaya gerek yok Alırım?
Devamını Oku
Yükselen Mortgage Oranlarına rağmen bir ev satın almak için 5 ipucu
Maliye

Yükselen Mortgage Oranlarına rağmen bir ev satın almak için 5 ipucu

Bir ev satın almak istiyorsun, ama ödeyebilirsin, çünkü mortgage oranları kademeli bir yükselmeye devam ediyor. Yükselen faiz oranları ve konut fiyatları arasında, bugün bir ev satın almak muhtemelen bir yıl öncesine göre size daha pahalıya mal olacaktır. İpotek oranları yavaşça artıyor olabilir, ancak bu ipuçlarını takip ederseniz, bugün bir ev satın almak için hala iyi bir zaman.
Devamını Oku
Medicare Ek Planını Anlama M
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama M

Medicare, en büyük hükümet programlarından biridir ve ülke çapında milyonlarca yaşlı için sağlık sigortası temin edilmesine yardımcı olur. Parts A & B'ye kayıtlıysanız, ihtiyacınız olan tüm korumaya sahip olduğunuzu varsayabilirsiniz. Orijinal Medicare kapsamınız varsa, programın kapsamadığı birçok boşluk vardır.
Devamını Oku