Maliye

2018'de En İyi 11 Pet Sigorta Şirketi

Eğer evcil hayvanınız hastalandıysa veya acil ameliyat gerekiyorsa, beklenmedik masrafları karşılayabilir misiniz? Bazı prosedürlerin birkaç bin dolara mal olabileceğini düşünmek korkutucu bir soru olabilir.

Köpeğimi başkalarının çocukları gibi sevmesini seviyorum ama birkaç yıl öncesine kadar onu etkileyen kazaları veya hastalıkları hiç düşünmemiştim.

İş arkadaşım, köpeğin yedi yaşında kanser teşhisi koyduğunu ve yaptığı tüm tedavileri anlattı. Maliyetleri 10,000 doların üzerinde olduğu için kemo ve diğer tedavileri yapabileceğine inanamadım.

Neyse ki, o evde beslenen hayvan sigortası vardı ve köpeğini bu yüzden daha fazla acısız yaşam süresi verebildi. Kemoterapi ve diğer tedaviler, 17.000 dolara mal oldu! Ancak inanılmaz evcil hayvan sigortası sayesinde masrafların sadece% 10'undan sorumluydu.

Bunu düşünün, hayatındaki her şey muhtemelen zaten sigortalıdır. Sağlık sigortası, hayat sigortası, ev sigortası ve otomatik sigorta için ödeme yaparsınız. Neden aynı şeyi evcil hayvanınla yapmıyorsun?

Evcil hayvan sigortası nispeten yeni bir sigorta türüdür ancak gelecekte yüksek maliyetli kararlar vermenize yardımcı olabilir. Kapsamımı kullanmamam da (tahtaya vur!) Her ay küçük bir ücret ödemekle mutlu oluyorum. Evcil hayvan sigortası ile tedavi ve evcil hayvanınızın hayatı arasında seçim yapmaktan asla endişelenmenize gerek yoktur. Dört ayaklı arkadaşlarınızı bu farklı sigorta planlarından biri ile korumaya başlayın.

İşte 2018 yılında en iyi evcil hayvan sigorta şirketlerinin kapsamlı bir incelemesi.

1. Sağlıklı Paws Pet Sigorta ve Vakfı

İş arkadaşımın önceki hikayesinde, sigortası Sağlıklı Paws'dı. Politikaları, yıllık kesintiye uğradığınız andan itibaren toplam veteriner faturalarının% 70, 80 veya% 90'ını ödemenizi sağlar.

Geri ödeme seviyesi ne kadar yüksek olursa, her ay ne kadar ödersiniz. Aylık 100 ABD Doları, 250 ABD Doları veya 500 ABD Doları arasında indirim yapılabilir. Sağlık Paws'ları ile ilgili en iyi bölüm, evcil hayvan sigortasının hiçbir olayı veya yıllık limiti olmamasıdır.

Kaplı nedir?

Planları önleyici değildir, bu yüzden normal aşıları, rutin muayeneleri, kalp kurdu önleme veya normal kontrolleri içermezler. Diğer sigorta şirketlerinden farklı olarak, bir eklenti olarak herhangi bir Wellness planı sunmazlar.

Herhangi bir kapalı durum için Sağlıklı Paws şunları kapsayacaktır:

 • Tanı testleri (X-ışınları, kan)
 • Orada hastanede yatma ve tedavi
 • Ameliyatlar
 • Reçeteli ilaçlar

Sağlıklı Paws evcil hayvan sigortası ile, herhangi bir lisanslı veteriner kullanabilir ve çevrimiçi harcamalarınızı çevrimiçi olarak gönderebilirsiniz.

Maksimum Limit Var mı?

Kapsamınızın süresi için maksimum sınır yoktur. 20,000 dolarlık harcamalar varsa, 70, 80 veya% 90'ını karşılayacaklardır. Diğer evcil hayvan sigortası sağlayıcılarının çoğunluğu aylık maliyetinizi düşürecek ancak korumanızı azaltacak kapaklara sahiptir.

Bu Sağlıklı Paws hayat sigortasının en büyük faydalarından biridir!

Kalıtsal ve Konjenital Koşullar Kapsanır mı?

Herhangi bir kalıtsal durum, semptomlar ortaya çıktığı sürece kapsama için uygundur sonra kayıt ve bekleme süreleri. Bu durumlar, mesane taşları, epilepsi, kalp hastalığı, yarık damak ya da uzuv deformiteleri gibi şeyleri içerebilir.

