">
Maliye

Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları

Düzenli okuyucular, hem Deacon'la hem de ben yan havalarda ekstra para kazanmanın büyük savunucuları olduğunu biliyorlar. Bu parayı kendi evinizin rahatlığında yapabilirseniz - daha da iyi!

Deacon, aylık çevrimiçi gelir raporlarıyla her ay getirdiği çevrimiçi gelirini paylaşıyor. Şimdiye dek en iyi ayı 6.000 $ 'ın üzerindeydi!

Evinizin rahatlığından elde edilebilecek kolay bir gelir kaynağı çevrimiçi anketleri doldurmaktır.

Anketleri online olarak doldurarak zengin olmayacaksınız, ancak bunu yaparak hızlı ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Ve neden biraz fazladan para kazanmak için boş zamanınızı iyi kullanmıyorsunuz? Bugün, her gün yaptığınız şeyler için para ödeyen üç popüler ve saygın anket şirketi hakkında bilgi paylaşacağım.

Bu arada, bu anket şirketlerinin üçüne katılmak ücretsizdir. Bir anket şirketi size katılmak için ödeme yapmanızı isterse, muhtemelen bir aldatmacadır ve siz uzak durmalısınız.

Anketi Junkie

Anket Junkie 6 milyondan fazla üyesi var ve para ve diğer ödüller kazanmak için online anketler almak için popüler bir seçim. Kullanımı basit bir platform. Tek yapmanız gereken bir hesaba kaydolmak ve Anket Junkie, bilgilerinizi profilinize ve bilgilerinize göre ilginizi çekeceğini düşündüğü anketlerle eşleştirecektir.

Bir anket yaptıktan sonra puan kazanırsınız. Her bir anket için kazandığınız puan sayısı, anketin uzunluğuna bağlı olarak değişecektir. Ayrıca, arkadaşlara yönlendirerek, profil anketlerini tamamlayarak ve daha fazlasını yaparak puan kazanabilirsiniz. 1000 puana ulaştığınızda, PayPal üzerinden nakit ödeme veya çok sayıda farklı perakendeciye e-hediye kartları için kullanılabilir.

Survey Junkie'ye üye ol.

Görüş Merkezi

Web sitelerine göre, işte bu konudaki Görüş Ekspresi:

Opinion Outpost üyesi olarak, kendiniziücretli online anketlerElektronik, ilaç, politika, spor, reklam, gereçler, hatta kahvaltıda ne yediğiniz hakkında. Şirketler görüşünüze değer veriyor ve bunları paylaştığınız için sizi ödüllendirecek.

Opinion Outpost ile ilgili en önemli şeylerden biri, sizinle en çok ilişkili olan anketleri ve sizin için önemli olan şeyleri eşleştirmek için girdiğiniz kişisel bilgileri kullanmalarıdır.

Çoğu anketler yaklaşık on dakikadır, ancak daha uzun ve daha kısa anketler vardır, böylece programınıza uyanları seçebilirsiniz. Opinion Outpost üzerinden anketler alarak kazandığınız para, hediye kartları satın almak için kullanılabilir ya da Paypal üzerinden soğuk, sabit nakit olarak size ödenebilir.

Fikir İlavesi için kayıt olun.

Harris Poll

45 yılı aşkın bir süredir iş yaşamında olan Harris Poll, etrafındaki en eski ve en saygın araştırma şirketlerinden biridir. Anket sonuçları genellikle büyük haber medyası yayınlarında yayınlanmaktadır. Harris Poll ile, tamamladığınız anketler için HI Rewards kazanırsınız.

Ödüllerinizin 10 ABD doları gibi düşük bir tutarı biriktirdiğinizde, kazandığınız ödüller Walmart, Amazon ve iTunes gibi mağazalar için hediye kartları satın almanıza olanak tanır.

Harris Poll'e üye ol.

Bahsettiğim gibi, çevrimiçi anketleri doldurmak ve internette gezinmek sizi zengin yapmaz, ancak ödüller gerçekten işe yarar. Her gün kullanılmayan zamanınızı birkaç dakika ayırın (TV izlerken, randevularınızı beklerken veya eğlenmek için internette gezinirken olduğu gibi) bu süreçte biraz para kazanın. Finansal hedeflerinize ulaşmak için atabileceğiniz her adım, hayallerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar.

Çevrimiçi anketleri doldurarak hiç para kazandınız mı? Deneyimin nasıldı?

Videoyu izle: DENENMİŞ YÖNTEM! İNTERNETTEN ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Gelirimin Yüzdesi Kiraya Ne Kadar Gidiyor?
Maliye

Gelirimin Yüzdesi Kiraya Ne Kadar Gidiyor?

Her ay kirada para harcamayı nasıl hissediyorsunuz? İlk eviniz için tasarruf ederken ya da sahip olmaktan vazgeçmeyi tercih ederseniz, bir bedel olarak kira ödemeye mi bakıyorsunuz? Yer kiralamanızın nereye ait olduğuna bağlı olarak bile sahip olmaktan daha mantıklı olabilir. Ne olursa olsun, insanların ezici çoğunluğu için, kira en büyük aylık masrafınız olacak ve mali hayatınızda büyük bir etkisi olabilir.
Devamını Oku
Erken mi Emekli? Yaklaşık 72 (t) Unutma!
Maliye

Erken mi Emekli? Yaklaşık 72 (t) Unutma!

72 Çok iyi bir sayıdır 72t ile ilgili herhangi bir finansal danışmana danışacağım ve bahse girerim ki onlara zarar verirsiniz. Popüler bir planlama yöntemi değildir, çoğunlukla ihlal edildiğinde ciddi cezalara yol açabilecek uzun kısıtlamalar söz konusudur. Müşteriler ceza ödemek istemiyorlar. Danışmanlar müşterileri ceza öderken sevmez.
Devamını Oku
GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't
Maliye

GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't

Sahaya göz gezdirdiğim sırada, tam olarak ne yapacağımı biliyordum: Benim kısır Barry Sanders benzeri döndürme hareketlerinden birini kırmaya gidecektim. Sadece küçük bir problem vardı: Barry Sanders benzeri yeteneklere sahip değilim. Oh, evet, terbiyeli atletim. Fakat açık alanda böyle bir hamle yapmak benim için değil.
Devamını Oku
Bu Adam Sadece Dört Yılda 70.000 $ 'lık Borcunu Ödenemedi
Maliye

Bu Adam Sadece Dört Yılda 70.000 $ 'lık Borcunu Ödenemedi

70.000 dolar borcunu nasıl aldın? Borcumu ödemeye başlamadan önce, tüketici borcunda yaklaşık 70.000 dolar vardı. Borcum 50.000 dolardan fazla kredi kartı borcundan, otomobil kredilerinden ve Jetski finans ödemelerinden oluşuyordu. Oto kredisi oldukça açıklayıcı. Bir arabaya ihtiyacım vardı, bu yüzden onu bir kredi ile aldım.
Devamını Oku