Maliye

Ücretsiz Google Play Kredilerini Kazanmak için 14 Yasal Yol

Google Play mağazasının sık kullanıcısıysanız, ücretsiz Google Play kredileri size çok uygun olabilir.

Google Play mağazasından ücretsiz olarak alabileceğiniz pek çok şey olsa da, en iyi uygulamalar, oyunlar, filmler, müzik ve kitapların çoğu ücretsiz değildir. Ancak, bu şeylere erişmek için gerçek para harcamak yerine, Google Play kredilerini kullanabilirsiniz.

Birçok web sitesi size Google Play kredisi vermeyi yanlış bir şekilde iddia etse de, size bunları kazanmanın yasal yollarını sunan bir düzineden fazla önerilen site var.

1. Swagbucks

Bir internet favorisi Swagbucks. Web'deki en büyük ödül portallarından biridir ve anketler alarak, oyun oynayarak, video izleyerek, internette gezinerek ve çevrimiçi alışveriş yaparak puan kazanabilirsiniz. Bu seçeneği beğenebilirsiniz çünkü bir akıllı telefon uygulamasını kullanmak zorunda kalmadan Google Play kredisi kazanmanın birkaç yolundan biridir.

Swagbucks ödül mağazasında birçok farklı ödeme seçeneği olsa da, tek Google Play hediye kartı (şu anda) 5000 $ değerinde 50 dolarlık bir karttır.

2. instaGC

Anlık Hediye Kartlarındaki gibi InstaGC, Google Play kredilerini nasıl kazanabileceğiniz konusunda biraz daha fazla esnekliğe sahip. Anketi tamamladığınızda, video izlediklerinde, çevrimiçi alışveriş yaptığında veya web'de arama yaptığınızda size puan vereceklerdir. Sadece kaydolmak için on puan kazanırsınız ve hediye kartlarında 100 puan 1 dolar kazanır. Bazen, ürün denemeleri, müzik dinleme ve öne çıkan ortaklardan sitelerin ziyaret edilmesi gibi bonus puan fırsatları da vardır.

Google Play hediye kartları 10 ABD doları, 15 ABD doları ve 25 ABD doları artışlarla sunulur. Bu, bir kart kazanmak için 1.000 puandan 2.500 puana ihtiyacınız olacak anlamına gelir. Başvurduğunuz her arkadaş için, 10 $ hediye kartı kazanmak için gereken puanların 1 / 10'unu oluşturan 110 puan daha kazanabilirsiniz.

3. FeaturePoints

FeaturePoints ile, ücretsiz uygulamaları indirmek ve bir dakikalığına denemek için puan kazanabilirsiniz. Öne çıkan uygulamalar sürekli değişir ve oyunlar, müzik, kitaplar veya en son mesajlaşma uygulamasını içerebilir. Video izleyerek puan kazanmak da mümkündür. Puanlar GooglePlay kredileri, ücretli uygulamalar veya çevrimiçi hediye kartları için kullanılabilir.

Google Play kredileriyle ilgili olarak, genellikle 10 ABD doları veya 15 ABD doları değerinde hediye çeki için yeterli puan almanız gerekir, ancak başvurduğunuz her arkadaşınızla birikim sürecini hızlandırabilirsiniz. FeaturePoints, kazandıkları puanların% 50'sini size ödüllendirecek!

Referans kodumu gir C8MNUKayıt sırasında, bir makbuzu tamamladığınızda 2.000 Getirme Puanı ($ 2.00 puan!) elde edersiniz.

4. S'more

Akıllı telefonunuzu günde kaç kez açıyorsunuz? Eğer mot insanlar kadar sıksa, S'more'u kullanarak bundan faydalanabilirsiniz!

S'more, ekran kilidinize reklam yerleştirerek puan kazanmanıza izin verecektir. Telefonunuzu normal gibi kullanın ve ödeme alın!

5. Google Görüş Ödülleri

Ücretsiz Google Play kredisi kazanmanın en iyi yollarından biri, Google'ın size vermesidir. Google Görüş Ekibine kaydolduğunuzda, Google anket ekibi tamamlanacak anketler gönderecektir. Tamamlanan anket başına 1 $ 'a kadar kazanmanıza izin verilen her anket için anında kredi alacaksınız. Haftada birkaç ankete katılabilirsiniz veya sadece bir tane alabilirsiniz. Her hafta boru hattında kaç tane anket yapıldığına bağlı.