Bir yan not olarak, bazı cinsler kalça displazisine eğilimlidir ve evcil hayvanınızın altı yaşından küçük olduğu sürece hiçbir ek ücret ödemeden karşılanır ve ilk 12 ayda hiçbir klinik belirti veya semptom görülmez.

Neler Kapsanmıyor?

 • Sınav ücretleri
 • Önceden mevcut koşullar
 • Diş bakımı
 • Davranış tedavisi
 • Özel evcil hayvan diyetleri
 • Kreş veya yatılı
 • Kremasyon veya gömme (tıbbi olarak gerekli olduğunda ötenazi)

Sağlıklı Paws Pet Sigorta Hakkında Alt Hattı

Şirket iyi kurulmuş ve 2016 ve 2017 yılında evcil hayvan sigortası için # 1 olarak derecelendirilmiştir. Tek dezavantaj önleyici bakım veya rutin sağlık programı sunulmamaktadır.

Köpeğimle bu sigortaya sahip olduğum için, 12 aylık periyodumda herhangi bir hak talebinde bulunmama rağmen kapsama alanının ikinci dönemim arttığını duymak beni hayal kırıklığına uğrattı.

2. Progresif Pet Sigortası

Evet, Progressive'den gelen Akış, evcil hayvanınızın sağlık harcamaları için bile sigortanız var.

Progressive, kedi ya da köpek için iki farklı plana sahiptir: Temel Evcil Hayvan Sağlığı Programı ve BestBenefit.

BestBenefit Kaza ve Hastalık Planları

Bu, kazalarla ilgili her şeyi kapsayan en kapsamlı plandır. ve hastalıklar.

Bunlar küçük veya büyük kazalar veya kanser gibi kronik rahatsızlıklar da dahil olmak üzere hastalıklardan oluşabilir. Bu plan aynı zamanda kalıtsal ve konjenital durumlara da tedavi sağlar. Kazalar, hastaneye yatış, ameliyatlar ve saat başı acil durum ziyaretleri de kapsam dahilindedir.

Sadece kaza planı

Sadece Kaza Planı, hastalıklarla ilgili hiçbir şeyi kapsamaz. Kazalar aşağıdaki gibi olabilir:

 • Kırık kemikler
 • Arabayla vur
 • Isırık yaraları
 • Kesiler

Sağlık Rutin Bakım Planları

Sağlıklı Paws'ın aksine, Progressive bir sağlık planı sunuyor. Bu plan nispeten ucuzdur ancak aşılar, yıllık sınavlar, pire, kene ve kalp kurdu önleme uzmanları ile sınırlıdır.

Sağlıklı Yaşam Rutin Bakım Planı, BestBenefit'e eklenebilir. veya Sadece Kaza Planı.

Kapsanmayanlar

 • Önceden mevcut koşullar
 • Önleyici, seçmeli ve kozmetik prosedürler
 • Gıda veya reçete
 • Yatılı veya tımar

Maliyet Seçenekleri

Progressive Pet Insurance, cebinizden ödemek istediğiniz yüzdeye göre üç farklı plana sahiptir. İndirilemez olduktan sonra 70, 80 veya% 90 kapsama alanı arasından seçim yapabilirsiniz.

Progresif Pet Sigorta Hakkında Alt Hattı

Sağlıklı Paws'lara çok benzer, çünkü tüm aynı indirilebilen ve geri ödeme seçenekleri ve maksimum sınır yoktur. Ayrıca, plana ekleyebileceğiniz bir sağlık planı da sunar.

3. USAA Pet Sigortası (Embrace Pet Care tarafından verilen)

USAA Pet Insurance, köpeğinizin veya kedinizin indirimli fiyatlardan korunmasını sağlamak için Embrace Pet Insurance ile işbirliği yaptı. Askerlik yaptıysanız veya USAA üyesi olan bir aileniz varsa, USAA evcil hayvan sigortası için hak kazanırsınız.

Politika kazaları, hastalıkları ve rutin veteriner bakımını kapsayacaktır. Çevrimiçi planlarla ilgili çok fazla özel bilgi yok. Ancak, Sağlıklı Paws ve USAA Pet Insurance'a benzer bir modele sahip olduklarını ve indirilebilen ve geri ödeme tutarlarını seçtiklerini söylüyor.

