Maliye

Para Gönderme Reklamları Yapmanın 7 Yolu

Yani, bir blog başlatmak ve reklamlar ilan etmek para kazanmak ister misiniz?

Blog'unuzu spam olmadan ve yalnızca hızlı bir para kazanmak için dışarı çıktığınızı düşünen okuyucuları geri çevirmeden en kolay yollardan biri reklamlardır.

Ancak, web sitenizde başka bir reklam yayınlamadan veya ilk reklamınızı yayınlamadan önce, markanızdan reklam vermenin ve para kazanmanın en iyi yolunu bulmak için bu gönderiyi okuduğunuzdan emin olun.

Bu Reklam Gönderme Scam kaçının

Yaygın bir reklam gönderim dolandırıcılığı, sosyal medya hesaplarınızda ve Craigslist gibi diğer e-ticaret platformlarında reklam yayınlayarak gerçek para kazanabileceğinizi söyleyen web siteleridir. Başlangıç ​​kitini ve yazılımı reklam yayınlamaya ve ödeme almaya başlayacak bir kerelik üyelik ücreti ödemenizi istiyorlar.

Tek yakalama, “şirket” in dükkânı kapatması ve bir dolandırıcılık yapmaları nedeniyle size asla bir kuruş ödememesidir.

İşte hikayenin ahlakı; Bir reklam programına katılmak için hiçbir zaman ödeme yapmayın.

Bir şirketin yasal olduğunu düşündüğünüz bir şirket bulursanız, katılmadan ücretsiz üye olmanız için bu şirketlerin çevrimiçi incelemelerine bakın. Herhangi bir olumlu yorumu olmayan veya hiç bilgi sahibi olmayan reklam şirketlerinden kaçının.

Bunun yerine, reklamlar yayınlarken dolandırılmamak için aşağıdaki tavsiyemizi takip edin.

Para Gönderme Reklamları Yapmanın Yasal Yolları

Hemen hemen her durumda, reklam yayınlamak için para kazanmak, hızlı bir şekilde zengin olmak için bir yol değildir, ancak bir bloga sahip olup olmamanız durumunda sabit bir gelir elde edebilirsiniz.

1. Reklamları Blogunuza Yerleştirin

Reklam tıklaması başına 10 dolara kadar kazanmak ister misiniz? Çoğu durumda, yalnızca tıklama başına birkaç kuruş kazanırsınız.

Google AdSense, birçok işletme ve blog için en yaygın çevrimiçi reklamverendir. Nispeten yeni bir web sitesine sahip olsanız bile, bir ziyaretçi bir reklamı her tıkladığında para kazanabilirsiniz.

En az 25.000 aylık ziyaretçiye sahip bir web siteniz varsa, Mediavine mevcut Google AdSense reklam ödemenizden daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilir.

Bağlı kuruluş pazarlama hala daha kârlı olabilir, ancak reklamı tıkladıktan sonra ziyaretçi bir satın alma işlemi yapıp yapmadığına veya reklam yayınlayıp yayınlamayacağınıza dair ödeme alırsınız.

Tıklama başına ne kadar kazandığınız, birkaç farklı faktöre bağlıdır:

 • Site trafiğiniz
 • Reklam yerleşimi
 • Reklamveren (büyük ölçekli bir işletme, tıklama başına daha düşük bir işletme ile sınırlı bir bütçeyle daha fazla ödeme yapabilir)

Web sitenizde reklamlar yayınlamak, web sitenizi doğru yaptığınızda para kazanmanın kazançlı bir yolu olabilir. En yüksek ödeme yapan reklamlarınız "katın üstünde" olacaktır çünkü okuyucu aşağı kaydırmadan onları görebilir.