Bu anketler Google tarafından oluşturulduğundan, diğer şirketlerle yaptığınız diğer anketlerden farklı olacaklar. Google Opinion Ödülleri'nden yapılan anketler, favori bir logo tasarımına ilişkin fikrinizi, belirli bir politikacı hakkındaki fikrinizin veya favori meşrubat markanız yerine bir örnek olarak sorabilir.

Google Play kredisi kazanmak için en yaygın yöntem, öne çıkan uygulamaları ve oyunları indirmektir. Anketi almak için ödeme almak yalnızca uygulama, oyun veya video izlemeye güvenmek istemiyorsanız büyük bir birincil veya ikincil gelir akışı olabilir.

6. FreeMyApps

FreeMyApps, sponsorlu uygulamalar ve oyunlar indirmek için ödül puanları kazanmanızı sağlar. Ayrıca, arkadaşlara atıfta bulunarak ve sosyal medya yarışmalarına katılarak puan kazanabilirsiniz. Ayrıca, kısa süre önce YouTube videolarını izlemeye yönelik yeni kazanç yöntemini kullanıma sunmuşlardır. Şimdiye kadar, FreeMyApps 27 milyon dolarlık hediye çeki kazanmıştır.

FreeMyApps kullanarak kazandığınız puanlar, Google Play, oyun içi para birimleri dahil hediye kartları için kullanılabilir ve puanlarınızı da hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

7. AppNana

Google Play kredisi kazanmak için başka bir popüler uygulama ise AppNana'dır. Bu uygulamalar ve oyunlar indirmek için sadece nanas (puan) kazanabilirsiniz ki oldukça basit bir uygulama. AppNana, hesabınıza her gün giriş yaptığınız 400 puan verecektir. Candy Crush gibi bir oyun oynayarak ya da Facebook uygulamasını indirirken basit bir şey oynayarak nana kazanabilirsiniz.

AppNana'nın ödül puanları Google Play, Amazon, Xbox ve iTunes hediye kartları için kullanılabilir. İkinci bir geri ödeme seçeneği, hediye kartlarınızı AppNana ödül mağazasında ücretli uygulamalar için kullanıyor.

AppNana'a kaydolun ve davetiye kodunu kullanın: d27034761

8. Cubicer

Eskiden Kübik Ödül olarak bilinen Cubicer, uygulamalar ve oyunlar kullanarak Google Play kredisi kazanmanızı sağlar. Sosyal medya aracılığıyla arkadaşlara başvurarak ek krediler kazanabilirsiniz. Google Play kredileri için ödül puanlarınızı kullanabilmenin yanı sıra hediye kartları veya PayPal nakit ödülleri de alabilirsiniz.

9. Samsung Cihazınızı Kaydedin

Google cihazlarınızı kaydederek Google Play kredisi kazanabileceğiniz gibi, Samsung da düzenli olarak Google Play kredisi sunar. Belirli cihazlarda, 25 ABD doları tutarında bir Google Play hediye kartı almak bile mümkün olabilir! Satın aldığınızda muhtemelen bu teklifi bilmiyor olabileceğinizden oldukça iyi bir anlaşma.

Mevcut teklifler için uygun olup olmadığınızı görmek için, Samsung cihazınızı bugün kaydettirin!

10. Hediye Kutusu

Google Play kredisi kazanmak için en yüksek puan alan uygulamalardan biri Hediye Kutusu. Bu yaklaşık 69,965 yorum ile 4.7 yıldızlı rating var. Uygulama ve oyun indirip oynayarak, video izleyerek, arkadaşlarını katılmaya davet ederek ve her gün uygulamaya giriş yaparak ödül paraları kazanabilirsiniz.

Her gün daha fazla puan kazanmanızı sağlayan farklı görevler vardır. Ayrıca, potansiyel olarak daha da büyük bir ödül kazanmak için bir ödül spin tekerleği var.