Bir hak talebinde bulunduğunuzda, gönderimden sonra 72 saat içinde geri ödeme yaparsınız.

USAA Pet Sigortası Hakkında Alt Hattı

Giriş yapmak ve uygun planları görüntülemek için bir USAA hesabına ihtiyacınız olduğu için bunu ayrıntılı bir şekilde gözden geçiremedim. Embrace Pet Care'in bir parçası olduğu için askeri üyeler için harika bir seçenek gibi görünüyor.

4. ASPCA

ASPCA (Amerikanlara Zulüm Önleme Derneği) en eski evcil hayvan sigorta şirketlerinden biridir. Bunlar, Vergi Karşılığı ve Progresif'e benzer bir kesinti ve özel geri ödeme yüzdesi bazında seçim yapmanızı sağlayan birkaç plan sunar.

Komple Kapsama

Bu plan, evcil hayvanınız zarar gördüğünde veya hastalandığında ve tüm tedavilerin maliyetlerini içerdiğinde her şeyi sunar. Bu kalıtsal, hastalık, kazalar ve hatta davranışsal sorunlar olabilir.

Bu planda, üç kesinti (500 $, 250 $ ve 100 $) ve geri ödeme yüzdeleri (70, 80 ve 90%) arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, programınızı etkileyecek farklı yıllık limitler var. Onlar 5,000 $ sınırsız arasında değişir.

Sadece kaza kapsamı

Sadece Kaza Kapsamı sınav ücretlerini, teşhis maliyetlerini ve kazalarla ilgili tedavileri içerir. Önleyici bakım kapsamı her ay küçük bir ücret karşılığında da mevcuttur.

Kapsanmayanlar

 • Önceden mevcut koşullar
 • Kozmetik prosedürler
 • Yetiştirme maliyetleri

ASPCA Pet Sağlık Sigortası Hakkında Bottom Hattı

Bu, sadece kaza ve kapsamlı bir sigorta ve önleyici bakım seçeneği sundukları için iyi bir plan. Olumsuz yanları, yıllık limitleri olması ve davranışsal konularla ilgili masrafları karşılayabilmeleridir.

Evcil Hayvanların En İyi 5. Pet Sağlık Sigortası

Evcil hayvanların en iyi evcil hayvan sigortası kazaları, hastalıkları, ameliyatları, kanseri ve diğer durumları kapsayan köpekler ve kediler için planlara sahiptir. Rutin bakım için temel sağlık planları ve daha kapsamlı kapsama için özel planlar sunarlar.

Diğer sağlayıcılarda olduğu gibi, 70, 80 veya% 90 geri ödeme ve yıllık 100 $ ile 500 $ arasında düşülebilir.

İşte sunulan farklı planların bir dökümü:

BestBenefit Kaza ve Hastalık Planları

Bu onların acil durum veteriner faturalarını acil durumlar ve hastalıklar için ödeyen en kapsamlı evcil hayvan sigortası kapsamıdır. Çeşitli kapsama seviyeleri sunarlar ve bütçenize uyacak şekilde özelleştirilebilirler.

Bu plan çok kapsamlı ve pek çok şeyi kapsamaktadır. benzersiz diğer sigortacıların yapmadığı durumlar.

Kapsanan Normal Durumlar

 • Kazalar (kırık kemikler, laserasyonlar, ameliyatla sonuçlanabilecek yabancı cisim yutulması)
 • Hastalıklar (Deri ve kulak enfeksiyonları, idrar yolu enfeksiyonları, kanser ve diyabet)
 • Kalıtsal ve konjenital durumlar (kalça veya dirsek displazisi, kiraz gözü, glokom)
 • Çoğu reçeteli ilaçlar
 • Ötenazi

Kapsanan Benzersiz Durumlar

 • Yaş sınırı yok (bazı planlar on yaşında sigortaya son veriyor)
 • ABD, Kanada ve Porto Riko’da seyahat ederken kapsanıyorsunuz
 • Protez cihazları ve tekerlekli sandalyeler
 • Evcil hayvanınız çürümüş veya kısır olmasa bile kapsama
 • Davranışsal durumlar (ilaç dahil)
 • Fiziksel rehabilitasyon (hidroterapi, soğuk lazer ve fizik tedavi)
 • Akupunktur ve kiropraktik tedaviler

Dahil değil

 • Önceden mevcut koşullar
 • Seçmeli ve önleyici prosedürler
 • Parazitlerin test edilmesi, tedavisi ve önlenmesi
 • Bitkisel veya holistik terapiler veya ilaçlar
 • Özel diyetle ilgili yiyecek veya takviyeler

Sadece kaza kapsamı

Evcil hayvanların en iyisi aynı zamanda sadece bir bütçe olanlar için bir düz ücret kaza planı sunuyor. Bu kapsama yılan sokması, kazara yutma veya kırık bacak gibi şeyler dahildir.