Altyazıda bir blog yayınının alt kısmı da dahil olmak üzere, sitenize herhangi bir yere reklam yerleştirebilirsiniz. Ancak, pek çok ziyaretçi web sitesinin altına kaymaz ve tıklama alma olasılığı, makale başlığının üstünde bulunan bir reklamdan çok daha düşüktür. Hala altbilgi alanında reklam yayınlamak için zaman ayırmaya değer olabilir, ancak blogunuzdaki diğer noktalar ile aynı sonuçları beklemeyin.

Aile Dostu Reklamları Çok Gönderin

Sitenizin niş ve bireysel değerlerine bağlı olarak, web sitenizde hangi şirketlerin reklam verdiğini kontrol edemediğinizden, reklamlarınızı yalnızca herhangi bir reklam ağından yayınlamak istemeyebilirsiniz.

GODclick gibi odaklanmış bir reklam ağına katılarak, yalnızca tıklama başına ödeme yapan Hristiyan reklamları ve aile dostu reklamları yayınlayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok reklam ağı var. Bu nedenle, sitenizde tanıtım yapmaktan hoşnut kalacağınız bir ağ bulmak için biraz kazmak için birkaç dakikanızı ayırın.

2. Blogunuzda Sponsorlu Yayınları Yayınla

Para reklamcılığı yapmanın bir diğer kolay yolu sponsorlu yayınları yayınlamaktır. Blogunuz alan adı yetkisi ve sayfa yetkilisinde arttıktan sonra, blog'unuzda reklam yayınlamak için size ödeme yapmak isteyen şirketler tarafından sizinle iletişime geçilecektir. İçeriğini yayınlamayı kabul etmeden önce kendinize birkaç soru sormanız gerekir:

 • Bu ürünü veya hizmeti kişisel olarak onaylıyor muyum?
 • Okurlarım bu gönderiden faydalanacak mı?
 • Bu yazı kişisel markamla uyumlu mu?

Çevrimiçi casinoları, tütünleri ve diğer "sorgulanabilir" iş modellerini destekleyen makaleler yayınlamak istemediğiniz sürece, muhtemelen daha spam içerikli sponsor yayınları alacaksınız. Site sahibi olarak, bu ücretli tekliflere hayır demenin ayrıcalığına sahip olursunuz.

Kabul etmediğiniz ücretli bir fırsatı reddetmek, kitlenizle güvenilirliği kaybetmekten her zaman daha iyidir.

Reklamveren genellikle içeriği yazmak için bir personel yazarı öder. Yani, tek yapmanız gereken makaleyi web sitenize yüklemek ve “Yayınla” ya basmaktır. Bazı reklamcılar makaleyi yazarsanız size daha fazla ödeme yapmaya hazırdır. Yazmaktan hoşlanırsanız ve karınızı artırmak istiyorsanız bunu aklınızdan çıkarmayın.

3. Sosyal Medyada Reklam Verme

Sosyal medyada reklam vermenin ve ödeme almanın yasal yolları var.

Izea, aşağıdaki sosyal medya kanallarında sponsorlu mesajlar yayınlamak için ödeme yapacak:

 • Facebook
 • Instagram
 • heyecan

Ne kadar ödeme alırsanız, kitlenizin ve kitlenizin katılımının büyüklüğüne bağlıdır. İzea'ya katılmak tamamen ücretsizdir, bu yüzden kazandığınız her şey% 100 kârdır.

Ayrıca, hangi sosyal medya kanallarının da ekstra para kazanacağına bağlı olarak diğer etkileyici platformlar ile ortaklık yapabilirsiniz. Bağımsız bir yüklenici olmanın iyi tarafı, rekabet etmeyen maddelerle sözleşmeler imzalamanıza gerek kalmaması ve birden çok ağ için ilan yayınlamanızın mümkün olmasıdır!

Facebook'ta reklam verin

Ödeme, bu reklam gönderme yöntemiyle garanti edilmez, ancak Facebook'ta reklam vermek, sosyal medya takipçilerinizi büyütmenin ve en büyük sosyal medya platformunda reklam vermenin etkili bir yolu olabilir.