11. Bir Chromecast Cihazı Satın Alın

Bir Chromecast cihazı satın aldığınızda veya şu anda sahip olduğunuz bir Cast cihazını kaydettirdiğinizde, bir Chromecast teklifine hak kazanabilirsiniz. Herhangi bir pazarlama teklifinde olduğu gibi, Google’ın teklifleri de dalgalanma gösterir. Google Play kredilerinde 5 ABD doları veya 25 ABD doları kadar yüksek bir tutar elde edebilirsiniz. Kayıt olduğunuz her cihaz için kredi kazanmak da mümkündür. Mevcut teklifleri, cihazınızdaki Google Ana Sayfa düğmesini tıklayarak da görüntüleyebilirsiniz.

12. WHAFF Ödülleri

Google Play kredisi kazanmak için son yasal bir yol WHAFF Ödülleri ile. WHAFF Ödüllerini kullanmak için Facebook hesabınızı bağlamanız gerekecektir. Hesabınız birbirine bağlandığında, uygulamaları ve oyunları indirerek puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamaları cihazınızda uzun bir süre saklarsanız, ek puanlar da kazanabilirsiniz.

WHAFF Ödülleri farklıdır çünkü sadece uygulamayı yüklemek için puan alabilirsiniz. Çoğu ödül programı, ilk ödül noktasını almadan önce yüklemenizi ve açmanızı gerektirir.

Ödeme seçenekleri arasında Google Play kredileri, Facebook parası, PlayStation ve diğer çevrimiçi hediye kartları ile Bitcoin ve Ethereum gibi şifreli para birimleri sayılabilir.

WHAFF Rewards için şu kodu kullanarak kayıt olun: JX66746 ve 30 $ kazanın!

13. Nakit Ödüller'e dokunun

Nakit Ödüller artık etkin bir uygulama değildir.

Nakit Ödüller, ücretsiz uygulamalar, oyunlar ve videolar izlediğinizde Google Play kredileri için kullanılabilecek kredileri kazanmanızı sağlayan başka bir uygulamadır. Ayrıca, giriş yaptığınız her gün bonus kredisi alabilir ve Facebook hesabınızı Tap Cash Rewards'a bağlayarak VIP statüsü kazanabilirsiniz. Bu sayfada listelenen diğer uygulamalar gibi, ek puan kazanmak için hesabınıza üye olan her arkadaş için 100 puanlık bir tavsiye bonusu alabilirsiniz.

Ödüllerdeki her bir dolar 1000 ödül puanıdır. Cash, hediye kartları kazanmak için daha fazla puan gerektirse de, bu uygulamayı tutarlı bir şekilde kullanarak, bir uygulamayı test edip etmediğinize dair her girişle puan kazanabilirsiniz.

14. JunoWallet

JunoWallet artık aktif bir seçenek değildir.

JunoWallet, Google Play kredileri kazanabileceğiniz yollarla oldukça kapsamlı bir uygulamadır. Öne çıkan uygulamaları ve oyunları indirerek, videoları izleyerek veya anketler alarak bu makalede bahsedilen diğer uygulamalarla aynı yöntemleri kullanarak ödül puanları kazanabilirsiniz. JunoWallet'i benzersiz kılan şey, arama yaparak ve gizemli ödüller kazanarak para kazanabilmenizdir. Bir gizemli ödül teklifi alırsanız, teklif on saniye içinde kaybolduğunda hızlı hareket etmeniz gerekir.

JunoWallet ile daha fazla puan kazanmanın sırlarından biri de arkadaşlarınızı işe almak. Burada bahsi geçen pek çok uygulamada bir arkadaşa ikramiye var, ancak JunoWallet Seviye I, II ve III Ödüllerini sunuyor. Daha fazla arkadaş edin ve aktif olarak JunoWallet'de oynayın, daha fazla puan kazanın.

JunoWallet için geri ödeme seçenekleri de esnektir. Google Play kredileri için ödül puanlarınızı kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, puanlarınızı kullanarak JunoRewards'da çekilişlere katılabilir ya da çevrimiçi veya perakende hediye kartları için puanlarınızı alabilirsiniz.

Apple Kullanıcıları Hakkında Ne?

Bir Android kullanıcısıysanız, Google Play mağazasına ve tüm bağlı şirketlerine kolayca erişebilirsiniz. Ancak, Apple kullanıcıları yine de ücretsiz Google Play kredilerinden yararlanabilir.