Bu plan kanser veya hastalık gibi tıbbi konuları kapsamaz. Kaza sadece kediler için ayda 6 dolar ve köpekler için aylık 9 dolar, yaş ve ırklara bakmaksızın.

Rutin Bakım

Ayrıca ek bir ücret karşılığında yukarıdaki planlardan birine ekleyebileceğiniz iki plan daha vardır. Rutin kapsam, düzenli ziyaretler, aşılamalar ve diş temizliği için ödeme yapar. Karşılanması düşünülemez ve kapsama anında başlar.

Evcil Hayvan Hakkında En İyi Evcil Hayvan Sigortası

Hemen hemen hiçbir plan, davranışsal tedavi, fiziksel rehabilitasyon, akupunktur ve diğer alternatif tedavileri içermez. Ayrıca diş temizliği de dahil olmak üzere rutin bakım sunarlar. Bir dezavantajı yıllık sınırlar.

6. Evcil Hayvan Sigortası

Embrace Pet Insurance ayrıca köpek ve kedi evcil hayvanınızın sigorta ihtiyaçları için çeşitli planlar sunar. Her plan, bütçenizi ve evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kişiselleştirmeye yardımcı olmak için “burundan kuyru” bir kapsama sahiptir.

Diğer planlar gibi, yıllık maksimum ödeme, indirilemeyen ve geri ödeme yüzdesini seçersiniz. Politikadaki her evcil hayvan farklı bir düşülebilir, geri ödeme oranı ve maksimum limite sahip olabilir.

Farklı yaşlarda veya kedi ve köpeğiniz olan birkaç evcil hayvanınız varsa ve çok evcil hayvan indiriminiz varsa, bu harika bir şeydir.

Kuyruk Kaza ve Hastalık Kapsama Burun

Diğer evcil hayvan sigortacıları gibi, ağ yoktur ve evcil hayvanınızı seçtiğiniz veterinere götürebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş talep formunu randevunuzdan önce yazdırmanız ve veterinerlik pratisyeni personelinin çevrimiçi olarak faks alabileceğiniz, e-posta gönderebileceğiniz veya yükleyebileceğiniz talep formunu doldurmanız gerekmektedir.

İşte ne dahil:

 • Konjenital durumlar
 • Kronik Durumlar
 • Kanser tedavileri
 • Sınav ücretleri
 • Davranış tedavisi
 • Teşhis testi
 • ER ve uzman bakımı
 • Hastanede yatma ve ameliyat
 • Protez uzuvlar ve hareket yardımcıları dahil cihazlar
 • Diş hastalıkları (yılda 1000 $ 'a kadar - sadece belirli eyaletlerde mevcuttur)

Alternatif reçeteler de evde reçeteli ilaçlar için eklenebilir ve isteğe bağlı kapsama eklenebilir. Bu sadece belirli eyaletlerde kullanılabilir, lütfen sitenizin dahil olduğundan emin olmak için web sitelerini ziyaret edin.

Wellness Ödülleri

Burun kuyruğu kapsama alanı, evcil hayvanınız hastalandığında veya yaralandığında faturaları kapsar, ancak Sağlık Ödülleri esnek ve önleyici bir sağlık bakım planıdır. Bu plan, tımar, veteriner ve eğitim ihtiyaçları için tazminat ödeyecek.

Bu bir sağlık tasarruf hesabına (insan için HSA) çok benzer ve evcil hayvanınızın refahı ile proaktif olduğunuz için “bedava” para kazanacağınızı ödüllendirecektir.

Geri ödenebilir öğelerin bazı örnekleri şunlardır:

 • Sağlık sınavları
 • Aşılama
 • mikroçip
 • Diş temizliği
 • Besin takviyeleri
 • Eğitim (itaat, uzmanlık, davranış)
 • Bakım (ayak tırnağı kırpma ve ilaçlı şampuanlar dahil)
 • Pire, kene ve kalp kurdu ilaçları
 • Evcil hayvan aktivite monitörleri
 • Masaj terapisi ve akupunktur
 • Kremasyon veya gömme masrafları

Sağlıklı Yaşam Ödülünün geri ödenmesi için üç seçeneği vardır. Yıllık olarak politika yılı başına 250 $, 450 $ veya 650 $ seçebilirsiniz.