Diğer Facebook kullanıcılarının markanızı takip etmesini sağlayan ücretsiz bir işletme sayfası oluşturabilirsiniz. Bir güncelleme gönderdiğinizde veya bir bağlantıyı paylaştığınızda, takipçileriniz bunu görecek ve web sitenizi ziyaret etmek için posta bağlantısına tıklayabilirler.

Zamanla, daha fazla takipçi, diğer şirketleri ve reklamverenlerin içeriklerini kitlenizle paylaşmanız için size ödeme yapabileceği anlamına gelir.

Birkaç dolar için, yeni kullanıcılara nerede yaşadıklarına veya ilgi alanlarına göre ulaşmak için bir reklam kampanyası yürütebilirsiniz. Facebook'u düzenli olarak kullanıyorsanız, Facebook yayınınızda muhtemelen sponsorlu reklamlar gördünüz.

Kampanyanızla, sponsorlu reklamlardan biri sizin olabilir. Kartlarınızı doğru bir şekilde oynarsanız, bir dönüşüm kampanya masraflarınızı ödeyebilir ve bu süreçte bir miktar kar harcayabilir. Ayrıca, sürece yeni birkaç takipçi ekleyebilirsiniz.

Pinterest'te reklam verin

Ayrıca, Facebook hesabına sahip olmayan farklı bir kitleye katılmak için Pinterest'te ücretsiz olarak da reklamlar yayınlayabilirsiniz. Facebook gibi, pankartlarınızı ücretsiz olarak panolarınıza gönderebilir ve sponsorlu iğnelere de ödeme yapabilirsiniz.

Pinterest'te Loop 88 gibi etkileyici bir pazarlama şirketi ile reklam vermek için ödeme almak mümkündür. Bir hesap oluşturmakta serbesttir ve ürünlerini tanıtmak için teklif almaya başlayabilirsiniz.

Instagram'da reklam verin

Ifluenz, size daha yakın bir zamanda, internet sitelerinde daha popüler olan kardeş sitesi Facebook'taki ek içerik olmaksızın resim ve kısa açıklamalara bakmanın basitliğini seven genç bir nesle hitap eden reklamverenlerle bağlantı kurarak sizi reklam vermeye davet ediyor. en az 30 yaşında.

Ifluenz ile bir etkileyici olmak için en az 5.000 takipçi ve bir PayPal hesabına ihtiyacınız var. Posta başına 10 dolar kazanıyor.Kitleniz büyüdükçe, 500.000 takipçiniz varsa posta başına 1000 $ 'a kadar ödeme yapabilirsiniz!

4. YouTube Kanalınızdan Para Kazanma

İnternet bant genişliği hızları arttıkça videolar da popülerlik kazanıyor. Yani, kamera utangaç değilseniz bir YouTube kanalı başlatmayı düşünmelisiniz.

YouTube videolarınızdan para kazanmaya başlamadan önce kanalınızın bu iki başlangıç ​​şartını karşılaması gerekir:

 • Son 12 ayda en az 4000 izlenme saati
 • En az 1.000 aboneye sahip olmak

Bu iki şartı yerine getirdiğinizde, sitenizden para kazanmak için Google AdSense reklamlarını görüntüleyerek bir başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca videolarınızda önerdiğiniz ürünler için bağlı kuruluş linkleri ekleyerek bazı ek para kazanabilirsiniz.

YouTube kanalınızda reklam yayınlamanın yanı sıra, şirketlerin de ürünlerini tanıtması için şirketlerce sponsor olabilirsiniz. Belirli şirketlerle iş ortaklığına sorabilirsinizken, kanalınızı bir kez “viral” hale geldiğinde size soracaklar.

5. Sanal Asistan olarak çalışın

Eğer kendi blogunuz ya da başka bir şirket için geçmişte reklam deneyiminiz varsa, reklamı sanal asistan olarak ele almak için ödeme alabilirsiniz. Reklam mesajlarını blog yazılarına, sosyal medya kanallarına yerleştirmek ve yeni reklam ortakları bulmaktan da sorumlu olabilirsiniz.