Google Play uygulamalarının çoğu Apple'ın App Store'unda kullanılabilir. Google Play Kitaplar, 2010 yılında App Store'da yayınlandı ve 2013 yılında Google Play Müzik burada yayınlandı. 2014 yılında Google Play Movies & TV, App Store'a tanıtıldı.

Google Play mağazasını indiremediğiniz halde, bu diğer Google Play uygulamalarını Apple cihazınıza yükleyebilir ve ücretsiz Google Play kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Bir Apple cihazından içerik yayınlamak için bir Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız olacak gibi başka bazı kısıtlamalar da var.

özet

İnternet, kredi çarpanları ve kod kesicileri kullanarak Google Play kredisi kazanabileceğinizi bildiren yollarla doludur. Sonunda, Google Play kredilerini kazanmanın tek gerçek ve meşru yolu onlar için çalışmaktır. Bu makaledeki önerilen siteleri kullanarak gerçek Google Play kredisi kazanabileceğinizi biliyorsunuz. Bunun da ötesinde, alışveriş yapmak, çevrimiçi oyunlar oynamak, video akışı yapmak veya anketlere katılmak için uygulamaları kullanırken boş zamanlarınızda veya düzenli rutininizde bunları kazanabilirsiniz.

Videoyu izle: Google Play KOD, Stem KOD Ücretsiz alma 2018 kesin calışıyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Milyon Dolar Vadeli Hayat Sigortası Poliçe Maliyeti Ne Kadardır?
Maliye

Milyon Dolar Vadeli Hayat Sigortası Poliçe Maliyeti Ne Kadardır?

Milyon dolarlık bir hayat sigortası poliçesinin çok fazla sigortaya benzediğini mi düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse, bunu yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Bir milyon dolarlık vadeli hayat sigortası poliçesi, tipik orta sınıf hane halkı için gereken asgari teminat olabilir. Bu bir abartı gibi görünebilir, fakat eğer sayıları daraltırsanız - tıpkı biraz yapacağımız gibi - bir milyon dolarlık politikanın mükemmel derecede makul olduğunu anlayacaksınız.
Devamını Oku
Bakkal Makbuzlarını Taramanız için Ödenecek 26 Ücretsiz Uygulama
Maliye

Bakkal Makbuzlarını Taramanız için Ödenecek 26 Ücretsiz Uygulama

Hepimizin yemek yemesine ihtiyaç duyduğumuzdan, bakkal alışverişi, her ziyaretten sonra market makbuzlarını taramak için bir uygulamayı kullanarak herkesin biraz ekstra para kazanabileceği bir aktivitedir. En fazla parayı geri almak için aşağıda listelenen uygulamaları ve ipuçlarını kullanın. Nakit Geri Alma Makbuzu tarama uygulamalarınızı en üst düzeye çıkarmak için ipuçları, her market satın alımında para kazanmanın kolay bir yoludur.
Devamını Oku
SBLI Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

SBLI Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası için başvurduysanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç önemli kriter olduğunu biliyorsunuz. Bunlardan biri, sahip olmanız gereken sigorta korumasıdır. Bunun sebebi, önemsediğiniz kişilerin, devam etmekte olan yaşam giderlerini ödemek ve yaşam tarzlarını önemli ölçüde değiştirmek zorunda kalmamak için belirli borçları ödemek ya da yeterli paraya sahip olmak için yeterli faydayı sağlayacağından emin olmaktır.
Devamını Oku
27 Ucuz Parti Yemek Fikirleri
Maliye

27 Ucuz Parti Yemek Fikirleri

Eğlendirmeyi seviyorum. Ayrıca para biriktirmeyi de seviyorum. Bu nedenle ucuz parti yemek fikirleriyle gelmek benim için bir hobim oldu. Bir bütçede çok sayıda insanın beslenmesi, beş yıl önce benim için bir uzmanlık alanı oldu. Ailem ve ben, tüketici borcunun derinliklerinde, 60 bin dolarlık bir tonda kaldık. Aile toplantıları ve tatillerine ev sahipliği yapmaktan vazgeçmek istemedim, ama bütçeme sadık kalmam gerektiğini de biliyordum.
Devamını Oku