Maliyetleri daha genç yaşta daha pahalı olduğundan, 650 dolarlık seçenek yavrular ve yavru köpekler için en iyisidir. Ayrıca, her bir sağlık yılı için evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere Wellness Ödüllerinizi de değiştirebilirsiniz.

Ayrıca indirim için aylık veya yıllık ödeme yapma seçeneğiniz vardır, ancak Wellness Ödülleri tek başına satın alma için mevcut değildir. Hak kazanmak için tam, burundan kuyruğa kadar kapsama sahip olmanız gerekir.

Kapsanmayanlar

 • Rutin veteriner bakımı
 • Önceden mevcut koşullar
 • DNA testi veya klonlama
 • Kök hücre tedavisi
 • Mücadele, yarış, zulüm veya ihmalden kaynaklanan yaralanma
 • Kozmetik prosedürler

Ayrıca, sigortalarını diğer evcil hayvan sigortacılarıyla karşılaştırmanızı sağlayacak çok yararlı bir karşılaştırma aracı sunarlar. Diğer evcil hayvan sigortacıları arasında 24PetWatch, AKC Pet Insurance, ASPCA Sağlık Sigortası, Banfield, Figo, Sağlıklı Paws, Ülke çapında, PetFirst, Petplan, Pets Best ve Trupanion bulunmaktadır.

Birçok evcil hayvan sigortacısının aksine, Embrace aynı zamanda yıllık planınızı 50 $ düşürecek sağlıklı bir evcil hayvana da sahiptir. Bu, sizin için hiçbir ek ücret ödemeden tüm politikalara dahildir!

Embrace Pet Sigortası Hakkında Bottom Hattı

Bu plan harika çünkü evcil hayvanınız için hiçbir şeyden ödün vermeden evcil hayvanınızın ve bütçenizin ihtiyaçlarını özelleştirebilirsiniz. Karşılaştırmalı aracı, sağlıklı hayvan indirgenebilir ve Sağlıklı Yaşam Ödülleri ile bu en iyi evcil hayvan sigortası seçeneğidir.

7. Amerikan Modern

Amerikan Modern Hayvan Sigortası Amerikan Modern Ev Sigortası tarafından yazılmıştır ve sizin köpek ya da kedi için çeşitli farklı planları vardır.

Kaplı nedir

American Modern ile ihtiyaçlarınıza göre bir plan tasarlayabilirsiniz. Bu, kazalar, hastalıklar, ırka özgü koşullar ve alternatif terapiler veya rehabilitasyon olabilir. İsteğe bağlı kapsama, sağlık ve rutin bakım, diş, ilaçlar ve veteriner sınav ücretlerini içerebilir.

Kapanmayanlar

Kozmetik, seçmeli veya önleyici prosedürler sigorta kapsamında değildir. Bunlar kuyruk yerleştirme, kulak kırpma, de-worming ve declawing içerebilir.

Hamilelik ve gömülme masrafları da karşılanmamaktadır. Son olarak, önceden var olan koşullar da ele alınmamıştır, ancak diğer kalıtsal koşullar için hala teminat alabilirsiniz.

Evcil Hayvan Sigortası İndirimleri

Amerikan Modern Hayvan Sigortası ayrıca aşağıdakiler için indirimler sunmaktadır:

 • Çoklu evcil hayvan kaydetme
 • Aylık olarak yıllık olarak ödeme yapmayı seçme
 • Evcil hayvanınızın çürümüş veya kısırlaştırılmış olması
 • Tam zamanlı askeri üye olmak
 • Servis hayvanı kaydetme
 • Şirketiniz ve çalışan indirimi ile kayıt olun

8. Pet Premium Pet Sigortası

Pet Premium Pet Insurance, köpekleri ve kedileri kapsayan başka bir plan. Evcil hayvan sigorta ihtiyaçlarınız için iki ana plana sahiptir.