Yayınlama reklamları, evden çalışan bir VA gibi çeşitli sorumluluklardan biri olabilir ve yılda bir kez 100.000 $ 'ı Kayla'nın yaptığı gibi sanal bir asistan olarak yapabilirsiniz. Çevrimiçi asistanında, sanal bir asistan olmanın tüm ayrıntılarını öğrenmenize yardımcı olmak için ipuçlarını paylaşıyor, böylece ilk günden başarılı olabilirsiniz!

Fiverr üzerinde serbest

Ayrıca Fiverr aracılığıyla müşteriler için reklamlar yayınlamayı teklif ederek ayağınızı kapınıza getirebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, Fiverr'deki konserler 5 $ 'dan başlar, ancak daha karmaşık görevler için ücret talep edebilirsiniz.

Hangi hizmetlerin sunulması gerektiğiyle ilgili seçiminiz vardır, ancak sosyal medya sitelerinde ve Craigslist gibi çevrimiçi sınıflandırılmış sitelerde ilan verebilirsiniz. Diğer serbest çalışanların neler yaptığını görmek ve hizmetlerinizi en iyi teklifle tanıtmak için Fiverr'e bir göz atın.

Reklamları Çevrimdışı Olarak Gönderin

Çevrimiçi reklamcılık, fırsatların çoğunun olduğu yerlerdir, ancak bu iki öneriyle, yerel topluluğunuzda reklam vermenin birkaç yolunu bulabilirsiniz.

6. Aracınıza reklam verin

Ekstra para kazanmanın eğlenceli yollarından biri de Carvertise gibi bir şirketle aracınızda reklam vermektir. Yerel şirketler ve ulusal markalar, arabanızı sürmek için paranızı alabilmeniz için aracınızı "sarma" ya ödeyecek. İnsanların arabanıza kırmızı ışıkta ya da otoparklarda baktığını düşünmüyorsanız, bu fiziksel reklamlarla para kazanmanın bir yolu olabilir.

7. bir dövme alın

LeaseYourBody, reklam vermek için geçici alnı ve vücut dövmelerini kullanır. Ekstra para için, kalıcı dövme yapmayı da tercih edebilirsiniz. Postada genellikle en az 30 gün giyilmesi gereken geçici bir dövme alacaksınız.

Ödeme almak için, kazançlarınızın yarısını almak için pazarlama kampanyasının başlangıcında uygulanan dövme resmini çekmeniz gerekir. 30 günlük bir sözleşme için yarım gün-15 gün içinde, dövmenin yerinde olduğunu doğrulamak için başka bir fotoğraf göndermelisiniz.

Kayıt işlemi sırasında, LeaseYourBody'ye hangi reklam alanlarını hariç tutmak istediğinizi reklam kampanyalarından öğrenebilirsiniz. Ayrıca, sadece belirli ürün kategorileri için de kayıt olabilirsiniz.

Bu kısıtlamalar kazanç potansiyelinizi sınırlayacak olsa da, vücut alanınızı kiralayabilmek hala para kazanmak için yeni bir yoldur.

Para Kazanmak için İlan Verme Alternatifleri

Reklam yayınlamak, yeni bir blog yazarsanız veya yerleşik bir kitleniz varsa, para kazanmak için meşru bir fırsattır. Ayrıca, bir arabanız varsa veya bir dövme giymek istiyorsanız ve günlük rutininiz sırasında insanlarla etkileşimde bulunursanız, paranızı kişisel olarak ilan ettirebilirsiniz.

Ancak, ilan yayınlamak, çevrimiçi para kazanmak için denklemin sadece yarısıdır. Ayrıca, bazı ekstra para kazanmak için bu iki yöntemi de takip edebilirsiniz.