Kazalar-Sadece Kapsama Planı

 • Geri Ödeme Yüzdesi: 70, 80 veya% 90
 • Yıllık Limit: 2,500 $ Sınırsız
 • Yıllık İndirilebilir: 100 ABD Doları, 250 ABD Doları veya 500 ABD Doları

Bu plan devam eden koşulları, kazaları, alternatif terapileri ve ek ücret karşılığında önleyici bakım seçeneklerini kapsamaktadır.

Toplam Kapsam Planı

 • Geri Ödeme Yüzdesi: 70, 80 veya% 90
 • Yıllık Limit: 2,500 $ Sınırsız
 • Yıllık İndirilebilir: 100 ABD Doları, 250 ABD Doları veya 500 ABD Doları

Bu planın tüm kazaları sadece hastalık, kalıtsal veya doğuştan gelen durumlar ve davranışsal tedaviler kadar planlaması vardır. Önleyici bakım da ayrı bir ücret karşılığında mevcuttur.

Önleyici Bakım Seçenekleri

Pet Premium, üç farklı paketle büyük bir önleyici bakım seçeneğine sahiptir. Araştırmamda, bu kapsamlı bir önleyici plana sahip başka bir sağlayıcı bulamadım.

 • Temel Plan (aylık 9,95 $) - Yılda 250 dolar
 • Standart Plan (aylık 14,95 $) - yılda 350 $
 • Prime Plan (aylık 24.95 $) - yılda 500 $

Her bir plan aylık olarak ödenir ve yılda ne kadar geri ödendiğinizi belirler. Örneğin, temel plan ayda 9,95 dolar veya yıllık 119,40 ABD dolarıdır. Eğer bakımda 250 $ olsaydı (örn.Sağlık muayenesi, diş temizliği, aşılar) sadece 119.40 $ 'dan sorumludur ve Pet Premium diğerlerini kapsayacaktır.

9. VPI (Veterinerlik Hayvan Sigortası)

Veteriner Evcil Hayvan Sigortası, Nationwide aracılığıyla sunulmaktadır ve köpeğiniz veya kediniz için sigortayı seçmeyi kolaylaştıran birkaç plana sahiptir. Ayrıca egzotik evcil hayvanlar ve kuşlar için ayrı sigorta planları vardır.

Nationwide'ın faydalarından biri de, kapsamınızın her yıl aynı kalmasıdır. Evcil hayvanınız hastalanır veya incinirse cezalandırılmazsınız. Otomatik veya ev sigortası şirketleri nasıl böyle olamaz?

İşte Nationwide'ın VPI evcil hayvan sigortası paketleri:

Sağlık ile Bütün Evcil Hayvan (Fatura Yüzdesi)

Bu plan, Sağlıklı Paws ve bahsedilen diğer sigortacılara benzer genel tedavi maliyetinin yüzdesini kapsayacaktır. Sağlıklı Paws'ın aksine, Nationwide, kapsama alanınızı ameliyat, kazalar, hastaneye yatma veya tedavi gibi nadir şeylerle sınırlandırmaz. Bu plan şunları içerir:

 • Sınav ücretleri
 • Aşılama
 • Cerrahi ya da hastanede yatma
 • Kronik Durumlar
 • Kalıtsal durumlar
 • Wellness (yıllık sağlık kontrolleri, kalp kurdu, pire ve diğer aşılar)

Major Medical (Fayda Takvimi)

Bu planla, geri ödemeler, toplam maliyete bakılmaksızın her koşul için belirli bir miktarda sınırlandırılmıştır. Bu plan sağlık paketi dışında Wellness Planı ile Tüm Evcil Hayvan olarak her şeyi sunuyor.

Evcil Hayvan Sağlığı

Bu, Nationwide'ın en temel paketidir ancak yine de normal sağlık muayeneleri, testler, pire ve kalp kurdu önleme gibi normal aşıları içerir.

Maliyetler

VPI'nin maliyeti, plana bağlı olarak ve rutin sağlık paketi eklediğinizde önemli ölçüde değişiklik gösterebilir.

VPI Hakkında Alt Çizgi

Bu başka bir iyi seçenektir ancak kapaklarla plan seçerken dikkatli olun ve diğer sağlayıcılardan çok daha pahalıydı.

10. 24PetWatch

24PetWatch dört ayaklı arkadaşlarınız için evcil hayvan sigortası ve evcil hayvan koruma hizmetlerine sahiptir. Onların evcil hayvan koruma hizmetleri ayrıca mikroçip ve çeşitli üyelik seçeneklerini içerir.

Kediler ve köpekler için beş ana evcil hayvan sigortası planları var. Evcil hayvanınız 8 hafta arasında olmalı ve 10 yaşından küçükler için kayıt olabilir.

% 20 ortak ödemeden siz sorumlusunuz ve% 80'ini karşılarlar. Diğer planların aksine,% 70 veya% 90 geri ödeme seçeneği seçemezsiniz.

İşte beş plan mevcut:

Temel Plan

 • Politika Vadesi Ödemesi (Hastalık ve Kazalar): 1.500 $
 • İndirilebilen: 100 ABD doları

Ekstra Plan

 • Politika Vadesi Ödemesi (Hastalık ve Kazalar): 3.000 $
 • İndirilemez: 100 ABD doları veya 250 ABD doları

Klasik Plan

 • Politika Vadeli Ödeme (Hastalık ve Kazalar): 5.000 ABD doları
 • İndirilemez: 100 ABD Doları, 250 ABD doları veya 500 ABD doları

Süper Plan

 • Politika Vadesi Ödemesi (Hastalık ve Kazalar): 10.000 $
 • İndirilemez: 100 ABD Doları, 250 ABD Doları, 500 ABD Doları veya 1000 ABD Doları

Şampiyon Planı

 • Politika Vadesi Ödemesi (Hastalık ve Kazalar): 20.000 ABD Doları
 • İndirilemez: 100 ABD Doları, 250 ABD Doları, 500 ABD Doları veya 1000 ABD Doları

Sağlık Sigortası

Ayrıca, küçük, aylık bir maliyet için ekstra, klasik, süper ve şampiyon politikalarına eklenebilecek bir sağlık sigortası da vardır. Rutin Wellness planı ayda 10 $ başlar ve sınavlar ve düzenli tedaviler için iyidir.

Advanced Wellness ayda 25 $ başlar ve diş temizliği ve pire ilaçları da dahil olmak üzere daha kapsamlı faydalar sunar.

Alt Hat 24PetWatch Hakkında

Sağlıklı yaşam planları olsa da, sadece% 80'lik geri ödeme seçeneği ve maksimum limitler bir dezavantajdır. Ayrıca, diğer planların çoğundan daha pahalıdırlar.

11. AKC Evcil Hayvan Sigortası

Amerikan Kulübesi Kulübü sadece köpekler ve kediler için evcil hayvan sigortası sunmaktadır. Onların iki ana planları Companion Select ve Companion Plus planları.

İndirilenler aylık 100 ile 1000 dolar arasında değişmektedir. Olay seviyesi 1.500 $ ila 5.000 $ ve yıllık seviye 3,000 $ ile 16.000 $ arasında değişmektedir. Diğer sigorta şirketleri gibi yüzde yüz geri ödeme yapılmamaktadır.

Tamamlayıcı Seçme Planı

Bu kaza kapsamı planıdır. Kapsanan en yaygın örneklerden bazıları şunlardır:

 • Laboratuvar testleri
 • cerrahlık
 • Hastaneye yatışlar
 • Reçeteli ilaçlar
 • Kalıcı dişlerin ekstraksiyonları
 • Ötenazi

Companion Plus Planı

Bu plan, Companion Select'in yanı sıra hastalıklar ve kanser kapsamını da içerir. Ek bir ücret karşılığında, Devralınan Artı Diyabet ve osteoartrit gibi doğuştan ve kalıtsal durumlar için plan yapın.

Sağlık Sigortası

Wellness Kapsamı planı, rutin muayeneler, mikroçip, soluma, pire ya da kene önleme, çürüme ya da nötr ve çeşitli diğer yaygın sorunlara yardımcı olacaktır. İki seçenek var; savunma oyuncusu ve Defender Plus. Wellness kapsamı için bekleme süresi yoktur ve politika herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

AKC Evcil Hayvan Sigortası Hakkında Alt Çizgi

Bu plan diğerlerine göre daha pahalı gözüküyor ve çoğu planın aksine olay seviyeleri, yıllık maksimumlar ve yüksek kesintilerle karşı karşıya.