Bağlı pazarlama

Satış ortağı pazarlama, reklam yayınlamaya çok benzerdir, ancak yalnızca bir kullanıcı referans etiketi veya banner'ınız aracılığıyla bir ürün veya hizmet için kaydolduğunda ödeme alırsınız.

FlexOffers gibi bir bağlı kuruluş ağına katılarak, metin bağlantıları ve banner reklamlar yerleştirebilirsiniz.Bu banner'lar içeriğinizde görünür ve reklamvereni seçmeniz dışında, bir reklam ağındaki reklama benzer görünür.

Ödeme garanti edilmez, ancak ödemeler daha yüksek olabilir. Bir Google AdSpace reklamı tıklama başına 1 ABD doları ödeyebilirken, aynı satış ortağı tıklaması bağlı kuruluşun ödemesine bağlı olarak 100 ABD doları sağlayabilir.

Çevrimiçi blog gelirinizi çeşitlendirmek için reklam yayınlamayı ve bağlı kuruluş bağlantılarını ve banner'ları kullanmayı düşünün.

İkinci Online Yandaki Hustle'yi Takip Et

İnternetten para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yayınlama reklamları, yalnızca kodu bir kez kopyalamanız ve yapıştırmanız gerektiğinden ve sayfanız etkin kaldığı sürece ziyaretçilerin bağlantıya tıklamaları gerektiğinden, bir "pasif gelir" biçimi olarak kabul edilebilir. Ancak, reklam geliriniz artana kadar da biraz aktif gelir elde etmeniz gerekebilir.

Bazı hızlı ve kolay para için, çevrimiçi anketler almayı veya ücretli ürün incelemeleri bırakmayı düşünebilirsiniz.

özet

Burada listelenen meşru ipuçlarını takip ederseniz, para gönderme ilanlarını yapmak gerçekten çok kolay. Kişisel markanızı oluşturmak için çok çalıştınız ve reklam yayınlamak, emeğinizden daha fazla meyve kazanmanın kolay bir yolu olabilir.

Reklamları zaten gönderiyor musunuz? En çok nerede başarı elde edersiniz?

Videoyu izle: Zamanda Yolculuk Yapmanın 7 Yolu

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır
Maliye

Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır

Çoğumuz için, stres ve finansal konular el ele gidiyor gibi görünüyor. Konuştuğum insanların büyük çoğunluğu için, banka bakiyeleri ve faiz oranları, sınırlı gelirler ve zorunlu kesintiler düşüncesi onları soğuk bir terlemeye sokmak için yeterli. Ve içine düştüğümüz şu anki ekonomik durumu göz önüne aldığımızda hiç de şaşırtıcı değil!
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Aileniz İçin Doğru Hayat Sigortası Satın Alma"/>
Maliye

Aileniz İçin Doğru Hayat Sigortası Satın Alma

Ne kadar hayat sigortası almalı? Evlendikten ve çocuk sahibi olmanın sorumluluğunu üstlenmeye başladıktan sonra. 401 (k) 'ye birazını sokuyorsun, bir Roth IRA'nın yararları hakkında bir şeyler okuyorsun ve hayat sigortası almanız gerektiğini biliyorsun. Hayat sigortası birçok kez basit olmasına rağmen, insanlar tüm farklı seçeneklerle boğulmuş olurlar.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Spor Salonu Üyeliği Buna Değer mi?"/>
Maliye

Spor Salonu Üyeliği Buna Değer mi?

Geçmişte para biriktirmek için spor salonu üyeliklerini kestik. Bir noktada oturma odamızın bir bölümünü ev spor salonuna dönüştürmeye karar verdik, böylece uygun bir şekilde çalışabilirdik. Bu doğru olsa da, kendi başıma çalışmak için çok motive olmadığımı fark ettim. Beni yanlış anlamayın, bir ev jimnastik salonuna sahip olmaktan hoşlanıyorum, ancak spor salonuna üyeliğim varsa, özellikle de bir egzersiz ortağım olsaydı daha tutarlı olurum.
Devamını Oku