Pet Sigortalarınızı Dikkatli Seçin

Birçok evcil hayvan sigortası geldi ve gitti, aileniz için istikrar, deneyim ve uygun maliyetli bir seçim yaptığınızdan emin olun. Geriye bir şey almazsanız, fiyattan dolayı ucuz bir plan satın almayın. Evcil hayvan sigortasını seçerken aşağıdakileri değerlendirdiğinizden emin olun:

Bütçenizi Belirleyin

Her ay ne ödemeye hazırsınız? Çoğu plan ayda 30 $ ile 40 dolar arasında değişiyor, bu da günde sadece bir dolar! Eğer evcil hayvanınızı seviyormuş gibi yaparsanız, kullanmamanız durumunda bile bedeli değerinden daha fazla olan bir şey olup olmadığını bilmek kaza veya hastalıklara karşı korunur. Para konusunda sıkıysanız ya da şu anda daha fazla para kazanmaya başlamak için fazladan para kazanmanız gerekiyorsa, bu yaratıcı yan hilelere göz atın!

Evcil Hayvan Sigorta Planlarını Karşılaştır

Evcil hayvan sigorta planınızı seçmeden önce en az 3-4 sigorta sağlayıcısını karşılaştırmanızı tavsiye ederim. İşlem, her biri için birkaç dakika sürer ve anında teklif verir.

Geri Ödemenizi Seçin

70, 80 veya% 90 geri ödeme mi istiyorsunuz? Evcil hayvanınızın geçmiş tıbbi geçmişine, yaşına ve diğer faktörlere göre en iyi olanı yalnızca siz bilirsiniz. Siz ve evcil hayvanınız için işe yarayan bir plan seçmek için indireceğinize dair faktörü.

Şimdi Pet Sigortası Alın

Hayvan sigortanız yoksa şimdi başlayın! 3-4 siteyi ziyaret ederek harekete geçin ve bütçeniz ve evcil hayvanınız için uygun bir plan bulun.

Hayvan sigortasından alacağınız akıl, oto ya da ev sigortanızdan daha iyi değilse de iyidir. Risk almayın. Bugün bir evcil hayvan sigortası planı için kaydolun.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Başarılı Girişimcilerin 7 Özellikleri
Maliye

Başarılı Girişimcilerin 7 Özellikleri

Birçok insan kendi işine sahip olmayı hayal eder, ama asla “hayal” den “yapmaya” geçmez. Başarılı girişimcilerin özellikleri nelerdir? Kendi işinizi başarılı bir şekilde yürütmek için ne gerekiyorsa veya bir çalışan olarak çalışmayı sürdürmeniz gerekiyorsa nasıl biliyorsunuz? Hepimiz birçok insanın kendi işine başlamaları için on binlerce dolar (veya daha fazla) harcadıklarını gördük ve başarısız olduklarını ve daha sonra iş gücüne geri döndüklerini gördük.
Devamını Oku
Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım
Maliye

Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım

Peer Lending Server, eşler arası (P2P) kredisi yatırımı için tamamen otomatik bir yatırım çözümüdür. P2P ödünç veren sitelerden biri olan Lending Club ile çalışır ve Windows, Mac veya Linux'ta çalışır. Akran Kredisi Sunucusunu benzersiz kılan şeyin en azından bir kısmı, kredi tahsisine odaklanılmasıdır. Bu işlem, yeni krediler listelendiğinde, ikincisinin bir kısmında yapılabilir.
Devamını Oku
6 Ultimate Financial Battle Buddy'nin Nitelikleri
Maliye

6 Ultimate Financial Battle Buddy'nin Nitelikleri

Temel eğitime ilk geldiğimde bir savaş arkadaşı olarak görevlendirildim. Her asker vardı. Bir “savaş arkadaşı”, hakkında her şeyi bilmek zorunda olduğumuz bir bireydi. Nereden geldiklerini, nerede doğduklarını, herhangi bir kardeşleri olup olmadığını, en sevdikleri yiyeceklerin neler olduğunu, bekaretlerini nasıl kaybettiklerini ve tacoslu veya soğansız taco'yu sevdiklerini bilmek zorundaydık.
Devamını Oku
Bütçe üzerinde Bakkal satın almak için 7 Basit Yolları
Maliye

Bütçe üzerinde Bakkal satın almak için 7 Basit Yolları

Bir bireyin veya ailenin bütçe listesinde yer alan daha pahalı kategorilerden biri, market masraflarıdır. Gıda paraya mal olur ve bununla yüzleşelim: herkesin yemek ihtiyacı vardır. Kablo TV veya aylık spor salonu aboneliğinizden farklı olarak, tutumlu bir bütçeyle yaşamaya çalıştığınızda bakkal masraflarınızı tamamen kesemezsiniz.
Devamını Oku